Wygodna działowe gipsowo-kartonowe z drzwiami: faza 4 projekt

Wygodna działowe gipsowo-kartonowe z drzwiami: faza 4 projekt

12 October 2017Aby korzystać z płyt gipsowo-kartonowych partycje podzielić pokój na dwie części, należy zainstalować całe skrzydła drzwiAby korzystać z płyt gipsowo-kartonowych partycje podzielić pokój na dwie części, należy zainstalować cały polotnoEsli drzwiowe wykonane przy użyciu partycji płyt gipsowo-kartonowych nie Powierzchnia zabudowy i podzielenie go na dwie części, trzeba będzie zainstalować skrzydła. W ten sposób udekorować pokój w apartamentach na otwartym planie lub domach prywatnych. Warto zauważyć, że z tej przebudowy nie będą musiały uzyskać zezwolenie od WIT, sąsiadów zgody, zatwierdzony przez projekt Housing Authority. Ponadto, nie jest konieczne do tynku ściany i dostosować je. Gips tkanina gładka i płaska, dzięki czemu można zrobić doskonały ścianę bez najmniejszego defektu. Często takie przegródki umożliwiają oddzielne miejsce na odpoczynek z obszaru roboczego i na odwrót.


ścianki działowe gipsowo-kartonowe własnymi rękami z drzwiami

Partycja z GCR z lub bez drzwi musi zaczynać się od fazy przygotowawczej.

Jej istotą jest:

 • Powstawanie projektu, zgodnie z którym wykonywania prac zostanie przeprowadzone;
 • Ustalania położenia miejsca budowy;
 • Przygotowanie obszaru roboczego;
 • dostarczanie materiału.

jest oznakowanie dróg niezbędne do przygotowania narzędzi: ołówka, łańcuch i pionujest oznakowanie dróg niezbędne do przygotowania narzędzi: ołówka, łańcuch i pionu

oznakowanie dróg na podłodze i ścianach mogą korzystać regularny ciąg, ołówek i pionu. Na podłodze zostaną umieszczone profile prowadzące, które są ściany fundamentowe.

Warto pamiętać, że planowany montaż drzwi i powinny być kierowane do zamierzonego profilu otworu drzwiowego. możliwość zakwaterowania ościeżnica może być różny, na przykład, w środku konstrukcji, lub krawędzi ściany lub okna. W tym nie ma limitu. Otwór w konstrukcji do drzwi nie powinny być dłuższe niż kilka mm pudełka. Wymagane jest, aby przeprowadzić właściwą instalację.


Jak zrobić partycję z płyty gipsowo-kartonowej do drzwi

Sporządzono przez przegrody rozdaniu arkuszy płyt kartonowo-gipsowych i metalową ramą jest realistyczny, ale czasami występują trudności w montażu drzwi. W przypadku podejścia do prawego boku naprawy, możliwe jest, aby wyeliminować takie chwile.

Rack profil montażowy dla partycji z otwarciem nie powinien zaczynać od ościeżnicy, i starać się zapewnić jego przylegający do całego obszaru budowyRack profil montażowy dla partycji z otwarciem nie powinien zaczynać od ościeżnicy, i starać się zapewnić jego przylegający do całego obszaru budowy

Potrzebne będą: • Instalacja profilu zębatki ze wzmocnionym żebra;
 • Tworzenie partycji tak, aby był najbardziej trwałe;
 • Wybierając tylko wysokiej jakości materiałów.

W przygotowaniu jest potrzebne:

 • Zarezerwowany przez niezbędnej liczby płyt gipsowo-kartonowych;
 • Zakup profil metalowy, ostrożnie z marginesem;
 • Aby kupić pokrywania profili aluminiowych.

wymagane jest ścianka działowa z otworu drzwiowego, jak wspomniano wcześniej, zawiera profil w szafie, w której powinien on znajdować się nie tylko na ramie drzwi, ale również całej powierzchni konstrukcji. Profil ten sposób ustawiony w konwencjonalny sposób za pomocą śrub i jest wzmocniony za pomocą pręta 80 mm szerokości. Nad zespołem drzwi wymaga specjalnego mostek, który będzie służyć jako górną podstawy ramy drzwiowej. Można również zainstalować wzmocniony profil belki oprócz sztywności, to pionowy sposób. W ten sposób ramka jest utworzony w kształcie litery U, co sprawia, że ​​ościeżnica stały, mocne i trwałe.

Drzwiczki w ścianie płyty gipsowej

Montaż ościeżnicy w przegrodzie z płyt gipsowo-kartonowych, a metalową ramą jest stopniowo.

Montaż ościeżnicy w partycji mogą być wykonywane osobiście ze względów ekonomicznych, ale jest lepiej, jeśli realizacja zadania będą zaangażowani profesjonalistówMontaż ościeżnicy w partycji mogą być wykonywane osobiście ze względów ekonomicznych, ale jest lepiej, jeśli realizacja zadania będą zaangażowani profesjonalistów

etapy:

 1. To pole do drzwi. Obecnie wybór materiałów jest ogromny, jak można wybrać wstęgi z tworzywa sztucznego, wykonany z naturalnego drewna lub imitacji.
 2. Między ramą a otworem musi upłynąć okres kilku mm.
 3. W czasie montażu urządzenia na ościeżnicy nie powinny być nawilżane, ponieważ po montażu może pęknąć suchości pęcznieją lub na odwrót, w zależności od jakości materiału.
 4. Skrzynka jest zamontowany i montowane w tej samej chwili w posiadaniu pętli wgłębne.
 5. Proces wymaga maksymalnej dokładności i dokładności, a więc jeśli nie ma niezbędnych narzędzi i doświadczenia, lepiej jest powierzyć go do specjalisty.
 6. Gdy drzwi są zainstalowane, wymagane wyrównanie przez wstępnie ustawionych klinów.
 7. Następny zamontować drzwi utrzymywane. Wyciągnij ją kotwic, które są bezpiecznie przymocowane do profili ościeżnicy i bezpiecznie naprawić go w otworze.
 8. Dotychczas otwory pozostawione pomiędzy profilem i pole drzwi jest wypełnione specjalnej konstrukcji z pianki. Warto pamiętać, że materiał ten ma tendencję do rozszerzenia po wyschnięciu, a zatem nie trzeba przesadzać z aplikacją. Konsekwencje mogą być daleko nie najbardziej przyjemny, a to grozi wypaczać ościeżnicę, które nie wymagają jedynie powtórzeniem robót budowlanych, ale również możliwość zakupu nowych drzwi. Jest możliwe, aby wyeliminować, jeśli przed napełnieniem otwarcie z pianki zainstalować spacer w polu.
 9. Podczas suchej pianki przygotowano przez samych drzwi. Mianowicie, ustawić pętle, blokady i uchwyt. armatury przenoszone przez wkrętaka i śrub do drewna montażu. Pętle są zainstalowane w przestrzeni od krawędzi drzwi 20 cm. Poziomie pętli na drzwiach należy dopasować poziom na ościeżnicy.
 10. Drzwi ustawić tylko kilka dni po pianka twardnieje w ościeżnicy, można mieć pewność, że rama jest zamontowana prawidłowo i bez błędów.
 11. Specjalny poziom budynku mogą być wykorzystane do dopracowania konstrukcji równomierność lokalizacji.
 12. Jeśli istnieje wystająca krawędź pianki, są one odcięte biurowego nóż.

Gdy drzwi są zainstalowane, sprawdził poziom i siłę potrzebną do przeprowadzenia otwarcia i listwy wykończeniowe są wykorzystywane do tego celu. Są one sprzedawane wraz z drzwi, przymocowane do belek, najmniejszej wielkości i długości mniejszej niż 20 mm.

Funkcjonalny podział płyt gipsowo-kartonowych z drzwiowego coupe

Jeśli chcesz zainstalować partycji płyt gipsowo-kartonowych z drzwiami przesuwnymi, wtedy nie rozpaczaj jak najszybciej skontaktować specjalnych firm.


Funkcjonalne ścianki działowe gipsowo-kartonowe z drzwiami przesuwnymi pozwalają oddzielić przestrzeń tylko w razie potrzeby, oszczędzając przestrzeń i światło w pokojuFunkcjonalne ścianki działowe gipsowo-kartonowe z drzwiami przesuwnymi pozwalają oddzielić przestrzeń tylko w razie potrzeby, oszczędzając przestrzeń i światło w pokoju

struktury fabularne, takie jak drzwi coupe i płyt kartonowo-gipsowych jest to, że:

 • Drzwi przesuwne nie wymagają dodatkowej przestrzeni;
 • Montaż systemu przesuwnego jest podobny do wspólnej struktury huśtawka;
 • Jest możliwe, aby ukryć drzwi przesuwne w ścianach działowych GK.

Oczywiście, coupe drzwi - liść, który jest otwierany i zamykany za pomocą specjalnych prowadnic.

Istnieją dwa sposoby mocowania taką konstrukcję:


 1. Z prowadnicami dwustronnych.
 2. Z jednostronnym przewodnika.

W pierwszym przypadku, to wymaga zainstalowania nie tylko w górnej części przewodnika, ale również niższy, ale to wymaga instalacji nakrętkę, która może spowodować trwałe wahania i dyskomfort odpowiednio. Druga opcja jest najbardziej optymalny. Rolki będą przemieszczać się po podłodze i prowadnica górna, zaostrzenie przykręcone ramy, w sposób opisany powyżej. Maskowanie drzwi wewnątrz płyt kartonowo-gipsowych - to świetny pomysł, aby zachować integralność wnętrza każdej części pomieszczenia.

Jak zrobić partycję suchej zabudowy z drzwiami (wideo)

Jak widać, nic skomplikowanego w tej pracy. Po prostu trzeba być ostrożnym i dokładne.

ścianki działowe wykonane z płyt gipsowo-kartonowych konstrukcyjne z drzwiami (wnętrze zdjęcia)

5a0d846ea036633a78eb220d6a761ce2 130 3-1 17 566402017 18141 1473257699modern-japanese-style-przesuwnych szklanych drzwi wymiana-54c4f79deeabf 2276047688 arki-9-5 Dver-Astor-Mobili-Atlantic-00020394jpeg-00311406

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 86

map