Wygodny stół do salonu: 3 zdjęcia i zasady layout

Wygodny stół do salonu: 3 zdjęcia i zasady layout

12 October 2017Stół do jadalni - obowiązkowym składnikiem każdej żywej pokoju lub kuchniStół do jadalni - obowiązkowym składnikiem każdej żywej pokoju lub stole kuhniObedenny - ważnym elementem każdego wnętrza. Jest to nie tylko piękny kawałek, ma też ważną rolę funkcjonalną. To było przy stole cała rodzina zbiera się, dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Wspólny posiłek wspólnego, więc bardzo ważne jest, aby zbudować miejsce, gdzie będzie występować, jak najbardziej komfortowy. Wybierając stół powinny być traktowane z należytą starannością. Miejsce na posiłek, i tak powinno być. Następnie istnieją dwa warianty lokalizacji jadalnią: salonu lub kuchni.


jadalnia w salonie

jadalnia w salonie - idealne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości z kuchnią, zbyt mała powierzchnia i brak możliwości przyporządkowania cały pokój jako jadalnia. Nie denerwuj się. W jadalni można łatwo zintegrować z wnętrza salonu, a ponadto korzyści z tej decyzji dużo. Jako stylowy i gustowny makijaż sekcji „stół” w salonie? Jak wybrać odpowiedni meble i akcesoria? Jak umiejętnie wizualnie oddzielić dwie strefy?

Najpierw trzeba zdecydować, ile miejsca trzeba będzie poświęcić na kącik jadalny. Nie jest tajemnicą, że rozmiar stołu zależy od liczby ludzi za nim i, w konsekwencji, liczba krzeseł.

Warto również biorąc pod uwagę, że każdy fotel musi mieć trochę miejsca do poruszania się. Człowiek powinien mieć prawo do odstąpienia od stołu. Ze względu na brak miejsca, wielu krzesła mieć pojedynczą krawędź stołu pod ścianą i nie umieszczać w tabeli w środku pokoju. Jest również często umieszczane na łóżku na ścianie. Ale zasady pozostają takie same - na zewnętrznej stronie stołu powinny być uruchamiane. To nigdy nie powinno być zbyt tłoczno. Często jadalnia jest oddzielona przez projektantów ze wspólnej przestrzeni z pomocą niektórych sztuczek wizualnych.

Jeśli pozwoli na to miejsce w salonie, to jest możliwe, aby przeznaczyć część jadalnąJeśli pozwoli na to miejsce w salonie, to jest możliwe, aby przeznaczyć część jadalną

Takich jak:


  • Matryca lub przegrody.
  • Wykładzina podłogowa inny kolor;
  • Dywan.

Jak wiesz, najlepszym sposobem na podział przestrzeni - partycja. Jednak warto zauważyć, że ta metoda jest bardziej odpowiednia dla dużych pomieszczeń mieszkalnych. Pokoje z małym obszarze będzie to wydaje się jeszcze mniejsze. opcja wszechstronny jest wykorzystanie wnętrza - duże wazony, ekrany, półki i tak dalej.

Często w salonie istnieją tylko dwie strefy - jadalnia i część wypoczynkowa. Czasami wystarczy umieścić meble tak, aby tworzyły kąt prosty i umieścić w niej dywan. Zatem wszystko, co jest za nimi, to będzie postrzegane jako odrębny niezależnej części.

Duży stół do salonu

Od bardzo dużo zależy od rozmiaru i kształtu tabeli. Oczywiście, ważne jest, aby wybrać tabelę do niego było to miejsce dla każdego, jeśli duża rodzina. Stół musi odpowiadać wymiarom pokoju: być zbyt małe, ale nie niewygodny. Ale jest równie ważnym elementem jest materiał, z którego wykonano tablicę, a jego kształt i rozmiar.Istnieje wiele opcji stole. Wszystkie z nich są atrakcyjne w swój własny sposób.

Ale zgodzi się Pan, jest równie ważne, więc połączono z wnętrzem jako całości. Nikt nie twierdzi, że tabela w klasycznym stylu wykonane z drogiego drewna w kształcie nogi w salonie, urządzone w nowoczesnym stylu, to będzie wyglądać, co najmniej głupie. Również odpowiednie prawie okrągły kształt, jeżeli tabela jest do umieszczenia na ścianie.

Oczywiście, im większa jest powierzchnia pomieszczenia, tym większe może być wielkość stołem, umieszczonych w nim. Ale to nie zawsze mają wystarczająco dużo miejsca na ogromnym stole. Także w życiu codziennym jest bardziej odpowiedni stolik, jest o wiele bardziej wygodne.

Przestronny salon jest bardzo luksusowy wygląd jest duży stół jadalnyPrzestronny salon jest bardzo luksusowy wygląd jest duży stół jadalny

On nie będzie zgromadzić wiele rzeczy, to pomoże w utrzymaniu czystości. Ale często stolik nie wystarczy, na przykład, jeśli duża liczba odwiedzających przyjść na święta. Doskonała problem ten będzie table-transformator.

Dla maksymalnej wygody i oszczędności miejsca, można wybrać fałdowanie lub konstrukcję przesuwną, która pozwala zmienić szerokość i długość blatu. W Przekształcanie tabel nawet zmiany wysokości.

Charakterystyka położenia stołu jadalni w hali

Stylowe i dobrze dobrane stole, nie tylko nie będzie wyróżniać się z ogólnego wnętrza hali, ale także pomagają stworzyć komfort i dobrze podkreślają wygląd tego pomieszczenia.

Lokalizacja stół w pokoju ma również swoje własne wymagania:

  • Stół nie powinien znajdować się w pobliżu wyjścia;
  • Miejsce na posiłek powinien być logicznie oddzielone od reszty przestrzeni;
  • stoły kuchenne nie powinny być umieszczane w kącie.

Dodaj stół w pokoju na kilka sposobów, ale nie umieszczać go w kącieDodaj stół w pokoju na kilka sposobów, ale nie umieszczać go w kącie


Opcje dla umieszczenia tablicy może być inna. Jednak najbardziej wygodne jest wyspą. Obszar nie przylega do ścian lub przedmiotów, mebli, pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie całej płaszczyźnie blaty.

Na jednym końcu pokoju nie znajduje się na stole, konieczne jest, aby myśleć o oddzielnym oświetlenia.

Pomaga również wizualnie oddzielić jadalnię od całkowitej powierzchni. Można używać jako oświetlenie dekoracyjne lampy z rozproszonym miękkim światłem. To tworzy efekt iskry, co czyni ten obszar najbardziej intymne i wyrafinowane.

Jak wybrać stół do kuchni

Druga opcja zakwaterowania stole w jadalni w domu lub mieszkaniu bez możliwości przydzielenia oddzielny pokój pod jadalni jest stworzenie jadalnię w kuchni. Nie należy wybierać zbyt mały stolik, jeśli kuchnia jest duża. Również w małym kuchennym stole dla 8 osób na pozostałym obszarze. Od wielkości stołu kwestia ta powinna być rozpatrywana w sposób rozsądny.

Nie jest tajemnicą, że im większa kuchnia, wyrafinowany stół można umieścić tam. Tabela z dodatkowych akcesoriów będzie wyglądać na miejscu w małej kuchni.

Dla małej kuchni jest idealny wariant okrągłym stołem. Za to nie tylko możliwe, aby pomieścić więcej ludzi ze względu na swój kształt, ale będzie wyglądać dużo lepiej. Ale jeśli masz zamiar umieścić tablicę na ścianie i przesunąć go na środku pokoju tylko od czasu do czasu, należy zwrócić uwagę na długi prostokątny modelu.


wybrany stół kuchenny głównie z komfortu wielkości pokojuwybrany stół kuchenny głównie z komfortu wielkości pokoju

W kolorze stół musi uzupełniać kuchnię. Ale do oddzielnej jadalni i przestrzeni roboczej, można użyć kontrastujące kolory: obszar roboczy wykonany jest bezpłciowy odcieni brązowych, białych lub szarych kolorach, w przeciwieństwie do co oznacza jasny stół i krzesła. Jadalnia powinna służyć jako główny element jedzenie jest właściwe, ponieważ separacja jest nie tylko wizualnie, ale także za pomocą różnych technik stylistycznych. Ta opcja jest przeznaczona tylko dla kuchni z dużego obszaru - na małym obszarze jest bardzo trudno zorganizować dwa różne style.

To nie zawsze jest konieczne, aby wybrać krzesła z tej samej kolekcji jako ulubiony stolik. Współczesne trendy w modzie zaleca się mieszać różne style i materiały.

Piękne stoły do ​​salonu (wideo)

stoły w jadalni wnętrz w pierwszej kolejności należy wykonać zgodnie z jego przeznaczeniem, a nie stać się jedynie elementem wystroju. Dlatego ważne jest, aby wybrać model z materiałów odpornych na wysokiej jakości, wygodnym kształcie i rozmiarze odpowiednim dla swojej rodziny. Wybierając stół, zawsze pamiętać, że główną zaletą takich mebli - komfort. Wszystkie pozostałe jakość pójść w zapomnienie.

Szczegóły: stoły do ​​salonu (przykłady zdjęcia)

000c95ecba1b58582a7c598d1f4a5a65 55f27448a2cb7 2e82af68a43b1788320db104076e0700 03 156 oliviaopera 677d92ce8d33c34f8c21a0cb24695509 718-1365enl 1018 2079b3d6e6ce488790ff83eb0ebb7a89 4499

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 12 =

map