Wysokość sufitu w Chruszczowa: rozwiązać problem niskich sufitów w domu

Wysokość sufitu w Chruszczowa: rozwiązać problem niskich sufitów w domu

12 October 2017Dzisiaj, nawet stare domy mogą być wykonane na nowoczesnym styluDzisiaj, nawet stare domy mogą być wykonane na nowoczesnych ulic stilyuNa z krajów byłego Związku Radzieckiego jest dość powszechne, aby zobaczyć przypomnienia starożytności, które przypominają mieszkańcom miast ich przeszłości - Związek Radziecki. W wielu miastach, zwłaszcza na peryferiach tych domów stanowią większość. Dlatego wielu ludzi pytanie: „Jak ozdobić swój Chruszczowa i uczynić go bardziej nowoczesny?”. Przede wszystkim należy zacząć od naprawy sufitu - to będzie doskonałą podstawą dla ścian, podłóg i innych powierzchni w domu.


Wysokość sufitu w Chruszczowa: zdjęcia i projekt nowoczesnego domu

Jednym z głównych problemów w Chruszczowa - jest zbyt niski sufit. Wysokość 2,5-2,6 m dość często nie można pominąć, nawet zwykłych ludzi. Ten problem dotyczy większości domów, które zostały zbudowane w ZSRR w tej sprawie skierowaną do ludzi i tak zwane „stalinok” - dom zbudowany w okresie panowania Iosifa Stalina.

Jakie są poglądy różnych ludzi o Chruszczowa:

 • Zbyt niskie sufity. Ten problem występuje najczęściej, ponieważ jest bardziej lub mniej człowiek może osiągnąć wysoki pułap, po prostu stojąc na palcach. W Chruszczowa da się umieścić zbyt dużą szafę lub lodówkę, co ogranicza mieszkańcom tych domów.
 • W uzupełnieniu do wysokości pułapów, sama powierzchnia mieszkania, jest to dość małe pokoje. Szczególnie problem ten dotyczy kuchnie: radzieccy architekci wyraźnie „żal” do przestrzeni pomieszczenia.

Niskie sufity w starych budynkach nie są problemem, aby utworzyć nowy projektNiskie sufity w starych budynkach nie są problemem, aby utworzyć nowy projekt

Jak zrobić tak, że sufit nie wydaje się tak nisko

Jak radzić sobie z problemem niskich sufitów?


Istnieje kilka sposobów:

 • Jak wiecie, ciemne kolory mogą zwiększyć wysokość pomieszczenia. Ale jest jedna wada - są wizualnie zmniejszyć jego powierzchnię i szerokość. Jeśli pokój jest zbyt mała, to ta opcja nie działa dla Ciebie.
 • Nie można używać zwykłego tapety. Ściana górna może być ciemny, a jego dno - lekkie. Takie rozwiązanie jest korzystne dla właścicieli niskie sufity w pomieszczeniach o małej powierzchni.
 • pionowe linie. Metoda ta jest bardzo popularna nie tylko w budownictwie i projektowaniu: Zaleca się nosić ubrania z linii pionowych dla osób niskiego wzrostu. Dla domów najlepiej nadaje tapety z motywem one wizualnie sprawiają, że pokój w wysokim standardzie.
 • Zastosowanie luster. Jak wiadomo, powierzchnia lustra może zwiększyć przestrzeń i sprawiają, że pokój powyżej. Ta opcja jest najbardziej wszechstronny: nadaje się do wszystkich pomieszczeń.
 • Zaokrąglona sufitu. Ta metoda wykończenia sufitu może wnieść swój pokój wizualnie bardziej wysokie.

Małe pokoje wymagają ostrożnego podejścia do projektowania konstrukcji sufitowejMałe pokoje wymagają ostrożnego podejścia do projektowania konstrukcji sufitowej

Należy zauważyć, że te metody zwiększania pokoju nie faktycznie dodać centymetr do ogólnej powierzchni mieszkania, po prostu rozwiązać problem ludzi, którzy wstydzą się niskimi sufitami: Wysoki ludzie będą nadal czuć się nieswojo w takich domach.Konieczne jest, aby wyeliminować stosowanie zbyt jasnych elementów we wnętrzu: tapety lub mebli jasne kolory mogą zwrócić uwagę na gabaryty pomieszczenia.

Jeśli masz mały pokój, należy trzymać się minimalizmu: meble powinny być neutralne barwy. Jego wielkość powinna być niewielka.

Sufity dwupoziomowe w Chruszczowa: korzyści

Istnieje wiele opinii dotyczących tej kwestii.

Zalet sufitu dwupoziomowego można podać:

 • Szybka instalacja.
 • Nie jest konieczne, aby wyrównać powierzchnię sufitu.
 • Doskonała estetyczny wygląd.
 • Będzie dobrze wyglądać w każdym pomieszczeniu: w sali, w sali, na korytarzu iw łazience.

Wady sufitów dwupoziomowych w Chruszczowa

Oczywiście fani sufitów podwieszanych w starych domach są przeciwnicy.

Dlaczego nie skorzystać z dwupoziomowym sufity w Chruszczowa:

 • Nadaje się tylko do dużych pomieszczeń. to nie powinno być zainstalowane w suficie cegły Chruszczowa.
 • Wysoki koszt materiałów do sufitu i aby to zmienić.
 • Dalsze zmniejszenie wysokości sufitów.

Sufity dwupoziomowe Nie zaleca się zainstalowanie w Chruszczowa, ponieważ są one drogie i sprawiają, że pokój bardziej niskiSufity dwupoziomowe Nie zaleca się zainstalowanie w Chruszczowa, ponieważ są one drogie i sprawiają, że pokój bardziej niski

Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni argument, należy zauważyć, że pułapy „take away” wysokość sufitu jest nie tylko wizualnie, ale faktycznie je zmniejszyć. Większość ekspertów nie zaleca się stosowanie sufitów dwupoziomowe, ponieważ są one drogie i sprawiają, że problem niskich sufitów bardziej wyraźne. Oczywiście, można spróbować podjąć ryzyko, nie należy ustawić ten rodzaj sufitu z rękami: lepiej jest zaufać profesjonalistom, którzy będą robić bardziej efektywnie.


Przygotuj pułap jego instalacji

Naprawa - złożony proces, dlatego przed podjęciem prac naprawczych należy dokładnie przygotować i zbadać niezbędnych informacji.

Przede wszystkim powinniśmy zrobić układ sufitu.

Należy to zrobić w następujący sposób:

 • W najniższym punkcie głównego sufitu jest konieczne, aby umieścić punkt, a następnie, za pomocą poziomu wody powinien zostać przeniesiony do niego we wszystkich kątach.
 • Pomiędzy znakami trzeba wypełnić linię z choklayna.
 • Następnie należy zaznaczyć powierzchnię profili CD. Etykiety należy stosować co 50 cm.
 • Na przeciwległej ścianie należy zastosować dokładnie taki sam znak.


Jak zrobić sufit w Chruszczowa własnymi rękami: rama instalacja

Sam proces instalacji sufit jest dość skomplikowana.

Ustawianie ramka zawiera następujące elementy:

 • Instalacja profilu UD.
 • Montaż kotwy manekina.
 • Mocowanie wieszaka w kształcie litery U, który zostanie dołączony profili CD.
 • Po cięcia profili CD, muszą one zostać wprowadzone do profili UD, ale nie powinny być przykręcone do sufitu.
 • Zgodnie z profili CD trzeba przykręcić śruby i wyciągnąć nić nylonową.
 • Podczas przedostatniego etapu powinna związać wszystkie profile: potrzebny jest skupienie się na nici nylonowej wcześniej rozciągniętym.
 • Na końcu przewodu elektrycznego powinna być chroniona przez mieszek.

Kolejny etap - montaż płyt gipsowo-kartonowych. Jest to ostatni etap, więc praca powinna działać bardziej gładko, jak to możliwe.

Montaż ramy do sufitu wymaga pewnego wysiłku, czasu i umiejętnościMontaż ramy do sufitu wymaga pewnego wysiłku, czasu i umiejętności

Montaż płyt gipsowo-kartonowych

Ten proces jest bardziej skomplikowany, więc bez pomocy przyjaciół i znajomych nie można zrobić.

Algorytm arkusze wykonanie suchej zabudowy:

 • Sama praca powinna wykonać dwa lub trzy takie same. Jeśli prace będą prowadzone przez jedną osobę, to byłoby to ogromne ryzyko, ponieważ można rozbić GCR.
 • płyty gipsowe powinny być instalowane za pomocą śrub. Ich długość powinna być 25mm. Na jednym arkuszu zużytego około 60 śruby. Odległość pomiędzy nimi powinien wynosić co najmniej 30 cm.
 • Aby arkusze nie były w stanie przebić się, że lepiej jest użyć specjalnej dyszy płyty gipsowo-kartonowe.
 • Zastosuj arkusze muszą wtrącać jeden arkusz ma zostać połączona z inną połowę.
 • Podczas montażu płyt gipsowych trzeba doprowadzić przewody dla przyszłych urządzeń.
 • Spoiny powinny być uszczelnione fugenfyullerom i śrubom - kit.

Montaż płyt gipsowo-kartonowych arkuszy na suficie (wideo)

Pomimo jego złym stanie, Chruszczow - dzieło sztuki, które mówi nam o przeszłości. Jest to prawdziwe bogactwo wiedzy na temat Związku Radzieckiego, naszych dziadów i pradziadów. Dla Chruszczowa powinny być traktowane z szacunkiem, jak osoby w podeszłym wieku. Jeśli szanujesz swój dom i traktują go jako swojego krewnego, a potem Chruszczow reaguje na Ciebie w zamian, a mieszkanie będzie wyglądać niesamowite.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 62

map