Ya kapı pencere önünde oturma odası: İç tasarım

Ya kapı pencere önünde oturma odası: İç tasarım

12 October 2017Düzgün Seçilen tasarım ve dekoratif elemanlar odanın iç güzel ve ilginç hale getirecekDüzgün Seçilen tasarım ve dekoratif unsurlar oda güzel içini yapacak ve interesnymPravilno o rahat ve konforlu bir oturma yapma, kapı mükemmel herhangi bir odanın iç tamamlayacak seçildi. Güzel bir şekilde organize bir ortam elde etmek amacıyla, kapı iç diğerlerinden öne ve oda ve onun dekor ile uyum içinde olmamalıdır. Sağ kapı ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir seçin, bu sorumlu ve önemli bir adımdır. Kapının bir tarafı güzel olmalı tarihinde, sadece sahipleri memnun etmek değil, aynı zamanda diğer taraftan, malzemenin imalatı doğal olmalı, misafirler memnun etmek ve kapı kendisi sağlam ve ses geçirmez.


Salon kapıları: faktörlerin seçimi

İç kapılar farklı şekillerde açılabilir, her bir müşteri, oda yapısı ve onların tercihlerine bağlı kapıyı seçer. Bunlar, katlama, çift cam olarak kayar olabilir, kapı aralığında nadir değildir dikey olarak bölünmüştür. Her tür kapı açma ve büyüklüğü düzenlemesine bağlı olarak belirlenir. Örneğin, açıklık genişliği seçilen açıklık köşesinde yer gibi, bu durumda, uygun univalve görünümü, o, bir metreden az olduğunda. diyafram boyutu bir metreden daha olursa çift kapılar için idealdir. Böyle bir kurulum duvarı izin veriyorsa geniş salonlarında, sürgülü kapılar yükleyebilirsiniz.

bir yaşam için iç kapılar seçerken, dikkate oturma odasının özellikleri ve tasarımı almalıdırbir yaşam için iç kapılar seçerken, dikkate oturma odasının özellikleri ve tasarımı almalıdır

Oturma odasına Kapılar farklı malzemelerden yapılabilir. kapıların en dayanıklı ve uzun ömürlü ahşap malzemeden yapılmıştır. Bu tür satın alarak, biz onlar ağırlığında ağır ve geniş odalar için uygun olduğunu hatırlamalıyız. Böyle kapıların montajı mümkün değilse, bu sunta veya camdan bir ürün seçmek için en iyisidir.

Aşağıdaki faktörlere dayalı ihtiyaç kapıları seçin:


  1. kapı gerektiren amacı ile belirleme - malzemenin yapıya bağlıdır;
  2. oturma odası ve kapı açma boyutuna boyutları, bu parametrelere göre, ileride kapı tür seçebilirsiniz;
  3. Gerekli görünümü;
  4. İstenilen malzeme ömrü onun seçimine bağlıdır;
  5. Maliyet ve alımların kalitesi oranı, her zaman değil, küçük bir ücret karşılığında yüksek kaliteli ürünler satın alabilirsiniz.

Salon iç Beyaz kapı

materyal seçimi yanında kendi rengin önemli kapılar olduğunu. Renklerin kapılara oturma odasının genel görüntüye bağlıdır yukarı Öyle, izlenim yaratacak olmasıdır. Örneğin herhangi bir iç mekan için olası klasik kapıların kullanımı, ancak renkli veya beyaz kapıları kullanmak için bir istek olup olmadığını, odanın gerekli iç oluşturmak zorunda koyu tonlar uygunsuz olacaktır.

Mükemmel modern konuk odalarının iç beyaz evrensel kapı bakacağızMükemmel modern konuk odalarının iç beyaz evrensel kapı bakacağız

beyaz renk evrenseldir, hemen hemen her duruma uyum sağlayacaktır. Bu beyaz renkler oturma odasında mükemmel bakacağız. Beyaz kapılar her şeye hayret.

Beyaz yatak asaleti, saflık, arıtma, aynı renkteki kapı sayesinde tüm yaşam ışık ve havadar görünecek. onlar parlak renklerde parlak savaşları ve duvar kağıdı tamamlayacak en iyisidir. Ayrıca önemli bir nokta Kapı kolları olarak doğru aksesuar seçimi olduğunu sürgüler. Bunlar genellikle uyum gölge kat şekilli kolları, altın tonlarda çalıştırılabilir. Bu döşeme dairenin çevresinde eşit ise organize etmek kolaydır ve bu farklı ise, zorlaştırır.Beyaz renk ile kapının ana dezavantajı çabuk kirlenmesine ve düzenli temizlik gerekir olmasıdır. Bu nedenle, üretim malzeme seçimi, bu yüzeylerin pürüzsüz tercih vermek için en iyisidir. Kapı salon penceresinin önünde yer alıyorsa, kapı kanadı güneş ışınlarından yakmak mümkün olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Bu durumda, ışık odaya nüfuz izin vermez ağır perdeler, varlığı bakmak gerekir.

oturma odası pencere önünde kapı: Tasarım fikirleri

Bu neyi evde oturma odasının büyüklüğü önemli değildir. Büyük bir odada her şeyi planlayın küçük, özellikle kapı aralarında olduğu kadar zordur. Bu durum birkaç çıkış seçenek vardır endişeli ise, ancak, iç tasarımı belirli tavsiye yanlış olur ne verilmesi. Odanın boyutları ile ilgili olarak, onlar bir rol oynamaktadır. Örneğin oda bir iletişim kapısı ve iki kapılı bir oturma odası var çoklu pencere ve açıklıklar olduğu tartışılabilir olasılığı yüksek olan büyükse. Bu nedenle, her durum ayrı ayrı düşünülmelidir.

zorunlu olarak bir oturma odası, Making pencere ve kapı açıklıkları yeri olarak kabul edilmelidirzorunlu olarak bir oturma odası, Making pencere ve kapı açıklıkları yeri olarak kabul edilmelidir

en sorunlu durum duvar, pencere ve ısıtma sistemi kullanımı olduğu düşünülmektedir.

özel evlerde, bu sorunun zemin veya özel filmi ısıtmak için radyatör değiştirerek çözülür. Isıtma sistemi saklamak için çok kolay değildir altında pencere, bu ek rahatsızlık verir. Bu durumda, yüklü veya dekoratif ızgaralar kullanılabilir edinilmiş perde, mobilya her gizlemek için en iyisidir. Ayrıca bu durumlarda mükemmel bir çözüm özgü gömülü tasarımları. oda kare ise, o pencere tekrar pencereye kanepenin ayarlanabilir. Başlangıçta, bu fikir garip gelebilir, ama doğru uygulandığında iç oturma odasında kalan sadece "kazan" olabilir.

oturma odasında hangi kapı tasarımı seçmek daha iyidir

Oturma odasında Yukarıda bahsedildiği gibi onlar bazı özellikler içerdiğinden, kapı beyaz için idealdir.

Beyaz kapılar oturma odası süslemeleri, aynı zamanda ona daha fazla havadar ve orijinali yapmamaya sadeceBeyaz kapılar oturma odası süslemeleri, aynı zamanda ona daha fazla havadar ve orijinali yapmamaya sadece

beyaz kapıların Avantajları üç puan ile gösterilir:


  • renk gibi herhangi bir iç tasarım ve, ile kombinasyon nötr olduğu;
  • Yaşayan hafiflik ve kullanım kolaylığı etkisini kazanır. Böyle kapıların montajı görsel bu detay küçük odalar için önemlidir, oda artırır;
  • Pratiklik. Bu boyama neredeyse yok farkedilir kontaminasyon, ek olarak, her zaman bir bayram görünüme sahiptir.

Böyle bir kapı seçme, sahibi her zaman mutlu sonuç olacaktır. Güzel seçenek, cam kapı, orijinal tek, ama şık ve modern değildir. Fotoğraf seçenekleri danışmanları mağaza sağlayacaktır. Bunlar, boyanmış cam ya da mozaik yivli olabilir veya düz bir dizayn çeşitli olabilir. Tasarımın çok çeşitli göz önüne alındığında, bir cam kapı pick up ve herkes can.

Eğer bir kapı satın almadan önce, kapının tasarımı ile başlamak gerekir. Onun görünüşü ortak oturma odasının büyüklüğüne ve tasarımına bağlıdır.

Eğer defterleri varsa, aşağıdaki noktaları vurgulayabilirsiniz:

  1. Pencere boyutu boyutu yandaki için seçilecektir. Kapıların üreticileri genellikle bir açılış fazlasını elde etmek ise, kapı sipariş edilmesi gerekir, standart boyutları kullanmak unutulmamalıdır.
  2. Oturma odasına giriş - bu göz ilk etapta düşer budur. Doğru boyutunu seçmek için çok önemlidir. Yani, örneğin, 70 cm 80 cm kapı için gerekli ve sonradan yüklemek için gerekli kapı transoms gereksiz delikler değildi ayarlanır.

İpucu: Ne pencerenin karşısındaki oturma odası kapısı (video) eğer

sorusu düzgün ve en önemlisi ne olduğunu oturma odasında bir kapı seçmek için nasıl doğar her usta bir gün önce. Kapı düzenlemesi elverişsiz noktada ise ne yapmalı. oturma odasında yana aile ve arkadaşlar toplamak için ana yerdir. Ben her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz. Doğru yaklaşım ile, kapı hemen her odanın ana nitelik haline gelecek, en iyi seçim tasarımın ne tür öğrenmenin tek kalır.


salon kapıları örnekleri (fotoğraf iç)

K9A9321 2 49c7db67cde9b9c0165136ba6926303809b2f3cc900 031 263 578df93424d621885501ba27c8be012601182312900 688e37bedb5da9a41329eb61b2c8ad97 635 1535 1167

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map