Wykańczania plastikowych panelami ścian i sufitów: szybko i ekonomicznie

Wykańczania plastikowych panelami ścian i sufitów: szybko i ekonomicznie

12 October 2017Korzystanie z plastikową płytkę, można szybko i niedrogo dokonać naprawKorzystanie z plastikową płytkę, można szybko i niedrogo dokonać remontSovremennaya przycinać płyty z tworzyw sztucznych sufity i ściany pozwala szybko i niezawodnie wykonywać napraw. Za pomocą plastikowego wykończenia sufitu może być wyrównane bez większego wysiłku i kosztów, a także zróżnicowany wybór kolorów pozwoli stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie uzupełnieniem wnętrza. Ze względu na prosty montaż paneli systemowych mogą być wykonywane z ich rąk, postępując zgodnie z zaleceniami specjalistów.


Dobory stropów: rodzajach szerokości i sposób montażu

Jako podstawę dla płyt stropowych otelochnyh biorą materiałów polimerowych z różnymi dodatkami. Pozwalają one materiał być zarówno trwałe, elastyczne i łatwe. Stojak wykończeniowe panele są dość tanie - to kolejny plus do meritum tego materiału.

Jednolite płytami zapewniają doskonale płaską powierzchniąJednolite płytami zapewniają doskonale płaską powierzchnią

Struktura w postaci komórek rozmieszczonych wzdłuż obwodu i oddzielonych od siebie przegrodami, sprawia, że ​​panel silne i akustyczna.

Długość płyt można zmieniać grubość osiąga 5 mm.

Rodzaje paneli o szerokości:


 • Okładzina (10 do 12,5 cm.);
 • Panel piec (15 do 50 cm.);
 • panel arkusza (80-200 cm.).

Po zdefiniowaniu Wybór paneli, konieczne jest, aby zdecydować, która metoda instalacji jest najwłaściwszy.

Rodzaje paneli metodą instalacji:

 • Jednolite. To zapewnia idealnie płaską powierzchnię. Montaż polega na pewne trudności, więc najlepiej jest skorzystać z usług wykwalifikowanego specjalistę.
 • Ze szwem. Są one stosowane, gdy sufit jest niezbędne dla zapewnienia objętości. Jeżeli równość stawów nie można zapisać, aby uzyskać pomoc od specjalnych wkładek. Cena paneli zaskoczy jej demokratycznego charakteru.

Różnorodność konstrukcji pozwala paneli eksperymentowania kolor oraz powierzchnię, która może być matowe lub błyszczące.Błyszczący panel doskonale poszerzyć przestrzeń ze względu na efekt odbicia, dlatego nadaje się do projektowania małych pomieszczeniach z niskimi sufitami.

Matowy panel dekoracyjny daje dekoracji wnętrz poczucie przytulności i komfortu, dzięki harmonijnej interakcji z opraw oświetleniowych.

Czy to możliwe, aby zakończyć paneli ściennych sufity

Panele dzisiejszym rynku budowlanym, zadziwiająco doskonały wybór. Zgodnie z ich przeznaczeniem, są one podzielone na kilka typów, z których każdy musi być stosowane zgodnie z jej przeznaczeniem.

Panele ścienne są ciężkie, twarde i solidne konstrukcjePanele ścienne są ciężkie, twarde i solidne konstrukcje

Rodzaje paneli:

 • Na ścianach. Tego rodzaju maszyny są bardziej sztywna i obszerny budowlanych.
 • Sufit. Panele są lekkie i kruche.

Podczas instalacji paneli na suficie ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ lekka konstrukcja mogą ulec uszkodzeniu nawet przy niskim ciśnieniu.

Wykończenie sufitu musi być wykonane ściśle panele bezpośrednich miejsc lub naprawy mogą mieć niezamierzone konsekwencje, najprawdopodobniej projekt będzie musiał ponownie zrobić.

Płyty sufitowe różniących się właściwościach.

Płyty sufitowe różnice:


 • kolor;
 • tekstury;
 • Rodzaj powłoki;
 • Materiał symulowane.

Niektóre pokoje, takich jak łazienka, powodują zastosowanie dodatkowych elementów montażowych: Wodoodporny klej i standardowych elementów złącznych.

Zalety instalacji paneli z tworzyw sztucznych

Panele plastikowe przyjęły się jako wysokiej jakości materiał wykończeniowy na ścianach i sufitach w różnych typach budynków. Są łatwe do zainstalowania, przystępne cenowo, zróżnicowane w projektowaniu. Ze względu na swoje właściwości panelu mogą być instalowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Panele plastikowe przyjęły się jako wysokiej jakości materiał wykończeniowy na ścianach i sufitachPanele plastikowe przyjęły się jako wysokiej jakości materiał wykończeniowy na ścianach i sufitach

Producenci płyt z tworzywa sztucznego, należy zwrócić uwagę na ich splicers zdolności. To pozwala na tworzenie powierzchni, która przypomina wykończenie powierzchni wysokiej klasy z drewnianych desek. Niektóre projekty mają na celu nadanie powierzchnię integralną i monolityczną formę.

W jej skład, wszystkie panele z tworzywa sztucznego są podobne, różnią się między sobą sposób w systemie powłokowym i koloru.


Zalety instalacji panele:

 • trwały;
 • Odporne na wilgoć, korozję, gromadzenia kondensatu;
 • Łatwe do czyszczenia;
 • Nie chłonie zapachów;
 • Odporny na działanie promieni słonecznych;
 • Dostępne są w cenie;
 • Niepalny;
 • Lekkie;
 • Łatwy w instalacji;
 • zdrowia nieszkodliwe.

Montaż paneli plastikowych - idealne rozwiązanie dla tanich, ale wysokiej jakości naprawy.

Wysokiej jakości wykończenie z PVC panele sufitowe własnymi rękami

Gdy zdobiące panele sufitowe PCV można zrobić bez pomocy specjalistów. Dokonując własny sufit ważne, aby najpierw zbadać wszystkie niuanse instalacji paneli, a następnie można przejść bezpośrednio do instalacji powlekania.

Panele plastikowe są idealne do wykończenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń w mieszkaniuPanele plastikowe są idealne do wykończenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń w mieszkaniu

Wybór materiałów jest bardzo ważne, aby zwracać uwagę na jakość paneli. Do sufitu służył przez długi czas, miałem piękny wygląd, konieczne jest, aby wybrać najlepszą jakość i sprawdzonych materiałów.

Panele plastikowe są idealne do wykończenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń w mieszkaniu.

stopniowo instalacja

 • Prowadzone znaczników punkty mocowania profilu. Najlepiej użyć do tego poziomu budynku jako powierzchnia powinna być pozioma.
 • Dołączanie profil, mocno trzymając się ściany. Ważne jest, aby upewnić się, że nie stało powstawaniu pęknięć. CD dołączone do profilu użytkownika już ustanowionego poprzecznych listew. Będzie to podstawą do panelu wykonany z PCV.
 • Do barów położonych na obwodzie struktury, do mocowania profilu z tworzywa sztucznego w kształcie litery L.
 • Sprawdzić, czy podane w kolejności układu komunikacyjnego, ponieważ jest to ostatni etap, w którym można to zrobić bez szkody dla całej konstrukcji.
 • Przystąpić do projektowania instalacji. Cięcia płyt z tworzywa sztucznego, tak że pokrywa się z długą powierzchnią dachu. Panel wstawić do kątownika i przymocowany za pomocą śrub, na całej długości. Druga płyta włożona do siebie, aby naprawić swoje szyny.
 • Zostać podjęta z pełną odpowiedzialnością za końcowy montaż paneli. Musi on być umieszczony w kształcie L, a następnie dopasować szerokość pozostałej odległości od ściany.
 • Aby wymienić profil montażowy metalu można stosować kawałki drewna. Jednak zastosowanie drewna w wilgotnym środowisku może spowodować gnicie.

Długa żywotność paneli plastikowych zależy nie tylko od jakości samych paneli, ale także na jakość wykonania instalacjiDługa żywotność paneli plastikowych zależy nie tylko od jakości samych paneli, ale także na jakość wykonania instalacji

Zastosowanie wysokiej jakości panele z tworzywa sztucznego do wykończenia sufitu zapewni długą żywotność, która zależy również od jakości instalacji. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność swoich umiejętności podczas montażu konstrukcji. I można szukać pomocy u specjalistów.

Zdobienia ścian i sufitów płyt z PCW (wideo)

Dzisiaj, podobnie jak przycinanie popularne w użyciu plastikowe panele do ścian i sufitów. Różnią się one w powłoce tekstury, zawartość materiałów polimerowych i dodatków, koloru i wzoru. Jednak nawet najwyższej jakości panele można kupić w bardzo przystępnej cenie. Szybkie i jakości naprawy zadowoli właścicieli domów i mieszkań. Duży wybór palety kolorów i faktur pozwala na eksperymentowanie z konstrukcją stropu, która będzie miłym dopełnieniem ogólny styl pomieszczenia.

Wykończeniowe z tworzyw sztucznych panelami ściany i sufity (foto)

01f22020092e0440a67771c6d18afa6b 2 2e6733363daa983e0ef6d70564f51c4c 5 284 0527-1024x680 735367c471eba294ddbc701ea3f5edd4 33389514jrrsnpf4yp a42f33988cf8e8957ba83f5a12a99f73 DIZAIN-potolka-IZ-plastikovyh-panelei

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =

map