Wygodne garderoby Q2. M: zdjęcia i 6 części

Wygodne garderoby Q2. M: zdjęcia i 6 części

12 October 2017Dressing room area 2 tys. m mogą być funkcjonalne i praktyczne, jeśli racjonalnie wybrać i rozmieścić mebleDressing room area 2 tys. m mogą być funkcjonalne i praktyczne, jeśli racjonalnie wybrać i zorganizować mebli każda kobieta, a nie tylko płci pięknej, marzy o przestronnej garderoby, która będzie dobrze usytuowanego: ubrania i buty, właściwe rzeczy i akcesoriów. Z pewnością, w małej wielkości obudowy nie będzie używać dużo miejsca dla stałego urządzenia pamięci masowej, ale nawet 2 m2 będzie wystarczająco dużo miejsca dla sprzętu funkcjonalnego. Do realizacji pomysłu, trzeba znaleźć miejsce na urządzenie i szybkie ułożenie częściach profesjonalistów, projektantów, dekoratorów opatrunku.


Trochę Q2 szafie. M: zdjęcia i przykłady

Tak więc, w przypadku braku nadmiaru wolnego miejsca, organizacja małą garderobą można przeprowadzić w dedykowanym obszarze w dowolnym pomieszczeniu. Wymiary mogą być minimalne, nieprzekraczającej 2 metrów.

Na obszarze rejestracji można zidentyfikować:

 • W pokoju dziecka;
 • W sypialni;
 • W hali;
 • Wyposażyć garderobę na balkonie.

Wszystkie meble w małej garderobie powinny być szczelnie dociśnięty do ściany dla maksymalnej wydajności przestrzeniWszystkie meble w małej garderobie powinny być szczelnie dociśnięty do ściany dla maksymalnej wydajności przestrzeni

Zaprojektować małą garderobę powinny łączyć komfort i regały półki, szuflady i wieszaki na akcesoria. Prawidłowo prowadzona meble wizualnie zwiększa przestrzeń jest skromny i umieści maksymalnej stale potrzebne rzeczy.


Otwarte półki są bardzo wygodne w użyciu. Oni sprawiają, że łatwo znaleźć ciekawą sztukę odzieży lub akcesoriów.

Dyspozycyjne małe mieszkania sprawia, że ​​jest niemożliwe, aby przestronną garderobę, więc najlepiej jest spiżarnia rogu urządzenia. Jest to bardziej przestronny, w porównaniu z prostokątnej obudowie, a zatem nie może pomieścić więcej rzeczy. Design projekt małej szafa 2 m2 mogą być najróżniejsze konfiguracje. To wszystko zależy od obszaru, który naprawdę zorganizować spiżarni. Formularz może być bardzo różny, w postaci trójkąta, trapezu, kwadratu itp. D.

Jak zorganizować przestrzeń, biorąc pod uwagę 2Q projekt garderoba. m

Niezależnie od miejsca w szafie na rzeczy trzeba sprawnie i zorganizować przestrzeń w pełni. W centrum, należy umieścić pasek do przechowywania kurtki, płaszcze, płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki futerkowych.

Dla małych elementów na stronach szafy ustalenia półki. Jeśli pokój jest mały i nie ma miejsca dla dodatkowych elementów, półki można zrobić nad barem.

W małym meble garderoba zaleca się umieszczenie na obwodzieW małym meble garderoba zaleca się umieszczenie na obwodzieDesign projekt szafy mogą zawierać dogodne systemy pamięci masowej, które są w obfitości na rynku.

W takich systemach, łatwe do przechowywania:

 • Szaliki i szale;
 • Wytapianie i bielizna;
 • paski do spodni;
 • Opaski;
 • chusty;
 • kapelusze;
 • Inne drobne akcesoria.

W każdym razie nie można zapomnieć o miejscu przechowywania sezonowe buty. Komora butów musi odpowiadać wysokości buty na zimę, na wpół butów i innych modeli ilościowych, które są przeznaczone na zimę i jesień. Przydzielić miejsca na buty, to będzie dużo łatwiej umieścić buty w lecie, jak klapki i buty lekkie, baleriny, sandały zajmują ułamek przestrzeni. Że buty nie zbierają kurz, kieszeń na buty powinny być zamknięte.

Dyspozycja szatni w 2. kwartale. m

Dla małych szafach, część mieszkalna z nie więcej niż 2 m2, zestaw działów funkcjonalnych musi być dobrany indywidualnie.

Opatrunek może być obecny szuflady, półki i rozdziela do odzieżyOpatrunek może być obecny szuflady, półki i rozdziela do odzieży

Jazda szatnia mogą obejmować:

 1. Wieszak pręta.
 2. Posiadacze spodni.
 3. Sekcja bielizny.
 4. Kieszeń na akcesoria.
 5. Rack butów.
 6. schowek na pościel.

Obecnie firmy w zakresie produkcji i sprzedaży mebli oferuje szeroką gamę gotowych szaf. Produkt ten jest bardzo podobny do szafy, ale z dodatkowych komór do przechowywania i innych przedziałów funkcjonalnych. Ta opcja nie ma znaczenia i nie wystarczającego popytu, a nie każdy zakwaterowania znajduje się miejsce, aby umieścić gotową szafkę.


Najlepszym rozwiązaniem - stworzenie indywidualnego projektu konstrukcji, które będą dostosowane do wymagań miejsca i właściciela. Najbardziej udany wersja szafy powinny być praktyczne i ergonomiczne.

Umeblowane naszej spiżarni do przechowywania rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę liczbę osób mieszkających w mieszkaniu. Ważne jest, aby pamiętać, że mały opatrunek nie może pomieścić absolutnie wszystkie ubrania i buty. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie miejsca, gdzie rzeczy są przechowywane w zależności od sezonu. Na rynku można znaleźć specjalny system modułowy, który można łatwo zamontować na powierzchni sufitu lub podłogi.

Przytulny opatrunek 1 do 2 m: oświetlenie

Nawet na etapie projektowania projektu, należy wziąć pod uwagę, jak oświetlenie zostanie umieszczony w małej spiżarni. Racjonalne decyzja - umieszczenie lampy sufitowy, przylegającą do sufitu i organizację podświetlenia LED na elementach konstrukcyjnych rozkładane.

Oświetlenie w małej garderobie jest lepiej umieścić na środku sufituOświetlenie w małej garderobie jest lepiej umieścić na środku sufitu

Oświetlenie powinno być dystrybuowane bezpośrednio do systemów przechowywania zawartości. Nieuporządkowana światło daje możliwość szybko i łatwo znaleźć niczego.

Jeżeli szafa narożna, oryginalne i stylowe rozwiązanie dla oświetlenia urządzenia jest umieszczenie oświetlenia na spinaczy do bielizny. Dzięki dogodnemu posiadaczy lampy można trzymać pod dowolnym kątem. W „kołki” mają załączników wyłączanie oświetlenia po zamknięciu drzwi szafy.


Zawarcie temat, warto zauważyć, że projekty konstrukcyjne małych szafach muszą być dokładnie przemyślane. Design projekt urządzenia pomieszczeń wymagane jest, aby mieć doskonałą funkcjonalność i praktyczność. Aby zorganizować przestrzeń bardzo trudno jest lepiej, jeśli to skomplikowane, ale bardzo interesująca sprawa zostanie rozpatrzona przez specjalistów. Oddanie wymaga wygodnych nowoczesne systemy pamięci masowej, umożliwiając przygotowanie powierzchni 2 m2 maksymalna ilość przedmiotów.

a mianowicie:

 • przedmiotów;
 • odzież;
 • Shine i in.

Pomieszczenie powinno być wyposażone w regały i półki odkryte, dzięki czemu można szybko znaleźć to, czego potrzebujesz. Opatrunek powinien być piękny i wygodny, gotowy do pracy lub po prostu na spacer powinny być przyjemne i szybkie.

Idealne ubrania - to jest 100% wykorzystanie powierzchni użytkowej w przestrzeni. Nie musi być pusty lub jeden centymetr kwadratowy. Innym skutecznym rozwiązaniem dla takiego opatrunku - kombinacja przestrzennego szafę z półkami i szufladami na buty i akcesoria.

Wyposażona garderoba zdjęcie Q2. m (film)

W celu realizacji zadań w życiu jest ważne, aby odpowiednie obliczenia, które stworzyło projekt przebudowy projektu przechowywania w szatni. Przy odrobinie wysiłku i wsparciu dekoratora, a wynik jest imponujący. Najważniejsze jest to, aby traktować proces odpowiedzialny, tylko w tym przypadku wynik będzie uzasadnić wszelkie oczekiwania.

Projekt garderoba 2 kwartał. m (przykładów zdjęcia)

4 4d40ea27387409563644f2517e7 10 42 079Shmitovskiy03 2192 5438-54 1358699 1409503374img-5 cef622e577fb496a0aa07b199117abcb

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map