Wygodna szuflady na buty w przedpokoju: 6 typów konstrukcji

Wygodna szuflady na buty w przedpokoju: 6 typów konstrukcji

12 October 2017Obuvnitsa łatwo przekształcony w wielofunkcyjną rzeczy, jeśli wybierzesz najlepsze rozwiązania, koncentrując się na wielkości haliObuvnitsa łatwo przekształcony w wielofunkcyjną rzeczy, jeśli wybierzesz najlepsze rozwiązania, koncentrując się na wielkości prihozheyOchen często ludzie nie przechowywać buty w specjalnych mebli, i tylko w lewo na podłodze w korytarzu. Nie jest złym rozwiązaniem, ale jeśli jedna wielka rodzina, okazuje prostu palowania but zamiast czystego aranżacji. I tutaj przychodzi z pomocą różnych mebli do przechowywania butów, tzw obuvnitsy.


Meble dla butów w korytarzu

Obuvnitsy są wręcz niezbędnym elementem mebli w korytarzu. Jego główną funkcją - przechowywanie, ale jeśli wybrać odpowiednie opcje, można uzyskać coś wielofunkcyjną.

Obuvnitsa osiedle zapewnia, że ​​dostęp do buta nie będzie tak łatwe, co oznacza, że ​​będzie on bezpieczny i zdrowyObuvnitsa osiedle zapewnia, że ​​dostęp do buta nie będzie tak łatwe, co oznacza, że ​​będzie on bezpieczny i zdrowy

Rodzaje mebli do przechowywania butów jest sporo:

 • Struktura o zamkniętych;
 • otworzyć;
 • szafa;
 • suszarki;
 • odbiór;
 • Slim.

Szafy zamknięte są odpowiednie dla tych, którzy mają małe dzieci lub zwierzęta. Obuvnitsa tego typu zapewnia, że ​​dostęp do buta nie będzie tak łatwe, co oznacza, że ​​będzie on bezpieczny i zdrowy. Jest jedna poważną wadę - buty w takiej przestrzeni jest sucha. I może wystąpić zapach.


Ten problem został rozwiązany przez dodanie systemu wentylacyjnego, ale meble są znacznie bardziej warto. Również na górze obuvnits często jest to ławki, gdzie można wygodnie usiąść.

Otwarte półki na buty produktów pozwalają dobrze wyschnąć, aby zminimalizować możliwość pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Ale to nie jest wszystko tak różowo - otwarta przestrzeń przyczynia się do gromadzenia się kurzu na butach. Jest jeszcze jedna zaleta - półka stoi dość tanio.

Ciekawym rozwiązaniem dla korytarzu - szafka na buty. Często jest ona wyposażona w różne haczyki i wieszaki do przechowywania innych akcesoriów - torby, szaliki i kapelusze. Ponadto, obudowa może być aż do sufitu, czyli wejść but jest naprawdę dużo.

Do otwartych modeli nadal należą suszarki. Ona ma istotnej różnicy - to jest najbardziej funkcja osuszania. Obecność lampą UV dezynfekuje i eliminuje nieprzyjemne konsekwencje buty przed wilgocią. Ta suszarka wymaga podłączenia do sieci, dodatkowo trzeba słuchać instrukcji do przechowywania butów - nie każdy może być suszone w ten sposób.Dla fanów butów, które mają dość dużą kolekcję, idealny obuvnitsa umywalkę z mechanizmu obracającego. Wysokość może się zmieniać od małego kołnierza do konstrukcji stropu. Ale ten mebel jest bardzo niestabilna, a tylko jeden nieostrożny ruch - Wszystkie buty musiał ponownie zmontować i zorganizować.

Płaska konstrukcja zazwyczaj wąskie, wydłużone wysokie lub z półki składane. Świetnym rozwiązaniem dla małego korytarza! Poza tym, nieotwarte Slim nie różni się od zwykłego kamienia, dzięki czemu można umieścić w górnej części niezbędnych szczegółach. Miska dla kluczy lub wazon z kwiatami.

Narzędzie do butów w korytarzu: wąski modelu

Architekci stale „miłe” mieszkanie mieszkańcy dziwny układ pomieszczeń. Hali wejście wyjątkiem. Bardzo często, korytarz zrobić typ ołówka, więc to normalne kredens i nie dostarcza. Jest rozwiązanie - wąskie i wysokie półki. Ich brak głębokości dokładnie jedna para, a długość i wysokość może być co najmniej w ścianie.

Jeśli konfiguracja hali uniemożliwia korzystanie z masywnymi meblami, można uszyć specjalny organizer z gęstej tkaniny do przechowywania butów letnichJeśli konfiguracja hali uniemożliwia korzystanie z masywnymi meblami, można uszyć specjalny organizer z gęstej tkaniny do przechowywania butów letnich

Mebel ten jest wykonany z kilku rodzajów materiału:

 • drewno;
 • metalu;
 • MDF;
 • Plastik.

Jest uważany za najbardziej niezawodne konstrukcje drewniane. Zajmuje zaszczytne drugi metal obuvnitsa. Nikt nie zabrania łączyć różne funkcje - taki pułk, w zasadzie, jest to doskonały system pamięci masowej, nie tylko na buty.

Półka na buty w przedpokoju: konieczne jest rozważenie

wybór półki na korytarzu - to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Może to być wygodne, aby zamontować półkę drewnianą deskę z pięknym naturalny wzór do przechowywania butów, takie jak modrzewMoże to być wygodne, aby zamontować półkę drewnianą deskę z pięknym naturalny wzór do przechowywania butów, takie jak modrzew


Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • Materiały przyjazne dla środowiska;
 • Pojemność i dobrą funkcjonalność;
 • Zgodność ze stylem sali;
 • Wielkość zgodnie z wolnego miejsca;
 • Niezawodność i trwałość;
 • Powinny być półki na buty o różnych rozmiarach.

Obuvnitsy można kupić w sklepach meblowych, takich jak Ikea lub zestaw mebli do sali (np modułowy „Nick” meble). Ponadto, zębatka może być uzupełniony o różnych rzeczach: położyć dywan, umieścić krzesło ustawione poniżej zasobnika do przechowywania przedmiotów do obuwia. W pobliżu będą odpowiednie stolec.

Bardzo ciekawy wygląd kuty metal model. Czasami ławce lub ławki na korytarzu są naprawdę długa półka pod buty, ozdobione dobrej górnej tapicerki. Jest to naprawdę możliwe, aby siedzieć cicho i normalnie założyć buty - obuvnitsa jest mała, wygodna sofa.

Pudełko z butami w korytarzu

Półka na korytarzu może być nie tylko surowa forma, ale także rogu. Jest to wygodne - zwykle kąt nie posiada, a pudełko do butów bierze to dobre miejsce. Ponadto znajduje się pole z tkanek i organizatora do przechowywania butów letnich - może to być po prostu powiesić na ścianie. Oczywiście, że nie przeżyje bliższą znajomość z obcasie sandały, ale zachować baleriny i klapki w nim bardzo dobrze. Obuvnitsy dobry fakt, że do tego nie jest zbyt mocno rękami.

Tumba zabezpiecza obuwie przed uszkodzeniami i jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwala zachować rzeczy bezpieczne i eleganckieTumba zabezpiecza obuwie przed uszkodzeniami i jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwala zachować rzeczy bezpieczne i eleganckie


Do produkcji drewna obuvnitsy potrzebie:

 • Ołówek i centymetrem;
 • Piła;
 • Strugarka;
 • śruby;
 • gliny;
 • rogi;
 • Wkrętak śrubokręta;
 • Lakier lub farbę;
 • Papier ścierny.

Pierwszy widział ścian bocznych. Następnie przygotowuje się pręty nośne i belki (poprzecznie). Wyciąć fragmenty, które następnie stają się półki. Wszystkie części muszą być dobrze zaokrąglone z papierem ściernym. Słupki są przymocowane do ścian bocznych za pomocą śrub. Za dołączyć metalowe narożniki. Na tablicach umieścić półki. Gotowy może być lakierowana obuvnitsu podkreślić teksturę drewna naturalnego, wklej na folii, lub po prostu pomalować.

Półki na buty w przedpokoju

Najbardziej popularnym rodzajem mebli do przechowywania butów w korytarzu - to półki.

Regał - idealne do przechowywania butów w korytarzuRegał - idealne do przechowywania butów w korytarzu

Mają wiele zalet:

 • Wysokość może się różnić;
 • Zbiór technik i materiałów do wyboru;
 • To pasuje do większości stylów projektowania;
 • Wszechstronność.

Najczęściej wykonane z metalowymi półkami. Metal Art daje pole do wyobraźni - różne monogramy, kwiaty i abstrakcyjne elementy sprawiają niepowtarzalny regał. Tym bardziej, że to może być wykonane na zamówienie według osobistych preferencji i według stylu korytarzem.

Niestety, regały są otwarte rodzaj mebli do przechowywania butów. Nie ważne jak bardzo się starasz, ale w sali zawsze będzie więcej kurzu niż innych pomieszczeń, a to wszystko będzie rozstrzygać na buty. Dla wielu, argument ten ma kluczowe znaczenie, a preferowane są modele, które są zamknięte typ konstrukcji.

Szafka na buty z rękami (wideo)

Zazwyczaj obuvnitsy kupić nawet wtedy, gdy wszystkie meble są w miejscu, tyle że z wyjątkiem zestawów meblowych, gdzie obuvnitsa już zawarte. Dlatego musimy starannie rozważyć wybór. Obuvnitsa znacznie uprościć życie, pozbyć górskich butów, co stanowi około zawsze gorszy, i sprawi, że hala bardziej funkcjonalne i wygodne. Powodzenia!

Przykłady mebli do butów w przedpokoju (Zdjęcia we wnętrzach)

8uyt5r 8uyhgf5 31 215 1921f3d4066bbe26720636 95963548925410 39158d155673 1104684 1006726 0181717PE285194S5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 55

map