Wykonujemy prostokątny pokój w mieszkaniu: porady i wskazówki

Wykonujemy prostokątny pokój w mieszkaniu: porady i wskazówki

12 October 2017Jeśli okna salon od południa, we wnętrzu lepiej jest użyć chłodne odcienie, a jeśli na północy - ciepłyJeśli okna salon od południa, we wnętrzu lepiej jest użyć chłodne odcienie, a jeżeli północ - ciepły Jako hali jest główny pokój w domu, należy starannie zaplanować remont i przyszłą atmosferę. Nowoczesny salon powinien być praktyczny, wielofunkcyjny i co najważniejsze, wygodny i przyjemny pobyt. Wygląda całkiem stylowe zabudowy lub połączenie korytarzem do kuchni.


Wnętrza prostokątny pokój dzienny: zdjęcia

Projekt jest prostokątny pokój dzienny z mieszkania trzeba tworzyć dopiero po rozmowach ze wszystkimi mieszkańcami domu, aby pokój nie jest irytujące i nie powoduje dyskomfortu. Każdy ma swoje preferencje i życzenia, a także hali jest używany przez wszystkich, to trzeba brać pod uwagę życzenia generał.

Jedynym sposobem, aby pokój, który stanie się dla każdego:

 • przyjemne;
 • wygodne;
 • Atrakcyjny.

Umieszczenie mebli w prostokątnym salonie więc trzeba przeprowadzić sposób, że to nie tylko wzdłuż dłuższych ścian, ale również prostopadle do nichUmieszczenie mebli w prostokątnym salonie więc trzeba przeprowadzić sposób, że to nie tylko wzdłuż dłuższych ścian, ale również prostopadle do nich

W holu można spotkać gości, pracy i rodziny gromadzą się, aby oglądać telewizję lub rozwiązać ważne problemy. Przed przeprowadzić remonty pokoju, jest określenie miejsca docelowego. Na przykład, jeżeli korzyść zostaną podane do pracy, konieczne jest, aby w pomieszczeniu, które zostało wyposażone miejsce. Jeżeli dom jest często goście i zatrzymać na noc, to w takim przypadku nie może obyć się bez dodatkowych łóżek w pokoju.


Może to być krzesła, łóżka, sofy, a także inne konstrukcje, które mogą skorzystać i nie zepsuć wygląd pomieszczenia.

Pokój dzienny, kuchnia w kształcie prostokąta: charakterystyka lokalu

Wygląda to bardzo modne wnętrza, takich jak kuchnia, pokój dzienny, który będzie idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, które tworzy prostokątną halę. Tworząc komfortowe i praktyczne wzornictwo - to coś, co wymaga dużo ludzi, którzy wierzą, że życie powinno być jasne i stylowe.

Najważniejszy projekt powinien być osobą fizyczną, ponieważ każdy dom ma swoje własne cechy, na przykład:

 • kształtu;
 • długość;
 • wysokość;
 • Położenie otworów okiennych i drzwiowych.

Podzielić kształt kuchnia, pokój dzienny prostokątny, można użyć blaty czy inne meblePodzielić kształt kuchnia, pokój dzienny prostokątny, można użyć blaty czy inne meblePokój dzienny, kuchnia jest nowy i nowoczesny design rozwiązanie mieszkań, niezależnie od wielkości pomieszczenia i pomieszczenia do gotowania, mogą być połączone, tak że wszystkie usterki zostaną ukryte. Ważne jest, aby pamiętać, że wnętrze musi mieć praktyczny i być stylowe, sprawiać przyjemność dla domowników i zadowolić gości.

Zalet łączenia

W kuchni-Salon dużą liczbę pozytywnych aspektów, które przypadnie do gustu wielu fanów stylowe rzeczy:

 1. Takie planowanie jest znacznie łatwiej gotować i nakryć do stołu, zwłaszcza w wielkiej uroczystości.
 2. W obecności lub nieobecności paska i jedną ze ścian zwiększa przestrzeń wizualnie.
 3. W bardzo prosty sposób na przyjęcie gości, a potem opiekować się dziećmi, bo nie trzeba wychodzić z pokoju i będzie pełny przegląd hali.

Odpowiednie planowanie przyszłych napraw i atmosfera zapewnia ładny pokój, a także stylowy, oszczędny i najwygodniejszy. Jeśli chcesz połączyć się z salonu i sali, trzeba zadbać o nabyciu Okapy wysokiej jakości, które wyeliminuje rozprzestrzenianiu się zapachów całym domu.

Tworzenie salon, kuchnia projekt

W hali, prawie każdy spędza większość swojego czasu. Dlatego pomieszczenie powinno być dobrze oświetlone i mają wystarczająco dużo miejsca dla lokalizacji rodziny. W pokoju dziennym świetle powinna być nieco przytłumiony i nie jest zbyt jasny, pod warunkiem, że nie ma miejsca do pracy.

Aby wnętrze nie było monotonne, po dokonaniu kuchnię można używać ciemnych kolorów, ale w salonie, aby wybrać więcej światła, lub odwrotnieAby wnętrze nie było monotonne, po dokonaniu kuchnię można używać ciemnych kolorów, ale w salonie, aby wybrać więcej światła, lub odwrotnie

W połączeniu kuchnia i pokój dzienny, konieczne jest, aby dbać o wizualną przestrzeni zagospodarowania przestrzennego do gotowania i pokój do przyjmowania gości. Można to zrobić poprzez punktowe podświetlenie LED.

Istnieje wiele sposobów, w którym można ustawić na meble do domu, czyli jak wybrać kolor pokoju. Ograniczyć do wystroju, wyrobów tekstylnych i jest niewiele, a to wszystko zależy głównie od gospodarstwa domowego. dekoracji podłogi w pomieszczeniu może być wiele materiałów, ale kolor lepiej położyć ciemny materiał, ponieważ nie można zobaczyć z pyłu, a także powłoki nie są łączone w całym pomieszczeniu.

Dobór kolorów zależy od:


 • Odcienie mebli i jej formach;
 • oświetlenie;
 • Funkcjonalność pokoju.

Aby wizualnie poszerzyć pomieszczenie, należy dać pierwszeństwo jaśniejszych odcieniAby wizualnie poszerzyć pomieszczenie, należy dać pierwszeństwo jaśniejszych odcieni

Dla tych, którzy mają małe dzieci, nie należy wybierać jasne kolory, jak praktyczny ciemny będzie najlepszym wyborem. Nie bój o ciemnych kolorach, ale że nie wąską przestrzeń, możliwe jest korzystanie z wielu sztuczek. Na przykład, luster, mebli modułowych, oryginalny wystrój w postaci żyrandoli z motyli i tym podobne. Powłoka mebli i podłogi powinny być takie, że to może być bardzo łatwe do czyszczenia, co praktyczne i trwałe.

Projekt hali prostokątny

Przeprowadzanie napraw w strefie pokojowej, przy czym nie więcej niż 16-18 m2 mogą być wykończone w jasnych kolorach. Tak więc, w pokoju będzie wizualnie poszerzyć i stać się bardziej oświetlone, nawet z małym oknem. Nie rób pokój nudny i zróżnicowane, ponieważ takie wnętrze jest bardzo szybko się nudzą.

Aby uniknąć takich konsekwencji należy zwrócić uwagę na:


 • Jasne akcenty;
 • Sposób zagospodarowania przestrzeni;
 • Soczyste odcienie w tekstyliach.

Do hali prostokątny był wygodny, warto miejsce obrazy, wazony i inne elementy dekoracyjneDo hali prostokątny był wygodny, warto miejsce obrazy, wazony i inne elementy dekoracyjne

Jeśli pomieszczenie jest ciemne podłogi, ściany lekkie i kolorowe zasłony, staje się harmonijny i przyjemny pobyt. Eksperci uważają, że wystarczy mieć trzy kolory do tworzenia ciekawych rozwiązań projektowych. Wystrój może być używany jako dekoracyjne poduszki, zasłony z nadrukami, tapet i podobnych przedmiotów.

Jeśli planujemy umieszczenie ozdoby i akcesoria, ściany w pomieszczeniu powinno być jasne, że nie było sensu palowania.

Warto zauważyć, że zarówno zbyt małe i zbyt dużym drukiem na tapecie mogą wywrzeć nacisk na psychikę i psują wygląd. Wszystko powinno być z umiarem. To jest modne w użyciu aplikacja do dekoracji sal, i mogą być wykonane przez specjalistów lub pracy ręcznej i własnej produkcji. Jeśli w pomieszczeniu znajduje się w północnej części domu, to lepiej, aby ozdobić go z żółtym, pomarańczowym lub beżowym kolorze. Jeśli pomieszczenie jest bardzo słoneczne, a prawie cały dzień wypełniony jest światłem, w kolorze chłodnego koloru, odcieni szarości do jej wykończenia, niebieski i fioletowy.

Na jakie parametry wybranego projektu

Do sali był i pozostał stylowe, wygodne i piękne, trzeba ostrożnie myśleć o pewnych rzeczach.

W prostokątnym pomieszczeniu, wykonane w stylu minimalistycznym, to wygląda lepiej niż reflektory luzem żyrandolW prostokątnym pomieszczeniu, wykonane w stylu minimalistycznym, to wygląda lepiej niż reflektory luzem żyrandol

a mianowicie:

 • styl;
 • Jasne akcenty;
 • Rodzaj mebli;
 • Obecność elementów dekoracyjnych.

Po wybraniu stylu dla pokoju trzeba ustalić kolejność, czy lokal strefowego lub łączone. Na co zostaną wykorzystane zależy od pomieszczenia i jego stylu.

Opcje projektowania hali prostokątny w lokalu (wideo)

Absolutnie każdy centymetr pomieszczenia powinny być dokładnie przemyślane, że nie był absurdalny rodzaj. Że pokój nie jest wciśnięty na psychikę, jest to niezbędne do korzystania z materiału o różnej fakturze, stojaku bar, podium, fałszywe ściany, lustra, tylko wyszukane wnętrza.

Przykłady napraw pokój dzienny prostokątny kształt (wnętrza zdjęcia)

1-4 03 12-25 32-11 1920x1080resizeinterior21809901380712489 5418 3156-7 52549 499696 1153257

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1

map