Wykonywanie różnych stylów: konstrukcja sufitowa

12 October 2017Nowoczesne wnętrze ma wiele obszarów, a każdy może zrobić projekt swojego domu, jak mu się podobaNowoczesne wnętrze ma wiele obszarów, a każdy może zrobić projekt swojego domu, jak mu się podoba


Nowoczesne wnętrza - nie jest to zestaw wymagań, które można policzyć na palcach. Przeciwnie, jest bardzo harmonijny koncepcja, która determinuje wybór życia duszy. Cóż, jeśli nie filozofować szczególnie, możemy powiedzieć, że nie jest konieczne, aby skopiować przykłady moda, ale po prostu odnosi się do możliwości dzisiaj zrobić projekt projektowe w domu lub mieszkaniu, które jest tak blisko ciebie.

Nowoczesna konstrukcja sufitu w stylu secesyjnym

Nouveau - styl, który może być, jeśli nie 100% powtarzać w typowym mieszkaniu, to na pewno wspomnieć nosić czerwoną nitkę poprzez projektowanie domu. Wiele z powodzeniem radzić sobie z nim, chociaż ten styl wymaga dużo pracy.

Można wybrać się na jeden ze sposobów:

 • Dokonać radykalnej style - styl, gdzie reguły są wykonywane w najmniejszych elementów;
 • Skala i dekoracyjny styl - co podkreślał jedynie głównej linii, głównie ze względu na elementy dekoracyjne;
 • Surface-lite styl - stając się jedynie główne akcenty charakterystyczne, a także preferowany kolor.

Jeśli mówimy o stylu Art Nouveau na suficie, tutaj ślady główne motywy stylu - nie ma wyraźnych i bezpośrednie linieJeśli mówimy o stylu Art Nouveau na suficie, tutaj ślady główne motywy stylu - nie ma wyraźnych i bezpośrednie linie


Sufit w stylu Art Nouveau charakteryzuje się:

 • Przepływający linii nie symetryczny;
 • motywy kwiatowe;
 • Ścisłe harmonia elementów konstrukcyjnych;
 • Obecność gruboziarnistych materiałów, szkła, metalu i drewnie.

W secesyjnym sufitu biernej roli, pożądane jest, że jest w pełni połączone z płaszczyzną ściany. Rogi i stawy są zmiękczone tynku. Ściany i sufit z tonu na ton - jest to idealne naprawy.

Nie nadaje się do secesji sufitu: tapety, zawieszona konstrukcja i panele z tworzyw sztucznych.Konstrukcja sufitu w domu w stylu minimalizmu

Minimalizm - jest, oczywiście, nie oznacza, że ​​projekt w bardzo małym pokoju. Ale to nie neguje faktu, że w dużych pomieszczeniach i małych mieszkań z własnych rąk, można dokonać miejsca w minimalistycznym stylu.

Jest to stosunkowo nowy styl, który podnosi się do zasad form elementarnych. Proste rozwiązania, światło i przestrzeń, bardzo prosty wystrój i miękkie kolory - to minimalizm. Beżowy, brązowy, zielony i szary - cztery kolory podstawowe w minimalizm, które są wykorzystywane w konstrukcji sufitu.

Sufit w stylu minimalizmu jest:

 • Jasne kolory o grze półtonów;
 • Nacisk i preferencji dla białych;
 • Naturalne odcienie metalu;
 • połysk szkło.

motywy prosta cegła i drewna są często stosowane. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla sufitu - Self-kolorowej powierzchni sufitu światła. Może to być montaż sufitów napinanych.

Wielopoziomowe sufity dokonać dodatkowych efektów świetlnychWielopoziomowe sufity dokonać dodatkowych efektów świetlnych

Konstrukcja sufitu w stylu Prowansji: opcje

Początkowo dominują jasne kolory w stylu Prowansji. Można to łatwo wyjaśnić, Prowansja - Prowincja dość gorąco, a meble i inne elementy wnętrza, ciepła skośne światło słoneczne, one kruszyć w kolorze białym.

Na przykład, drewniany strop w domu w stylu prowansalskim lub barwionego lekkiego vodoemulsionkoy lub prostego wapna.


Nawiasem mówiąc, jeśli się plan przekształcenia domów stylu, konieczne jest, aby zrezygnować z reflektorów w konstrukcji sufitu. Ponieważ jest to z wielu powodów zagranicznych do stylu Prowansji - piękne żyrandole są ekologiczne.

Styl Provence ma odcienie światła, które dają komfort i wygodęStyl Provence ma odcienie światła, które dają komfort i wygodę

To jest takie rozwiązanie: zwykły biały sufit lub jasnobrązowy stropu z pięknych żyrandolami same, ewentualnie z odcień tkaniny.

Bardzo często, Prowansja stara się stworzyć w kraju, który jest bardzo rozsądne, i nie ma żadnych skomplikowanych lekkie drewniane stropy z odcieniami włókienniczych będą bardzo pomocne.

Kształt konstrukcji sufitu w stylu hi-tech

Hi-tech - to futurystyczne środowisko i będzie link tutaj nie ma ognia, nie rzeźbione elementy, nie szczególną uwagę do dekoracji i koloru. Ponieważ sufitowa high-tech dobrym rozwiązaniem byłyby rozciągnięte płótno.

Dużą rolę odgrywa oświetlenie - System reflektory i półprzezroczyste tkaniny sufit tworzy pewien wpływ nieważkości i próżni


zaawansowanej sufit:

 • Dokładne geometryczne (dominujący bezpośrednim zamiast gładki);
 • symetria;
 • Nieobecność materiału symulacji;
 • Stylu high-tech.

Pułapy te mogą być w studio, w oddzielnych pokojach. Możliwe i zachęciła do budowy płyt gipsowo-kartonowych konstrukcji stropowych z pól piękne i bardzo umiejętnym, powściągliwego stosowania koloru.

Sufit design: to znaczy, kończąc tym

Nowe rozwiązania są zawsze korzystne, a mając taką możliwość, wiele osób woli projektować naprawy. To nie jest tak dużo nowych typów sufitów, jako jednostka i profesjonalnym podejściem. Babbitt nie mógł zrozumieć wiele rzeczy, aby stworzyć stylowe wnętrza, projektant, który jednopokojowy apartament, który mieści się kilkaset metrów kwadratowych stworzy najlepsze rozwiązanie wnętrza.

Gdzieś to będzie interesujące patrzeć wersję pochyłej suficie, gdzie skromne Powierzchnia, a sytuacja będzie zacienionym powodu wkładek pomarańczowy akcent. Gdzieś projektant zaproponuje użycie kształtek, wypukłe elementy dekoracyjne aby stworzyć objętość i ulgę.

Czy dziś i przestronne pokoje połączone ze sklepionym sufitem.

Sufit design - to zawsze indywidualna i professiolnalnostSufit design - to zawsze indywidualna i professiolnalnost

W sercu projektanta to program, który bierze pod uwagę wszystkie szczegóły. Jest on również odpowiedzialny za znalezienie materiałów. Na przykład, jeśli zdecydował się wielopoziomowe sufitu, który wykorzystuje fragmenty czekoladowy kolor, to będzie zrobić, aby użyć dokładnie odcień czekolady, który jest zarejestrowany w programie lub projekcie.

Dla prostych napraw pokoju również zaproszeni projektanci. Mogą tworzyć miniatury życzenia i uczynić je organicznego przestrzeń swojego mieszkania.

Wąska konstrukcja sufitu: co o tym myśleć

Wąski sufit - to jest zwykle dużo dłuższy i wąskim korytarzu. Nie jest to najbardziej komfortowy pokój jest w wielu domach modelowych. Wcześniej z projektem takiej powierzchni sufitu nie jest szczególnie zajęty - wybielanie lub malowanie, a później - tapetowanie, ale nic specjalnego.

Dziś, gdy więcej możliwości i stropy wykonywane są bardziej interesujące.

Najpopularniejsze opcje - wszyscy znają:

 • Płyty gipsowo-kartonowe (pułap);
 • Podwieszany sufit;
 • Malowanie.

Osobno należy powiedzieć o konstrukcji rozciągających - są naprawdę bardzo wygodne tutaj. Zwłaszcza jeśli używasz błyszczącą lub lustrzane sufity. To stworzy iluzję zwiększonej przestrzeni, że w wąskim korytarzu i potrzebujących.

Zamiast Żyrandole stosować kompaktowe reflektory. Są one równomiernie rozmieszczone na napięcie powierzchniowe wstęgi.

Dzisiaj, nawet najbardziej wąski korytarz łatwo odebrać pięknie zdobione sufitDzisiaj, nawet najbardziej wąski korytarz łatwo odebrać pięknie zdobione sufit

Sufity podwieszane wielopoziomowe jest również dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie jest poważnie narażony pokoje wysokości. Najważniejsze, że pułap ten wykonany pożądany efekt wizualny - jak się rozstaliśmy ściany.

Różne poziomy, nisze celów budowlanych suchej zabudowy w postaci różnych figurach, aby interesujące sufit, większe i szersze. Im niższy pułap, tym bardziej wydaje. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić.

Wskazówki dotyczące rejestracji wąskich pułapów:

 • Prawo i główny efekt tworzy właściwego oświetlenia, Centrum - duże i jasne światła wokół krawędzi - niewielki;
 • Mebli w tym wąskim pomieszczeniu bardzo prostą formę i, oczywiście, jest niewielka;
 • Na ścianach, użyj tapety z pionowym wzorem, ale na granicy zrezygnować nawet najbardziej subtelne;
 • Jeśli chodzi o kolor - preferuje się zimnych odcieniach;
 • Zaprzestać używania matową fakturę;
 • Żyrandole nie powinno być;
 • Paul ma również pracować nad rozbudową przestrzeni, a więc mają działanie refleksyjne.

Jeśli spełnione są wszystkie te wymagania, nawet najbardziej niepozorny i wąski korytarz przekształcony.

Odmiana konstrukcji w wewnętrznym suficie (film)

Konstrukcja sufitu - jest bardziej interesująca niż mogłoby się wydawać. możliwości kształcenia, materiały i rodzaje projektowe mogą przyjść pomysły, które wcześniej wydawały Ci współczuje, a nawet niewykonalne. I to nie tylko „strzelać” i zrobić prosty, ale schludny sufit i dać należytą uwagę na ten element wnętrza.

Dobra robota!

Konstrukcja sufitu we wnętrzu (zdjęcie)

11 sufitu dizaynpotolkovvgostinoy11 Katalog-image-7 DIZAYN-potolkov-fotografii-40 DIZAYN-potolkov-fotografii-41 DIZAYN-potolkov-fotografii-45 DIZAYN-potolkov-fotografii-46 DIZAYN-potolkov-fotografii-49 DIZAYN-potolkov-fotografii-48 DIZAYN-potolkov-fotografii-51

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1

map