Wygodne schody strychowe z rękami: rysunki i 4 gatunków

Wygodne schody strychowe z rękami: rysunki i 4 gatunków

12 October 2017Produkujemy schody strychowe z rękami łatwe, jeśli pomyśleć wcześniej jego budowy i wybrać odpowiednie materiały do ​​pracyProdukujemy schody strychowe z rękami łatwe, jeśli pomyśleć wcześniej jego budowy i wybrać odpowiednie materiały dla opcji rabotyOptimalnym wspiąć się na strych bez ryzyka dla zdrowia jest specjalna klatka schodowa, która nie jest trudno zbudować własnymi rękami. Poddasze schody jest właściwe, zarówno w pokoju i poza nią, czyli od ulicy. Korzystania ze schodów w domu bardziej komfortowe, ponieważ w tym przypadku nie ma znaczenia, jaka pogoda na zewnątrz. Są to schody do niezbyt wysokich budynków. Zakup drabiny, należy określić maksymalne obciążenie, które jest w stanie wytrzymać w eksploatacji, jak również jego wielkość i długość pokoju od podłogi do sufitu.


Jak zrobić schody strychowe z rękami

Przed rozpoczęciem wyposażyć pokój na poddaszu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę miejsce, układ drabina. To zakłada istnienie wejścia na strych, tj właz, a więc drzwi w suficie. Słuszne byłoby wyposażyć drzwi i schody w korytarzu lub korytarza, ponieważ te obszary nie są domem mieszkalnym.

Przy wyborze miejsca do zainstalowania na drabinę, to lepiej wybrać lokali niemieszkalnych, w tym korytarzuPrzy wyborze miejsca do zainstalowania na drabinę, to lepiej wybrać lokali niemieszkalnych, w tym korytarzu 

«Oman» Firma oferuje szeroką gamę schodów strychowych. Ten produkt jest trwały i niezawodny, aby wytrzymać duże obciążenia. Wcześniej wejście na poddaszu tworzą poza domem, ale ma swoje wady - warunki pogodowe. Istnieje możliwość, oczywiście, aby wspiąć się na strych przez improwizowanej dziale mebli, ale to nie jest bezpieczne, więc nie zrobić bez silnej drabinie, które mogą być ustalane i składania. Może ona być wykonana z drewna i metalu.

Składanie drabina jest bardziej zwarta, więc jest bardziej popytu niż stacjonarny.

Składanymi schodami jest umieszczony na górze po użyciu. Oszczędza to przestrzeń pokoju. Luke mógł być bardziej atrakcyjny dla oka, jeśli ma zamiar zakończyć.


Rodzaje drabiny składane:

 1. Wielu sekcja - oni spasować jak Matryoshka.
 2. Teleskopowo - składa się z pary części przesuwnych. Wadą - zajmują dużo miejsca po złożeniu.
 3. Przecinak - wykonany z metalu. Sekcja jest skompresowany przy składane drabiny.
 4. Stałe - Te zalety to trwałość, przystępność, długą żywotność.

ostatnie gatunki wad - zbyt obszerne, a nie w celu zaoszczędzenia miejsca.

Ilość rysunków montażowych własnymi rękami na schody na poddasze

Drewniane schody nie wytrzymują zbyt dużych obciążeń. Ale drabiny metalowe są bardziej trwałe i mogą wytrzymać duże obciążenia podczas pracy. Składane drabinie na strych można zrobić samodzielnie.Istnieje kilka wariantów schody, wykonane jego własna - od prostych do bardziej skomplikowanych wzorów. Znajdź plany na budowę schodów w domu nie jest problemem.

należy zdecydować z góry z celów, dla których zostało zaprojektowane schody, ponieważ drewniana konstrukcja wytrzymuje duże obciążenianależy zdecydować z góry z celów, dla których zostało zaprojektowane schody, ponieważ drewniana konstrukcja wytrzymuje duże obciążenia 

Są drabiny, które sekcje 2, pierwszy z nich zwarty stos do sufitu. W zależności od stylu domu, na poddaszu znajduje się wszędzie - w garażu, na przykład.

Ta drabina jest możliwe zbudowanie w ciągu kilku godzin, jeśli jest to konieczne, aby mieć pod ręką dla tego materiału:

 1. ruletka;
 2. schody;
 3. Piła;
 4. pętli;
 5. Kilka barów;
 6. Samogwintujący gwintowanych śrub i kotew.

Jak zrobić własnymi rękami poddasze schody

Długość schodów prowadzących na strych, trzeba więcej niż długość sufitu do podłogi. Jest członkiem sekcji, których wielkość jest ważna dla określenia prawa. Jeden rozmiar sekcji powinien pasować do rozmiaru luku, drugi nieco krótszy niż pierwszy, tak aby nie gorszy pod sufitem w procesie przechylania. Sekcja 3 ponumerowane zgodnie resztkowego długości segmentu. Jeden pasek musi być połączony z górnym końcu drabinki za pomocą zawiasów. Kolejny bar powinny być solidnie przymocowane na dole schodów.

Aby stworzyć bardziej niezawodną i bezpieczną konstrukcję, należy zamontować - dwie szyny po drugiej stronie marszu.

Regeneracja poddaszu schody nie zapomnieć o uchwyty, które pomogą zabezpieczyć konstrukcjęRegeneracja poddaszu schody nie zapomnieć o uchwyty, które pomogą zabezpieczyć konstrukcję 

Wszelkie niezbędne uważać, aby nie utrudniać ruchu schodów. W celu zabezpieczenia pętlę karty powinny mierzyć od dołu schodów 2/3 jego długości, a następnie dokonać cięcia w tym miejscu. Cięcie jest konieczne mocowanie zawiasów, które muszą być umieszczone na tylnych schodach, aby móc prawidłowo się rozwijać. Wymagane elementy do budowy schodów na poddaszu - płyta przeznaczona wielkość i szerokość.

Sposób wytwarzania:


 1. Na jednej z płyt należy umieścić układ kąta kreskowania.
 2. Następnie wyróżniać położenie drabiny. Aby to zrobić, ważne jest, aby dobrze zamocować płytę z taśmą - skręcić w prawo oznakowania.
 3. Sami sekcje są połączone za pomocą zawiasów. Aby to zrobić, należy wykonać otwory dla śrub.
 4. Specjalny przyrząd zwany router, trzeba wszystkie twarze dać estetyczny wygląd.
 5. Oznaczenia na pokładzie odcięciu.
 6. szczeble drabiny należy wyciąć ze względu na pożądaną szerokość i piasku.
 7. Następnie przymocować wszystkie części ze śrubami, natomiast za pomocą kleju.

Instalacja schodów poddaszu

Instalacja schody strychowe są najlepiej pozostawić do opanowania, jeśli nie ma zaufania do swoich możliwości i umiejętności. Przy zakupie gotowego drabinie, nie jest zbyt wiele, aby zapytać o dostępność bezpłatnych usług instalacyjnych, będzie to zaoszczędzić czas i frustrację.

Jeżeli decyzja do samodzielnego zainstalowania składaną konstrukcję, musi zbierać przedmioty przygotowane i ustawione na odpowiednich miejscach. Jeśli cały mechanizm działa prawidłowo, należy zdemontować i elementów drewnianych do przetworzenia lakier i metal - pokrycie gruntu i farby.

Górna część drabiny załączonego nawiasami drzwi dostępu luku. elementy metalowe, a także wykonane z drewna, można tworzyć własne ręce.

Przed zainstalowaniem drabiny, należy wyciągnąć prawidłowe pomiary, gdy drzwi poddasza i drabinyPrzed zainstalowaniem drabiny, należy wyciągnąć prawidłowe pomiary, gdy drzwi poddasza i drabiny 

Pętla z hakiem potrzebne do montażu schodów, aby uniknąć przypadkowego odkrycia go. Hak jest przymocowany do ściany, do pętli paska.


Scenografia mogą być następujące:

 1. Jest to konieczne do sprawdzenia zgodności z otwarciem na poddaszu i wymiarów drzwi.
 2. Na drzwiach naprawić dodatkowych desek, przez które zbuduje drabinę, gdy jest on rozszerzony.
 3. Następnie podnieść się po drabinie i oprzeć się na wsparciu rady.
 4. W procesie ustalania pola drabinkowego jest ważne, że brzegi są proste. Aby spełnić ten warunek, wstawić dystanse.
 5. Pudełko przykręcone śrubami drabinie.
 6. Następnie zabrać płytę nośną, a drabina pchania.
 7. Luka między otworem i pudełko wypełnione specjalną pianką.
 8. Odcinaj podnóża schodów, upewniając się, że jego długość jest równa wysokości pomieszczenia.
 9. W razie potrzeby, można regulować nachylenie konstrukcji.

Poddasze Drabiny składane wygodnie i kompaktowo składana w bloku, znajduje się na suficie biurach poddasze i bezpiecznie stałe wbudowany zamek drzwi luku. W takich wzorów, drzwi są izolowane i nie przenosi hałasu.

Jak zainstalować schody strychowe (wideo)

W modelach schodów szereg odcinków i przedmioty wykonane z drewna pokrytego specjalnym lakierem, który chroni materiał przed wpływami zewnętrznymi. Szczegóły schody produkowane z metalu, posiada właściwości antykorozyjne. Montaż takich struktur jest prosta i nie wymaga specjalnego sprzętu.

Szczegóły: schody na strych własnymi rękami (przykłady zdjęcia)

1 3 140 33 240 1510 1220868 1438684288foto-raskladnyh-lestnic-v-interere03 59292big cherdachnaja-lestnisa-nozhnichnaja

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map