Yaratıcı Topiary: 20 fotoğraf ve yeni başlayanlar için ilginç fikirler

Yaratıcı Topiary: 20 fotoğraf ve yeni başlayanlar için ilginç fikirler

12 October 2017Topiary - Herhangi bir oda süslemeleri verir mobilya çok yönlü bir parçaTopiary - Herhangi pomeschenieOsoboy popüler, bugün süslemek için izin veren mobilya çok yönlü bir parça, Topiary sahiptir. Moda trendi şenlikli salon veya ev iç giderek daha fazla hız kazanıyor süsleyin. Modern sanat ilham İlgili faktörler, bir çiçekçi olduğunu. Evet, evet, doğru duydunuz. Ve benzersiz bir bileşim ellerini may ve kişisel zevkinize oluşturun. Topiary "mutluluk ağacı" anlamına gelir. Kendi elleriyle yaptığı bir servet, iki kat ev konforunu getiriyor ve başkalarını memnun ediyor.


Topiary en basit: yeni başlayanlar için bir ana sınıfı

En basit Topiary - hazır kağıt veya plastik çiçeklerden. Hiçbir bilgi veya özel beceri daha da önemlisi büyük bir istek ve sabır gereklidir.

Hatta bir acemi bir topiary ve bir başyapıt değil, sadece oluşturabilirHatta bir acemi bir topiary ve bir başyapıt değil, sadece oluşturabilir

iş için Malzemeler:

 • Hazır köpük top;
 • bir sıvı yapışkan ile tabanca;
 • gövde;
 • kap;
 • Alçı toz;
 • Cansız çiçekler;
 • Shiloh;
 • Makas.

yaklaşık bir saat sürer, böyle bir kompozisyon oluşturmak.


süreç içerir:

 • kuyrukları birden fazla cm uzunluğa sahip olmak sapından üretilen kesme çiçekler ile başlamak için.
 • kapta 2 cm sığ bir oyuk yapmak.
 • Tasarım dünyasının geçin. Awl dikkatle bitmiş deliklere yapıştırmak için delikler ve hızlı bir şekilde promazyvat kuyrukları çiçekler tutkal deldi edilmelidir. başında nihai bileşimi sunmak ve buna uygun olarak, renkli çiçekler dağıtmak için gereklidir. birbirine çok yakın yerleştirilen çiçekler gerekli değildir. Tamamen radyografik baz olmadan küre oluşturmak için yeterli olacaktır.
 • Bagajı sopa ve kurumaya bırakmalısınız topu süslemek için.
 • , Alçı hazırlama kalın kalınlığı için su ile karıştırılır. pot doldurun. Biraz bekleyin ve gövde ortasına yerleştirin.
 • sıva iyice sertleşir kadar ağaç tutun.
 • Hide çirkin sıva kalıntıları küçük ince dallar ve yapraklar olabilir.

En basit Topiary hızlı bir şekilde yapılabilir, ancak maddi - pahalı.

çiçek ve topu, bu durumda, mutluluk ağacı çok daha ucuz olacaktır yapılabilir.

ucuz ve basit Topiary kendileri olun

Basit Topiary hızlı bir şekilde yapılabilir. Yeni gelenler de onların el denemek ve basit topiary üzerinde tekniklerini öğrenirler. En şaşırtıcı yolu topiary yapmak - Her evde saklanır hurda malzemelerden yapmak.Opsiyonel bir topiary oluşturmak için malzemelerin satın geçirdi. En basit Topiary şeyler için evde bulmakOpsiyonel bir topiary oluşturmak için malzemelerin satın geçirdi. En basit Topiary şeyler için evde bulmak

En basit fikirlerden bazıları aşağıda açıklanmıştır.

peçete Topiary

Oldukça basit ve topiary ucuz formu. peçeteler renklerin Yapımı sadece beyaz, ama parlak renkler olabilir. Bu seçenek oldukça şirin.

mendil Topiary bunu renkli ve parlak olmasını sağlarmendil Topiary bunu renkli ve parlak olmasını sağlar

pamuk disklerinden Mutluluk Ağacı

İlk bakışta, böyle bir kararın alakasız görünebilir, ama sonunda, kompozisyon, diğer meslektaşları aşağı değildir. Pamuk pedleri sık sık mor veya soluk krem ​​büyük boncuklar ile dekore ve şeritler donanmıştır. Bu sürümde Topiary çok nazik ve romantik görünüyor.

pamuk disklerin yeni bir uygulama - mutluluk şık ve özgün ağacı oluşturmapamuk disklerin yeni bir uygulama - mutluluk şık ve özgün ağacı oluşturma

Bu ürünler, sırayla, iyi azim ve sert icracı kontrol edin.


Basit bir fikir, budama renkli kağıttan sıradan çiçekler olabilir süslemek için.

Topiary için ilginç fikirler: Yeni başlayanlar için seçenekler

Topiary yaparak, deneme korkmayın. Olası en sıradışı yeni ve cesur fikirleri kullanmak. Bu durumda, ağaç kendi türlerini yok eden tamamen bireysel olacaktır.

Bir topiary oluştururken kendinizi sınırlamak ve tamamen hayal teslim olmadıkları önemlidirBir topiary oluştururken kendinizi sınırlamak ve tamamen hayal teslim olmadıkları önemlidir

Topiary için ilginç fikirler:

 • eğlenceli budama sanatı konileri ağacının bu dal almaya. Biraz kuş olabilir süsleyin.
 • Topaklar veya kahve çekirdekleri akrilik boya veya boya etkin bir şekilde olacaktır bakmak püskürtme çelik rengi ile boyanabilir. Bu durumda, mutluluk ağaç sözcüğün gerçek ve mecazi anlamda, hem tamamen yeni renkler oynayacak.
 • "Yüzen kupa" topiary ait jet gibi küçük çiçekler boncuk veya kahve çekirdekleri ile birlikte kullanılabilir.
 • Yeni Yıl tatilleri ile, mutluluk ağacı küçük çelenk ile dekore edilebilir. Bu budama bir gece lambası olarak kullanılabilir.
 • Çocuklar Topiary için ilginç standı şeffaf camdan yapılmış kap olarak görev yapacak. Bu formlar ilginç uyku derli toplu küçük boyutlu şeker veya tatlı fıstık. Bu ağaç iki kat iştah açıcı olacaktır.
 • bardak rolde cam veya depo tipi şeffaf bir vazo hacmi olabilir.
 • tuhaf şekiller, harfler veya sayılar çeşitli Topiary etkileyici bir bakış.
 • mali refahı için standın altına, bir madeni para koyabilirsiniz veya tanınmış bir alanda bir parasal faturası eklemek.
 • Topiary büyük bir kutlama büyük boyutlu meyve yapmak mümkündür. zeminler egzotik meyvelerin yenilebilir halkaları ile dekore koni görev yapacak.
 • Daha sonra taze çiçekler ile dekore, muhteşem bir şarkı olun. Böyle Topiary bile en romantik olmayan bir kişi için teşekkür ederiz.

Topiary üretiminde önemli bir özelliği - renkler. parlak renklerle aşırıya için gerekli değildir. Bu durumda, mutluluk ağacı çekiciliğini ve cazibesini kaybeder.


Bu ürün uyum dekoratif öğeler birleştirilmelidir.

bir başyapıt oluşturun: güzel bir budama kendi elleri

güzel budama sanatı kendi Make - Bu büyüleyici süreçten büyük keyif olsun.

hatta en küçük gibi şekerler, koni ve şeritler Topiary - Orijinal çözümhatta en küçük gibi şekerler, koni ve şeritler Topiary - Orijinal çözüm

Güzel ağaçlar yapılabilir:

 1. koni, meşe palamudu, fındık. Olası bu unsurları birleştirmek ya da çok güzel kompozisyon bir türün bireyi bakacağız. Koniler, örneğin, beyaz boya kenarlarını boyamak mümkündür. Bu tasarım kış tatilleri için, soğuk hafif bir his yaratmak uygundur. Bu elemanlar, bir parlak altın veya çelik bir aerosol boya ile kaplanabilir.
 2. tatlılar. çikolata ağacı çocuklar için büyük tatlı bir sürpriz olacaktır. kesinlikle herhangi şeker veya çikolata şeker olabilir bu durumda kullanın. Güzel görünüm elma şekerinin Topiary olacaktır.
 3. Of hissetti. Keçenin Topiary çok güzel ve çekici görünüyor. Böyle bir malzeme ile nedenle çocuk beceri ve sürecin hayal bağlamak mümkündür, çalışmak kolaydır.
 4. saten şeritler. saten şeritler çiçek şeklinde mutluluk Ağacı inanılmaz güzellik vardır. Böyle bir kompozisyon nedeniyle yoğun ve ışıltılı şeritler için çok cazip görünüyor.

Bu cazip kompozisyonlar güvenle özel vesileyle sevdiklerini vermek, ya da sadece bir odak noktası olarak yapabilirsiniz.

Ek dekorasyon gibi küçük boncuklar veya renkli taşlar hizmet edebilir.

en sıradışı budama sanatı kendi elleri: yeni fikirler

Fantezi Topiary kesinlikle herhangi müsait malzemeden, ana şey çok yönlü fantezi dahil etmek yapabilirsiniz.

Modern dünyada sahipsiz bırakılan bir budama sanatı hiçbir şey yaratmak - hatta makarnaModern dünyada sahipsiz bırakılan bir budama sanatı hiçbir şey yaratmak - hatta makarna

Geleneksel olmayan Topiary örnekler:

 • müzik kağıt çiçekler. Çok özgün ve sıradışı çiçekler gibi görünecektir. Klasik siyah ve beyaz renk şeması biraz katı, ama oldukça ilginç görünüyor.
 • tanelerinin. Ve bu mısırdan kahve çekirdekleri tamamen farklı tahıl olabilir. Tabii ki, böyle bir ağaç pek çok basit sayacaktır, ancak böyle bir topiary üretmek için süreç zaman ve sabır ister.
 • ipliğin. yün iplikler çok sıradışı görünüyor. Bu ürün herhangi bir eve sıcaklık ve konfor getiriyor.
 • Makarna. Bugün makarna üreticileri farklı şekil ve renklerde ürünleri bize şımartabilirsiniz. Un ürünleri orijinal biçiminde bırakılabilir ve renkli mürekkepler ile boyanabilir.

topiary sıradışı bir tabanı ve gövdeyi ve tavır olabilir. Deneme korkmayın önemlidir.

Olağandışı dekor bir sarmal içinde ince bir bakır tel olarak işlev görebilir.

Biz yaratıcı budama sanatı ev yapmayı öğrenmek

Yaratıcı budama sanatı kendine özgü yaratıcı düşünme türleri ve sonsuzdur fikirleri oluşturun.

Yılbaşı Noel ağacı topları sevdikleriniz Topiary TreatYılbaşı Noel ağacı topları sevdikleriniz Topiary Treat

Yaratıcı topiary bazı örnekler:

 1. Noel topları. Bu durumda, plastik veya aynı renk plastikten küçük toplar kullanımı daha iyidir. Bu durumda Void cicili bicili doldurulabilir.
 2. Topiary - yüzen kupa. ters bardaktan içeceğin jet iskeletidir.
 3. Çuval bezi, boncuklar ve dantel. Böyle Topiary sık ziyafetler de iç süslemeleri olarak kullanılır. Ahşap İmalatı zaman ve çaba yeterli miktarda alacak, ama hipnotize tüm çabaları haklı. Bu performansta mutluluk Ağacı çok etkileyici.
 4. şemsiye. kokteyller için Şemsiyeler - yaratıcı ağaç için ilginç ve basit bir seçenek.
 5. Taze çilek. Bu durumda, baz, bir koni şeklinde yapılmıştır. dekoratif unsurlar çilek, vişne, kiraz olabilir. Bu lezzetli Topiary yılın her zaman ve her durum için mükemmel bir hediye de alakalı olacaktır.

Çok etkileyici ağaçlar mutlu, çizgili tasarımı bakacağız. mor, yeşil, mavi, kırmızı, turkuaz, ve diğerleri: Üstelik vurgu doymuş parlak renklere yerleştirilmelidir.

Oldukça yaratıcı içeride fotoğraf ile Topiary düşündü. Temeli, bazı açılardan, fotoğraf çerçevesi, hayatın için pahalı ve değerli bir çerçevedir.

Biz pahalı budama kendi do

Değerli Topiary hemen malzemelerin kullanımı mali açıdan oldukça pahalıdır içerir. materyal bozmak kolaydır çünkü bu tür ürünler, özel bakım ve dikkat gerektirir.

banknotların Topiary eve para ve zenginlik çekecekbanknotların Topiary eve para ve zenginlik çekecek

Topiary pahalı öğeler şunlar olabilir:

 • banknot veya madeni para. Bu durumda, ürünün yüksek maliyet bireysel refahı bağlıdır. Üstelik, renk tamamen farklı olabilir belirtiyor. Bir karar yağma yok Bu genel izlenim. Aslında, böyle bir kompozisyon - mutluluk gerçek ağacı. Çoğu zaman, bir hatıra olarak banknotlar Örgü ve işleme için herhangi bir mağazada satın alınabilir notları, kullandı.
 • inci. Bu budama herhangi konut için zengin ve şık dekorasyon olacaktır. inci Ağacı düğün ya da diğer önemli olay için bir hediye olarak sunulabilir.

ağaç paralar veya karakterler feng shui macun resimleri ile dekore edilebilir durun.

Beklenmedik ek maliyetler önlemek amacıyla, en pahalı malzeme ürünü olabilir olun ama üzere hemen süreci ile daha tanıdık.

ekolojik bir tarzda Topiary: usta-sınıfı (video)

Eğer bir topiary oluşturma ve gerçeklik haline fikirlerini açmak için korkmayın denemek değil için büyük bir istek vardı sürecinde ilgileniyorsanız, mağaza yaratıcı sürecin unsurları çoğunluğunu satın almak acele etmeyin. Kesinlikle tüm bileşenleri şahsen yapılabilir. Ve böyle etkinlik taç birinin dekorasyonu daha az ilginç. Sonuçta, işlem sırasında ilginç ve özgün fikirler vardır.

elleri ile yaratıcı Topiary (fotoğraf örnekler)

38c2b4bb-4954-4c57-bfa2-1edd37170f27 handmade201509081648758345 0331f66a-aeef-4494-8042-7557344b3713 6305b6a8-ead3-46b2-b45b-0576198ec0cb 14407 8363a9d9b27c160c375b6a109efb8449400d1f91d38e2b9f9e0d393cc3141a93135040740702800px 158179 758280-12004227236 9428225 10839623

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 + = 33

map