yapıştırılması duvar kağıdı önce duvarların Astar: Kaliteli bitirilmiş bir sözü

yapıştırılması duvar kağıdı önce duvarların Astar: Kaliteli bitirilmiş bir sözü

12 October 2017Astar duvarlar daha iyi yapışma, hem de olası kalıptan dekoratif kaplamayı korumak için gerekli olanduvarları Astar hazırlık çalışmalarının konuyla ilgili birçok endişe tamir mümkün kalıptan dekoratif kapağı korumak, hem de daha iyi adgeziiPri için gereklidir. Duvarlar uygulamadan önce duvar kağıdı ile dekore ise onları hizaya ve duvarlar ve tavanlar yüzeyini güçlendirecek bakım prosedürlerinin bir dizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bir adım duvar yapıştırma öncesi duvarları yıkanmasıdır. Bu zararlı mikroorganizmalar, çatlak ve boşluklar meydana gelen yüzeyi koruyan bir zorunlu bir işlemdir. kendin olabilirsin astar çalıştırın.


Ben yapıştırma duvar kağıdı önce asal duvara ihtiyacımız mı

uygun ve gerekli duvar kağıdı önce Yüzey bitirme. verimli bir şekilde yapmaya duvar sert ve uzun, ön yüzey kalitesi üzerinde duvar kağıdı düzenleyecek tamir kalitesi, emin olmak için. Yüzeyin bir astar, macun ve yumuşatma içerir.

onarım tekrar yapmak gerekli değildir için, mutlaka gerekli duvarlar astarlanmış. Astar böylece onarım kalitesini etkileyen, küçük kusurları, kaplama içine derinlemesine nüfuz ortadan kaldırıronarım tekrar yapmak gerekli değildir için, mutlaka gerekli duvarlar astarlanmış. Astar böylece onarım kalitesini etkileyen, küçük kusurları, kaplama içine derinlemesine nüfuz ortadan kaldırır

Duvarların yüzeyinde bir astar olmadan duvara duvar kağıdı yoğun yapışmasına müdahale küçük çatlaklar ve boşlukları kalması akılda tutmak önemlidir. Bu yüzeyde duvar kağıdı bir zaman son derece kısa dönem tutmak anlamına gelir.

Yararları astar

 • Bir bakan yüzeyine güvenli bir tutuş duvar kağıtları içerir.
 • Bu sayede para tasarrufu, duvar kağıtları macunun tüketimini etkiler.
 • zararlı organizmaların kırılma, yıpranmayı, oluşum yüzeyi korur.

Bir astar almadan önce onun görüşleri, hem de bakan yüzeyinde kurallarının uygulanması aşina olmak için önemlidir.


Nasıl asal duvara duvar kağıdı yapıştırmadan önce

duvar astar, duvar onarmak için hazırlanmış olduğundan emin olun. Derin çatlaklar ve çukurlar olmamalıdır. Varsa, bunlar macun ile tamir edilmelidir. Toz, enkaz, boya ve duvar kağıdı çıkarmak için de önemlidir.

duvarları papering önce toz, sıvı ve tutkal kalıntılarını kaldırmak mümkün olmalıdırduvarları papering önce toz, sıvı ve tutkal kalıntılarını kaldırmak mümkün olmalıdır

Astar kesinlikle mümkün olduğunca vücudu kaplar giyim yapılmalıdır. Kimyasallar alerjiye neden olabilir gibi bir maske kullanılması tavsiye edilir.

Büyük bir yastık, kompozisyon için özel bir konteyner, astar kendisi: Aynı zamanda gerekli araçları hazırlamak gerekir.Uygulama kalitesi basit bir şekilde kontrol edilebilir. Bunu yapmak için, duvar kuruduktan sonra, onu yandan harcamak gerekir. Beyaz çiçek kalmamalıdır. Bitirdi duvar düz, küçük sopa olmalıdırUygulama kalitesi basit bir şekilde kontrol edilebilir. Bunu yapmak için, duvar kuruduktan sonra, onu yandan harcamak gerekir. Beyaz çiçek kalmamalıdır. Bitirdi duvar düz, küçük sopa olmalıdır

Artan adımlar:

 • Boşanmış bileşim özel bir kap içine döküldü. bu, rulo fazla sıvının sıkılması ıslatın.
 • duvar bölümünü durulayın.
 • Sert ulaşması yerleri ve köşeler Bir boya fırçası yardımıyla tedavi edilmelidir.
 • kurumaya ilk katmanını verin ve sonra bir saniye uygulayın.

yapıştırma duvar kağıdı önce ne astar kurur

birkaç tabaka halinde duvarlar astar zaman yüzeyini kuru ne kadar zaman bilmek önemlidir. astar kuruma süresi kullanımı için talimatlar bulunabilir.

Bir astar seçerken bazı faktörlerin dikkate alınması önemlidir olduğunda o kuruma yüzeyinin oranını etkileyebilirBir astar seçerken bazı faktörlerin dikkate alınması önemlidir olduğunda o kuruma yüzeyinin oranını etkileyebilir

Dikkate primer kimyasal bileşimini almak önemlidir ve duvarın imal edildiği malzeme özellikleri.

türleri astar

 • Metal dışındaki tüm dul yüzey, uygun akrilik astar. Kurutma 5 saatten fazla sürer.
 • Primerler, ahşap, metal, plastik ve cam yüzeylerin kaplanması için uygun alkidleri göre. Primer 25 derece arasında bir sıcaklık dağılımında 10 ila 14 saat arasında kurur.
 • yüzeylerinin her türlü kaplanması için kullanılan Gliphtal primeri. Oda sıcaklığında günde kurur.
 • beton, çimento, kereste, alçı, alçı: Kaplama çeşitli maddeleri yüzeyleri için kullanılan, sulu astar. Kuruma süresi 3 ile 20 dakika arasındadır.

 Her tür Astar yüzeyi kurutma oranını etkileyen özellikleri vardır. Karışım kurur kadar, onarım sonraki aşamaları için hazırlık yapmak mümkündür.

duvar kağıdı yapıştırmadan önce duvar astarlanmış nedir

Hızlı tamir için ihtiyaç olduğunda, soru duvarlarında astar zorunlu uygulamasını ortaya çıkar. tamir süresi kurtarmaya çalışırken Birçok kişi, ölümcül bir hata yapar.


ön-muamele uyulmaması duvarlarından erken soyma duvar yol açabilir. Sonra onarım tekrar yapmak zorunda kalacaktırön-muamele uyulmaması duvarlarından erken soyma duvar yol açabilir. Sonra onarım tekrar yapmak zorunda kalacaktır

Astar yüzeyi birçok sorun sizi kurtarabilir. O dayanıklı hale ve yıllarca duvarın görünümünü korumak için, yüzey hazırlayacaktır.

yüzeyini astarlanmalıdır nedenler:

 • yüzey güçlendirilmesi yıkımını önler;
 • yüzey ömrünü uzatmak;
 • zararlılardan korunması.

Astar güvenilir olmuştur için, sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanmak gerekir.


Ben yapıştırma duvar kağıdı önce alçıpan astarlanmalıdır gerekir mi

Alçıpan - dekorasyon için mükemmel. Bu duvar resimleri güvenilir yapışma katkı sağlayan şık ve pürüzsüz, ve ayrıca hazırlıklarına zaman kazandırır.

onarım zorunlu aşamasını - Worth alçıpan hazırlanması bitirmek olduğunu kaydetti. Önemli bir süreç Duvar Kağıdı kaliteli bir olmadığı olmadan alçıpan prime edilmektedir.

İyi bir sonuç için yüzey iki kez işlenecek. Bu duvar karışımın şekilde nüfuz etmesini sağlamaktadırİyi bir sonuç için yüzey iki kez işlenecek. Bu duvar karışımın şekilde nüfuz etmesini sağlamaktadır

Yararları astar Alçıpan:

 • duvarları güçlendirilmesi;
 • çatlak ve çukurlar ortadan kaldırılması;
 • Dekontaminasyon bir yüzey;
 • Kalıp ve küf ortaya çıkmasını önler.

Alçıpan astar iki kez uygulanacak - öncesi ve dolgu sonrası. Bu sadece yüzeyi güçlendirmek değil, ancak pas ve duvar kağıdı üzerine tezahürü önleyecektir.

yapıştırma duvar kağıdı önce astarlanmalıdır kontrplak

kontrplak bitirmek - önkoşul onarımlar. O çatlakların meydana gelmesini önler, kontrplak yüzeyi güçlendirir.

Kontrplak kalitesini etkileyen nemi emer. Hazırlama suya dayanıklı yüzey, bu şişme önler yapar.

Astar zararlı mikroorganizmaları engeller. bu özelliklerin hepsini yerine o yüzden, personelin uygun türünü ve kalitesini seçmek gerekirAstar zararlı mikroorganizmaları engeller. bu özelliklerin hepsini yerine o yüzden, personelin uygun türünü ve kalitesini seçmek gerekir

astar Ne tür kullanımı:

 • Selülozik boya;
 • zeytin göre Alkid boyalar;
 • Su ve akrilik boyalar.

astar seçimi yüzey için kullanılacak malzemenin ne tür bağlıdır. Odanın, malzeme bitirme ve marka üreticisi dikkate sıcaklık koşullarını almak önemlidir.

duvar kağıdı yapıştırma önce duvarların Astar (video)

duvar kağıdı ve boya gerekli öncesinde yüzey davranın. Onarım işleri yüzeyinin Bu aşama, imha, çatlama, pas ve küf ve mantarlar ile ilgili koruma sağlar. asal yüzey kalitesi için, yüzeye bileşimi uygulamaya yönelik talimatlar sıkı sıkıya bağlı kalması gerekmektedir. Kaplama malzemesi ve duvar yüzeyini uyacak astar sağ türünü seçmek önemlidir. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =

map