yardım etmek 7 Fikirler: Nasıl görsel tavan yüksekliğini artırmak için

yardım etmek 7 Fikirler: Nasıl görsel tavan yüksekliğini artırmak için

12 October 2017görsel tavan yüksekliğini artırmak için birçok yol vardırgörsel alçak tavanlı oda vurmak için yüksekliğini artırmak için birçok yol vardır, birçok garip ve rahatsız hissediyorum. Ama evde tavan az 2 buçuk metre olsa bile umutsuzluğa kapılmayın. Tasarımcılar görsel efektler yardımıyla hafif yüksek tavan izlenimi yaratmak için birçok yol geliştirdik. Bunlardan yararlanın ve tavan biraz başınızın üzerinden "açılır".


Alçak tavanlı ana dezavantajları

Birçok kişi tavan yüzeyinin âdiliğinden hissini ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Ancak, gerçekten çok kötü alçak tavanlı nedir? Sorun ilk etapta ele alınması gereken ve yöntemler bunu ne yapacağını anlamak için bunu anlamak için gereklidir.

Dezavantajları düşük tavan:

 1. Görme zevksiz. Elbette, hepimiz beden ve ruh, aynı zamanda gözlerde sadece, doğa üzerinde bir dinlenme var. Bilim adamları yakın cisimleri bakış sabit konsantrasyon vizyonla sorunlara yol açtığı kanıtlanmıştır. Dedikleri gibi bir kişi, o kadar mesafe değil, tavan içine bakıyor bir taş atımı hissetmelisiniz.
 2. asma tavan veya yüklenmesiyle zorluk. Mükemmellik mevcut düşük tavan getirecek veya iyiliği için yüksek yaklaşık 10 cm kaybetmek kabul etti ve hatta odanın tavanı büyütür olup olmadığını karar vermek önemlidir. Çok düşük bir gerilim tavan ne kadar güzel ve o was parlak, çok saçma bakacağız.
 3. Yatağın ikinci kademe, evinizdeki varsa, o tavana çok yakın olabilir. Böyle mobilya kurmak için bir ihtiyaç varsa, avans sizin için ikinci kademe biraz daha düşer olduğu bir bireysel proje yapmak için tasarımcı bu kez konuşun.
 4. Tüm aydınlatma alçak tavanlı bir odaya gelecek. En azından, zarif bir avize asılı kesinlikle bu tür tesisler için geçerli olmayacaktır.

Alçak tavanlı bir dizi dezavantajı varAlçak tavanlı bir dizi dezavantajı var

sadece görsel bir büyütme değil, ama aynı zamanda hafif dekor ve mobilyalar ile çalışmak - Özetle, alçak tavanlı bir oda dışarı verme, keşfedilmeyi gereken başlıca sorunlar olduğunu belirtmek gerekir.


değil her iç düşük tavanlı odanın sahipleri için hazır olduğunu unutmayın. Biz ışık konumlandırmak için nasıl dikkatlice düşünmek gerekir, oda mobilya ve dekor işlevsel ve güzel oldu.

Profesyonel tekniklerle tavan görsel yüksek Yapımı

renk ve desen dayalı genel kurallar mekanın algısı hafifçe çarpılmış sağlamak hedeflenmektedir ve alçak tavan işareti oldu!

Tavan gül görsel için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir:

 • Parlak. gerginlik filmi yüksekliğini gizlemeye Değil, parlak boya veya yapışkan film kullanın. Düzgün prosedüre tavan hazırlamak! Tüm küçük noktalar ve tsarapinok hizalamak için gereklidir. Parlak tavan ek hacmi ile oda doldurur ışığı yansıtır.
 • seviyede çevresinde. Parlak veya parlak nokta etrafında noktalar, elektrik hatları ve iletişim kapasiteli kuyu alçıpan seviyesini görünüyor. Bu sadece güzel değil, aynı zamanda rahat!
 • Tek renkli. duvarları arasındaki sınırları ve renk yardımıyla tavan duygu kırın: Işık eşit tavana yerleştirilen gölge ve duvarlar salonunda sıcak ve ücretsiz bir atmosfer yaratır.
 • Çoklu aydınlatma. Aplikler ve masa lambaları - düşük tavan için gerçek kurtarma. Evin bitkiler, resim ve gurur nesneleri aydınlatıcı, her niş içine aydınlatma entegre edin. Tavan lambası parlak olmayabilir. Oldukça uygun düz avize, tavana doğru kılavuz ışığı.
 • duvarında perdeler. tavandan yere, hatta nötr bir renk dikey şeridi ile! Bu perde kolayca oda dolduracaktır.
 • zemin ile kontrast. Koyu zemin ve parlak duvarlar ve tavan - bu üçlü alçak tavanlı bir oda için en iyi arkadaşıdır.
 • çevre üzerinde Çizim. Sizce bir düzeye yaratma fikri zor veya başarısız olursa, o zaman da benzer bir etki Eğer tavan çerçeveleme, kontrast görüntü takdir edecektir.

Profesyonel teknikler ile daha yüksek bir tavan duyguları elde edebilirsinizProfesyonel teknikler ile daha yüksek bir tavan duyguları elde edebilirsinizrenkler ve dokular Oyun düşük bodur tavan zarif kaplama düşünce ve yaratıcılık özgürlüğü oluşturmaktadır yapacaktır.

Görsel alçak tavanlı nasıl artırabilirsiniz mobilya ve aksesuarları seçmek

Düşük tavanlı odası ve mobilya özel dikkat gerektirir. Aksesuarlar odasına doğru aksan onun mükemmele ulaşmış yapmak ve alçak tavanlı tasarımın izlenim yağma durdurdu. senin tavan gözümüzün önünde artacak altında çeşitli kurallar vardır!

alçak tavanlı bir oda mobilya:

 1. Koltuk arkaları ve yatak başlıkları, alçak tarayıcılar ve dolaplar düşürdüler yüksekliği nedeniyle düşük mobilya yarattığı kontrast tavan yükseltmek için yardımcı olabilir.
 2. Tabandan tavana kadar dolap ve raflar duvarlara çizim etkisi yaratır. Odada bu dolap yayın ve sonuç tadını çıkarın.
 3. Uzun, dar vazo hemen üstünde tavan yükselterek, odanın dikey vurgular.
 4. Yüksek ev bitkilerinin de dikey odayı yönlendirmek. ağaçları veya yaymak değil çalılar seçin.
 5. Perdeler ama tam pencerenin üzerinde, tavana kadar asılı olmalıdır. uzay izin veriyorsa, yerde yatarken kumaşın birkaç santimetre bırakabilir.

görsel tavan yüksek hale getirmek için Doğru seçilmiş mobilya mümkün olacakgörsel tavan yüksek hale getirmek için Doğru seçilmiş mobilya mümkün olacak

görsel tavan düşüktür yükseltmek mümkün olacak eğer Marifetin ve hayal gücü, misafirler dikkatine olmadan kalmayacağız.

görsel mutfakta tavan yükseltmek nasıl

Her oda için onların hileler hobi tavan yüksekliği tasarlanmış. Bu küçük alanda ev hanımlarının bir cephane dolusu sığdırmak için gerekli çünkü mutfakta için düzgün depolama sistemi bulmak için önemlidir!

Tricks mutfakta tavan görsel artırmak için:

 • Parlak mutfak. Üst dolaplar için sadece hafif renkler seçin. İdeal olarak, dolap gölge tavan rengine uyacak eğer.
 • Dikey çalışma alanına bitişik olup bu duvar, bir resim yönlendirilmiş. Mutfakta en yoğun kısmı - Bu çalışma alanıdır. Bu nedenle, dikey olarak yerleştirilmiş bir desenli kaplama kolaylaştırmalıdır.
 • Üst dolaplar aydınlatma da hafiflik hissi verir ve düşük tavan dezavantajlardan rahatsız olacaktır. sadece avizelerle, çalışma alanı aydınlatın değil, aynı zamanda mutfak ünitelerinin üst dolapları altında bulunan yönlü ışık lambaları kullanın.
 • ışık aracılığıyla tavan yükseltmek için başka bir yol - tavan altında mutfak çevresi üzerindeki LED-kurdele yerleştirilmesidir.
 • duvar ve tavanda nişler. Rölyef uzay daha hacimli görünüyor. Bir çerçeve Alçıpan tavan mutfak oluşturarak bu etkisi oynayın.

Doğru mutfak aydınlatma oda görsel yüksek haleDoğru mutfak aydınlatma oda görsel yüksek hale

kolayca ve zevkle oluşturulmuş mutfak başyapıtları bu mutfak olun.

Sihirbazı İpuçları: görsel tavan yüksekliğini artırmak için nasıl (Video)


Düşük tavan - bu odanın güzel ve zarif bir tasarıma yapma olasılığı üzerinde vazgeçmek için bir neden değil. alçak tavanlı dairesinin her odada veya bir evde önerilen tekniklerin kullanın ve sonucu stil, zarafet ve güzellik alanında yaşam alanı çirkin metrekare değiştirecek.

görsel olarak tavan yüksekliğine (iç fotoğraf) artırmak için nasıl örnekleri

30 27 25 23 26 21 20 22 17 19

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 53

map