Wybór specjalną tapetę do łazienki

Wybór specjalną tapetę do łazienki

12 October 2017Udekorować wnętrze łazienki przy użyciu specjalnego wodoodporne tapetyUdekorować wnętrze łazienki, można użyć specjalnego wody odporny oboevMnogie dziś uwierzyć, że tapeta nie nadaje się do łazienki, fakt, że nie jest mokra, jest gorąca para i wszystko to ma negatywny wpływ na tego typu materiałów. Czy warto trzymać tapety w łazience? Główną wadą jest to, które eksperci powiedzieć, skład wstęgi papieru i kleju, który w trybie ciągłym stają się bezużyteczne, początkowy tapety odchodzić od ściany, a zatem całkowicie utracił estetyki pomieszczenia. Nie każdy jednak wie, że te problemy można uniknąć.


Prawidłowy wybór tapet

Jeśli zdecydujesz prawo i pokleit tapety, możliwe jest osiągnięcie następujących korzyści.

zalety:

 1. Oszczędność pieniędzy.
 2. efekt dekoracyjny, jak można wybrać projekt do własnych upodobań.
 3. łatwość obróbki wykańczającej.
 4. Proste naprawy w razie potrzeby.

Moistureproof Tapety vannogo pokój najbardziej będzie odwoływać się do tych, którzy lubią różnorodność. Dla tych, którzy mogą łatwo zmienić wnętrze, aby zrobić szybkie naprawy, eksperyment z materiałów, kolorów i stylu.

Jakość tapety w łazience: Rodzaje

Jeżeli decyzja, aby naprawić w łazience i sprawił, że los padł na korzyść takiego materiału jak tapety, następnie mistrzów zalecane przy wyborze prawo do odmowy ze wstęgi na podłożu papierowym. T, musi być odporny na wilgoć, takie rolki zwykle wyznakowane ikony - „trzy fale”. Wskazane jest, aby rozwinąć łazience „Chruszczow” lub budynków tapetę.


W łazience musi być wybrana tapetę zmywalnąW łazience musi być wybrana tapetę zmywalną

Klasyfikacja odpowiednim tapety

 1. Zmywalny. Tego rodzaju tapety jest pokryta specjalną kompozycji, która zabezpiecza materiał zanurzenia. Oni doskonale są w kontakcie z płynem i żywotność materiału jest wystarczająco duża. Ten rodzaj tapety daje się łatwo czyścić wilgotną ściereczką, tak łazienka jest zawsze czysty i schludny.
 2. Winylu. Jest to najbardziej popularny rodzaj tapet dla vannogo pomieszczeń, chyba że wiesz co wybrać, byłoby korzystne „supermoyke” winylu. Tego rodzaju tapety jest wykonany na bazie polimerów, a tym samym wstęga nie waha się nie tylko na wilgoć i parę wodną, ​​a także bezpośredni kontakt z płynem. Dzięki swoim właściwościom wydajność, te tapety są drogie, ale wysoka cena jest w pełni uzasadniona.
 3. Ciecz. Oto kolejna oryginalna i odpowiednia opcja dla wysokiej jakości, trwałych napraw w obszarze Vannes. To nie jest całkiem zwykłe tapety. W rzeczywistości - jest sucha mieszanka kompozycji na bazie wody, który zawiera składniki do pigmentowania, elementy sprzęgające, dodatki, jedwab i C / włókna B są czasami ozdoby. Te tapety początkowo przyjąć postać proszku. Podczas pracy, suchą mieszaninę rozcieńcza się wodą i nanosi się na ścianę, uprzednio pokryte podkładem. Ze względu na ciekłym tapetę można zrealizować najbardziej nietypowe rozwiązania projektowe, tworzywo, choć nie tanie, ale bardzo dobre pod względem jakości jak i pod względem operacyjnym.
 4. Z włókna szklanego. Ten rodzaj tapet jest wykonana z materiału z włókna szklanego. Podstawą zmodyfikowanej skrobi. Jest to bardzo drogie tapety, ponieważ materiał jest trwałe, niepalne, wodoodporne, ekologiczny. Ponadto różni się ona obfitość teksturami, która ponownie jest idealny dla śmiałej konstrukcji dla każdego smaku.
 5. Mural. Dziś można kupić tapety o wysokiej odporności na wilgoć. Działka tapet może być najbardziej niesamowite i interesujące. można ozdobić jedną ścianę w głównym kleju wodoodpornego kleju.

Tak więc, bez względu na materiał wykończeniowy nie było w łazience wybrałby, ważne jest, aby wiedzieć, że dla każdego rodzaju tapety należy wybrać konkretny kleju. Nie ma uniwersalnego kleju, więc przed remonty rozpoczynające zapoznać się z regulaminem, aby dowiedzieć się, jak zastosować tapety w pokoju Vannes bez błędów.Klasyczne tapety klej do łazienki

Tego rodzaju tapety są popularne wśród konsumentów i cechuje się obecnością warstwy kleju na wewnętrznej stronie środnika. Przez tę warstwę faktycznie dzieje tapetowanie na ścianie.

Jak może działać jako materiału pokryciowego:

 • korek;
 • folia PVC;
 • Satine.

Przy wyborze samoprzylepnej tapety do łazienki ważne jest, aby zauważyć obecność ikony „trzech falach”, który opowiada informacji o użytkowniku, że tapeta może być stosowany w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Poprzez połączenie materiałów mogą tworzyć unikalne i oryginalne wnętrze, które nie znudzi i będzie promować relaks, harmonijną atmosferę.

Samoprzylepna tapeta - jest to szybki i łatwy sposób, aby łazienka stylowy i oryginalnySamoprzylepna tapeta - jest to szybki i łatwy sposób, aby łazienka stylowy i oryginalny

Jak można przykleić tapetę w łazience: „plusy” i „minusy”

Wklejanie tapety w pokoju Vannes nie jest trudne, proces wygląda niemal tak samo jak podczas wklejania innych pomieszczeń. Ważne jest, aby najpierw przygotować ścianę i wybrać odpowiedni materiał wykończeniowy. Ściany powinny być wyrównane do leczenia kompozycja przeciwgrzybicza napełniony.

Następnym etapem jest przygotowanie kleju. To musi być przygotowana dokładnie jak opisano w załączonej instrukcji do tapet. Następnie należy wykroić tkaninę o pożądanej wielkości i wysokości.

Jeśli tapeta z wzorem, nie można zapobiec, że nie pasują do siebie. Klej nakłada się na powierzchnię ściany, czasami może być konieczne do aplikacji internetowej sam. Jest to ważne ze specjalną starannością krawędzi promazyvat płótnie. Zwój jest następnie przyklejany do powierzchni ściany, wciśnięty i rozpocząć destylację nadmiaru powietrza i spoiwa. wklej konieczne Wszystkie kolejne paski tapety na tyłku.

Porady mistrzów

 1. Nie ma potrzeby trzymać tapety w miarę możliwości stały bezpośredni kontakt z cieczą.
 2. Poprzez połączenie materiałów, aby uniknąć zbędne.
 3. W kolorze lepiej wybrać jasne kolory, które są wizualnie zwiększyć przestrzeń.
 4. Wybrać tapetę trzeba w stylu w kierunku łazienki.

Sam proces tapetowanie ścian w łazience łatwe i zajmuje niewiele czasuSam proces tapetowanie ścian w łazience łatwe i zajmuje niewiele czasu


Przede wszystkim możliwość wyboru tapet i ściany przygotowania właściwa ilość czasu. Jeśli dbałością o tym procesie, lepki nie będzie czasochłonne, ale efekt zachwyci swoją wspaniałością.

Wodoodporna Tapety winylowe do łazienki: Opinie konsumentów

Opinii Wodoodporna winylu tapety głównie dodatnia. Materiał ten ma doskonałą wydajność, ważne jest, że trwały i atrakcyjny wygląd. Jak mówią konsumenci tapeta łatwo obsługiwać więcej niż 15 lat, to nie vytsvetut nie pęcznieją, nie łuszczy się i pęka. Konsumenci zauważyli, że nawet płytki przez lata niszczał, a gęsty wodoodporna tapeta winylowa zachowują swoją jasność, trwałość i estetykę.

Jak skleić włókniny tapety (wideo)

Zestaw tapet, oczywiście, zawsze pozostaje z konsumentem, smaku i koloru, jak mówią, ale jeśli chodzi o jakość i trwałość, płótno winylu nie ma sobie równych. Jedynym negatywnym - wysoki koszt tapety, ale jest to całkowicie uzasadnione.


Tapety w łazience (zdjęcie)

4 4-3 235 288 10361-dekoracja-z-modern-tapety-an-akcesoria-z-classic-decor1280x720 25035-łazienka-Design-idee-with-Mozaic-płytek-niesamowite-glamours-bathroom1280x720 14606320 44909-czarny-biały-proszek-pokojowe-Design-pictures-przebudować-wystrój-i-ideas1440x900 2574820 23925373062022909d0f

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map