Wykonanie instalacji wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych partycje: 6 kroków

Wykonanie instalacji wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych partycje: 6 kroków

12 October 2017Ładny i stylowy podzielić przestrzeń w pokoju, można korzystać z płyt kartonowo-gipsowychŁadny i stylowy podzielić przestrzeń w pokoju, można korzystać z płyt kartonowo-gipsowych peregorodkiOchen często niektóre pokoje wymagają zmian, wymiana starych murów i tworzenie nowych partycji podziału. Najbardziej popularnym materiałem do produkcji konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych jest. Jest to bardzo popularny materiał dekoracyjny, jest on stosowany zarówno do sufitu i ściany. Montaż płyt gipsowo-kartonowych - dość szybki sposób zbudować nowy mur.


Instalacja partycji płyt kartonowo-gipsowych w mieszkaniu

Ścianki działowe wykonane są z płyt gipsowo-kartonowych, jest popyt, zarówno w domach i biurach. Jak również powierzchnie biurowe, mieszkania są często wymagane rozdzielenie dostępnej przestrzeni, tworzenia elementów dekoracyjnych.

Piękne działowe gipsowo-kartonowe mogą być również ciekawy akcent w przestrzeni wewnętrznejPiękne działowe gipsowo-kartonowe mogą być również ciekawy akcent w przestrzeni wewnętrznej

Instalowanie partycji suchej zabudowy w mieszkaniu mogą być wykonane:

 • Jako obszar oddzielania pomieszczenia;
 • Całkowite zastąpienie ścian murowanych;
 • Oddzielenie łazienek;
 • Dekoracyjny element wnętrza.

Czasami brak metrów kwadratowych łącznej powierzchni mieszkania jest kompensowana dość duży pokój, który można podzielić na dwie części za pomocą przegrody z płyt kartonowo-gipsowych.

Również popularne partycja instalacja GCR jako dekoracja w postaci różnych kształtach wzorów. Doskonały wykonania jest oddzielenie i łazienkach, znacznie cieńsze przegrody cegły odbywa się odpowiednio mniejszą powierzchnię użytkową. Należy zauważyć, że montaż takich ścian nie zajmie dużo czasu, najważniejsze - ściany można łatwo usunąć, jeśli to konieczne. Lekkie materiały nie posiadają dużo obciążenie konstrukcji budynku niż wyeliminować ryzyko odkształcenia podłogi.


Rodzaje GCR: montaż ścianek działowych

Płyty gipsowo-kartonowe z IT owijki na specjalnym klejem - GCR. Płyt gipsowo-kartonowych jest w dwóch kategoriach jakościowych - „A” i „B”. Kategoria „B” ma pewne niedokładności geometryczne, kategoria „A” jest idealnym cały. Rośliny umieścić znaki na każdym arkuszu istnieją arkusze „A” są głównie na sprzedaż.

Brzegi liści są różne dla przetwórstwa szwy Wygoda:

 • Liniał - stosuje się, gdy nie ma potrzeby zashpaklovyvat szwach;
 • Wyrafinowane krawędź zamknięto taśmą a wypełniaczem wzmacniającym;
 • Przednia krawędź półokrągła - szew jest zamknięty kit;
 • Przednia półkolisty rozrzedzający może być zamknięte tylko za pomocą szpachli lub taśmy i napełniacz wzmacniający;
 • Zaokrąglone krawędzie - renderowanie na szew.

Przed przystąpieniem do instalacji partycji proszeni są o zakup wszystkich niezbędnych materiałów do naprawyPrzed przystąpieniem do instalacji partycji proszeni są o zakup wszystkich niezbędnych materiałów do naprawyRodzaj krawędzi w znacznym stopniu zależy od ilości dalszej pracy. GKL instalacji przegród powinny być wykonywane z pewnego rodzaju arkuszy.

Niektóre z jego poglądy nie są absolutnie nadaje się do montażu ścianek działowych, więc powinieneś być świadomy swoich poglądów:

 • Ściana - długość 2,3 - 2,5 m, szerokości 1,2 m oraz grubość 12,5 mm, w kolorze szarym, rdzeń bez dodatków;
 • Sufit - długość 2 - 2,5 m, szerokości 1,2 m i grubości 9,5 mm, w kolorze szarym, służy do wielopoziomowego sufitów, wnęki i łuki;
 • Wodoodporna - długość 2,3 - 2,5 m, szerokość 1,2 m, o grubości 12,5 mm, kolor zielony, impregnowane przeciwgrzybiczych kompozycji i specjalnych środków;
 • Ognioodpornego - długość 2,3 - 2,5 m, szerokości 1,2 m oraz grubość 12,5 mm, szarym kolorze czerwonym oznaczenia znajdują się wewnątrz włókien wzmacniających i dodatków;
 • Łukowe - 3 m, szerokość 1,2 m, grubość 6,5 mm, z przędzy włókna szklanego, w celu wzmocnienia rdzeń.

Więc dla instalacji partycji, można użyć ściany ognioodporne płyty gipsowo-kartonowej, a jeśli w pomieszczeniu jest wilgoć - odporna na wilgoć. GCRS wiele rodzajów, a zatem cena jest inna, to jest najtańszy - sufit.

Stopniowo montaż ścianek działowych gipsowo-kartonowych

Ściany popularność płyt gipsowo-kartonowych wystarczająco duża. Mogą one również być prowadzone na własną rękę z niezbędnymi narzędziami. Głównym zgodne instrukcje montażu i zasad bezpieczeństwa.

Zainstalować ściany gipsowo-kartonowej można z rąk, najważniejsze - aby ściśle przestrzegać instrukcji instalacjiZainstalować ściany gipsowo-kartonowej można z rąk, najważniejsze - aby ściśle przestrzegać instrukcji instalacji

Stopniowo montaż ścianek działowych gipsowo-kartonowych:

 1. Najpierw musimy umieścić znaki na podłodze i suficie w miejscu, w którym planowane jest partycja.
 2. Zestaw ramka układ profili ocynkowanych.
 3. Szyć jednej strony ścian gipsowo-kartonowych.
 4. Umieścić komunikację i materiału izolacyjnego.
 5. Szyć drugich ścian bocznych.
 6. Wypełnij szwów i uruchomić dalsze przegrody wykończenia.

Temat do etapu montażu priorytetów uzyskania budowę płyty gipsowej jest mocna i gładka.

Otwarcie drzwi jest planowane z wyprzedzeniem i odnotowany w znacznikach. Później w tym miejscu nie jest ustalone ramy i są nawinięte arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Podział GCR może być dowolnego kształtu, niż do dekoracji wnętrza pomieszczenia.


Jak zbierać ścianach działowych GK własnymi rękami

Jeśli instalacja partycji chcesz uruchamiać własne ręce, trzeba uzbroić się w odpowiednie narzędzia, a mianowicie centymetrem do wykonywania pomiarów 5 m długości, poziomu, ołówek, śrubokręt, śruby i wkręty samogwintujące. A także - nóż, arkusze płyt kartonowo-gipsowych, profile, nożyczki metalowe. Konieczne jest również, aby narysować plan przyszłej partycji i stworzenie planu instalacji krok po kroku.

Eksperci zalecają dodatkowy składnik planu montażowego i trzymać się go aż do zakończenia montażu ścianek działowych gipsowo-kartonowychEksperci zalecają dodatkowy składnik planu montażowego i trzymać się go aż do zakończenia montażu ścianek działowych gipsowo-kartonowych

Kiedy wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki, można przystąpić do głównego punktu - jak zbierać partycji płyt gipsowo-kartonowych:

 1. Każdy wzór wymaga podstawy dla tej partycji - ramę z profili. Pierwsze profile prowadzące przymocowane do podłogi i sufitu.
 2. Następnie umieszcza się w prowadnicy profilu zębatki o rozstawie 60 cm i są zamocowane za pomocą śrub do prowadnicy.
 3. Ponadto, pomiędzy profilami ciało jest konieczne do ustalenia żebra poprzeczne.
 4. Arkusze z płyty gipsowo-kartonowej są przykręcone śrubami do profilu ramy z pierwszego na bok.
 5. Następnie na potrzeby wewnętrznej komunikacji ramki określoną przez otwory techniczne.
 6. Dopasowanie materiału izolacyjnego.
 7. Płyty gipsowo-kartonowe są nawinięte na drugiej stronie przegrody.

Po instalacji można zainstalować drzwi, szwy kit i śruby, a następnie wykonać pomyślany partycje projektowych. Umieścić partycja jest rzeczywiście bardzo prosty, montaż nie zajmie dużo czasu i nie wymaga umiejętności zawodowych. Partycja nie będzie gorszy niż zespół dekoratorów wykonane, najważniejsze, aby zrobić to dobrze i postępuj zgodnie z instrukcjami.


Krok po kroku montaż płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Taki uniwersalny materiał budowlany wymagane do wypełnienia swoich obietnic. Piękne, gładkie ściany będą służyć przez długi czas, a gdyby okazało się, że pokój będzie musiał przywrócić pierwotną formę, że będzie to tak proste, jak partycji instalacji. Wystarczy, aby wykonywać następujące etapy montażu w kolejności odwrotnej do rozpoczęcia usuwania całego wykończeniowych, a następnie za pomocą wkrętarki odkręcić płyt gipsowych dalszego usuwania materiału izolacyjnego i demontażu ramy. I pokój nabyć oryginalny teren przy minimum wysiłku.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 90

map