The BlogNowoczesne planowanie mieszkań nie może się obejść bez wszystkiego garderobieNowoczesne planowanie mieszkań nie może obyć się bez wszystko garderoba nowoczesne domy lub mieszkania w trakcie budowy lub projektowania zapewnia przestrzeń dla wszystkiego garderobę. Albo przynajmniej dodatkowe łóżko w pokoju dla szaf wszystkiego-in, który może być zamontowany na własną rękę lub zamówienie dowolny z gotowych projektów.


Systemy szafa własnymi rękami: fotografia i rodzaje zespołu projektowego

Garderoby, albo przynajmniej systemu są konieczne, aby można je umieścić w prawie wszystkich rzeczy, ale możliwe jest również, aby pozostawić miejsce do zmiany ubrania. Mogą one być otwierane i zamykane. Można znaleźć wiele przykładów, zdjęcia, rysunki, na podstawie których można dokonać garderobę z rękami. Jeżeli nie jest dostępna przestrzeń jest możliwe zarządzanie garderoby otwarte, które składają się z rur metalowych stojaków, uchwyty do ścian i różne ubrania przechowywania.

Garderoba posiada szereg zadań funkcjonalnych, ale nie powinny różnić się szczególną oryginalność, pozostawiając miejsce dla zmiana ubraniaGarderoba posiada szereg zadań funkcjonalnych, ale nie powinny różnić się szczególną oryginalność, pozostawiając miejsce dla zmiana ubrania

Jednak wadą tego opatrunku jest to, że wszystkie ubrania byłyby w zasięgu wzroku. Jeśli nie lubisz osobę, możliwe jest, aby drzwi przesuwne w szafie.

Niektórzy natychmiast szafa, robione na zamówienie, w którym minimalna pudełek, ale więcej stojaki i wieszaki. Chociaż to nie jest dokładnie to, garderoba, skrzyżowanie pełne szafy i garderoby.

Najlepiej jest zrobić garderobę z rękami, które weźmie pod uwagę wszystkie parametry:


 • Ilość odzieży, obuwia i ogólnej wielkości pomieszczenia, w którym zamierzasz umieścić garderobę, łatwość dostępu;
 • Dressing powinny być zgodne z ogólnym projekcie pokoju, a także kolor i harmonijnie pasuje do ogólnej koncepcji pomieszczeń;
 • Należy również zbudować garderobę tak, że cały pokój wygląda estetycznie i wykończone.

Istnieją inne parametry, ale to jest najważniejsze. Po decyzji, należy utworzyć projekt, aby określić wielkość systemu składowania, łączną liczbę półek, wieszaków i innych przedmiotów. No przecież jesteś gotowy do zakupu akcesoriów zamówienie na dowolnym materiale roślinnym cięte na wymiar, na przykład, fabryka znajduje, jak również kolejność, w której niezbędne składniki. Gdy wszystko jest gotowe, przechodząc do szatni na podstawie projektu i rysunków, należy wziąć pod kontem wentylacji i oświetlenia.

Systemy panelowe w pokojach szafa

Istnieje wiele różnych systemów szafa, ale są one podzielone na kilka podstawowych typów.

Są to: • Siatki lub, jak się je nazywa komórkowej;
 • Hull lub klasyczne, które są zbudowane z elementów prefabrykowanych nabytych;
 • System prefabrykatów Pamięć składająca się z metalowych kołków, które mocują szuflady i półki;
 • Panel, które to panele dekoracyjne, przymocowane do ścian, które są zainstalowane w systemie składowania.

Zastosowanie materiałów na bazie MDF oraz płyt wiórowych może być łatwo wykonana garderoby obudowy. Oszczędne i trwałe - staną się integralną częścią wnętrza, doskonali się w wielu aspektach, aluminium oraz konstrukcji stalowychZastosowanie materiałów na bazie MDF oraz płyt wiórowych może być łatwo wykonana garderoby obudowy. Oszczędne i trwałe - staną się integralną częścią wnętrza, doskonali się w wielu aspektach, aluminium oraz konstrukcji stalowych

Oprócz cech strukturalnych systemów szaf, są one różne w projektowaniu. Ogólnie rzecz biorąc, każdy rodzaj systemu opatrunku ma swoje zalety i wady. Zamówienie powinno być oparte na funkcji pomieszczenia, jego wielkości, itd.

Materiały, z których wykonany jest opatrunek może być również inna, może to być płyta wiórowa albo płyta MDF w szczególności różne profile metalowe, etc.

Jeśli priorytetem łatwego montażu i możliwość szybkiego demontażu i przesunąć garderobę do innej lokalizacji lub dodać systemów magazynowania powinny być dobrane systemy korpus szafy. Takie systemy mogą być umieszczane w dowolnym miejscu, w tym małym miejscu przewidzianym do tego celu. System ten jest najbardziej popularny i jest często wybierana do instalacji wewnętrznej.

Równie popularne są i ze względów finansowych, ale również ze względu na fakt, że takie systemy mają wiele koszy, szyn, prętów i rur rack. Takie systemy mają niską wagę i mieć możliwość łatwego dodawania jakiegokolwiek sprzętu.

Gotowe systemy szafa zakupione od producentów

Wiele osób nie chce do czynienia z obliczeń, projektowania i budowy oddzielnej szatni. W tym przypadku, można skontaktować się z producentami do odpowiedniej firmy, która jest zaangażowana w wyborze garderoba czy szafa systemów opartych na funkcji pomieszczenia, wielkości, projektowania, itd. W wielu firmach, które są zaangażowane w rozwoju i produkcji szaf i późniejszej instalacji, istnieją katalogi. Są próbki produktu, a także różnych elementów, dzięki której można zamówić prawie każdą garderobę, w tym na projekty indywidualne.

Jednym z ważnych etapów wyboru opatrunku - katalogach mebli badania i podjęcie właściwej decyzji pomoże konsultacji z przedstawicielem firmy, która dostarczy wszystkich niezbędnych informacjiJednym z ważnych etapów wyboru opatrunku - katalogach mebli badania i podjęcie właściwej decyzji pomoże konsultacji z przedstawicielem firmy, która dostarczy wszystkich niezbędnych informacji

Aby kupić szatnie, trzeba najpierw zobaczyć katalogi, ceny i wybrać najlepszy rodzaj garderoby w cenie i jakości następnie komunikować się z przedstawicielem firmy i zamówić żądany rodzaj opatrunku.

Miłośnicy majstrować przy montażu własnych, a także w celu zaoszczędzenia pieniędzy, jest możliwe do zaoferowania takiej opcji:


 • Kolejność cięcia materiału na podstawie wybranego projektu i zakupu poszczególnych komponentów i systemów wymaganych przez producenta;
 • Zamówić wszystkie niezbędne elementy, podzespoły, które oferują chińskie firmy, dostawa może być wszędzie, w tym w kraju takim jak Ukraina;
 • Dostawa wszystkich materiałów jest również możliwość zorganizowania własnego, na własnym transportem lub zastosować do każdej firmy transportowej.

Ale lepiej jest zamówić wszystko od producenta, w tym zespole, ponieważ niezależnych pomiarów, a następnie szafa do samodzielnego montażu ma szansę zrobić coś złego, a wtedy trzeba albo skontaktować się z profesjonalistów, albo do zmiany niczego, co może wpływać na ogólnie garderoby.

Zestawy opatrunkowe systemowe: zalecana przez producenta

Podstawą całej szafy, niezależnie od wielkości, wystrój, wzornictwo - zdefiniowanego zestawu elementów, bez których niemożliwe jest zorganizowanie systemu magazynowania, a także zbierać samą konstrukcję. Niektóre firmy mają właśnie skończył zestawy sprzedaży, takich jak akcesoria, które oferuje szwedzką firmę. Spośród nich można zbierać pewien rodzaj opatrunku, w tym promieniu, co jest wygodne, aby mieszać w rogach pokoju. Zazwyczaj szafa zestawy składają się z kilku głównych części i dużą liczbą pomocniczy, i można zamówić z mieszaniny różnych komponentów i zestawów do opcji do własnych upodobań.

Wybierając szafę, aby zwrócić uwagę na obecność następujących elementów: półki, kosze, pojemniki, itp ...Wybierając szafę, aby zwrócić uwagę na obecność następujących elementów: półki, kosze, pojemniki, itp ...

Zestaw szafa zazwyczaj obejmują:


 1. Różne półki, kosze i systemy pamięci masowej, które są idealne do przechowywania rzeczy, ubrania i tak dalej. D.
 2. Ponadto, systemy takie obejmują różne pręt wieszaki, system mocowania rur, profil, itd
 3. Jeśli jest to zamknięty system typu, to może być wyposażona w drzwi przesuwne, dodatkowych ścian, wentylacji i systemów oświetleniowych.

Korzyści z takich systemów jest to, że można zebrać je z niemal każdego opatrunku odpowiednim dla tych lub innych celów.

Ponadto, taki system jest łatwy w montażu, demontażu, a jeśli to konieczne, aby dodać coś przeciwnego lub usunąć półkę lub inne składowania opakowań.

Systemy szaf: projektowanie i najlepsze pomysły na pokoje

To było gdzie umieścić rzeczy, trzeba najpierw obliczyć wszystko od liczby pozycji i wielkości pomieszczenia. Ponadto, w garderobie instalowania systemów magazynowych, które oprócz wieszaków, przechowywanie zimowej i letniej odzieży, rury, na której wisiały wieszaki składają się z różnych półek, koszy siatkowych, wszelkie pojemniki wysuwane, łączników bryuchnits, półki na buty, i tak dalej .d.

Dressing to powinno być zorganizowane zgodnie z zasadami komfort funkcjonalny, ale powinien być wybrany na podstawie różnych opcji lokali mieszkalnychDressing to powinno być zorganizowane zgodnie z zasadami komfort funkcjonalny, ale powinien być wybrany na podstawie różnych opcji lokali mieszkalnych

Podstawą prawie wszystkich systemów magazynowania są:

 • Szyna nośna, która jest wymagana do zawiasowego przewodnika;
 • Wsporników montażowych, które są dołączone do pamięci głównej;
 • Ścienne szynowe, wieszaki, haki i półki, bary, półki itp D..;
 • Różne półki o różnych kształtach i rozmiarach (dobierane w zależności od rodzaju i wielkości opatrunku).

Takie systemy są obecnie uważane za bardziej nowoczesny i uniwersalny, gdyż pozwala nie tylko szybko zmontować wszystko ale także, jeśli to konieczne, aby szybko zmienić kompleksy magazynowe coś dodać, albo nawet zdemontować całą konstrukcję i przenieść go do innej lokalizacji. A także dzięki temu, że wszystkie nowoczesne systemy składowania w szerokiej gamie kolorów, są one łatwo podnieść praktycznie każdym pomieszczeniu. Szczególnie słynie z dużej liczby elementów o różnych kształtach i kolorach firmy żagiel, oraz dużej liczby komponentów pozwala zebrać prawie każdy system odpowiedni dla każdego przypadku.

Proste systemy szafa rur wykonane własnymi rękami

Oprócz gotowych zestawów, prefabrykowanych systemów magazynowych itp, mogą być wykonane niemal każdą garderobę z rękami jako otwartego lub zamkniętego typu, przy użyciu tylko specjalne łączniki rur i do nich.

Przy nabyciu garderobą, można zaoszczędzić, jeśli zrobić to własnymi rękami, za pomocą specjalnych części i narzędzi. Najważniejsze - to prawo, bez utraty jakościPrzy nabyciu garderobą, można zaoszczędzić, jeśli zrobić to własnymi rękami, za pomocą specjalnych części i narzędzi. Najważniejsze - to prawo, bez utraty jakości

Dokonanie takiej konstrukcji składa się z kilku etapów:

 • Utworzenie podstawy pod opatrunek, który zawiera desce lub wiórowego płyty sklejki;
 • Instalacja uchwyty do rur pionowych i umieszczania ich słupków;
 • Instalowanie oprawy na suficie, w których panować górne końce pionowych;
 • Montaż rury pionowe półki, a także jako rury poziomej, który następnie zawiesić odzież.

Jeśli to konieczne, montaż drzwi przesuwnych, ale można się bez nich obejść, aby Otwarte typu opatrunku.

systemu opatrunek własnymi rękami (wideo)

Po opatrunek wykonany, można oznaczyć żadnych dodatkowych systemów pamięci masowej, takich jak buty i spędzić oświetlenie, gdy jest to konieczne. Te prefabrykowane systemy stały się ostatnio bardzo popularne, ponieważ nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, wiedzy i są łatwe w instalacji, a także łatwo demontować lub zmieniać w razie potrzeby. Oznacza to, że są one dość mobilne i mogą być stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Przykłady szatnie Systems (zdjęcie)

1292186232 Allwithinterior-02 70989161e3104c84c9a311f067fc247a ar4541351860702 ar4541351859696 Closetmaid Szafa-Maid-Półki wiszące DDD4 Do-it-yourself-closet-Systems-Style DFR45

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 37 = 39