Wzornictwo sufitów w pokoju: 9 świetnych pomysłów

Wzornictwo sufitów w pokoju: 9 świetnych pomysłów

12 October 2017Sufity napinane dzięki wyboru szerokiej gamy kolorów i faktur pozwoli oryginalny sposób zorganizować jakieś pokojoweSufity napinane dzięki wyboru szerokiej gamy kolorów i faktur pozwoli oryginalny sposób zorganizować jakieś pokojowe Większość osób decyduje się na suficie. Są trwałe i niezawodne. Ponadto, za pomocą materiałów elastycznych mogą być wizualnie zwiększyć nawet małego pokoju. Stretch sufit może być zainstalowany nawet w małej kawalerce. Jeśli chcesz podzielić pokój do obszarów funkcjonalnych, można użyć specjalnej partycji.


Naciągnąć piękny sufit w pokoju: plusy i minusy

Przed przystąpieniem do montażu sufitów podwieszanych trzeba rozważyć „za” i „przeciw”. Konstrukcja posiada szereg zalet i wad. Naprężanie sieci może być wykonany z chlorku winylu, płyty gipsowe i tkanek. Każdy materiał ma również szereg funkcji.

Jeśli chcesz zainstalować sufit podwieszany w długim, wąskim pokoju, a następnie użyć tylko w sieci tkanek. Ten materiał wygląda świetnie i nie wymaga specjalnych skrzyń.

Błyszczące sufity dać pokój specjalny efekt luksusu, co czyni go bardziej niezapomniany dla gościBłyszczące sufity dać pokój specjalny efekt luksusu, co czyni go bardziej niezapomniany dla gości

Sufity podwieszane Plusy:

 1. tkaniny elastyczne mogą być instalowane w prostokątnym pomieszczeniu, a pokoje nietypowy kształt.
 2. Struktura zawiesiny pomaga w ukryciu kosmetyczne defekty na powierzchni podstawowej.
 3. rozciągliwe tkaniny wykonanej z PVC lub odporne na wilgoć, odpowiednie płyty gipsowe do wykańczania sufitem łazienki.
 4. Sufity wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, które nie emitują toksyny. Wyjątek stanowią folie z polichlorku winylu, ponieważ mogą one wytwarzają toksyny po wystawieniu na działanie wysokiej temperatury.
 5. Stosunkowo niska cena.
 6. Elastyczny materiał dźwiękoszczelny pokojowej.
 7. Sufity podwieszane nie wymagają szczególnej opieki.
 8. Dzięki szerokiej gamie kolorów i faktur palety można wybrać model, który trafi idealnie z meblami lub innych wewnętrznych szczegółów.

Wadami tkaniny elastyczne:


 • Podczas instalacji taśm naciągowych zmniejszoną wysokość pomieszczenia.
 • Materiały użyte do wieszania obrazów, łatwo zdeformowany pod wpływem uszkodzenia mechaniczne.
 • napinane sufity wykonane z folii PCV odkształca się pod wpływem niskich temperatur.
 • Przed zamontowaniem sufitu trzeba zbudować specjalną ramkę.
 • Podczas instalacji PVC panele trzeba użyć opalarki.

Jak zrobić nowoczesnych sufitów w pomieszczeniu: krok po kroku

Instalowanie zawieszony szmatki w salonie - prosty, ale ważny proces. Montaż rozpoczyna się od podłoża i wyrównanie ścian. Odbywa się to za pomocą podkładu i kit. Pęknięcia są uszczelnione szczeliwem.

Z pomocą sufitów napinanych jest możliwe przeprowadzenie podziału na strefy w pomieszczeniu, podkreślając szczególne oprawy powierzchniaZ pomocą sufitów napinanych jest możliwe przeprowadzenie podziału na strefy w pomieszczeniu, podkreślając szczególne oprawy powierzchnia

Odgrywa ważną rolę pre-oznakowanie powierzchnię bazową. To pomoże Ci wybrać wymaganą liczbę materiałów i elementów złącznych. Aby zastosować układ dokładnie, konieczne jest użycie poziomu laserowego.

Jak zainstalować sufit napinany: 1. Zainstalować wieszaki. Nie zapomnij dołączyć je do sieci.
 2. Zamocować listwę do ścian. Do mocowania za pomocą kołków rozporowych.
 3. Wykonać okablowanie. Nie zapomnij zrobić w świetle reflektorów otwory internetowej lub żyrandol.
 4. Jeśli korzystasz z materiału PVC, ciepły pokój z opalarki. Jeśli tkanina jest używany lub płyty gipsowo-kartonowej, nie trzeba.
 5. Zabezpieczyć narożniki. Do mocowania za pomocą klipów.
 6. Ustalić rozciągniętych płótna śrub. Jeśli używasz tkanina wykonana z PCV, nie jest konieczne stosowanie wkrętów samogwintujących, jak arkusze PVC mają specjalne rowki.
 7. Zainstalować światła i listwy ozdobne.

Czy mogę zainstalować podwieszane sufity w małym pomieszczeniu

Wielu ludzi wierzy, że aby zainstalować sufity podwieszane mogą być tylko w dużym pokoju. Jednak opinia ta jest błędna. Przy odpowiednim doborze materiałów i osprzętu, stropy wyglądają świetnie w pokoju o powierzchni 12-18 metrów kwadratowych.

Zawieszony podświetlany sufit z ograniczonej przestrzeni będzie wizualnie powiększyć pomieszczenieZawieszony podświetlany sufit z ograniczonej przestrzeni będzie wizualnie powiększyć pomieszczenie

Wnętrze małego pomieszczenia idealnie pasuje sufitów z błyszczącej fakturze. Pozwalają one uzyskać wizualne rozszerzenie przestrzeni. Ponadto, błyszczący sufit w harmonii z każdym stylu.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować podwieszane sufity w małym pomieszczeniu, należy rozważyć szereg niuansów:

 • Pomagają optycznie powiększyć pokój sufitów wykonanych z PCV z nadrukiem 3D. Na przykład, płótno może być stosowana do rozgwieżdżonego nieba obrazu.
 • W urządzeniu oświetleniowym za pomocą taśmy LED. To nie wymaga instalacji specjalnych wkładek, i jest przymocowany bezpośrednio do napięcia powierzchniowego w internecie.
 • Wybierz tkaniny zimnych tonów. Jest pożądane, aby były w zgodzie ze ścianek i innych elementów wewnętrznych. Wolę płótna niebieski lub jasnozielony.

Wybieramy projekt dla pokoju z sufitu typu stretch

Wybierz projekt sufitów jest prosta. Trzeba wziąć pod uwagę kolorystykę i styl, w którym pokój doznany. Ponadto zaleca się, aby wziąć pod uwagę funkcjonalne przeznaczenie pomieszczenia.

Doskonałym rozwiązaniem dla dużego pomieszczenia będzie połączeniem żółtego błyszczącego sufitu beżowego tapetyDoskonałym rozwiązaniem dla dużego pomieszczenia będzie połączeniem żółtego błyszczącego sufitu beżowego tapety

Sufity napinane mogą być:

 1. Warstwowa. Konstrukcja ta jest wykorzystywana, gdy wysokość pomieszczenia przekracza 2,7 m. Wielopoziomowe sufity najłatwiejsze do płyt gipsowo-kartonowych. Aby zainstalować ten projekt zrobić specjalną skrzynię.
 2. Szkło. Konstrukcja ta jest wykorzystywana do wykończenia sufitu w łazience i salonie. Ponadto szkła rozciągnięte płótno są wykorzystywane w razie potrzeby do uzyskania wizualnej szczeliny dylatacyjnej.
 3. Obszerne. Imitacja objętości osiąga się dzięki wykorzystaniu grafiki 3D. Obszerne sufity - to świetny pomysł na projekt pokoju dziecięcego lub salonu.
 4. Malowane. W takich sufitach zastosowano ornament wykonany w stylu greckim lub afrykańskiego. Obraz może być stosowany niezależnie za pomocą lateksowej farby lub oleju.

Jeśli nie chcesz umieścić pułap 3D rysunku objętości można osiągnąć przy użyciu barwników fluorescencyjnych. Warto zauważyć, że zapala się tylko w nocy farby, więc dzień sufit będzie wyglądał jak normalny powierzchni monochromatycznym.

Lustrzane sufity w pokojach 18 m²

O rejestrację pokój 18 m.kw. Zalecane sufity lustrzane wykonane z cienkiej folii z polichlorku winylu. Do montażu takiej struktury potrzebne do korzystania z profili montażowych. Film będzie przekształcić wnętrze nie do poznania.


Eksperci zalecają za pomocą tkaniny z błyszczącym tekstury, ponieważ mają wysoki współczynnik odbicia światła, dzięki czemu można osiągnąć wizualną przestrzeń ekspansji. Najlepiej jest używać białe lub czarne lustrzane sufity w połączeniu z reflektorami.

Dla miłośników odzwierciedla elementy wnętrza jest doskonałym rozwiązaniem byłoby użycie lustrzanych sufitów naciąganychDla miłośników odzwierciedla elementy wnętrza jest doskonałym rozwiązaniem byłoby użycie lustrzanych sufitów naciąganych

Zalety folii SLR:

 • Szeroki wybór kolorów.
 • Film nie odkształca się pod wpływem wilgoci, więc lustrzanym sufitem może być zainstalowany nawet w łazience.
 • Łatwa instalacja.
 • Stropy nie wymagają starannej konserwacji.
 • Niski koszt. Średni koszt błyszczącą folią jest tylko 120-150 rubli za metr kwadratowy.
 • Film nie sag, a przez zalanie sąsiadów z góry pomoże uniknąć uszkodzenia mebli.

Opcje Wzornictwo sufitów w pomieszczeniu (wideo)

Napinane sufity - unikalna konstrukcja, ponieważ mogą one być zainstalowane nawet w małych pomieszczeniach. Dzięki szerokiej gamie obrazów, można wybrać najbardziej odpowiedni materiał żądany kolor i fakturę bez trudności. Aby przeprowadzić instalację sufitów napinanych jest możliwe niezależnie. Aby to zrobić, należy podnieść śrub lub kotew i zbudować solidną skrzynię.


Wzornictwo sufitów we wnętrzu (foto)

01 3belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m2 15 Natyazhnye-potolki-v-gostinnoy 25 46 66 962-2 0336633f06dc596e9cfd4d5763c4da12 5333d89435f53186066764 55553767

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 36

map