Wygodne garderoby mały rozmiar: zasady 11 arrangement

Wygodne garderoby mały rozmiar: zasady 11 arrangement

12 October 2017Dressing skutecznie rozwiązać problem zakwaterowania ubrania i akcesoria, zaoszczędzić czas, aby zebrać do pracy lub naukiDressing skutecznie rozwiązać problem zakwaterowania ubrania i akcesoria, zaoszczędzić czas, aby zebrać do pracy lub uchebuNa dzisiaj wyposażanie oddzielną garderobę, bardzo popularny trend. Po tym wszystkim, garderoba jest bardzo wygodne. To może całkowicie zastąpić szafek w mieszkaniu. Wszystkie rzeczy zostaną zebrane w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić miejsce w innych pokojach.


Zalety małych garderób

Jeśli zdecydowaliśmy się wyposażyć w domu garderoba, konieczne jest, aby starannie rozważyć wszystkie pozytywne i negatywne aspekty tego wydarzenia.

Zdecyduj, jak najskuteczniej zbudować przestrzeń:

 1. Garderoba mogą być wyposażone nie tylko do miejsc składowania, ale nie mogą być umieszczone, na przykład, deska do prasowania, małe lusterko, nadające się do montażu oraz wiele rzeczy, które wymagają wyobraźni i intuicji.
 2. Oddzielna garderoba jest doskonała oszczędność miejsca w mieszkaniu. Pow wydają się bardziej ze względu na fakt, że wszystkie niepotrzebne i nieatrakcyjne „ukryć” za zamkniętymi drzwiami i cofa z oczu. Mieszkanie będzie mógł oddychać swobodniej, bo teraz można usunąć uciążliwe meble wnętrze.

Oddzielna pralnia zaskakująca różnorodność wzorów i natychmiast przyciąga uwagęOddzielna pralnia zaskakująca różnorodność wzorów i natychmiast przyciąga uwagę

Prawidłowo umieszczony w opatrunku i odzieży podczas zbierania do pracy, nauki lub po prostu na spacer w poszukiwaniu niezbędnych rzeczy akcesoria pozwoli zaoszczędzić wiele czasu.

Opatrunek może umieścić rzeczy bardzo ostrożnie, które zachowują swój atrakcyjny wygląd, tak długo jak to możliwe. Zorganizuj swój opatrunek ze szczególnym przepychem. Użyj dużo luster, jasnych kolorach, znakomity wystrój. Za każdym razem, otwierając drzwi do garderoby, otrzymasz estetyczną przyjemność.


Przykład Jak wyposażyć małą garderoby

Zaczynamy od doboru niezbędne meble. Sporządza listę, aby nie przegapić czegoś ważnego. Przyjrzyj się elementów meblowych, są wyspecjalizowane i przemyślane przez specjalistów. Najprawdopodobniej ten zestaw będzie można znaleźć wszystko, co chcesz.

szuflady bielizna pasuje, są one bardziej atrakcyjne w porównaniu do półek, gdzie rzeczy zbierają kurzszuflady bielizna pasuje, są one bardziej atrakcyjne w porównaniu do półek, gdzie rzeczy zbierają kurz

Co jest konieczne, aby zorganizować pokój: 1. Wieszaki na ubrania.
 2. Kosz na pranie.
 3. Półki o różnych rozmiarach.
 4. Szuflad. Przednia ścianka pudełka mogą być ozdobione odniesieniu do wybranego stylu sobą.
 5. Lusterka.
 6. Tafty, taborety, krzesła, itd.

Picking up sytuację szafa, zwracać uwagę na niuanse i oferowanych próbek rejestracji wymaganej wielkości pomieszczenia. Często zdarza się, mała szafa, wąski, niewielki pokój bez okien, zaciemnione. Wybierz politykę kolorów tak, aby pracował na wizualnej przestrzeni ekspansji.

Nie zaniedbuj komfort nawet w garderobie. Nie ma potrzeby, aby przekształcić go w maleńkiej zaśmiecone szafie.

Realizacje małą garderobę: zdjęcia i popularnych pomysłów

Przy projektowaniu rysunków szafa, konieczne jest, aby wszystkie cechy lokalu zostały uwzględnione. Maksymalna praktyczne podejście do projektu decyzji szafa, inaczej poświęcić cały pokój do szatni będzie wydawać się głupi pomysł. Prawidłowo rozprowadzić miejsca, aby znaleźć rzeczy bardzo wygodne. Jeśli wyposażyć garderobę z rękami, a następnie wybierz płyt kartonowo-gipsowych do pracy, ponieważ jest łatwy w obsłudze nawet dla amatora i nie pozostawiać po zainstalowaniu dużo śmieci.

Z płyt gipsowo-kartonowych nie tylko wyposażyć garderobę własnymi rękami, ale również zaoszczędzić pieniądze na sprzątanie pokoi, t. Aby. Po instalacji nie jest dużo śmieciZ płyt gipsowo-kartonowych nie tylko wyposażyć garderobę własnymi rękami, ale również zaoszczędzić pieniądze na sprzątanie pokoi, t. Aby. Po instalacji nie jest dużo śmieci

Poniższe pomysły są popularne mały pokój:

 1. Corner garderoba. Ten sos pozwoli skorygować pewne przesłanki nieprawidłowości. W tym samym czasie, to oszczędza najwięcej miejsca.
 2. Garderoba, system jest „P” list. Jeśli masz przestrzeń podłużnym kształcie, i centrum, takich jak sieci wodociągowej lub przejęcia, możliwe jest, aby przekształcić je w kształcie litery U pokoju. Następnie użyj garderoba jest bardzo proste i łatwe. Projekt ten pozwala na wykonywanie dość zwarta i ułatwia przepływ rzeczy.
 3. Rozciągnięty wzdłuż ściany. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten pokój jest bardziej jak szafy. Półki są ułożone w jednej linii.

Jak zrobić sos w małym pokoju: zdjęcia i przykłady

Zorganizować mała garderoba jest warte, w oparciu o ogólny projekt mieszkania, ale biorąc pod uwagę niektóre niuanse.

a mianowicie:

 1. Aby zaoszczędzić miejsce na suficie, nie należy używać jako oświetlenie pomieszczenia opatrunek żyrandole. Użytkownik będzie wystarczająco dla małych opraw, wbudowane w sufit. Użyj wydajnych żarówek.
 2. Rozwiązanie kolor - jest to kwestia gustu, ale nadal nie zaniedbuj zalecenia koloru wykończenia małe przestrzenie.
 3. Obuwie powinno być przechowywane w temperaturze poniżej - umieścić pudełka do przechowywania butów na jak najniższym poziomie, to jest racjonalne doradztwo przy rozliczaniu żadnego miejsca na rzeczy. Górna półka jest zalecany do przechowywania sezonowych oraz te, które nie są często używane. To będzie prawidłowe umieszczenie na górnych półkach rzeczy, które potrzebne jest rzadkie, ale są potrzebne.
 4. Na poziomie oczu zachować rzeczy, które używają na co dzień. Niech te rzeczy, które musisz mieć w łatwo dostępnym miejscu, tak aby nie trzeba było długo czekać, aby znaleźć.
 5. W przypadku małych elementów muszą być wyposażone w specjalne przedziały tak, że grzywny nie mylić i utracone. Oddzielnie przechowywać rękawiczki, parasole, paski, kapelusze.
 6. Jeśli rozmiar szafie mała, ale nadal pozwala umieścić w swojej toaletce, a następnie upewnij się, aby skorzystać z takiego pomysłu.
 7. Wyposaż półki dostosowane ubrania, które używasz. Zdecydować, czy potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania w stanie zawieszenia na ramionach, lub należy dodać kolejne półki na buty. Być może, w garderobie znajdzie swoją kolekcję, takie jak buty lub kapelusze.
 8. Materiał meble mogą być różne. Meble z powierzchni, które odbijają światło, optycznie zwiększa przestrzeń, czyniąc tym jaśniejszy garderoby.
 9. Rozsuwając drogę półkach szafek i drzwi pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Prosta konstrukcja garderoba będzie najbardziej funkcjonalny. Konstrukcje stacjonarne pozwalają nawet najmniejszą przestrzeń na bardziej racjonalne. Dostosować te wzory do gustu i potrzeb, i uzyskać najbardziej funkcjonalną garderobę.
 10. Jeśli używasz projekt pręt, jest prawdopodobne, że pokój nie jest wystarczająco przestronny, ale to jest tak blisko rzeczy wiszące, co znacznie ułatwia dostęp do nich. Ale sezonowe rzeczy lub rzeczy są rzadko stosowane w tej garderobie powinno być zaniechane.

Należy pamiętać, że pudełka do przechowywania butów powinny być umieszczone w dolnej części obuvnitsy. Pomoże to w celu zwolnienia miejsca na inne rzeczyNależy pamiętać, że pudełka do przechowywania butów powinny być umieszczone w dolnej części obuvnitsy. Pomoże to w celu zwolnienia miejsca na inne rzeczy


Pamiętaj, że opatrunek wymaga stałej opieki. Wyposaż go tak, że sprzątanie nie była skomplikowana. Stosując prostą konstrukcję i lekką konstrukcję, w razie potrzeby, będzie można następnie przekształcić pokój w innej konstrukcji. Łatwy demontaż jest plus, ponieważ w czasie, wiele rzeczy może się zmienić, lub osobiste preferencje mogą stać się inaczej.

Funkcjonalnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, ponieważ nawet w szatni haki drzwi można dołączyć i przechowywać je na przykład pasy lub chusty, szaliki.

Podstawowa zasada - nie przesadzaj. Nie idź do cienkiej linii między garderobą i sklepie z ubraniami. Nie starać się dodać do szatni w rzędzie, tak aby pozbyć się pewnych rzeczy.

Mała garderoba: rozmiar i zdjęcia

Często nie ma sposobu, aby umieścić w pojemną szafę za wszystko, czego potrzebujesz.

Wybrany styl wnętrza jest stosowanie odzieży do dekoracji pokoju, więc ten opatrunek zostanie przeprowadzone zgodnie z trendami współczesnej modyWybrany styl wnętrza jest stosowanie odzieży do dekoracji pokoju, więc ten opatrunek zostanie przeprowadzone zgodnie z trendami współczesnej mody


Istnieje kilka sposobów wyjścia z tej sytuacji, praktycznie we wszystkich wymiarach pokoju:

 1. Zasłony zamiast drzwi. Jeśli umieścisz szafę w pokoju dla ciebie trudne zadanie, nie jest łatwo znaleźć drogę wyjścia. Stosuje się wszystkie ich wyobraźnię, na przykład montażu na ścianie wokół niezbędnej konstrukcji ramy metalowej i półek. Zachować prywatność swojego dobytku pomoże rolety lub zasłony. we wnętrzu koszty będą minimalne i wprowadzić strukturę łatwo niemal każdego wnętrza. Jeśli jesteś osobą kreatywną, tworzenia zasłon ręcznie. Wybierz fantazyjny nadruk lub bardziej dyskretny.
 2. Odzież jako element wystroju wnętrz. Aktualne trendy w świecie projektowania - dekoracja pomieszczeń za pomocą ubrań. Ten sos jest bardzo mobilny. Wystarczy zakupić specjalny wieszak, i umieścić je na swoim ubraniu. Minus garderoba, że ​​ubrania nie są pokrywane z pola widzenia i jest uzależnione od środowiska zewnętrznego, odpowiednio, ta metoda przechowywania nie jest niezawodny.

Opcje opatrunek pokój jest mały w wielkości pokoju (wideo)

Zawsze można wyjść z sytuacji, nawet jeśli masz małe mieszkanie, a nie sposób na ubieranie oddzielny pokój, nie muszą leżeć płasko oddzielnego przechowywania, i nie ma możliwości wprowadzania zmian do mieszkania. Uspokoić na tyle, aby myśleć i planować wdrożyć taką konstrukcję, która zadowoli wielu lat.

Przykłady małych garderób (foto)

013 88d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-1 1608SnRRIWHPropStraight-X2 9023-53e1fd76b3be4 89655025-1 151975239 969393298 AGD-01005 bezymyannyj-min-15olha4 B IMG6acbe93ee0ce

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − 25 =

map