Wykonujemy salonu w odcieniach beżu i brązu: 6 kombinacje

Wykonujemy salonu w odcieniach beżu i brązu: 6 kombinacje

12 October 2017Najbardziej popularnym rozwiązaniem dla projektu nowoczesnego salonu w odcieniach beżu KorichevaNajbardziej popularnym rozwiązaniem dla współczesnego życia jest projekt pokoju w beżowym i Koricheva tonahGostinaya w odcieniach beżu i brązu, klasyk, który jest używany w przeciętnych domach przez dłuższy czas. Wszystko nowe - dobrze zapomniane stare, więc ignorować rzeczywisty czas pracy, więc nie jest konieczne dzisiaj. Oczywiście, mogą być nieznacznie zmodyfikowane w celu ostatecznego uzyskania ultra-nowoczesne wnętrza. Brązowe odcienie są niezwykle korzystny wpływ na ludzkie oko, więc porzucić ich byłoby ogromnym błędem.


Życie w brązowych kolorach: nie zbyt ciemny

Życie w kolorach beżu i brązu wygląda dość imponujące, ale wiele domów doświadczają, że wybrana koncepcja nie był zbyt ciemny. W rzeczywistości, nawet odcień czekoladowy będzie wyglądać szlachetny, jeśli są prawidłowo połączone z innymi odcieniami. Będzie się jeszcze drobniejsze i nabyć nowoczesne oprysków.

Pastelowe kolory sprawiają, że salon przytulny, ciepły i wygodny do resztyPastelowe kolory sprawiają, że salon przytulny, ciepły i wygodny do reszty

Na przykład, w pokoju są doskonałe kombinacje:

 • odcienie pastelowe;
 • Blado żółty;
 • szary;
 • czerwony;
 • Szmaragd-zielony;
 • Bordeaux.

Oczywiście, linia połów między stylowymi wnętrzami i absolutnego braku smaku jest czasami bardzo trudne. Dlatego, aby uniknąć incydentu, należy najpierw zapoznać się z typowych przykładów dzieł wybitnych projektantów. Na podstawie ich rozwoju mogą być tworzone i własne arcydzieło dostosowane do indywidualnych życzeń i funkcji pomieszczenia.


Jeśli istnieje wiele kwestii spornych, lepiej jest poprosić o pomoc profesjonalnego projektanta, który nagle rzucić światło na delikatnych kwestiach.

Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest zamówienie szkic specjalisty, i uświadomić sobie, że jest już w domu. Tak więc, wszystkie naprawy będą tańsze i bardziej skuteczne.

Hall jasnobrązowy monochromatyczna paleta

Jasny pokój w brązowych odcieniach może być wielkim dobrodziejstwem dla nowoczesnych mieszkań, których mieszkańcy marzą, aby zmienić sytuację na lepsze. Jednakże, nie ma potrzeby, aby przesadzić z odcieniem podstawowego do pokoju nie jest zbyt ciemny.
Ze swej natury, jasnobrązowy konstrukcja jest ciepły, ale nie stracił tam w upalne indywidualność pokoju? Niektórzy ludzie uważają, że może to się bezosobowe, całkowicie niezapomniany.

Zrób jasnobrązowy salon ciekawy i oryginalny, można skorzystać z stylowe elementy wystrojuZrób jasnobrązowy salon ciekawy i oryginalny, można skorzystać z stylowe elementy wystrojuCi, którzy nie chcą być zakładnikiem tej sytuacji zaleca się, aby podjąć kolejną turę, bardziej żywy kolor. Na przykład, mięta zielona.

Ale w tym przypadku, istnieją podstawowe zasady projektowania:

 • Jaśniejszy odcień powinien działać jako akcenty;
 • Jednoczesne kolor nie powinno być zbyt dużo, maksymalnie 30% objętości;
 • Mniejsza jasność, która bardzo szybko znudzi ludzkiego oka.

Zielony kolor komponuje się z niemal każdym odcieniach. Co najważniejsze, jego wydźwięk był idealnie dopasowany do wybranego odcienia brązu. Ta kombinacja równie dobrze nadaje się do dużych, i dla małego pokoju. I, co najważniejsze, do niego to będzie bardzo łatwo podnieść powiązanej akcesoriów.

living room interior w beżowych i brązowych kolorach: jak podnieść akcesoria

Połączenie beżu i brązu jest uważany za bardzo udany, ponieważ te odcienie w doskonałej harmonii ze sobą. Wszystko, co pozostaje po przetworzeniu - jest podnieść akcesoria i połączyć kolory z meblami. Ale to, na pierwszy rzut oka, to prosty proces, często sprawia, że ​​zwykłym ludziom wielką szereg trudności. Podnieść akcenty i logicznie połączyć wnętrze jest bardzo trudne! I jeszcze ta ścieżka jest wymagany do przejścia.

Idealna dekoracja dla stylowych pokoi będzie mały dywan z ciemnobrązowejIdealna dekoracja dla stylowych pokoi będzie mały dywan z ciemnobrązowej

najlepsze dla brązowych odcieniach:

 • Kolorowy dywan w podobnych odcieniach;
 • Obrazy lub tkaniny z brązowym ramek;
 • Statuetka ze złota poszycia.

Wiele domów, zafascynowany, kupić ogromną liczbę akcesoriów, z których większość tworzy rodzaj in-house nalyapistost, czując sprzedaży Boże Narodzenie w sklepie. Aby uniknąć wystąpienia takiego incydentu pomoże minimalizm. Nie jest konieczne, aby grabie półkach w rzędzie! Lepiej kupić jedną - dwie małe figurki, które, w opinii właścicieli domu, doskonale nadające się do wnętrza. Każdy krok musi być ważone starannie przemyślane. Co ciekawe, te akcesoria mogą być w biało-brązowy i szary odcień. Jednak podstawowa koncepcja powinna być utrzymywana w nich niekoniecznie.

Nowe kolory to miejsce! Ale każdy z nich będzie obowiązywała do obecnego wnętrza.


Czarny i brązowy pokój dzienny: ultra motywy

Życie w czerni i kolorze czekolady wybrany kilku domów, ponieważ jest to połączenie zbyt wiele zbyt ciemny.

Zarobkowania w brązowych i czarnych odcieni wolą wybrać kreatywnej osobowościZarobkowania w brązowych i czarnych odcieni wolą wybrać kreatywnej osobowości

Jednak to dla siebie w pośpiechu do wyboru:

 • Ekstrawagancki osobowość;
 • Chce się wyróżniać z tłumu;
 • Twoi fani w bardzo nowoczesnym stylu;
 • Kreatywnych ludzi.

Tak z tego nic stylistycznej, tak też nie trzeba się go bać. Oczywiście, zanurzony ściana na czarno nie warto, ale do podjęcia w tym celu lżejszy odcień Brown jest całkiem realne. Uzyskać bardzo świeże i stylowy!

Jeśli wydaje się, że w pokoju było zbyt ciemno, by ratować sytuację można zapalić zasłony lub podobną jednostkę kolor ściany. Oni rozcieńczyć wnętrze i poprawiać błędy ciemny.


Delikatne salon w kolorze beżowym i brązowym (wideo)

Życie w odcieniach brązu - jest to wyzwanie dla wszystkich kanonów, które przez długi okres czasu nie rozliczonych w nowoczesnym społeczeństwie. Mogą one być oparte na, ale kilka modyfikacji, a nawet poprawić. W końcu, to będzie w stanie uzyskać wyrafinowane wnętrze, nowość, która zadowoli wielu lat.

projekt salonu w kolorze beżowym i brązowym (wnętrze zdjęcia)

4-lux-design-nowy 125 1314 389b3508b5a20764b1b41666e2755c09 1347 1510141000 3613 1363170459img71431 artleocom-5105 DIZAIN-1 komnatnoj-rvartiri-22

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

map