Wybór rogu kanapy w salonie: 5 gatunków

Wybór rogu kanapy w salonie: 5 gatunków

12 October 2017Piękny narożnik jest w stanie stylowo udekorować wnętrze nowoczesnego salonuPiękny narożnik jest w stanie stylowo udekorować wnętrze nowoczesnego gostinoyPrinyato uwierzyć, że życie jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, w rzeczywistości często jest to powitanie gości, jak również do stron rodzinnych lub wieczorem. Do wnętrza tego pomieszczenia należy zwrócić szczególną uwagę. Pytanie wybór mebli jest również jednym z głównych problemów, tutaj trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty: kolor i fakturę, a co najważniejsze - rozmiar. Nie w każdym salonie może pomieścić do jej ogromnej kanapie narożnej i ogromne szafy.


Wymiary Narożniki do salonu

Jakby się może wydawać niemożliwe, ale nie jest to absolutnie w salonie każdej wielkości, można wybrać odpowiedni sofę. Podczas pomiaru przestrzeni trzeba pamiętać, że wielkość sofie może również zmieniać. Przy wyborze modelu, trzeba wziąć pod uwagę głębokość siedziska i oparcia wysokości.

Niestety, jedna lista standardowych i niestandardowych formatów kanapy nie jest jeszcze zainstalowany, więc każdy producent ustawia stałą wielkość do swoich potrzeb.

Wielkość postaci narożnik, zwykle zależy od wielkości, funkcji i aranżacji wnętrzWielkość postaci narożnik, zwykle zależy od wielkości, funkcji i aranżacji wnętrz

Nie trudno się domyślić, co podgrupy wielkości można podzielić co sofy narożne:

 • Duży rozmiar;
 • Mały rozmiar.

Fakt, że duże sofy, są zazwyczaj instalowane w dużych i przestronnych pokoi, nie jest tajemnicą. Takie sofy stanie warunkowo pokojowe zonirovat. Duży narożnik będzie doskonałym rozwiązaniem dla dużych rodzin lub w rodzinach, w których goście są często w dużych ilościach.


Jest to teraz możliwe, aby wybrać sofę, która po rozłożeniu, dużą liczbę łóżek. małe sofy są najlepiej dopasowane do wnętrza przestrzeni zwartej. Taka sofa w stanie złożonym nie zajmują dużo miejsca, a na składanym tworzą dużą liczbę łóżek, która jest jedną z głównych zalet sof narożnych.

Duży narożnik do salonu

Podnieść kanapę, a zwłaszcza rogu, pokój dzienny musi być w etapach. Najpierw trzeba zmierzyć rozmiar. Gdy wymiary są określone, można bezpiecznie przejść do mechanizmu selekcji, które zostaną zainstalowane w kanapie.

Tak więc, przy wyborze dużym kątowe sofy trzeba pamiętać, że jest to mechanizm jakość zapewnia gładką powierzchnię po rozłożeniu, a nie dostarczy nieprzyjemne odczucia podczas snu.

Zbierając dużą kanapę do dekoracji salonu w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego jakość i funkcjonalność, a nie wyglądZbierając dużą kanapę do dekoracji salonu w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego jakość i funkcjonalność, a nie wyglądMechanizmy transformacji są z następujących typów:

 1. delfin - to jest najczęstszym rodzajem mechanizmu, kanapa rozkłada się z użyciem go do przodu i tworzą idealnie płaskich powierzchni, sofy, kanapy i zawierającego taki mechanizm może być stosowany codziennie.
 2. Euro-book, Pogląd ten jest bardzo popularne, transformacja zachodzi rozkładana wsuwany do przodu siedzenia i opuszczania oparcia kanapy, które tworzą płaską powierzchnię do spania.
 3. akordeon, Tego rodzaju mechanizm może być stosowany codziennie i jest bardzo mocny i odporny na siedzenie i oparcie rozkładana tworząc jedną całość z początku i na vydviganii pierwszej części drugiego obniżonego niezależnie.
 4. łóżeczko dla dziecka, W tego typu mechanizmu wymienialnej sofa jest zintegrowany pod siedzeniem i przypomina coś Radziecki łóżeczko dla użytku wystarczy zdjąć siedzenie i umieścić mechanizm. Zazwyczaj te projekty nie są bardzo trwałe.
 5. puma, taki mechanizm jest uważany za silny, a jego przemiana jest również aktywna tylko siedzenie. Ale taki mechanizm istnieje, a także, po rozłożeniu nie dotykać podłogi, co pozwala uniknąć uszkodzeń.

Istnieje również duża sofa i bez mechanizmu transformacji. Z reguły jest to prosty wzór, który składa się z kilku części.

Półokrągła kanapa w salonie

Duże półokrągłe kanapy są doskonałym rozwiązaniem do dekoracji salonu. Te przestronne sofy, więc nawet duża liczba gości dopasować je łatwo. Ponadto, półkolem sofa wygląda bardzo bogaty i arystokratyczny we wnętrzu pomieszczenia.

Dla małego salonu, można wybrać mniejszą sofę, ale jego właściwości i cechy, nie stracą.

Ważne i materiał, z którego wykonane są półkoliste kanapy.

Doskonale do wnętrza dużego pokoju gościnnym dopasować półkolistym skórzana sofaDoskonale do wnętrza dużego pokoju gościnnym dopasować półkolistym skórzana sofa

W dzisiejszej produkcji nie są nieograniczone warianty materiałów, ale są tradycyjne:

 • Sofy skórzane;
 • sztuczna skóra;
 • Spośród różnych rodzajów tkanin.

Oczywiście, skóra półokrągła kanapa jest uważana za najbardziej eleganckie i piękne opcja, ale nie każdy może sobie pozwolić na to będzie. Sofy skóra będzie doskonałą alternatywą, a ponadto nie są one paskudny cios dla budżetu rodziny, i stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza salonu. Warto zauważyć, że istnieją możliwości oplatane półokrągłe kanapy, ale takie modele są bardziej odpowiednie do dekoracji loggię lub aneksu kuchennego, ale nie na życie. Półkoliste sofy idealnie pasuje do każdego wnętrza, a także ozdobić pokój o dowolnej wielkości, a nie biorąc dużą ilość cennej przestrzeni.


Okrągłe kanapy do salonu

Okrągłe sofy dość wszechstronny i będzie doskonałym uzupełnieniem hali.

Być może najważniejszą zaletą tych sofach należy rozważyć taką cechę jak zdolność do umieszczenia ich w dowolnej części pokoju:

 • W rogu;
 • W centrum;
 • Ścianę;
 • Przy oknie.

Pierwotnie dodać wewnętrzny niestandardowych salonie, można skorzystać z okrągłą kanapęPierwotnie dodać wewnętrzny niestandardowych salonie, można skorzystać z okrągłą kanapę

Żaden z prostokątnych sofy nie pozwoli, aby go zainstalować praktycznie w dowolnym miejscu w pokoju, to przywilej ma tylko okrągłe sofy. Zalety takich modeli sof trzeba wziąć je do granic możliwości. W przypadku pomieszczeń o niewielkich rozmiarach dla małej okrągłej kanapie, na której można umieścić dodatkowe poduszki. Dodatki te pomagają stworzyć elitarną kompozycje w aranżacji wnętrz. Pokój z okrągłym łóżku z pewnością będzie punktem kulminacyjnym całego mieszkania. Cenniejsze i zakłada idealne okrągłe sofy, które mają wypukły lub wklęsły kształt. Ten rodzaj wypukłości przyczynić najbardziej wygodną pozycję ciała, a okrągłe łóżko z dość głębokiego sadzenia będzie wielki łączyć z różnymi stoliki i inne meble domowe.


Należy zauważyć, że okrągłe sofy już dojść do historii wystroju wnętrz, ale raczej XIX wieku, mówi się, że instalacja okrągłej kanapie w salonie staną się opcja korzystna.

Wnętrze salonu z sofą narożną

Projekt salonu, czasami myślę, że nie jest tak łatwo, nie należy składać każdy zakamarek i centymetr pokoju i wybrać meble i inne elementy wnętrza.

Tak więc integralną częścią salonu powinny być:

 • sofa;
 • Modułowy wzór;
 • Szafa kompaktowa;
 • Krzesło lub kłęby pary.

Obowiązkowe elementy nowoczesnego salonu jest sofa, wygodny fotel i stylowe elementy wystrojuObowiązkowe elementy nowoczesnego salonu jest sofa, wygodny fotel i stylowe elementy wystroju

Oczywiście, są apartamenty o różnej wielkości, a zatem należy najpierw skupić się na obszarze pomieszczenia. Nawiasem mówiąc, nie muszą wydawać dużo pieniędzy, aby naprawić, może być stosunkowo niedrogie, a ponadto z odpowiednim podejściu może okazać się niezwykle piękne kombinacje we wnętrzu. Oczywiście, większość chce dostarczyć żywego wyposażenie pokoju, które są drogie, i piękne, ale niekoniecznie drogie meble wybrać, bo najważniejsza na kanapę i wszelkiego rodzaju tafty i krzesła były wygodne.

Skórzana kanapa narożna doskonale dekoracji salonu i zaoszczędzić miejsce, również z miejscem na instalację kanapy, wszystko jest jasne i nie trzeba łamać głowy nad tym.

Oczywiście, sofy narożne są często długie, ale teraz są też bardziej kompaktowy model. Ta modułowa sofa doskonale uzupełniają obraz i tafty. Ta kombinacja będzie przekształcić mieszkanie Chruszczowa w luksusowym pokoju. Corner - prawdopodobnie można uznać za najbardziej optymalne miejsce na sofie, na kompaktowe modele nie zajmują dużo miejsca, a atmosfera w pomieszczeniu zostanie przekształcona na naszych oczach.

Duża sofa w rogu pokoju dziennego (wideo)

W dzisiejszym świecie można znaleźć bardzo stylowe modele kątowych sofy, które według producenta, jest również wyposażony w bardzo wygodny mechanizm transformacji. Każdy z modeli, na przykład, Atlanta posiada szereg zalet, a to znacznie ważne nie tylko wygodne siedzenia, ale również z powrotem.

Przykłady sofę narożną w małym salonie (zdjęcie we wnętrzu)

1-corner-kanapa 3-kanapa naroży 6-kanapa naroży 13-narożnik rozkładany dop 4-corner-kanapa 14-narożnik rozkładany dop 36 45 26-3 123-91

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 28

map