Wykonujemy pokój w nowoczesny sposób: Photo & Design 2017 wiadomości

Wykonujemy pokój w nowoczesny sposób: Photo & Design 2017 wiadomości

12 October 2017Aby Twój pokój wyglądał nowoczesny i stylowy, należy starannie rozważyć jego projektAby Twój pokój wyglądał nowoczesny i stylowy, należy dokładnie przemyśleć to dizaynPered próby utworzenia nowego projektu na sali w 2017 roku, należy pamiętać, że wybór rzeczywistego wnętrza, zależeć będzie od wyniku końcowego. Dlatego wskazane jest, aby wybrać najbardziej popularne innowacje. Wykorzystanie nietypowych i kreatywnych akcesoriów, które pomagają osiągnąć jakościową przemianę pokoju.


Oryginalny projekt hali w lokalu: zdjęcia 2017

pokój jest bardziej zatłoczona i tętniące życiem miejsce w porównaniu do innych pomieszczeń w domu. Dlatego projektanci powinni korzystać z oryginalną i niebanalną podejścia do transformacji przestrzeni.

Ostatnio coraz częściej stosować takie kolory jak:

 • Marsal (Nowość 2017, który jest w kolorze wina, zmieszany z domieszką brązowy);
 • szmaragd (Nasycenie, jasność, które mogą atmosfery pomieszczenia spokoju i stabilności);
 • bursztyn (Reszta dodaje do wnętrza nasycenia);
 • wiśnia (Podkreślone przez gustu właściciela mieszkania, daje głębię i wyrafinowanie);
 • Złoto lub cytryny (Dane Tone tworzy atmosferę ciepła, najlepszym rozwiązaniem byłoby w przypadku, gdy w salonie nie jest od strony południowej).

Co do zasady, hall - pokój do przyjmowania gości, więc powinno być wygodne i przytulneCo do zasady, hall - pokój do przyjmowania gości, więc powinno być wygodne i przytulne

W celu prawidłowego pobral akcenty kolorystyczne i dostosowania ich do wnętrza, następujące wskazówki powinny być przestrzegane w miarę możliwości.


Zasady dopasowywania kolorów

 • Odbiór mebli, kontrastowe do wykończenia;
 • Tworzyć oryginalne miejsce z pomocą przedmiotów dekoracyjnych.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, sala będzie wyglądać po prostu wspaniały.

Ciekawe wzornictwo hali w 2017

Zasłony w pomieszczeniu są integralną częścią konstrukcji. Dlatego też, w celu uczynienia gustownie urządzony salon, należy wybrać odpowiedni swoje.

Idą doskonale, jeśli są one analogiczne do podstawowego tonu koloru pokoju. Nie zły materiał jest tiul, ponieważ ze względu na jego przejrzystość, doskonale wpisuje się w projektowaniu i harmonizuje z różnymi zasłonami.Prawidłowo dobrane meble, kolory ścian, tapet i sufit - główne elementy w tworzeniu oryginalnych i nowoczesny designPrawidłowo dobrane meble, kolory ścian, tapet i sufit - główne elementy w tworzeniu oryginalnych i nowoczesny design

Tulle będzie doskonałym uzupełnieniem i żaluzji metalowych. Najczęstszym są uważane za brązowe i beżowe kolory, połączenie z szarym i różowym, cytryny i pomarańczy.

W klasycznym rozwiązaniu, najlepiej oglądać tiulu lub tworzyw sztucznych, w której postać wyblakłe lub ma dużą siatkę. W stylu Prowansji często znajdują się zasłony z tonami akwarela, są bardzo popularne. Mają ładny i przyjemny wygląd, mają wyraźną powierzchni ilustracji. Nie mniej popularne i wielowarstwowe zasłony.

Niezwykłe pokój: odnowiony 2017

Kończąc kosmetycznych napraw w mieszkaniu, należy zwrócić należytą uwagę na oświetlenie w pomieszczeniu. Aby wybrać odpowiednie oświetlenie może sprawić, przytulną atmosferę, która najlepiej podkreśli drobne szczegóły wystrój i wyposażenie w pokoju. Przy wyborze oświetlenia, nie należy spieszyć, starannie i ostrożnie wybierać je.

W klasycznym stylu najbardziej optymalny będzie uzasadnić żyrandol wykonany z kryształu. Powinien on być zainstalowany w środku sufitu. Jeżeli pokój jest urządzony w stylu Prowansji, że idealnie nadaje się uchwyty z miękkiego światła stonowane. Wskazane jest, aby zainstalować w hali niezwykłe lampy kute żelazo, które składają się z abażury w kolorze białym.

Z silnym pragnieniem, można stworzyć swój indywidualny i niepowtarzalny design haliZ silnym pragnieniem, można stworzyć swój indywidualny i niepowtarzalny design hali

Dla dodatkowego oświetlenia stojącej w pomieszczeniu, zachowując ogólny projekt, zainstaluj brakujące sufit. Oni doskonale łączą się z głównym żyrandolem i będzie doskonale nadawać przejścia światła.

Lampa podłogowa na stole, z odcieniem, będzie doskonale pasować do każdego wnętrza, podkreślając znakomity smak właściciela pokoju. Na klasyczny najlepszym rozwiązaniem byłby zielony klosz i lampę. Ten modny lampa tylko doskonale pasuje do wszystkich trendów wzorniczych.

Uwaga: ładne i dobrze dobrane oświetlenie doskonale położy ostateczny akcent. Szczególną uwagę należy zwrócić na punkt sprzętu oświetleniowego. Będą one rozpraszają światło sprawi, że salon bardziej komfortowe.


Wnętrze hali: nowości w tym sezonie

Dość kontrast będzie wyglądać kolory takie jak biały, szary i jasnozielony. Zupełny brak zasłony aby pokój znacznie szersza przestrzeń będzie bardziej odczuwalne. W przypadku, gdy będzie się wydawać, że hala jest bardzo nagi, jego tiulu łaska światło światłem zielonym lub białym kolorze. Nie stać się zbędne i rolety, beżowe lub białe.

Nie nieistotne rolę odgrywaną przez rośliny, dodają swoje „pięć groszy” w każdej konstrukcji. Odpowiednio dobrane światła w pomieszczeniu, gdy światło pada na ścianie. Tak, to jest wizualnie zwiększyć przestrzeń. Najbardziej kolorowe elementem tego projektu będzie - ogromny żyrandol. Może się wydawać, że nie jest w harmonii z otaczającym środowiskiem, ale to tylko na pierwszy rzut oka tak. Jeśli nie jest ustawiona, pokój byłoby zbyt proste.

Nowością w tym sezonie do wnętrza hali jest bardzo zróżnicowany, najważniejsze - aby wybrać projekt, który spodoba się Tobie i Twoich domowychNowością w tym sezonie do wnętrza hali jest bardzo zróżnicowany, najważniejsze - aby wybrać projekt, który spodoba się Tobie i Twoich domowych

Home Based, prowadzony za pomocą którego można dokonać udanego projektu w salonie:


 • Ściany powinny być w kolorze i gładkie;
 • Formy nie powinny być mocno zawoalowany;
 • Jednolite oświetlenie, znamienny tym, że światło się gładko na ścianach;
 • Nie zaśmiecać zbyt dużo mebli i wystroju pomieszczenia;
 • Wystarczy narysować okno i zwięźle.

W uzupełnieniu do tych zasad, wielki element projektu będzie ognisko. Jest on wykonany z żelaza lub na bazie gazu będzie proszę zobaczyć na żywo ogień i drewno trzaski dźwięku. Jest to bardzo ładne, zwłaszcza, gdy jest wściekły Winter Storm.

On ogrzewa pomieszczenie idealnie. Różni się od standardowego pożaru, który zwiększył bezpieczeństwo i dobrze daje ciepło.

Inny rodzaj urządzenia grzewczego jest kominek elektryczny. To urządzenie jest bardzo podobna do grzejnika, który imituje wygląd płomienia. Ale nie ma ognia. Ten typ kominka będzie idealnie pasować w niemal każdym domu lub mieszkaniu prywatnym, stanowiących integralną część wystroju.

Współczesny styl: wnętrze hali w 2017

W tym roku, podczas tworzenia projektu do sali, jasne popularnością tego typu wnętrza, zarówno klasyczne i sztucznie dekoracyjne i nowoczesne. Podstawowym kolorem jest nadal beż. Jest tak szybko, jak to możliwe w celu rozcieńczenia różnych odcieni kolorów. Sufit w salonie zawiera warstwową architekturę, w postaci płyt gipsowo-kartonowych. Wokół wszystko powinno być tak proste, jak to możliwe i naturalne. Masters in Design, tak dalece jak to możliwe, aby światło przestrzeń, optycznie poszerzyć pomieszczenie i nie nasycając różnych jego wystrój i meble.

Pokój w nowoczesnym stylu musi być przestronny, wszystkie wewnętrzne elementy muszą być połączone ze sobąPokój w nowoczesnym stylu musi być przestronny, wszystkie wewnętrzne elementy muszą być połączone ze sobą

W zależności od wielkości pomieszczenia, oprócz stolik i telewizor w salonie można umieścić kilka szaf i regałów wbudowany typ. Tak, to wszystko zależy od tego, czy pokój jest podzielony na 2 oddzielne: w sali i do kuchni. Dzięki takiemu podejściu, grzywny meble przeprowadzi podział na strefy.

Jak zawsze, szczególny wpływ odpowiednio dobrane oświetlenie. W tym roku prym wiodą lampa oświetlacz i oryginalne futurystyczne kształty.

Klasyczne wnętrze, jak zwykle, zdominowany przez bogate i wspaniałe żyrandole wykonane z kryształu. Biorąc pod uwagę obecny czas, malowidła w pokoju możliwe jest zastąpienie kolaż złożony puste ramki. Należy również skupić się na kominku, i, oczywiście, na lustrach. Czasami domy nie jest możliwe zbudowanie komina, a w tym przypadku możliwe jest, aby przyjrzeć się bliżej do biokominków.

W 2017 roku, przywódcy liście jest zwiększona funkcjonalność i mobilność: przestrzeń nie powinna być zmarnowana. Wolna przestrzeń może być wyposażony na badania.

Nowoczesny wystrój sali (wideo)

W tym czasie, poszukiwanie rozwiązań jest związany z ekspansją przestrzeni wizualnej. A o takich rzeczach jak odcienia koloru i kierunku projektowania, możemy powiedzieć jedno - oni kontynuować trend ubiegłego roku. Ale coraz więcej nowych wnętrza i projekty zaczynają polegać na stałym budżecie. W tym stylu to klasyczny okres szlachty, 60 lat i, oczywiście, strych.

Projekt Hall 2017: news (zdjęcia)

5-- 8-- 26-14-- 26-pokoje dzienne-that-put-a-unikalny-spin-on-co-nowoczesne środki-3-- 26-pokoje dzienne-that-put-a-unikalny-spin-on-co-nowoczesne środki-23-- 039-1-- 218-- 5010-- 65566e8d5b17894b-- 1416914978-164655-14772--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 15

map