Yaşayan 17 kareler: fotoğraf, tasarım ve biçimlendirme kuralları

12 October 2017sağ tarzı seçerseniz Hatta küçük bir oturma odası, konforlu ve modern bir olabilirSağ tarzı oformleniyaMalenkaya salon kendi plan ve fikirlerini vazgeçmek için bir neden olmamalı seçerseniz Hatta küçük bir oturma odası, konforlu ve modern bir olabilir. Hatta en sıradan onarım eğlenceli olabilir anlaşılmaktadır, ancak ayrıntıları ile abartmak değil önemli bir yaşam başyapıt olabilmek için yapılmalıdır. Bir oturma odası dekorasyon sahibidir zorluk de ise, o zaman bir uzmana gidebilir. tamiri yapıyor ve tasarım evreleme ile tavsiyelerine uygun olarak, hatta en karanlık oda aydınlık ve modern bir oturma odasına dönüştürülebilir.


Tasarım oturma odası 17 metrekare. m: sağ tasarım

Eğer küçük ölçekli oturma odasının bir tasarım projesi oluşturmaya başlamadan önce bu oda dikkate bazı nüansları almasını gerektirdiğini unutmayın.

görsel odasında alanı genişletmek için, bu tasarımda daha hafif tonlarda tercih vermek en iyisidirgörsel odasında alanı genişletmek için, bu tasarımda daha hafif tonlarda tercih vermek en iyisidir

hesaba aşağıdaki ipuçlarını almaya ihtiyacı içine:

 1. oda karanlık görsel azaltmak gibi açık renkler kullanmak görsel daha iyiydi için;
 2. Bir oturma odası ile donatılmış zaman ekstra ayrıntılar oda fazla doygunluğa gibi minimalizm rehberlik etmek en iyisidir;
 3. Geniş ve yüksek kapı kullanımı görsel olarak oda artış;
 4. Onlar ekstra alan "yemek" hantal perdeler kullanmak tavsiye edilmez;
 5. istenmeyen büyük avizeler takılması;
 6. tek renkli veya alacalı dekorasyon kullanımı - moda modern dünyanın eğilim;
 7. görsel oda büyütmek için, size parlak tavan veya ayna parçaları kullanabilirsiniz.

Bu ufak tefek ayarlamalarla uygulanması, oturma odası şık, aydınlık bir odada dönüştürülebilir.

kaotik bir atmosfer yaratmak etmemek için renkler gelince, küçük odalar, ikiden fazla renk kullanmayın. Odanın Aydınlatma uzmanları yaşam alanları her birinin ayrı kapsama düzenlemek tavsiye parlak olmalıdır. Bu aynı zamanda önemli ölçüde elektrik faturalarında tasarruf yardımcı, sadece oda verimliliğini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sahiplerinin vizyon tutmak.


oturma odası 17 metrekare iç mobilya alın. m

Kesinlikle her onu bu oda için tipik olan mobilya belli bütününe sahip olmalıdır hangi boyutta olursa olsun yaşamak.

Temel mobilya itibaren olmalıdır:

 • Bir kanepe veya sandalye, misafir karşılamak için rahat bir yer;
 • Modüler bir duvar veya bir tablo ile kabin, veri özellikleri vazgeçilmezdir;
 • Tüm akrabaları toplayabilir Tablo;
 • Küçük özelliklerini saklamak için raflar.

Kompakt modüler mobilya - Bu küçük bir konuk odası için iyi bir seçenektirKompakt modüler mobilya - Bu küçük bir konuk odası için iyi bir seçenektirDüzgün seçilmiş mobilya yanı sıra renklerin doğru ve uyumlu kombinasyonu oturma odasında rahat bir atmosfer yaratır. Mobilya Bu temel tipi kadar önemli olmayabilir, ama gerekli uzay nesneleri düzenlenmesi için mevcut olması gerekir.

Hantal mobilya almak için iyi değildir çok ağır iç kullanımı çok, bütün durumu ağırlık vereceğiz.

döşemeli mobilya görünümü gelince, onun döşeme gereksiz vuruş oluşturmamalıdır. Birçok açısal modellerini tercih rağmen kanepe, kesinlikle herhangi bir tür olabilir. Bu sömürü amacıyla bağlıdır. Bir kare oturma odasında mobilya Yerleştirme diğer formlarından farklıdır. Kare merkeze monte edilebilir bir anda odanın kenarlarında durmalıdır dikdörtgen salon mobilya durumunda, gerekli bölgeyi ayırmak için yardımcı olur.

salon 17 m kare tasarımı:. gelişme ile bir apartmanda bir fotoğraf

düzen küçük ölçekli bir oturma odası yapıldığında, kolayca böylece sınır bölgesini yapım birbirlerinden mobilya niteliklerini ayrılır birkaç fonksiyonel alanları, ayırabiliriz. Bu oturma odası genişletmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Önemli ölçüde orijinal yeniden geliştirme yardım etmek odasında yer kazanmakÖnemli ölçüde orijinal yeniden geliştirme yardım etmek odasında yer kazanmak

Salon aşağıdaki imkanlarla birlikte bu karara varırken:

 • koridor;
 • yemek odası;
 • balkon;
 • kütüphane;
 • Mutfak.

Tabii ki yeniden şekillenme bazı belgeseller izin gerektiren anlamamız gerekir, ancak böyle bir arzu olsaydı, o zaman hiçbir şey imkansız değildir. Bir kütüphane ile oturma odası birleştirin. Bu, bu yeterli raflardan yapmak için en kolay seçenektir. Bu yenilik nedeni olduğunu hemen hemen her kütüphane dairede hayır. Modern dairelerde yemek alanı yeterince sık varyant ile birlikte oturma odası. Standart bir mutfak değiştirir ve tablo nadir gibi, oturma odası yemek masası toprakları korumak onunla birleştirilir.

mutfak ve oturma odası birleştiren bu eğilim ancak, çok popüler, ancak son zamanlarda moda haline geldi. bu planı uygulamak için, size koku odaya yayıldı kalmamak iyi çizim varlığı bakmak gerekiyor.

Bir koridor ile oturma odası birleştirin da iyi bir fikir olabilir, ancak bu durumda, duvar ve zeminler için malzeme seçimine doğru bir yaklaşıma ihtiyacımız olabilir. oturma odası ve balkon birleştirmek için bir karar varsa, bu seçenek sadece maddi, ama fiziksel ve duygusal olarak masraflı olur. İlave balkon alanının ısınma ve organizasyon bütünlüğünü gerektirir. Böyle bir seçenek yürüten ederek, kitap okumak için bir rekreasyon alanı ya da yeri düzenleyebilir.


Panel evde rahat bir oturma odası oluşturma

17 m yaşamak. Panel evde o onarım sırasında bazı anlarda tabi sakinlerine gerektirir.

Küçük bir oturma odası iç mükemmel parlak tavan monte sığdırmakKüçük bir oturma odası iç mükemmel parlak tavan monte sığdırmak

Tam olarak ne takip etmek gerekir:

 1. oturma odasının iç mümkün olduğunca uzun süre kendi şeklini korur için, duvar ve tavan kalitesi nedeniyle dikkat etmek önemlidir;
 2. tavanlar düşükse, önemli ölçüde oda azaltacaktır olarak monte modeli kullanılmamalıdır;
 3. Sadece değil iyi seçeneği false tavan tercih edilmemelidir nedenini düşünüldüğünde büyük bir avize kurmaktır;
 4. duvar ve tavan iyi özel bir anti-mantar ajan ile tedavi edilir onarım sırasında, onların uzun ömürlü artacaktır;
 5. yabancı gürültü kurtulmak için, ses yalıtımı iyi bakmak gerekir;
 6. önceden üretilmiş evde yaşayan hazırlayın o paneli evde odaya en uygun olduğu gibi, hi-tech stil takip etmek en iyisidir. Siyah - beyaz renkli iç tasarım için idealdir. Salon dekor aşırı daha Biz daha unutmamak gerekir;
 7. minimum miktarda en iyisi olarak iç mekan bitkileri kullanın.

Geniş ancak düşük dolapları varlığı yüksek ama dar yerini daha iyidir. Bu alandan tasarruf değil, aynı zamanda şeyler saklamak için kompakt bir çözüm haline sadece.


Rahat oturma odası 17 kareler: Tasarım (Video)

Özetlemek gerekirse biz bu konuda çok ciddiye alırsak o, olabilir 17 metrekarelik bir güzel, farklı iç oda oluşturmak için söyleyebiliriz. malzemelerin kalitesine bağlıdır odanın gelecek görünümünün, sahibi, fanteziler, parasal katkıyı, profesyonellik ve en önemlisi, yaratıcılık arzuları ve tüm bu liste değildir. Bu konuyla ilgili bir bütün madde ayırmak, bunu küçük ölçekli oturma odası, bu bir engel olmadığını söylüyor ziyade tasarım hedefler belirlemek işaret edebilir.

salon dizaynı 17 kareler (iç fotoğraf)

9-5 12 12-25 18-20 112 2014 825 2016-05-20-573eeca6c5b6c 2016-05-20-573eeca89c92f 2016-05-20-573eeca55d2eb

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

map