Wybór tabel w hali: 5 priorytetów

Wybór tabel w hali: 5 priorytetów

12 October 2017Stylowa i praktyczna szafka sprawi, że hala bardziej funkcjonalneStylowa i praktyczna szafka sprawi, że hala więcej funktsionalnoyPrihozhaya - miejsce, gdzie przychodzi z ulicy, możemy zdjąć odzież wierzchnią, buty i zostawić, więc planując swój projekt, należy wziąć pod uwagę miejsce do przechowywania tych przedmiotów szafę. Najczęstszym rozwiązaniem tego problemu jest to przypadek, jednak większość z korytarzy w dawnych mieszkaniach mają wystarczająco mały rozmiar, który nie pozwala im mieć takie meble, nie ukrywając jednocześnie najbardziej dostępnej przestrzeni. Jeśli masz mieszkanie z tylko tego małego przedsionka, wówczas ratunkiem będzie kompaktowa szafka na buty. Aby ułatwić wybór, proponujemy zastanowić się, jakie modele istnieją postumenty.


Stoliki na zewnątrz w korytarzu

Szuflady są otwarte struktury typu, z których dolna część jest podzielona na komórki unikalny i całkowicie zarezerwowane dla przechowywania butów. Mogą one być zupełnie różne rozmiary: wąskie i szerokie, wysokie i niskie - wszystko zależy od Twojego wyboru. Do ich produkcji często korzystają z takich materiałów jak metal i drewno, jednak - cena takich mebli może być dość wysoka.

Wybierając otwartą banquette, zwrócić uwagę na głębokość przedziałów. Powinny one być w pełni dopasowane buty różnej wielkości.

Zalety otwartych tabel:

 • Buty, ustawione w otwartej niszy jest dobrze wentylowane i nie dostać nieświeży zapach;
 • Tak jak w polu otwarte szafki nie są częścią drzwi, które są bardziej narażone na długotrwałe stosowanie mebli, jej żywotność jest znacznie wzrosła;
 • Każda para butów ma własną przestrzeń.

Stylowo udekorować salę, można skorzystać z ciekawym otwarty kamień na rzeczyStylowo udekorować salę, można skorzystać z ciekawym otwarty kamień na rzeczy

Pomimo ograniczonej listy kontaktów z zalet takich mebli nie nadaje się do każdego wnętrza i zaspokoić potrzeby każdego nie jest właścicielem.


Wady Stoliki na zewnątrz:

 • Jeśli buty nie wyjść z biura stoły więcej niż dwa dni, będzie musiał wycierać kurz z poległych;
 • Wszyscy goście będą mogli zbadać szczegółowo niż nie zawoalowanych buty;
 • Często filary tego typu nie mają przegródki do przechowywania buty z wysokimi wierzchołkami.

Jeśli ustawione ławki taka zmienność korytarz, można wybrać model wyposażony w lustro i wieszak na ubrania.

Zamknięta szafa w przedpokoju z siedziskiem

Szafy zamknięte są odpowiednie dla tych, którzy nie chcą umieścić swoje buty na wyświetlaczu. Meble tego typu ma więcej niż dwa przedziały z drzwiami na buty i różne drobiazgi. Może on być wyposażony nie tylko zamknięte półki, ale również kilka pól, gdzie można umieścić klucze, grzebienie, pasta do butów i inne niezbędne elementy.Drzwi mogą być uchylne albo składania, lub nawet w niektórych przypadkach stolec może mieć niszę przesuwne. Bardzo często w zamkniętych szafkach w orzech lub inny materiał umieszczony miękkimi siedzeniami, dla łatwego pereobuvaniya. Ze względu na szafce z siedzibą zaoszczędzić miejsce w korytarzu, nie powodując jej tafty, ławki i krzesła.

Zamknięty szafka z miękkim siedzeniu ukryje wszystkie niepotrzebne rzeczy przed wzrokiem ciekawskichZamknięty szafka z miękkim siedzeniu ukryje wszystkie niepotrzebne rzeczy przed wzrokiem ciekawskich

Nawiasem mówiąc, siedzenie może być wyposażona w szafki nie tylko zamknięte, ale otwarte.

Zalety zamkniętych szafek:

 • meble drzwi ogrodzony ukryć swoje buty od wścibskich oczu;
 • Buty, przechowywane w szafie, nie ma kurzu pripadat;
 • Siedząc na miękkiej powierzchni stołów wygodnie zmienić obuwie.
 • W takim obuvnitsah może przechowywać nie tylko buty, ale także, na przykład, oznacza, dbać o nią.
 •  Tu jest miejsce na długie buty.

stolik nocny ogrodzony są chyba najczęstszym rozwiązaniem dla dekoracji sali, bo takich mebli, w zależności od materiału i konstrukcji, w której jest wykonany, doskonale pasuje do każdego stylu wnętrza.

Szafka narożna w wąskim korytarzu

Jeśli korytarz jest tak mała, że ​​myślisz, że jest zbyt kłopotliwe nawet zwykła szafka, można znaleźć zakątek dla siebie wąski modelu. Można by pomyśleć, że ze względu na mały rozmiar, funkcjonalność takich mebli jest poważnie narażony, ale ze względu na dostatecznie głębokich podziałów będzie można umieszczać na swoich półkach pełnych sezonowe buty z rodziną.

Dodatkowy komfort zapewni ażurową serwetkę, położył na powierzchni stołów narożnych.

Na stoły narożne mają kilka zalet i jedną wadę - jej powierzchnia jest mało prawdopodobne, aby umieścić wygodne siedzenie.

Pięknie zorganizować pusty róg korytarza można skorzystać z szafki narożnej z praktycznym krawężnikPięknie zorganizować pusty róg korytarza można skorzystać z szafki narożnej z praktycznym krawężnik


Porozmawiajmy więcej o korzyściach wynikających z tabel narożnych:

 • Mebel ten jest umieszczony tylko w „martwej strefy”, a zwłaszcza bez zaśmiecania przestrzeni korytarza;
 • Pomimo niewielkich rozmiarów, to wpisuje się w szafce na tyle duże ilości obuwia;
 • W porównaniu z innymi modelami mebli, możliwości regulacji kąta położenia są niedrogie.

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na zakup gotowych rur kątowych, można to zrobić z rękami.

stojak Telefon

Oczywiście, większość ludzi z uwagi na opuszczone stacjonarnymi na rzecz urządzeń mobilnych, ale szafka pod telefonem może dać domu specjalną włoską atmosferę.

Szczególnie korzystne w klasycznych wnętrzach urządzeń, wykonane w stylu retro z ciemnego drewna wyglądać.

Dla osób starszych będzie wielkim darem dla małego stoliku z siedzibą i miejscem na telefon, ponieważ często mogą być trudne do czynienia z nowoczesnymi urządzeniami.


Do przechowywania małych projektantów miejscach zalecamy wybranie specjalnych kompaktowych szafek pod telefonemDo przechowywania małych projektantów miejscach zalecamy wybranie specjalnych kompaktowych szafek pod telefonem

Porozmawiajmy o kilka zalet takich mebli:

 • Oryginalne tablice projektowe pod telefonem ozdobić dowolny klasyczny korytarz;
 • Niektóre tabele tego typu niosą ze sobą dużą ilość różnych funkcji.
 • Taka wersja kompaktowa pasuje do sali dowolnego rozmiaru.

Takie meble często nie jest w przestrzeni konfiguracyjnej do przechowywania obuwia i zawiera małe pudełko na drobne przedmioty, ale są modele, które nie tylko wykonują wszystkie funkcje zamkniętych postumenty korytarz, ale są też wyposażone w wygodny miękki fotel.

Ściana meble: hol wejściowy z szafka wisząca

Zawieszany kredens jest kolejnym świetnym rozwiązaniem dla małego korytarza, ona nie miała miejsca na podłodze i montowane na ścianie. Szafka wisząca może mieć zamkniętą komorę na buty, torby, parasole i inne przedmioty, a także wysuwaną szufladę. Często te tabele są połączone z lustrem, tak aby mogli oni pełnienia dodatkowych funkcji kredens. Zazwyczaj są one pobierane z płyty wiórowej i MDF, ale istnieją przykłady włoskiego orzecha i innych drzew szlachetnych, ale koszt tych elitarnych cokołach znacznie wyższa. Niestety, to meble nie mogą być instalowane miejsc jak konstrukcji zawieszenia najprawdopodobniej nie wytrzyma ciężar przeciętnego dorosłego.

Organically właśnie wiszące szafki będą wyglądać w nowoczesnych wnętrzach, jest szczególnie dobrze pasuje do sali w stylu Art Nouveau.

Oryginalne i nietypowe w hali będzie wyglądać stylowy szafka na zawiasachOryginalne i nietypowe w hali będzie wyglądać stylowy szafka na zawiasach

Zaletami szafek:

 • Zajmuje niewiele miejsca pamięci;
 • Pełni wiele funkcji;
 • Ma niezwykły i nowoczesny design.

Zawieszony w korytarzu meble mogą mieć zupełnie różne wzory. Może to być, jak w standardowym układzie prostokątnym i powieszono modułów w systemie, na różnych poziomach.

Nowoczesne stoły w sali (wideo)

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że stoją na korytarzu - to jest to, czego potrzebujesz, zanim wybierzesz model, starannie rozważyć, jakie funkcje powinny wykonywać. Miejsce przechowywania butów lub różnych małych rzeczy, parasole lub torby, kosmetyki i pościel, biesiada dla pereobuvaniya lub lustrem - to zadania, które mogą rozwiązać nowoczesne stoły o różnych rozmiarach.

Wybór należy do Ciebie!

Przykłady cokołach w hali (wnętrza zdjęcia)

1 min, 12 16 312 1419849956prihozhaya-komnata-27 Bolshie-nastennyie-zerkala-v-polnyiy-Rost-v-vashu-prihozhuyu 24419527035206557 DIZAIN-prihozhei-V-7-kvartire full1346360564 image-282928 DIZAYN-prihozhey-V-stile-provans

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 80

map