Wygodny składany stół do salonu: 3 Mechanizm transformacji

Wygodny składany stół do salonu: 3 Mechanizm transformacji

12 October 2017Składany stół do salonu jest bardzo funkcjonalny, ale nie zajmuje dużo miejscaSkładany stolik do salonu jest bardzo funkcjonalny, ale nie zajmuje dużo mestaPri małej wielkości pomieszczenia najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie kompaktowy meble, takie jak składanie, uwalniając w ten sposób powierzchnię pomieszczenia. Jedna odmiana kompaktowego mebli jest zainstalowanie składany stół w salonie. Istnieją one wiele odmian i wybrać tabelę powinna opierać się na projektowaniu pokoju.


Składany stolik do salonu: gatunek

Convertible tabela jest w stanie dosłownie przekształcić pokój. Z składany stolik, można tworzyć tzw funkcjonalną strefę pływających.

Można szybko zrobić pokój dzienny jadalnia, wystarczy rozłożyć stół i zamiast otrzymać pełny salonu.

Wszystkie stoły składane można podzielić na trzy grupy. Każda grupa ma swoje własne cechy i zalety i wady.

a mianowicie:

 1. stół jadalny jest uważany za najbardziej optymalny do salonu z małym obszarze. Współczesny stół składany w stanie złożonym zajmuje kilkakrotnie mniej miejsca niż w formie rozłożonej. Zbierz je i ustawić tylko kilka minut na recepcji lub lunch.
 2. stolik dość oryginalna wersja, które mogą być wykorzystywane nie tylko do herbaty, odbiór, ale również do pracy. Tabela ta będzie doskonale pasować do każdego wnętrza.
 3. Tabela, która rozwija się jak książka. Ten rodzaj tabeli jest powszechnie produkowane w ZSRR, a teraz nie straciło na znaczeniu ze względu na łatwość montażu i niski koszt.

Bez względu na to jaką składany stolik wybrać, to musi być jak życie pod wspólnym styluBez względu na to jaką składany stolik wybrać, to musi być jak życie pod wspólnym stylu


Ale niezależnie od rodzaju składanego stołu do salonu, musi być wybrana zgodnie z ogólnego stylu wnętrza.

Jeśli tabela nie jest doradzanie ogólny styl mebli w salonie iw ogóle w całym wnętrzu - to pokazuje zły smak człowieka. Konieczne jest także do rozważenia materiału, z którego wykonany stół, czy pokój dzienny, wykonane w stylu klasycznym postawić szklankę lub drewniany stół, będzie wyglądać dobrze. Ale w salonie, wykonane w hi-tech drewna wygląda co najmniej absurdalne.

Przekształcenie stoły do ​​salonu z różnymi mechanizmami

Przekształcanie tabel, na podstawie ich nazwy, mają w swojej strukturze, ruchomego mechanizmu prostej konstrukcji, który pozwala szybko i łatwo rozszerzyć tabelę.

W oparciu o mechanizm transformacji, takie tabele są podzielone na kilka typów: 1. Tabele zawierające strukturę w przekroju składanym mechanizmem, który pozwala szybko ustawić stół i szybko złożyć go. Zalety tej tabeli transformatora, które podczas przechowywania nie zajmuje mało miejsca.
 2. Rozszerzanie stół włożonej segmentu. Cechą tej tabeli jest to, że dwie zewnętrzne jej połówki od siebie, a między nimi wstawiony jest segment blatu, co znacznie zwiększa powierzchnię stołu. Tabele te są dostępne nie tylko prostokątne, ale również kwadratowe, owalne i okrągłe.
 3. Przekształcanie tabel w postaci książek. Dwie kadzie na krawędziach blatów są podniesione i zaciskanie nóg stoisko. Zaletą tej tabeli jest to, że można ją przechowywać kilka rzeczy. Aby rozwinąć ten stół powinien podnieść dwie połówki blatów, pierwszy potem drugi i zablokować ich nogi.

Stoły transformujące są składane, przesuwne, w postaci książekStoły transformujące są składane, przesuwne, w postaci książek

Są to transformatory tabele, które są wykonane w stylu high-tech. Mają niepowtarzalny styl i dość skomplikowany mechanizm transformacji, ale stylowy wygląd. Są one szeroko stosowane w nowoczesnych biurach, jak iw salonie, urządzone w odpowiednim stylu.

Zalet i rodzajów stół ślizgowy dla pokoju

W salonie jest standardem w wielu domach nie jest bardzo dużych rozmiarów, i umieścić duży stół w salonie jest niemożliwe. Z wyjątkiem salonu, który ma duże wymiary.

W tym przypadku pomoc przyjdzie stół, który po złożeniu jest kompaktowy tyle, a jeśli jego naciśnięciem przesuwne, następnie na taki stół może swobodnie pomieścić wielu gości.

Stół przesuwny powinien być wybrany na podstawie ogólnego stylu pomieszczenia, jeżeli salonie wykonana jest w stylu klasycznym, najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie drewniany stół, a to może być okrągły lub owalny, a wszystko zależy od tego samego pomieszczenia.

Dla małego salonu przedłużające stół jest dobre, ponieważ nie zajmuje dużo miejscaDla małego salonu przedłużające stół jest dobre, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca

Takie stoliki przesuwne mają szereg zalet:

 1. Racjonalne wykorzystanie przestrzeni pokoju dziennego i szybkie zagospodarowania przestrzeni. Może w krótkim czasie przekształcić teren rekreacyjny w pełnym jadalni.
 2. Stoły przesuwne są niezawodne, mają prostą konstrukcję, która pozwala im służyć przez długi czas, poza tym takie nowoczesne stoły są lekkie i mogą być mieszane lub pojedyncze osoby świeckie.

Klasyczny rozszerzalny tabela jest prostokątna konstrukcja z dwiema krawędziami ślizgowe i Płyta umieszczona w środkowej części nakładki. Ponadto, te tabele mogą pasować do niemal każdego wnętrza. Istnieją, oczywiście, tabele i inne kształty, sześciokątny lub nawet trójkątne przesuwne, ale jest to bardziej egzotyczne. W większości przypadków ludzie klasykę, a także takie klasyczne konstrukcje przesuwne są niedrogie.


stoły przesuwne transformatorów hybrydy do salonu

Oprócz tradycyjnych składany, przesuwne i transformatorów stoły, istnieją tak zwane tablice typu hybrydowe.

Tabele te łączą zaledwie kilka mebli, takich jak:

 1. Komoda z transformatorem - To wygląda jak zwykły komodzie, ale konieczne jest jedynie, aby unieść górną pokrywę skrzyni i przesunąć ruchome elementy i komoda jest przekształcany w tabeli. Jedyną wadą tej tabeli jest to, że nie ma zbyt duże.
 2. Tabela przypadek, mebel jest dość rzadkie, ale jednak kilka firm zajmujących się produkcją takich produktów. Na tej stronie szafy fałdy lub powierzchnia boczna i stałe noga jest prawie pełny stół jest gotowy.
 3. Nie ma absolutnie fantastyczne wzory, które mogą być realizowane, takie jak drzwi do stołu, drzwi poprzez chytry systemów transformacji może być instalowany poziomo w drzwiach, a także uzyskane w ten sposób rodzaj stolika dla dwóch osób.

hybrydowe tablice typu mogą połączyć kilka sztuk meblihybrydowe tablice typu mogą połączyć kilka sztuk mebli

Istnieją podobne tabele-hybrydy, ale nie prostokątny lub kwadratowy kształt, ale także kołowy. Na przykład wariant, stolik jest niewielki rozmiar. Ale jest to konieczne tylko do pchania płatki blacie ze specjalnym mechanizmem zabezpieczenia rozmieścić je za nogi, to zamienia się w dość dużym okrągłym stołem.


Cechy owalny stół przesuwny do salonu

Stół w salonie jest integralną częścią, a także inne meble. Oprócz klasycznego prostokątnego stołu w salonie może być umieszczony i owalnym stole przedłużacza.

Owalny rozkładany stół w salonie wygląda bardzo eleganckiOwalny rozkładany stół w salonie wygląda bardzo elegancki

Ta wersja stołu jest dobrze nadaje się do małego pokoju dziennym, jak to ma wiele zalet:

 1. Połączenie przestronności, a jednocześnie kompaktowy, zwłaszcza jeśli stół jest w stanie złożonym. Również te stoły są bezpieczne - jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi, ponieważ nie mają one takie ostre krawędzie.
 2. Ze względu na jego kształt owalny stół ten może pomieścić więcej ludzi niż klasyczny prostokątny.
 3. Owalny stół wykonany z drewna, wygląda reprezentacyjny i jest w stanie ozdobić niemal każdym pomieszczeniu, z wyjątkiem, być może, mieszka w stylu hi-tech.

O rejestrację salonie, który jest wykonany w stylu high-tech jest idealnym miejscem na stole szkła. Nowoczesne stoły szklane mają pewną siłę, nie wymagają szczególnej opieki. Ponadto powierzchnia szklana nie absorbuje tłuszczu i nie boi palniki i filiżanek. Na powierzchni szkła łatwo utrzymane, co potwierdzają liczne dodatniego sprzężenia zwrotnego. Duża gama kolorów pozwala wybrać najlepszą opcję owalnym stole szkła. Zaledwie kilka minut od tej tabeli jest to, że mechanizmy jej rozplanowania skomplikowane i wymaga pewnej ostrożności.

Stworzenie komfort: składany stół do salonu (wideo)

Tak wiele wyborów. Meble mogą wziąć rozmiar lunch. Składana struktura w hali mogą mieć różne kształty, w tym i okrągłe. Istnieją nawet ekskluzywny design. To wszystko zależy od preferencji.

Przykładowe Transformatory stół do salonu (Zdjęcia we wnętrzach)

pictList494701 0ab9d15a9251a8cbaf4c59fc3ec12431 19-03-463689721 2f460f7ec95611e492a900269e0aabeb2f460f7ec95611e492a900269e0aabeb 542110 25 247970 285 B2325 625 868ffa79631011e3b0bf00269e0aabeb868ffa79631011e3b0bf00269e0aabeb

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map