Wykończenia z ich rąk, a nie tylko naprawy sufitu:

Wykończenia z ich rąk, a nie tylko naprawy sufitu:

12 October 2017Sufit naprawa jest konieczne na początku badania jego powierzchni: stan warstwy podstawowej, pęknięć i chropowatościSufit naprawa jest konieczna, aby rozpocząć badania jego powierzchni: stan warstwy bazowej, pęknięcia i sherohovatosteyS zacząć naprawy sufitu? Oczywiście, w przypadku analizy powierzchni - postać, w której podstawowe sufit, czy należy dostosować itp I oryginalne gatunki mogą być różne - od niemal idealny wymagać wyrównania. Na przykład, wiele nowa uszczelka jest wymagana rdza, bruzdy dokującą do płyt betonowych.


 I dopiero wtedy można wybrać przyszłą konstrukcję, materiały, itd. Jeśli boisz się na tym etapie, aby popełniać błędy, zaprosić ekspertów nawet do rozpoznania. Oni monit, od czego zacząć i co trzeba naprawić, a dla dalszego przebiegu wydarzeń nie będzie już martwić.

Naprawa sufitu w pokoju: sprzątanie

Po pierwsze, sufit musi być przygotowany do naprawy. Co to znaczy - trzeba oczyścić ze starego wykończenia. W celu doprowadzenia do sufitu i może być sobą. Jeżeli pułap został wybielony, malowane, tynkowane lub tapetą, pozbyć się powłoki nie będzie trudne.

Aby to zrobić, trzeba:

 • Weź wałka malarskiego i bar, zwilżyć rolkę z ciepłą wodą i trochę wycisnąć;
 • Wtedy jazdę część sufitu, z niskoenergetycznego natiskivaniya rolki wykańczania mocniejsze wciśnięcie na suficie;
 • Tak szybko, jak można zauważyć, że rolka znowu zaczął do wyschnięcia, zanurzyć go w wodzie znowu - i znowu trzeba zrobić to samo;
 • Po kilku metrów kwadratowych sufitu oraz na mokro się narzędzie, takie jak łopatki, czystego wapna, gipsu lub tapetę na kit lub betonowej podstawy.

Przede wszystkim, zanim naprawa odbywa się prace przygotowawcze: czyszczenie sufitu starej warstwy farbyPrzede wszystkim, zanim naprawa odbywa się prace przygotowawcze: czyszczenie sufitu starej warstwy farby


Następnie należy wykonać test - sprawdzenie wytrzymałości warstwy szpachli. Jeśli to trzyma się dobrze, nie należy go usunąć. W razie wątpliwości, należy wyjąć kit i zastosować nowy. Ale pojawiają się wątpliwości, czy tynk zacznie się kruszyć lub płatków.

Jeśli sufit ma starej farby lub płytek

Często sufit jest poplamione farbą olejną lub prostego vodoemulsionkoy. Usuń farba nie jest takie proste. Poniższe sposoby są powszechnie stosowane: chemiczne i mechaniczne.

Mechaniczne usuwanie farby może albo papierem ściernym lub szpatułki. Но это далеко не новые технологии, процесс пыльный и долгий. Istnieją możliwości i łatwiej - to specjalny zmywacz, można go kupić w sklep materiałów budowlanych. Po impregnacji malować striptizerkę, będą musieli poczekać 12 godzin farba zmiękcza i łatwo oddziela się od powierzchni.Usuwania farb na bazie wody z sufitu (wideo)

Jeżeli płytka sufitowa jest przyklejony styropian

 • Rid sufit okładziny może być to samo narzędzie z ostrzem;
 • Po tym, sufit może pozostać część kleju, ale na pewno należy usunąć, w przeciwnym razie nie późniejszej naprawy.

Te proste wskazówki dopiero początek procesu, zwanego kompleksowego remontu sufitu. Nie ignoruj ​​wyrównanie fazowe sufitu i usunąć starą wykończenie, oni mają bezpośredni wpływ na sposób, jaki będzie wytrzymałość i niezawodność nowej powierzchni sufitu.

Prawidłowa naprawa sufitu: starter kit i

Bez tych kroków w celu naprawy sufitu jest prawie niemożliwe. Wyjątkiem jest budowa zawieszone struktury, które są „wolno” nie mieszaj z wyrównania.

Jeśli postępuje etapami, kolejny etap - starter:

 • Najpierw trzeba sprawdzić, spoin i połączeń w suficie, każdy szew i stawów musi być wypełnione tynkiem gipsowym lub roztworu, który jest bardzo mocno odbyło się tam.
 • Zagruntować do powierzchni, należy - głębokiej penetracji, poprawi przyczepność późniejszego wykończenia.
 • Podkład nanosić pędzlem lub wałkiem.

Na powierzchni roboczej do gruntowania nakłada się warstwy podkładowej w celu zapewnienia lepszej przyczepności pomiędzy sufitem betonu, a następnie powlekanieNa powierzchni roboczej do gruntowania nakłada się warstwy podkładowej w celu zapewnienia lepszej przyczepności pomiędzy sufitem betonu, a następnie powlekanie

Poniższe zadania mogą poruszać się tylko wtedy, gdy prąd fazowy jest całkowicie zakończone. Oznacza to, że gdy wyschnięciu podkładu. Wtedy albo shpatlyuete lub tynkarzy powierzchni. Każdy mistrz ma swoje argumenty na korzyść jednej lub drugiej metody.

Na przykład, plaster zmniejszy się o trzech centymetrów wysokości pomieszczenia i masy nie jest lekkie.


Co do wypełniaczy, daje większą kurczliwość, co wymaga odpowiednio, zastosowanie kilku warstw. Plaster działa prostsze, a czas tego procesu wyrównywania zajmie mniej.

A proces gipsowych ścianach i suficie tynku proces jest bardzo podobny. Złożoność jest tylko to, że sufit gipsu fizycznie trudniejsze w miarę nonvertical powierzchni.

Sekwencja malowania sufitu

Jeśli podłodze dzisiaj rozważyć, nie malować sufit jest nadal możliwe, aby przekształcić farbą. Wiele osób błędnie uważa, że ​​to nie jest odnowione (choć określenie to nie mieć urzędowy), ale po prostu tanie wykończenie. U podstaw błędne dzisiaj może być bardzo miło pomalować sufit.

Malowanie sufitu okna startowego pokrycia pomieszczenia, przenosząc w głąb lokaluMalowanie sufitu okna startowego pokrycia pomieszczenia, przenosząc w głąb lokalu

Obraz jest bardzo prosta:


 • Rozcieńczyć kompozycję tuszu do optymalnej grubości (zwykle stosuje się lakiery na bazie wody lub oleju);
 • Jako narzędzie trzeba poduszkę na długim pasku i pomponem;
 • Malować, zacznij od krawędzi ich sprawiedliwe i konieczne, zgodnie z zasadami, malować za pomocą pędzla;
 • Cały obszar centralny wałkiem malarskim.

Zdarza się, że kolorowy sufit wymaga częściowego remontu. W miejscach, gdzie farba spuchnięte lub odkleić, trzeba oczyścić łopatki. To jest miejsce, gdzie możesz pomalować ponownie. Jednakże, takie metody nie są doskonałe, sufit nadal nie potrwa długo z takich częściowych napraw, trzeba usunąć starą wykończenie i pomalować sufit nowego.

Sufit naprawy w domu własnymi rękami: Adobe sufit

Naprawa Adobe sufitu - jest w pewnym stopniu naprawy. Dziś, te domy są budowane wirtualnie, ale jednak. Oczekuje się, że gdy dom wykonany jest z Adobe, sufitu i jest to samo. Plaster Adobe i jego skład zależy od składników stosowanych - piasek, glina, wypełniacze organiczne.

Jeżeli wysoki procent składnika gliny, następnie gliny drobnoziarnistego, który jest łatwo mieszalny.

Następujące materiały są potrzebne do przygotowania Adobe gipsu wody, piasku, gliny, ziemi i słomyNastępujące materiały są potrzebne do przygotowania Adobe gipsu wody, piasku, gliny, ziemi i słomy

Tynku potrzebne do przygotowania takiego rozwiązania: wapno, gliny i dodatki organiczne (części - 1 do 1 do 0,5).

Ukończeniu naprawy sufitu

Kiedy w programie zadania: „naprawić sufit od podstaw”, praca będzie długo. Ale co wtedy, gdy budowa lub remonty zostały zakończone, a teraz po prostu trzeba pomysły na wykończenie.

Skrzynka gips, na przykład, może być malowany. I to nie tylko biały kolor masz w swoim arsenale. będzie pochodzić z pomocą nowoczesnych rodzajów wykończeń, które można oszacować za pomocą galerii zdjęć.

Na przykład, bardzo popularne teraz cieszy jedność sufitowych i podłogowych kolorach. A podłogi i ściany ozdobione turkusowej farby - większość elementów we wnętrzu powinny być lekkie. I trochę, służy tylko trochę ciemny kolor. Turkus, a następnie, na tyle dziwnie, nie zostanie stłumiona. I dochodzą do głosu delikatnych kolorach miękkich mebli i tekstyliów i turkus idealnie obuyutit pokoju.

Nie bój się i płynne tapety do wykończenia sufitu, ze te wykonane przez własne ręce. Użyj papieru, trociny, farby mieszać się do wytworzenia pożądanej kolorystyki. Modne wnętrze - to zawsze trochę oryginalnym wnętrzem, które reprezentuje swoje gusta, preferencje i swój estetyczny ideał.

Prawidłowe malowanie sufitu (wideo)

Mieszkanie naprawa sufitu może być najprostszy - usunięcie starych powłok i na przykład malowania. I może obejmować wyrównanie że zajmuje sporo czasu. Odbiór materiałów wysokiej jakości, postępuj zgodnie z instrukcjami i nie bój się odważnych decyzji.

Powodzenia w naprawie!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6

map