Wygodny stołek w przedpokoju: 3 popularne gatunki

Wygodny stołek w przedpokoju: 3 popularne gatunki

12 October 2017Stolec w korytarzu - to przede wszystkim wygoda zarówno dla właściciela domu i jego gościStolec w korytarzu - to przede wszystkim wygoda zarówno dla właściciela domu i jego gosteyPrihozhaya - to jest pierwszy pokój, w którym można dostać odwiedzających przychodzi do domu. Tutaj można spędzić pierwsze i ostatnie sekundy mieszkania. To tutaj znajdziesz się na początku, wraca do domu po ciężkim dniu pracy. Banquette będzie bardzo dobrym pomocnikiem, jeśli chcesz szybko zdjąć buty z zmęczone nogi lub umieścić Wala z torebki i opakowań, a może masz trudnych Zamykane buty i chciałbym to zrobić wygodnie. W związku z tym, obecność kału uważa się za warunek wstępny dla harmonijnej konstrukcji korytarza.


Rodzaje Banquettes do przedpokoju

Ława jest niezbędnym elementem wnętrza. Banquettes pierwszy występ był w salach bankietowych. Stąd nazwa tego typu mebli. Z tyłu znajduje się w pierwszym stołku brakowało, a są one bardziej jak ławki z miękkimi siedzeniami. Zobaczyć takie rzeczy mogą być w salach i na korytarzach, a nawet w sypialni.

Ława pojawiła się w średniowieczu do pań w pięknym sukienki mogli swobodnie usiąść i odpocząćŁawa pojawiła się w średniowieczu do pań w pięknym sukienki mogli swobodnie usiąść i odpocząć

Aby bankietach data działanie zmienione. I zmieniła wygląd. Teraz są one wykorzystywane nie tylko jako siedzisko, ale również jako miejsce do przechowywania. Osiągnąć jeden styl jest bardzo łatwe, ponieważ ławki nie są rzadkie dostarczane do mebli w korytarzu i przedpokoju.

Kilka rodzajów bankietach:


 1. puf - podobno może być mylony z stołku bez nóg. Bardzo zwarta. Producenci obbivayut takich mebli ze skóry i materiału tekstylnego.
 2. otomana. Jest bliżej do oryginalnego Banquettes umysłu. Przypomina ławce nie jest z powrotem, siedzisko tapicerowane z miękkiego materiału włókienniczego.
 3. ława. Różni się od Osmańskiego obecności tyłu, co czyni go bardziej komfortowe. Rzeczywiście, od czasu do czasu, to musi polegać.

Miękki stolec w korytarzu z rękami

Zrób miękki banquette z rękami w przedpokoju jest bardzo prosta, wystarczy posiadać podstawowe umiejętności potrzebne. Przewodnik lub ramy dla przyszłego meble z drewna mogą być nocnej lub stolca. Jeśli chcesz mieć swój stołek został sfałszowany, to należy mieć bardziej złożonych umiejętności kucia.

Banquette zrobić, niekoniecznie zaczynając od zera. Można, na przykład, bierzemy stary stolik
Banquette zrobić, niekoniecznie zaczynając od zera. Można, na przykład, bierzemy stary stolik

Jak w każdym biznesie, aby rozpocząć budowę ławek stojących z jasnego zrozumienia końcowego rezultatu. Narysuj wykres, wybrać odpowiedni materiał, przygotować wszystko z góry.

Rozważmy wielkości bankietów oraz korytarz, który nie zdarza znacznie uciążliwe lub nie stanowi wystarczającej wielkości.Etapy pracy lub warsztatu:

 1. Zawsze należy zacząć od siedzenia. Łatwiej jest określić wielkość pozostałych części. Pierwsze cięcie fotelika. Drzewo musi być cięte za pomocą specjalnych urządzeń.
 2. Przymocować nogi, jeśli są one w zakresie projektowania. Oshkurte drzewo dokładnie i pokryć lakierem.
 3. Jeśli model wymaga Banquettes boczne muszą być również starannie wyciąć i dołączyć i szlifowane, lakierowane. Jeśli masz pewne umiejętności, które może sprawić, rzeźbione nogi.
 4. Wypełniacz do przyszłego pufa po prostu trzymać się fotela. Można użyć kleju lub zszywacza.
 5. Starannie wybrać tkanin obiciowych. Powinien on być wystarczająco grube i wytrzymałe. Tkanina jest wycięty z naddatkiem wpuścić krawędzie mocujące wspornik.

Tafty i ławki w sali: fotografia

Producenci oferują szeroki zakres pufy i bankiety przedpokoju i korytarza. Popularne meble w stylu francuskim.

Ławki są bardzo popularne w stylu francuskim, gdzie rygor i zwięzłość graniczy z luksusem i szlachetnośćŁawki są bardzo popularne w stylu francuskim, gdzie rygor i zwięzłość graniczy z luksusem i szlachetność

Plastikowe nóżki mebli są odpowiednie dla obszarów o niezbyt trwałą podłogę. Na przykład, gdy w ruchu, będą one nie porysować linoleum.

Można zmienić wersję tkaniny tapicerki z eko-skóry, na przykład. Tak więc, otomana może nadawać się do każdego pomieszczenia.

Puf jest w stanie podkreślić indywidualność właściciela. Wielkość jest dostosowana do obszaru hali. Pufa pod siedzeniem schowek jest z różnym szczegół. Lakoniczny eko-skóry ciemne odcienie do projektowania przestrzeni biurowej.

Mała stolca i otomana pasuje do każdego wnętrza. Niewielka stolec jest łatwo zmieścić się w każdym pomieszczeniu w domu. Puf w formie sześcianu z bardzo obszernej przestrzeni wewnątrz, to jest bardziej jak w klatce piersiowej, ale dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce w korytarzu.

Dla fanów czarujący styl odpowiednich tafty i ławki ozdobione kryształkami. Chrom lub rzeźbione nogi, pomysł na projekt podkreślając lokali glamour. Mebel ten będzie świecić i oświetlić ich piękno. Chromowane nogi z kół w puf pozwala zastąpić brzydkie krzesła i taborety.

Półkolem kształt mebli wykonane z materiałów, praktyczne i wytrzymałe, będą służyć przez długie lata. Szeroka otomana stolec i pozwala z łatwością pomieścić gości. Corner stolec oszczędza cenną przestrzeń w naszych mieszkaniach. Pufa stołek i bez zbędnych szczegółów, podkreślają klasyczny design pomieszczenia. Takie meble są proste i zwięzłe. Czyste linie, proste materiały. Włoski producenci oferują szeroką gamę mebli. Jako takie nie ma chrupki wątpliwości.


Puf-szafka z szufladami wewnętrznymi, kompaktowy pasuje w każdym pomieszczeniu. Dąb, wykorzystywany w produkcji bankietach, jest szczególnie odpowiedni do swojego mieszkania, ponieważ drzewo ekologiczny materiał.

Główne rodzaje Banquettes przedpokoju i korytarza:

 1. Sfałszowane. Jest idealny do takich stylów jak barokowych dekoracji, bolero, Empire. Oskarżycielski cechą tego stylu są rzeźbione, skręcone metalowe nogi, plecy i podłokietniki. Funkcjonalność takie stołki nie różnią się, ponieważ bardzo trudno jest dostosować swoje półki i szuflady projektowych. Taki kutego kanapa ma swoje praktyczne zalety. Oprócz bycia doskonałym elementem dekoracyjnym, konstrukcja ta jest bardzo wytrzymała.
 2. Wood. Na klasycznym wnętrzu zmieścić z drewnianymi meblami. Również ten meble będą doskonale łączy się z rustykalnym. Bankiety drzewa mogą być ozdobione rzeźbionymi wzorami. Mogą być bielone, sztucznie starzone. Takie meble można przeprowadzać funkcjonalność przestrzeni magazynowej. Drewniane meble mogą służyć jako stolik, szafki, półki do przechowywania butów. Drewno jest uważany za najłatwiejszy materiał, z którego można zrobić puf lub banquette właścicielem. Polityka cenowa w odniesieniu do drewnianych mebli zależy od rodzaju drewna, które jest używane w produkcji.
 3. Modele z tyłu. W wąskim korytarzu taki model byłby doskonały wygląd. Odpowiednie dla dużych rodzin, ułatwia gromadzenie takiej dużej rodziny na spacer. To stwarza przytulną stolec pomieszczenia w postaci miękkiej sofie. Pokonać poduszkach pożądane wnętrza.
 4. Składany. Takie meble są dobre, ponieważ może to być zdemontowane i przechowywane zwięźle. Transport nie jest też trudne. Jedyną wadą jest prostota konstrukcji, tak, aby nie komplikować proces montowania i przechowywania części.
 5. Z wydziałów do przechowywania. To zwiększa pojemność pokoju. Być może w projektowaniu dużych bankietach wybierać pojemną design, małe półki, gdzie umieścić swoje klucze, akcesoria telefon i sam portfel. Istnieją modele, które łączą miękkie meble i obuvnitsu. W wąskim korytarzu będzie dobrze pasować do ławki wysuwanymi szufladami pod siedzeniem.
 6. materiały do ​​powlekania. Model budżetu, producent używa jako sztucznej skóry tapicerki. On jest dobrze naświetlone do czyszczenia, ale materiał nie jest uważany za najbardziej trwałe. Dobrze nadaje się do pomieszczeń o małym natężeniu ruchu. Tkanina bardziej wytrzymałe. Nowoczesna technologia tworzy bardzo wytrzymałą tkaninę. Meble te nie znikną, przenieść do dobrze wyczyścić. Skóra, najdroższe materiały. Meble wykonane z takiego materiału wygląda drogie i reprezentacyjny. Skóra może być w różnych kolorach od białego do jasnej czerwieni. Ładne połączenie wyglądu drewna (np dąb bielony) w dekoracji wnętrz i skóry tafty.

Banquettes z pudełka do przechowywania w przedpokoju lub korytarzu

Dogodnie położony na ławie, można zdjąć i nosić buty. Specjalna konstrukcja z pudełka i paski pozwalają na skorzystanie banquette również do przechowywania. Wygodnie, na przykład, przechowywać klucze tutaj lub łyżka do butów. Meble można odebrać żadnych kosztów.

Ważnym elementem stolców jest jego funkcjonalność, gdy może to być nie tylko miejsce do siedzenia, ale także małe schowkiWażnym elementem stolców jest jego funkcjonalność, gdy może to być nie tylko miejsce do siedzenia, ale także małe schowki


Dzisiaj rynek jest bogaty w różnorodności na każdą kieszeń. Zazwyczaj ten stolec może pomieścić dwie lub trzy mandaty. Ława ze schowkiem może mieć dowolny kształt.

Na przykład, w formie puf, można przechowywać rzeczy w jamie pod siedzeniem. Zgodnie z ławki siedzeń mogą być umieszczone ławki szuflady.

Opcje bankiety w sali (wideo)

Przy wyborze bankiety koniecznie trzeba wziąć pod uwagę konieczność korzystania z dodatkowych funkcji, meble do przechowywania. Zdecydować, co chcesz przechowywać, obuwie, grzywny lub jakieś inne rzeczy. Banquettes może być wąski, z półkami, świetnie wygląda biały modelu IKEA. Piękne opcje z nocnym stoliku, szafka na buty, uzupełnione lustro - to wielka ozdoba funkcjonalnych.

Przykłady bankiety w sali (zdjęcia)

05 000ban 9b5586bd-215D-5e82-f51a-b184cc3801e2 133 806 12221 9514image 9516image 1261416218banketka-Belaya 135105492037

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 60

map