Wygodnie czy nie wąska szafa w przedpokoju

Wygodnie czy nie wąska szafa w przedpokoju

12 October 2017Wąska obudowa jest idealne dla małego korytarza, gdyż zajmuje niewiele miejsca i pełnego wykonywania swoich funkcjiWąska obudowa jest idealne dla małego korytarza, gdyż zajmuje niewiele miejsca i doskonale wykonuje swoje funkcje dla małych, podłużnych korytarze są doskonałą pomoc dla usługi wykonane na zamówienie meble. Jest to wygodne - nie dostosować się do gotowych mebli i panem robić rzeczy, które będą dopasowane do cech korytarzach. W wąskim salonie będzie pasować do wąskich szafek, gdzie głębokość nie jest tak znane, ale kosztem innych funkcji, takich szafka jest praktyczną rzeczą w korytarzu.


Co może być wąska szafa w przedpokoju

Jeśli sama hala wydłużona, wąska, meble można umieścić tylko wzdłuż jednej ściany. A nie „jeść” i bez małej szafce metraż musi być wąskie. Szerokość takich mebli jest 40, maksymalna - 50 cm W celu zaoszczędzenia miejsca, wybrać model ubrania. - I słusznie, bo szafka z drzwiami skrzydłowymi spowoduje utrudnienia w praktyce.

Jeśli nie ma miejsca w uzupełnieniu do szafy zaleca się umieścić szafki nocne z szufladamiJeśli nie ma miejsca w uzupełnieniu do szafy zaleca się umieścić szafki nocne z szufladami

Wąski korytarz - to zawsze potrzeba zrównoważenia obciążenia hali pod względem funkcjonalności i minimalnej przestrzeni, która będzie zajmować meble do przedpokoju. Ponieważ niektóre przypadki korzystny, ponieważ jest małe, wąskie i niezbyt długo. Szafka pięć metrów, to na pewno będzie w stanie ukryć wszystkie rzeczy, które chcesz usunąć z oka, ale będzie pasować tylko przestronny korytarz.

Oświetlić szafkę w wąskim korytarzu: zdjęcie

Jest to typowy przykład starego układ naszych apartamentów - wąskie wejście, jak w korytarzu pociągu. Oczywiście, istnieją opcje wizualnej przeprojektowanie przestrzeni, tak że efekt samego korytarza raz usunięte. Wiele w tym przypadku decydują się całkowicie zrezygnować z mebli w korytarzu - wieszak, taboret i wszystko. Tak, i jasne wykończenie. No, gdzie jest szafa? Gdzie lustro, komoda czy komoda? Nie każdy ma możliwość jakoś pokonać zwykły roztwór do zrobienia bez szafki i inne.


Ponieważ projekt jest zwykle nieco niezwykły obecny. I istnieje kilka prostych technik, które mogą pomóc w tym. Wybierać, co będzie Ci odpowiadać.

Że nie ma monotonii, cień szafka musi być różny od koloru ścianŻe nie ma monotonii, cień szafka musi być różny od koloru ścian

Szafa w wąskim korytarzu:

 • Przełącz szafka jasnego koloru (na przykład światło buk), w celu maksymalizacji połączyć końcowe (jeśli błyszczące wykończenie);
 • Elementy lustro w tej szafie są wymagane - a wszystko to może być bardzo lustrzane elewacje, ale wymagają stałej opieki;
 • Organizujemy oświetlenie w szafie - jest to praktyczne, piękne, doda tylko komfort korytarz;
 • Koncentrują się głównie na produkcji mebli na zamówienie - dobrze, gdy meble sprawia, że ​​dla konkretnego pokoju (i jeśli to ma wadę, mistrz może wymyślić sztuczek, aby pomóc w pokryciu tych wad).

W wąskim korytarzu najważniejsze - kolor i światło. Jasne kolory w stanie rozwinąć wizualnej tekstury i dobrze zaprojektowane oświetlenie. Koncentrować się nie tylko na świetle podstawowej, ale także na reflektory.Jak wybrać szafę w długim wąskim korytarzem: zdjęcia

A wytyczne wystartować wyborze obudowy może być lista wspólnych błędów, które ludzie robią, co się po wąskich korytarzach. Bo nawet dobrze dobrane ubrania w obecności tych błędów, nie będzie ratować sytuację.

To nie może być w długim wąskim korytarzu:

 • Użyj nieporęcznych urządzeń;
 • Wybierz ciemne kolory w dekoracji;
 • Zaśmiecać meble do przedpokoju;
 • Użyj dużej wzór na tapecie;
 • Zastosuj plisowanÄ wykończenia;
 • Ograniczyć przechodzenie wielkości mebli;
 • Pozostawić stylistyczny kontrast korytarzu z innych pomieszczeń domowych (ostry, mam na myśli).

Szafka naścienna jest doskonałym rozwiązaniem, znacznie oszczędzając przestrzeńSzafka naścienna jest doskonałym rozwiązaniem, znacznie oszczędzając przestrzeń

Wcześniej, gdy szafy są w nowenny, ludzie musieli wymyślić, aby zawęzić pokój dzienny jeszcze jakoś w stanie wykonywać funkcje spiżarni. Pojawienie się takich pojemne szafy ten problem rozwiązać.

Najlepiej zamówić szafę na końcowym obwodzie urządzenia wewnętrznego, lub wybrać jedną z propozycji. Gdy już wiemy, ile trzeba półki, jaki rozmiar, lokalizacja, itd. Oczywiście, jest to szkoda, że ​​w przypadku przejścia do demontażu obudowy jest problematyczne, ale wciąż jest lepiej niż stałe szafki nie zawsze wygodnym podziałem wewnętrznym.

Pomysły: szafa w wąskim korytarzu

Co jest wliczone w zwykłym zestawem sali, a raczej zestaw słuchawkowy jest nazywany „hala” - jeden lub dwa szafki, szafy na możliwie oddzielnym lustro z półką. Wszystko oddzielnie, to znaczy, aby zorganizować narożniki ścian tak, jak chcesz. A w wąskim korytarzu, aby umieścić zestaw czasami niemożliwe.

dobrze nadaje się kompaktowa szafka narożna do małego przedpokojudobrze nadaje się kompaktowa szafka narożna do małego przedpokoju

Co robić? Dobrą alternatywą - coupe-hall. To może być długa i znajduje się praktycznie na całej długości jednej ze ścian. Dojrzewanie pytanie, co różni się od zwykłej szafce? A oto kilka sztuczek. Po pierwsze, taka długa obudowa nie może być w całości - to znaczy, że przedziały mogą być przerwane przez płaską ścianę z lustrzanych i bocznych stoły, regały, systemów regałów.

Ale nie jest to najbardziej interesująca nawet tego. Czasami rodzaj powierzchni damskiej jest umieszczony wewnątrz komory szafy, przedpokój. Po prostu przesuwane drzwi - a tam jest lustro, półki, wyściełany stołek. Pomysł wyszedł od projektowania Ścianki w innych pomieszczeniach, nawet wtedy, gdy badanie zostało umieszczone wewnątrz szafy - biurko, krzesło, komputer, lampy, i tak dalej.


Opcje: wąska szafa w przedpokoju (wideo)

W wąskim korytarzu, można na własną rękę, aby stworzyć najbardziej przyjemną powierzchowność przestrzeń, gdzie wszystko jest piękne, funkcjonalne i widoczną przestrzeń i troskę miernika nie zaprzecza jednak, że możliwość szafie być tak przestronne.

Piękne rozwiązania!

konstrukcja szafa w wąskim korytarzu (zdjęcie we wnętrzu)

27 19 63 47 940 100 251 192 561 18952721-uglovoy-shkaf-kupe-v-spalnyu-foto-i osobowy


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 59

map