Wybór, projektowanie, budowa - ubieranie stoły w sypialni

Wybór, projektowanie, budowa – ubieranie stoły w sypialni

12 October 2017Toaletka jest idealny do sypialni jako dziecko i osobę dorosłąToaletka jest idealny do sypialni, jak dziecko, i przez wiele lat vzroslomuUzhe toaletka jest uważana za integralną część sypialni, chyba że jest kawalerem sypialnia lub dziecko. Po tej tabeli było miejsce, gdzie nie było miskę do mycia i dzban. Ale z czasem jego zakres rozszerzony, ale istotą było zapewnienie, że kobiety w tej tabeli wygodnie myć, stosuje makijażu, lub odwrotnie, do usuwania makijażu. A to powoduje, że meble te powinny być wygodne i praktyczne.


Dressing table sypialnia: jeśli małej sypialni

W tym przypadku nie jest konieczne, aby wziąć model z lustrem. Tylko stolik i lustro kupić osobno i powiesić nad samą tabelę. I na tej tabeli powinny być pozostawione w spokoju wszystko, co niezbędne. Usuń wszystko inne w szafie, w szufladach, etc.

Można używać następujące rozwiązanie - toaletka zamiast szafkami. można umieścić mały stolik na brzegu łóżka, gdzie kobieta jest spanie. W tym samym miejscu, mały fotel, i, jak już wspomniano, na ścianie powiesić lustro.

Dla małej sypialni znajduje się ogromny wybór małej toaletce, który idealnie pasuje do wnętrzaDla małej sypialni znajduje się ogromny wybór małej toaletce, który idealnie pasuje do wnętrza

Obuyutit do tego obszaru, mini buduaru, podnieś oryginalną lampę i krzesło, ustanawiają puszystej szmatki lub nawet prawdziwe futro. Pętla nici przez zwierciadło perłowymi koralikami, hołd już starych tradycji.

Zamiast obszernych fotelach mogą tafty i stołki. Przezroczyste plastikowe krzesła mody - również dobrym rozwiązaniem dla wizualnej oszczędność przestrzeni. Chrupki są wygodne, że mogą być ukryte pod stołem.


Dressing tabel w sypialni: wymiarów i funkcji

Wymiary standardowej tabeli - co najmniej 100 cm i o wysokości nieco niższe. Szerokość - 50-60 cm, ale najważniejsze, nie jest jasne, tradycyjny rozmiar, wygląd i funkcjonalność .. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj jest specjalny model popytu „slim” toaletka na krzywych nogach, rocznika, wydawało się być wykonane na początku ubiegłego wieku, rozmiar nie jest tu ważne. To projekt, który przeważa właśnie sprawia, że ​​zakochasz się w tej rzeczy.

W celu dywersyfikacji wnętrze sypialni, można wybrać tabelę zwyczaj vanityW celu dywersyfikacji wnętrze sypialni, można wybrać tabelę zwyczaj vanity

krajowa produkcja nie pozostaje w tyle deklarowanych modeli importowych oraz w rejonie Moskwy zrobić dzisiaj tabel, które będą interesujące, aby obejrzeć w nowoczesnym stylowym wnętrzu. Więc nie tylko nadaje ton Ikea.

Cóż, jeśli masz możliwość umieszczenia stolik przy oknie. Jest to rzadka decyzja, ale jest to słuszne. Nie ma bardziej naturalne światło. Małe pokoje wykorzystywane są jako tak zwane „martwe strefy” - kąt ściany lub rogu okna a ścianą, która nie jest zajęta przez inne meble.Opatrunek rogu stoły do ​​sypialni: rozwiązanie dla małego pokoju

Corner toaletka bardzo wygodne w małej sypialni. To jest zwykle uzupełniane przez lustro, a także ma pozytywny wpływ na wizualną percepcję pomieszczenia. Właściwości odblaskowe luster pozwala im być dodatkowym źródłem światła.

Corner toaletka nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ nie zajmują dużo miejscaCorner toaletka nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ nie zajmują dużo miejsca

Na ogół przy wyborze stołu, należy kierować się według następującego wzoru:

  • Określić dokładną korzystanie z toaletką - czasami jest to ściśle dekoracyjny rola, ale umieścić duchy umieścić książkę, itp.
  • Stół projekt powinien być w harmonii z ogólnym stylu sypialni - ale jeśli tabela jest bardzo jasne, może być akcent;
  • Tabela form dla każdego smaku - okrągłe, kwadratowe, owalne, z prostymi lub zakrzywionymi wierzchołków / zakrzywionych nóg;
  • Sama tablica ozdobiona jest materiał, z którego jest wykonany - najlepszy stół z cennego drewna jest trudne do znalezienia.

Dziś, często razem z stołku tabeli opatrunek jest sprzedawany. Oznacza to, że jest włączone. Jako opcja - Osmańskiego. Najważniejsze, aby dopasować swój wzrost, a nie stwarzać problemy dla pleców. Ale jeśli chcesz spędzić przy tym stole przez długi czas, nie skąpić na mini krzesło.

Jak ozdobić komodę

Po pierwsze, jego głównym akcesorium może stać się źródłem światła. Odbiór piękną, oryginalną lampę. Ale w tym samym jasność i niezwykły przedmiot nie powinien stać się nudne do Ciebie.

Mały dekoracyjny wazon - także inny standard, ale nie są one mniej słuszną decyzją. Rzeźby, figury, różne bibeloty, oczywiście, może stać na stole, ale nie im swoje przeciążać.

Udekorować toaletką może być piękne obrazy, lampy i akcesoriaUdekorować toaletką może być piękne obrazy, lampy i akcesoria

Co jeszcze można udekorować stół:


  • Zdjęcia - Tak, są teraz modne umieścić nawet na podłodze, ale jeszcze bardziej na stole;
  • Interesujące lichtarze;
  • Piękne pudełka z biżuterią;
  • kwiaty doniczkowe;
  • godzina;
  • Zbiorniki do przechowywania kosmetyków.

I pamiętaj, że stole - róg uroku, piękna, delikatności. Wielu z nas będzie pamiętał przez całe życie z butelką perfum tabeli mojej matki, pięknej trumnie i jego zawartości, małej misce. Warto spróbować i zrobić specjalne i ten obszar. Na stole, pozostawić tylko to, czego używać bardzo często, usuń resztę na półkach i szufladach.

Toaletka w sypialni (wideo)

Poprawić galeria, sprawdzić swoje ulubione opcje, za co naprawdę ożywić. I pamiętaj, że najlepszym - wrogiem dobrego, nie przeciążać ogólną kompozycję. Niech piękno mebli dochodzą do głosu, po prostu znaleźć coś, co można go podkreślić.

Powodzenia w wyborze!


Przykłady dressing tabele dla sypialni (fot wnętrze)

0jpgpagespeedceYeTnGur4M7 8 21 10 22 64bda5fcce96 4317ed1decd694fa89be88c35aeb 8972c08f6323ffeb32d975d476e8602c 1353915796romantic-dressing-table-biało-srebrno-by-jetclass-Wenecja 1 b051

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =

map