Wybór, zwłaszcza mody: tapety na korytarzu i przedpokoju, zdjęcia

Wybór, zwłaszcza mody: tapety na korytarzu i przedpokoju, zdjęcia

12 October 2017Pulpit - jest ważnym elementem każdego współczesnego korytarzuPulpit - jest ważnym elementem każdej nowoczesnej prihozheyRemont wielu obecnej katastrofy, a ponieważ często już w trakcie wykańczania się okazuje - tapeta nie jest odpowiedni, meble nie jest zainstalowany, itd. Aby wykończenie było idealne, musimy nie tylko konkretne umiejętności i wysiłku, to ważne, aby wszystko, co można zrobić to dzień wcześniej. Oraz starannie dobrane tapety, wiedząc o nich.


Tapety korytarz: jak zrozumieć różnorodność produktów

Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć - jest to rodzaj tapety, która jest odpowiednia w danym pomieszczeniu. Określić, jaki typ jest odpowiedni, a wybór został zredukowany tylko do tego konkretnego typu.

Od korytarzu lub przedpokoju - miejscu, które jest często zanieczyszczona przez innych, na pewno trzeba zmywalne tapety. Na ścianach muszą pojawić się plamy, kurz, brud, zdzierać. I radzić sobie z nimi tylko na mokro i na czas czyszczenia.

Doskonałym rozwiązaniem dla korytarzu i sali będzie zmywalna tapetaDoskonałym rozwiązaniem dla korytarzu i sali będzie zmywalna tapeta

Zależnie od stopnia tapety wodoodporności podzielone na trzy rodzaje:


 • Jednego cyklu. Tak więc, na takiej tapety powinny być traktowane ostrożnie, jak to możliwe. I wytrzeć te tapety można jedynie tkaniny wykonane z mikrofibry lub zamszu.
 • Dwie fale. Materiał bardziej odporny na wodę, a to może być przetarł szmatką zwilżoną.
 • Trzy fale. Stanowią szczególną stabilność powlekania takiej tapety można czyszczenia środków czyszczących. Jeżeli istnieje dodatkowa ikona z pędzlem, oznacza to, że materiał ma szczególną siłę.

Oczywiście, że będzie odpowiadał najbardziej zmywalne tapety na korytarzu. Z nich, proces pielęgnacji w łazience łatwiejsze.

Tapety w korytarzu we wnętrzu: kolor

Kolor ma szczególne znaczenie we wnętrzu. Jest on przede wszystkim tworzy nastrój, atmosferę. On stwarza komfort, który powinien znajdować się w hali, jak również.

Przykłady koloru i jego wartości: • Pink - słodkie i delikatne, ale dla tych, którzy w zasadzie nie lubi kolor, będą drażniące;
 • Czerwony - bardzo aktywny kolor, ciemne odcienie mogą być ciemne, agresywne, ponieważ łączą w sobie kolor czerwony ze spokojem, wybrać opcje miękki czerwony;
 • Orange - przypływ emocji, nastroju, a nawet euforii, ale w dużych dawkach, to wymaga energii, ponieważ pomarańczy i wapna na białym tle - bardziej optymistycznego scenariusza;
 • Żółty - to, że on też, podnosi nastrój, ale z powodu koloru swojej działalności, też muszą dawki można stosować paski tapety;
 • Zielony - kojący, uspokajający kolor, naturalny, naturalny;
 • Blue - może być ponura, a może arystokratyczny;
 • Fioletowy - psychologowie twierdzą, że kolor ten może wywołać dźwignie obojętność, może to zmniejszyć krytyczności.

Korytarz jest najlepiej narysować w ciepłych kolorach i unikać jasnych barwachKorytarz jest najlepiej narysować w ciepłych kolorach i unikać jasnych barwach

Często w korytarzu wybrać pastelowe tapety, ponieważ są one najbardziej neutralny. Wybrane i stylowe tapety do malowania, które pozwalają przynajmniej raz w roku, aby zmienić atmosferę sali ze względu na nowy kolor.

Tapety na małym przedpokoju: najlepszy

Wizualnie rozwinąć mały hol, korytarz lub opatrunek może być związane z kolorem i wzorem tapety. Czarny, oczywiście, nie jest warte podjęcia - ponury kolor zawsze sprawia, że ​​pomieszczenie optycznie mniej. Biały ma możliwość wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale kolor jest nadal bardzo marka dla takiego pomieszczenia.

Wskazówki dotyczące wyboru tapety na małym korytarzu:

 • Jasne kolory ożywiają przestrzeń, ze względu na ich niewielki rozmiar może rozjaśnić korytarz, o ile nie powodują podrażnień;
 • Tapeta tonu, meble i podłoga powinna być połączone, a przede wszystkim na ciepło / zimno, jest ciepłe odcienie zieleni, ale nie jest zimny, na przykład, i nie mogą być mieszane;
 • Dla małego przedpokoju, wybrać tapetę z delikatnym wzorem, który wizualnie zwiększa pokój;
 • Duży wzór jest zawsze „ukraść” kilka dodatkowych metrów;
 • Tapety w pionowe paski „lift” sufit.

Stosując oryginalne tapety, można wizualnie poszerzyć korytarz i uczynić go bardziej atrakcyjnymStosując oryginalne tapety, można wizualnie poszerzyć korytarz i uczynić go bardziej atrakcyjnym

Jeśli używasz listwy dekoracyjne, obramowanie różne tapety, można Unia dla nich do robienia zdjęć w dopasowującego ramki. Wygląda świetnie!

Tapety w korytarzu Chruszczowa: co wybrać

W Chruszczowa korytarze są zwykle bardzo małe, a w małym pomieszczeniu, jak mówią, nie wyjaśni.

Ciemne odcienie uczyni hol nawet mniej, ale jeśli połączyć światło i ciemną tapetę, przeciwny efekt może zostać osiągnięty. Jednakże, jest to w stanie zrobić specjalistów jakości, ponieważ oprócz łącząc potrzebę wzięcia pod uwagę stopień jasności pomieszczenia, ale musi to być znaczne.


Światło tapety do Chruszczowa, też, nawiasem mówiąc, nie zawsze jest odpowiednia. Są Mark i nie zawsze jest wystarczająco gruba na zużycie, ponieważ miejsce praktyczność powyżej estetyki w tym przypadku.

Przedpokój w khrushchovkas powinny być wykonane przy użyciu kombinacji tapetyPrzedpokój w khrushchovkas powinny być wykonane przy użyciu kombinacji tapety

Chruszczow w korytarzu tapety pasują następujące kolory:

 • szary;
 • żółty;
 • niebieski;
 • Jasnozielony;
 • brzoskwinia;
 • Kawy.

Oczywiście, nie należy zapominać o tapetę w połączeniu z meblami, które powinny zostać zmaksymalizowane. Zacienione ściany zwykle uzupełnione jasnymi meblami, lub wnętrza będzie uciążliwy, ukleja. Cóż, w jasnych meble są dobre niemal każdy tapety.

Tapety na wąskim korytarzu w lokalu: zasady projektowania

Wąska konstrukcja z pokoi mają swoje zasady projektowania. I jeden z najważniejszych - zakaz stosowania ciemnej tapety z dużymi cyframi. W przeciwnym razie, przy wejściu do mieszkania, nie będzie poczucie ucisku, zgniatania, bardzo niewygodnej przestrzeni.


Pasiaste rodzaje tapet również nie jest odpowiedni. Jeśli linie poziome są częste, korytarz wyda się mniejsza, niż jest, a co najważniejsze, już niż jest. Pionowy pasek optycznie zawsze zwęża się do pomieszczenia.

Do wąskiego korytarza może być stosowany w połączeniu z teksturą tapety, które różnią się tylko w kolorze lub wzorzeDo wąskiego korytarza może być stosowany w połączeniu z teksturą tapety, które różnią się tylko w kolorze lub wzorze

Aby zawęzić korytarz będzie dobry:

 • Światło tapety;
 • Tapety akcent bez zbyt rysunków.

Ale projektanci często korzystają z takiego urządzenia - przeciwległej ścianie wiszą tapety z różnych kolorach. Ale struktura, a więc musi nadal być taka sama, a murawa musi być wcale dopasowanie lub kontrastowych.

W znacznym stopniu rozwiązać problem miękkiego i obfitego oświetlenie.

Płynne Tapety w korytarzu: Używam

Płynne tapety są z wykładziny oznacza, że ​​dana osoba jest w stanie zrobić sam, a on sam umieścić na ścianie. Jednak na korytarzu jakieś błędy lub braki byłyby katastrofalne, bo jeśli można zaprosić specjalistę, należy to zrobić.

Wybór cieczy tapety na korytarzu, a przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich jakośćWybór cieczy tapety na korytarzu, a przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich jakość

Istnieją cztery rodzaje najczęstszych rodzajów cieczy tapetę:

 • Ciecz celuloza tapety;
 • Płynne Tapety jedwab;
 • Teksturowane tapety z kamienia proszku;
 • Ciecz tapety połączone.

Każdy rodzaj płynnej tapety, nawet najbardziej korzystnie trwałe w korytarzu lakierem wodnym lub alkidowej. I choć będzie to zmniejszenie przepuszczalności pary wodnej materiału, lecz chronić ściany przed uszkodzeniem. Tak, i oczyścić je w ten sposób jest o wiele łatwiejsze.

Jak piękne pokleit tapeta w korytarzu: sympozja

Doskonałym rozwiązaniem mety konstrukcja i korytarz korytarz ściana jest połączenie lub mieszankę różnych kolorach tapetyDoskonałym rozwiązaniem mety konstrukcja i korytarz korytarz ściana jest połączenie lub mieszankę różnych kolorach tapety

dwa kroki ciekawych i pięknych tapetowanie ścian tapety korytarzu można wyróżnić:

 1. Pierwsza metoda - połączony dekoracji ściany. Jeśli górna część ściany tapetę będzie jasne, że pokój jest dodanie dodatkowej objętości i sprawiają, że hala lżejsze. Ciemny odcień w dolnej części ściany dadzą możliwość obrony przed nieuniknionych zanieczyszczeń w korytarzu. Wybór odcieni jest szczególnie ważne, to będzie piękny dolna ściana z pionowym paskiem, a na górze będzie monotonna lub porządku risunochki. Węzeł sklejonej krawędzi lub podłużnymi.
 2. Druga metoda - połączenie różnych tapety. Jedna strona jest przyklejona, na przykład, pionowe światła niebieski pasek, a drugi - całkiem duży ornament na jasnym tle. Jeśli w sali podłużnym, ścianki w pobliżu wejścia wklejone ciemnych wzory, a dalsza część ścianek klejonych na jasnym tapety. Aby utworzyć jeden wspólny styl jest pięknie wykonany w formie łuku.

Oryginalne tapety w przedpokoju (wideo)

Przy wyborze tapety na korytarzu, pamiętaj, że jest to miejsce, które chcesz chronić - i pamiętaj, aby połączyć piękno z funkcjonalnością do wszelkich zanieczyszczeń nie stają się widoczne najszybciej zakorzenione nie, nie idź na okładce wszystkich.

Rozsądny wybór i piękny!

Stylowe tapety na korytarzu i przedpokoju (foto)

63 181dfcffdd57507613cc360a4f248669 240 3-3 5405 21405 827108939 53127330 d6d9b26207d29d2582f7e294babfd342 dizajn-oboev-dlya-prihozhej-26

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4

map