yamaçlar alçı niteliksel 6 avantajları malzeme yapma

12 October 2017mekanda ısı korumak için, özel alçıpan soffits pencereleri yükleyebilirsinizmekanda ısı korumak için, oknahKonstruktsii yamaçta özel alçıpan soffits yükleyebilirsiniz çok karmaşık değil, bu yüzden onların kurulum kaydedilebilir. kendi ellerini instal yeterlidir. basit araçlarla ilkelerini sahibi her erkek yamaçları kendileri yapabilir.


Kendi elleri Alçıpan ile Kalite yamaçlar

malzemelerin seçimi yamaçlar, çok büyük hale getirmek için. Avantajları ve her tür dezavantajları ayrı popüler alçıpan değişebilir, ama son zamanlarda. Onun çalışmalarında kullanımı kolay ve profesyoneller değil. Alçıpan bir bitirme malzemesi olarak sadece kullanılır, aynı zamanda bölümleri oluşturun.

o dayanıklılık, çevre dostu ve düşük maliyetle ile karakterizedir çünkü birçok kişi, yamaçlar alçıpan tercih terciho dayanıklılık, çevre dostu ve düşük maliyetle ile karakterizedir çünkü birçok kişi, yamaçlar alçıpan tercih tercih

Alçı ana özellikleri:

 • Düşük fiyat;
 • Bu malzeme kalitesi ve kuvveti ile karakterize edildiğinde;
 • Çevre dostu malzeme;
 • Geliştirilmiş dayanımı;
 • Kullanımı kolay;
 • Kullanılabilirlik.

Alçı Yamaç çok popülerdir. Alçıpan birçok avantajı vardır. nedeniyle bu rahat bir atmosfer yaratacaktır gerçeğine onu seçin. Aynı zamanda, alçı bir acemi için bile kullanımı çok kolaydır ve neredeyse enkaz bırakmaz.


Sen eğitim ile çalışmaya başlamak gerekir. yüzey dikkatle işlemden artıkları ve köpük kalıntıları çıkarılır. pencereler pistlerinin yakınında kısmından çıkarılması gerekir itibaren koruyucu film gibi sonradan, bittikten sonra, yamaç bitirme hasar görebilir.

üretmek ve düzenini ve yönünü ayarlamak için gerekli tüm hesaplamaları sonra. bir su terazisi ve bir işaretleyici kullanın. ve çizik ile açıklık yüzeyi ise, tüm kapak için gereklidir. macun kurutulduktan sonra, tüm astar işlemek için gereklidir. Bakteri var ve kalıp rayından koyar bir antibakteriyel astar seçmek için arzu edilir.

montaj aşamaları: Güzel pencere alçıpan eğimli

bir metal profili kullanarak bir ayar yamaç yöntemi yoktur. Özü, alçıpan yükleme yapılmış bir metal çerçeve, oluşturulmasıdır.

yamaçlar yüklemeden önce, öncelikle doğru tüm hesaplamaları gerçekleştirmelisinizyamaçlar yüklemeden önce, öncelikle doğru tüm hesaplamaları gerçekleştirmelisinizKurulum profilin ana aşamaları:

 1. Dikey ve yatay profiller ayarlama.
 2. parçaların ölçümlerini yapmak.
 3. yalıtımı alın.
 4. profiline alçıpan takın, kendini vidalar dokunarak kullanmak arzu edilir.
 5. Mühür eklemler ve özel bant dolguyu kapsayacak şekilde.
 6. İçeriği köşeler. Zashpatlevat. düzlükten için, macun üzerine.
 7. Bitirme ve dekorasyon.

Alçıpan ve profili kullanarak İşleri enkaz minimum oluşturan çabuk yapılır.

Bu yöntem, belirgin olarak pencere açma alanı azaltır, ve alçı ve yalıtım duvarı arasında bir boşluk kapatılması gerekir. terbiye Böyle bir yöntem pencere kenarları çok iyi yalıtılmış iyidir.

elleri ile alçı levha yamaçları yapma ile ilgili ipuçları

Kapıların montajı, ön veya iç olup olmadığını, her zaman ek bir bitirme yamaçlarda gerektirir. Kapıyı kim, ana veya kendi sahibini yüklemeden olmaz ve nasıl nazikçe yapmak işe ama mükemmellik göz getirecek yamaçları bitirmek için.

Eğer gispokartonnye kendiniz eğimli yüklemeye karar verirseniz, o zaman daha iyi yükleme yönergeleri okumak içinEğer gispokartonnye kendiniz eğimli yüklemeye karar verirseniz, o zaman daha iyi yükleme yönergeleri okumak için

Kurulumu başlamadan önce:

 1. Ön çalışma yapmak gerekir.
 2. yamaçlar ötesine çıkıntı yapmayacak şekilde kapı çerçevesi hazırlayın.
 3. ölçümler ve hesaplamalar üzerine tüm çalışmaları gerçekleştirin ve gerekli malzemeyi hazırlayın.

Kurulum adımları:

 1. Önce yan eğim yüklemeniz gerekir.
 2. ölçülürken, genişlik doğru yükleme panel takımı köpük için gerekli olan 1 cm artar. En kolay kurulum doğru açıyla olarak kabul edilir.
 3. sac onay açısını ayarladıktan sonra.
 4. alçıpan altında çıkan uzay dikkatle zapenit edilmelidir.
 5. Sac geçici bantla sabitlenir. Böylece, açı yerinden edilmemelidir.
 6. ille Tüm mesafeler iyi zapenivayutsya.

İkinci eğimli aynı şekilde tam olarak ayarlanır. kesim, üst şev, aynı zamanda 1 cm ekler. kumaş montaj köpük içine sokulur. Levha kadar düzgün bir şekilde yan pistleri kenarlarına yerleştirilen olması gerekir. Açı da kontrol tabidir. Ayrıca bitirme köşeleri yürütülen ve bıçak yamacın dekor.


Köpük tüm boşlukları doldurulabilir. Kuru kadar yaklaşık bir gün beklemek önerilir.

ön kapıya alçı levha yamaçları nasıl yapılır

Kapı yamaçlar - kapının her iki tarafında bir duvar yüzeyi. kapı boşluğu dekore edilmiştir ve tam yapar. Kapı uzay basit aparat. malzeme ve bitirilmiş bir çeşitlilik ile, seçkin ve güzellik farklılık gösteren bir yapıya yapmak mümkündür.

Kapıda alçı pistlerinin Yükleme tamamlandıktan sonra, herhangi bir renkte boyanabilirKapıda alçı pistlerinin Yükleme tamamlandıktan sonra, herhangi bir renkte boyanabilir

Kapı açma ve çok katmanlı çalışmalarının tasarım birkaç aşamadan oluşmaktadır:

 1. Hazırlayıcı tabaka. Yüzey bir primer ile kaplanmış, temizlenir. Eklenen yalıtım.
 2. alçıpan tabakası. Çok hızlı varyant hazırlama ve duvarın hizalama. Çok daha işlemeyi gerektirmez. Kullanımı kolay.
 3. Bitirme katmanı. dekore katman tamamen herhangi bir malzemeden imal edilebilir.

Alçıpan yüzey malzemeleri, çok sayıda bitirme için uygundur. Geleneksel duvar kağıdı ve boya ilave olarak, mozaik tasarımlar çeşitli kullanılması önerilir.

En kolay yolu bitirmek için - bu tablo. O, çok hızlı kadar fiziksel ya da maddi giderlerini gerektirmez. bitirmek bu tür özgünlüğü farklı değil, ama böyle bir yamaç herhangi bir tasarım veya onarım için bir renk paleti seçmek mümkün çok basittir.


Ön kapı alçı levha yamaçlarda monte: adımlar ve nüansları

Metal çerçeve düzeneği yapılamaz, yapıştırıcı tekniği kullanılarak CHF eğimini kaplamak mümkündür. Bütün kurallar ve kurallar ardından bu tip montaj kalitesi ve diğer türleri düzgünlüğü ortaya koymamıştır. Sen malzemelerin minimum kullanarak kapı kanadının etrafında duvar dikmek olabilir.

yamaçlarda yüklenmesi sırasında kapıya zarar görmesini önlemek amacıyla, bu kapalı bir film olmalıdıryamaçlarda yüklenmesi sırasında kapıya zarar görmesini önlemek amacıyla, bu kapalı bir film olmalıdır

aşamaları:

 1. İlk aşamada, yükleme sırasında olası mekanik hasar ya da yapıştırıcı girişine kapı kanadı korumak için gereklidir.
 2. Bu köpük halindeki çekirdek dikkatli bir şekilde keskin bir bıçak kırtasiye kesilmelidir.
 3. yüzey temizlenip astarlanmış olması gerekir. Uzun bir süredir yağmuruna olmadığını, bir antibakteriyel astar kullanmalıdır.
 4. Düzlük yığma yaprak GCR bu seviye için düzenlenmesi gerekli ve mükemmeldir.
 5. Bundan başka seyreltildi ve yapışkan tabakanın tüm yüzeyi üzerinde homojen olarak tatbik edilir.
 6. yaprak çok sıkı bağlandıkları, kap fişler koyuyorlar gereklidir.

yanal eğimleri Aynı şekilde.

alçıpan montajı yamaçları (video)

Alçı Yamaç - bu hızlı, kolay ve güvenilir ekonomino bu. doğru teknoloji saygı, sen yıllarca göze hoş olacak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başarılı yenileme!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 42 =

map