yatak odası Eğilim: 7 pratik ipuçları

yatak odası Eğilim: 7 pratik ipuçları

12 October 2017Plan yatak odası ve özellikleri boyutları göz önüne alındığında, kasıtlı olmalıPlan yatak odası ve yatak odasının osobennostiPlanirovka odaların boyutları göz önüne alındığında, kasıtlı olmalıdır - bu gelecek evlerin tasarımında önemli noktalarından biridir. Tamir, iletişim ve diğer eklentileri odanın görünüşünü değiştirerek ana bileşenleridir. Önemli bir rol planlaması ile oynanır, hesap kişisel tercihleri ​​ve isteklerine içine almalıdır. Yenilikçi çözümler ile donanmış - Bazıları standart, diğer atmosferini yeniden oluşturmaya çalışıyorlar.


Doğru planlama Yatak odası: mobilya seçimi

Yatak odasında ana konu yatak. Odanın ortasında daima, varsayılan konumdur. Modern iç zamanki düzeni biraz farklı. Ancak, yatağın seçimi ile sorun hala öncü bir konuma sahip. Mobilya rahat oldu şekilde yerleştirilmesi gerekir ve güneş ışınlarının uyku karışmaz ve kış aylarında hiçbir taslaklar vardı. Görev kolay değil, ama kolayca çözülebilir.

yatak altında yatan diğer tüm mobilya nitelikleri, yatağın etrafında döner. Bu özellik, büyük ve kompakt ikisi de olabilir. Her oda büyüklüğüne bağlıdır. Yatakta kabine seçilir sonra, küçük olabilir. Yüklemek için optimal bir yerde yokluğunda, sen çekmeceli kompakt göğüs satın alabilirsiniz.

odanın tarzı ile uyum içinde olduğunu, böylece doğru, mobilya almak zorundadırodanın tarzı ile uyum içinde olduğunu, böylece doğru, mobilya almak zorundadır

yatak odası için standart mobilya seti içerir:


 • başucu masaları;
 • yatak;
 • çekmeceli dolap;
 • Dolap;
 • tablo Pansuman;
 • Sandalye.

istendiği gibi ek olarak, odada resimlerinde, ayna ve yardımcı özellikleri ile bezenmiştir. Yukarıdaki elemanların birçoğu kaldırılmış veya başka başarılı mobilya ile değiştirilebilir. Bu sayıda kendi zevkinize güvenmemelisiniz.

Yatak baş ve tablolar rahat bakmak ve ek kolaylık yaratmak için yardımcı olur. Bunlar kitap, saatler, lambalar ve diğer önemli özelliklerini barındırabilir. oda büyük değilse, o kaidelere vazgeçmek önerilir. Bu durumda, kural toplam ekonomiyi tetiklenir.

Çekmece ve giyinme tablosunun bir göğüs gibi mobilya bu parçaları terk etmeyin. Onlar giysi ve aksesuar saklama imkanı veriyor. Odanın mobilyalar tamamlama hakkında daha fazla bilgi için, gelecekteki planlama düşünmek gerekir.

Alışılmadık yatak odası özel düzen

Standart dışı düzeni için daima sıradan bir apartmanda bir yerdir. diğer bileşenlerin en önemli avantajı ve odada mobilya düzenlemesi - çeşitli bölümlere yatak bölmektir. Bu dinlenme ve eğlence alanı oluşabilir. Böyle bir odada kolayca geniş bir yatak ve küçük bir kanepe barındıracak. Belki, Televizyon oraya yerleştirilecektir. Çok odasının kendisinin büyüklüğüne bağlıdır.Ne zaman yatak standart dışı düzeni yaratıcı olabilir ve şık oda süslemeleriNe zaman yatak standart dışı düzeni yaratıcı olabilir ve şık oda süslemeleri

planlama eksiklikleri tür

 • boşluk olmaması;
 • katlanmamış kanepe zorluklar;
 • Ağır algısı.

bu planlama dezavantajı dolap için boşluk olmaması. Bu durumda, zor alanı düzenlemek için. Genellikle bölgeleri ile yerleşim dolap ve çekmeceler ücretsiz erişim eksikliğine yol açar.

Dolap set yapabilirsiniz, ancak çalışma alanı dışına çıkmaması gerekir. Dikkatlice standart dışı yatak düzenini dikkate tavsiye edilir. Bu, gelecekte aksaklıkların yaşanmasını önlemek olacaktır.

Yatak odası düzeni optimal tasarımı

Daire - Bu dünyada en rahat ve konforlu bir yerdir. huzur eşsiz bir atmosfer yaratmak için, optimum düzenini dikkate alınması gerekmektedir. Yatak odasında kanepe / yatak ve dolaplar en popüler klasik düzenleme. düşünmek kolay daire, ama ne küçük boyutu ile ilgisi büyük planı. Bu durumda bazı mobilya özelliklerini vazgeçmek gereklidir. Klasik düzenin temel faydası gerekli tüm tasarım nesneleri sahip olmaktır.

Standart stil - bu birçok kadın dikkat şeydir. Bu uzay planı ve oda iddialı görünmesi için en iyi yoldur.

rahatlamak için ana yerdir olarak yatak odası, rahat ve aydınlık bir yapmakrahatlamak için ana yerdir olarak yatak odası, rahat ve aydınlık bir yapmak

Ancak, klasik tarzda eksikliklerine göre belirlenir:

 • Mobilya minimum;
 • Yetersizlik birçok tasarım fikirlerini uygulamak;
 • Basit görünümü.

planlama eksikliği - görüş alanında çok fazla mobilya nitelikleri olduğunu. Ağır inşaat iddialı görünüyor, ama tüm öğeler önemlidir. Bu durumda, zor öncelik.


Gelecekteki yatak odası için tasarımlar seçimi, kendi zevkinize güvenmek gerekir. mobilya düzenlemesi sırasında dikkate nüansları bir sürü almak tavsiye edilir. unfolding kanepe ve permütasyon diğer özellikler de dahil. Bu ek öğeler ana yatağın dönüşümünü sınırlamak gerektiği gerçeğine işaret ediyor.

Geleneksel yatak odası Planlama

Doğru planlama - gevşek bir kavram. Standart yok, tasarım her durumda ayrı ayrı düşünülmüş. Önemli olan odanın boyutunu kötüye için kendi ihtiyaçlarını göz önünde ve getirmemektir.

Geleneksel yatak odası mobilyaları aşağıdaki nitelikleri içermelidir:

 • Çift kişilik yatak;
 • Dolap;
 • başucu masaları;
 • çekmeceli dolap;
 • sandalyeler;
 • ayna;
 • Televizyon;
 • Tuvalet masası.

yatak genişliği kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 180 cm'lik küçük bir oda için yeterli, bu kaliteli uyku iki kişi için normalden daha fazla. Fotoğrafta, küçük yatak odası tasarımları iyi görünüyor. uyku Küçük yatak - bu değerli yer kazanmak için iyi bir yoldur.


geleneksel odalarının için duvar ve mobilyaların aynı rengi mükemmelleştirmekgeleneksel odalarının için duvar ve mobilyaların aynı rengi mükemmelleştirmek

Dolap - bu yatak ayrılmaz bir parçasıdır. Bu giysi ve ayakkabı saklanır. çarşaf, battaniye ve diğer özellikler için bir yer yoktur.

çekmeceli dolap - ince giysi saklamak için uygun bir nesne. Küçük odalarda kabine rol oynamaktadır. En önemli konu tv olduğunu. Bu çok yer almaz ve onur duvarı üzerinde yer almaktadır. Odanın boyutunu azaltın her zaman çünkü büyük boyutta, standart donanım içermez, giyinme tablodur.

dekorasyon yatak odası için Alışılmadık fikirler (video)

mobilya düzenlemek için nasıl herkes kendisi için karar verir. Gerek bu konuda uzman gibi. alanı hesaplamak ve onun hareketlerinde hiçbir sertlik vardı ki, bunu doldurmak için yeterli.

Bırakma yatak odası (fotoğraf)

1-küçük odalı 04-233-1024x640jpgpagespeedceCVmBACDvA 37ac146b011904f7ddc16ff1ba82174b 215 061 8361 2015-11-06190314 11100 55225 105961

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map