Wygodne i przestronne garderobą w niszy pokoju

Wygodne i przestronne garderobą w niszy pokoju

12 October 2017Nisza jest doskonałym miejscem, aby znaleźć się garderoba, ponieważ nie zajmują miejsca w pokojuNisza jest doskonałym miejscem, aby znaleźć się garderoba, ponieważ nie zajmują miejsce w szafie w pokoju, położony w niszy są bardzo popularne. Garderoba - wygodne miejsce do przechowywania rzeczy. Wszystkie buty i ubrania zostaną umieszczone w nim, a będzie można pozbyć się bałaganu w mieszkaniu. Każdy obiekt będzie miał własną półkę lub wieszaka. I będziesz zawsze wiedzieć, gdzie wszystko jest. W poszukiwaniu konieczne nie będzie trzeba poświęcić dużo czasu. Aby opatrunek w niszy można własnoręcznie płyt gipsowych.


Wzór: szafa w studio alkierz

Studio apartament mało miejsca. Dlatego, aby umieścić zwykłych szafek w tym przypadku nie jest rozwiązaniem. Biorą dużo miejsca w mieszkaniu. Zwłaszcza na otwartych półkach szybko zbiera kurz. Szafy trwałe i wysokiej jakości są drogie i nie każdy może sobie pozwolić. I żeby zrobić opatrunek w niszy można własnoręcznie płyt gipsowych. Jest to doskonały materiał, odporny na wysokie obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Garderoba w niszy w jednopokojowym mieszkaniu znajduje się w korytarzu lub w samym pokoju. apartamenty z jedną sypialnią w nowym budownictwie mają łącznej powierzchni mieszkalnej ponad Chruszczowa. Dlatego od czasu opracowania planu, zgodnie z którym będzie robić garderobę, wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, w którym będzie znajdować się w przyszłości.

Nawet w małym mieszkaniu, można zrobić mały ale pojemną garderobą w niszy. Jeśli wybierzesz odpowiednią lokalizację dogodną dla niej.

Pokrycie opatrunku w zagłębieniu za pomocą rąbkaPokrycie opatrunku w zagłębieniu za pomocą rąbka

Garderoba w niszy wykonany z płyt gipsowo-kartonowych może być następujący plan:

 • otworzyć;
 • Z klapką huśtawka;
 • Mają drzwi przesuwne;
 • Zamykanie żaluzji;

garderoby może być zamknięty plan. Drzwi przesuwne zdobią wykończenia i lustra. Lustra mogą wizualnie sprawiają już jednopokojowe mieszkanie.


Najprostszym sposobem, aby podzielić przestrzeń między łazienka i garderoba - powiesić zasłony z pięknym wystrojem. Spędzisz mniej pieniędzy i osiągnięcia pożądanego rezultatu. Jednak zasłony nie nadają się do każdego wnętrza mieszkania. Dlatego, aby ten element wystroju należy traktować ostrożnie i poważnie.

Wyposażenie: szafa z płyt gipsowo-kartonowych

Każda kobieta będzie zadowolony mieć garderobę w mieszkaniu. Umożliwiają ich własnymi rękami. To nie musi mieć specjalnego wykształcenia. Musimy być w stanie wykorzystać swoje umiejętności, zgodnie z planem. Zrób sos z płyt kartonowo-gipsowych w niszy może być dowolna przestrzeń życiową. Najważniejsze, że to był właściwy rozmiar i pasuje do wnętrza mieszkania.

Płyty gipsowo-kartonowe to nowoczesny i odpowiedni materiał do opatrunku. Arkusze mają solidną konstrukcję, a nie kapryśny opieki. Nie są one drogie. Można kupić materiał w sklepie z narzędziami.Najpierw trzeba opracować szafę projektu, a następnie wykonać rysunek wymiarowy. Aby to zrobić, trzeba określić lokalizację miejsca na rzeczy i dokonać pomiarów.

Można kupić wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy.

Płyt gipsowo-kartonowych jest idealny do niszy, ponieważ ma długą żywotność i atrakcyjny wyglądPłyt gipsowo-kartonowych jest idealny do niszy, ponieważ ma długą żywotność i atrakcyjny wygląd

W pierwszym etapie przeprowadzania oznaczenia na podłogi, ścian i sufitu. Jest to konieczne, aby opatrunek został ustanowiony tak dokładnie, jak to możliwe, odpowiednio i sprawnie.

Do produkcji garderoby w niszy będą potrzebne materiały i narzędzia:

 • Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych;
 • Profile metalowe;
 • ruletka;
 • Nożyce metalu;
 • Poziom magnetyczny;
 • puncher;
 • Samogwintujące wkręty.

Możliwe jest podłączenie profil za pomocą wkrętów lub Prosekatel. Ze strukturą Prosekatel można szybko wznoszone.

Po pomiary wykonane i umieścić etykiety rozpocząć pracę merytoryczną. Dołączyć profili metalowych do ściany oraz do siebie nawzajem. Stworzyć niezawodną ramę profili na podstawie opracowanego projektu.

W drugim etapie arkuszy ciętych z płyt kartonowo-gipsowych na wymiar. Dołączenie do ramy za pomocą śrub.


Jeśli projekt szafa we wnęce znajduje się drzwi, a potem robimy to oddzielnie i przymocowany do zawiasów. Jeśli drzwi przesuwnych, a następnie skonfigurować profil na górze i na dole. Zagłębianie dwie klapki być przemieszczane za pomocą kółek.

Wykończenie: szafa we wnęce pokoju

Ustawić ramkę i zamknął płyt gipsowo-kartonowych. Gdy jesteś gotowy, przejdź do mety. Wykończenie garderoba w niszy może być inna. Najpierw musimy uszczelnić połączenia między arkuszami i miejscach mocowania. Trzeba będzie im kit. Po osuszeniu kit szlifowania samolotu, aby pozbyć się nadmiaru kitu. Gdy wszystko jest gotowe, aby umieścić warstwę na budowę wałek gk gleby.

Jeżeli pomieszczenie jest w stylu Hi-Tech, następnie doskonałym rozwiązaniem dla rozdzielania garderoby i pokój jest stosowanie drzwi przesuwnychJeżeli pomieszczenie jest w stylu Hi-Tech, następnie doskonałym rozwiązaniem dla rozdzielania garderoby i pokój jest stosowanie drzwi przesuwnych

Ostatnim krokiem, by stać się ozdobą garderoby w alkowie.


Jako dekoracji, można użyć:

 • malować;
 • tapety;
 • Powłoka zwierciadła;
 • Płyty gipsowo-kartonowych z zastosowaniem druku obrazu.

Uruchom wykończenie szybko i łatwo z ich rąk. Najważniejsze jest to, aby zaprojektować szafę dopasowanie do wnętrza pokoju iw zgodzie z nim.

Jak zrobić opatrunek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Projektowanie i produkcja płyt gipsowych opatrunek można z rękami na indywidualnego projektu. Trzeba naprawić profili na żądaną pozycję.

Montowane pionowo w stosunku do podłogi i sufitu. Ich grubość powinna być w przekroju 5x5 cm, 5x10 cm. Stojaki przyłączone w odległości 0,6 m lub więcej z tych ścian. Ustanowienie nimi poziomą poprzeczkę. Jego lokalizacja powinna być na poziomie części, w której jest zainstalowany drzwi.

Na pokrycie wielu użycia GCR. Arkusze z płyty gipsowo-kartonowej są odporne na interakcje z wilgocią.

Przed rozpoczęciem produkcji garderoby w niszy, należy wykonać rysunek na papierze, określić rozmiar i położenie miejsca półkachPrzed rozpoczęciem produkcji garderoby w niszy, należy wykonać rysunek na papierze, określić rozmiar i położenie miejsca półkach

Poszycie odbywa się w dwóch etapach:

 • Płyty gipsowo-kartonowe mocowanie wewnętrznej stronie opatrunku;
 • Wykonujemy arkusz instalacji na zewnątrz.

Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych za prawidłowe, że na ich powierzchni nie pojawiają się pęknięcia lub złamania. Arkusze nacięcia nożowe konstrukcja po obu stronach.

W tym momencie robisz półki, szafki wysuwaną, wieszaki. Zamocować je wewnątrz szatni. Szafa może zawierać wypełnienie dużych ilości elementów danych. Jego Zawsze można zmienić, jeśli będziesz tęsknił szereg półek do przechowywania odzieży i obuwia.

wykończenia z zewnątrz opatrunku w niszy może być wykonana z dowolnego materiału: drewna, lustra, kafelki, mozaiki lub pomalowane specjalną farbą.

Bandaż z płyt gipsowo-kartonowych z rękami (wideo)

Garderoba - wygodny i praktyczny pokój, który przechowuje wszystko. Począwszy od ubrań i butów, narzędzi wykończeniowych i małych urządzeń. W mieszkaniu wszystko będą przechowywane w jednym miejscu, bez tworzenia chaosu w innych pokojach. Aby było to możliwe, aby szybko i dokładnie własnymi rękami, opierając się na projektowaniu mieszkania, jego powierzchni i Twoich preferencji, postępując zgodnie z instrukcjami budowlanych i montażowych.

Garderoba z rękami płyt gipsowo-kartonowych (wnętrze zdjęcia)

4-2 5 6szenl 9d0381816a762a68c5b8b543d112197681177885 013 20 32CABINA-free-PAG3233 88d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-1 210 2878723

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 85

map