Wybór płytek na podłodze w korytarzu: na co zwrócić uwagę

Wybór płytek na podłodze w korytarzu: na co zwrócić uwagę

12 October 2017Sprawiają, że podłoga w korytarzu może być bardziej praktyczny w użyciu pięknych płytekSprawiają, że podłoga w korytarzu może być bardziej praktyczny w użyciu na piękną podłogę plitkiPokrytie w korytarzu ciągle cierpi z powodu wielu czynników: błoto i piasek z ulic, sól w sezonie zimowym, obcasy. Dlatego powłoka musi mieć inną jakość i trwałość. Ale oprócz wygody i funkcjonalności to musi być piękne, ponieważ pierwszą rzeczą, która odwróciła wzrok zwiedzających - to podłoga. Dlatego płytki podłogowe w korytarzu - to najlepszy wybór i wytrzymała powłoka.


Praktyczny podłoga płytki w korytarzu

Czas, kiedy płytki podłogowe był nieatrakcyjny, to dawno już minęły. Nowoczesny materiał pomaga realizować najbardziej oryginalne pomysły w korytarzu lub korytarza.

Plus płytki obfitować

 1. Długa żywotność. Podłoga ta będzie trwać przez dziesięciolecia bez utraty estetyczny wygląd;
 2. Płytka wytrzymały i trwały. Obciążenie jakości płytki ceramiczne stand wilgotność większa różne buty i detergenty;
 3. Płytka higieniczne. Nie powoduje alergii i jest łatwa do czyszczenia;
 4. Płytka dekoracyjny posiada dużą liczbę kolorów i typów są ogromne możliwości stylizacji;
 5. Dachówka dodaje statusu i arystokratycznej pokoju. Korytarz, który jest wyłożony granitem, wygląda luksusowe.

Zaletą płytki na korytarzu, że jest trwałyZaletą płytki na korytarzu, że jest trwały

Ale jest płytka i minusy, które muszą być brane pod uwagę, zanim zdecydujesz się naprawić, bo trzeba zmienić wnętrze umysłu.


Główne wady:

 1. Układanie ceramiki w ogromnym holu wejściowym nie jest to konieczne, będzie wyglądać zbyt formalne. Lepiej połączyć płytki z innym materiałem lub wybrać ciepłe kolory;
 2. Szkliwione płytki z glazury może powodować upadki, szczególnie jeśli pójdziesz do sali w mokrych butach. Posiadanie rodziny z dziećmi i osoby starsze, aby zakupić płytkę o wartości wyłącznie z matowej powierzchni;
 3. Nadmierna głębokość rowków i chropowatych płytek może powodować zwiększenia zanieczyszczenia. Aby tego uniknąć, zanim drzwi należy umieścić ciemne płytki, a reszta obszaru wypełni światło.

Dla dużych korytarzy należy wybrać ceramikę i umieścić go w miejscu, najbardziej narażone na działanie agresywnych czynników. W ten sposób nie można się martwić o zakupie dywanik do drzwi, ponieważ strefa sama z płytek będzie wskazywał, że bardziej nie powinien iść w bucie.

Płytki w korytarzu: Układanie

Umieścić płytki w korytarzu, można własne ręce. Ale oprócz pracy sama musi najpierw wybrać kolor i fakturę. Układ zmieni wygląd podłogi i wrażenie całego pomieszczenia. Na niewielkiej przestrzeni zaleca się układanie płytek po przekątnej. Ten optycznie poszerzyć pomieszczenie. Podobny efekt będzie Związek i płytek z innymi rodzajami wykończeń. Izolowanie stref wzrasta korytarza. Płytki imitacja naturalnych materiałów takich jak drewno, stworzy komfort.

Zanim położył płytki, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie podłogi i kupić wszystkie niezbędne materiały do ​​pracyZanim położył płytki, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie podłogi i kupić wszystkie niezbędne materiały do ​​pracyPo umieszczeniu płytki, należy wziąć pod uwagę:

 1. Powinno być ułożone na płaskiej powierzchni, wszystkie nieprawidłowości powinny zostać usunięte przed instalacją;
 2. Pierwszy etap odbywa się na oznakowaniu, aby ułatwić przeprowadzenie prac piętrze;
 3. Klej nakłada się tylko na podłodze, nie można zastosować jego płytka;
 4. W czasie całej pracy należy użyć poziomu powierzchni zawsze pozostaje w położeniu poziomym;
 5. Spoina jest przeprowadzane dopiero po całkowitym wyschnięciu kleju.

Położyć płytki na podłodze, jak to możliwe, przy użyciu metody „szew na szwie” lub „vrazbezhku”. Przed rozpoczęciem pracy usunięto starej powłoki, usunięty pył i nierówności równe. Dalej jest remis, to jest odpowiedni dla każdej specjalnej części budynku sklepu. Gdy jest sucho, to znaczy podłogi.

W obliczu podłoga jest prawie taka sama jak okładziny ścienne. Dowolny klej odpowiedni do tego celu, ale powłoki powinna być grubsza niż ściana. Jest on stosowany do pacy zębatej, a następnie konieczne jest mocno nacisnąć płytki.

płytki podłogowe krawędzie w pobliżu miejsca, gdzie cokół musi być wycięty oddzielnie. Po pierwsze, należy umieścić głównej części powłoki, a następnie, po wyschnięciu kleju, wytwarza składania zewnętrznych rzędów. Szwy są przetwarzane zaprawy albo zaprawy cementowej.

Płytki do kuchni i przedpokoju na podłodze: trwałość i praktyczność

obejmujące zakup na podłodze - nie jest łatwym zadaniem, wymaga poważnego podejścia do rozwiązania, ponieważ stworzyć modne i wysokiej jakości wnętrze, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie cechy dla tego materiału. Płytka jest zimny materiał, ale płytki przewodzą ciepło bardzo dobrze, więc jeśli płytka pasuje do projektowania domu, konieczne jest ustanowienie systemu „ciepłą podłogę”.

Przy wyborze podłogi płytki, należy wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również jakośćPrzy wyborze podłogi płytki, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również jakość

Wysokiej jakości płytki do kuchni i przedpokoju na podłodze musi mieć pewne cechy:

 1. PEI - zmierzyć siłę płytki. Skala od 1 do 5 jednostek;
 2. Procentowy wskaźnik powłoka wodoodporna;
 3. wielkość;
 4. Trwałość powłok do chemicznych i innych substancji;
 5. Sposób wytwarzania wyrobu;
 6. Twardość powłoki. Dziesięć w skali Mohsa jest miarą. Im wyższa liczba, tym trudniej będzie dachówka;
 7. Odmiana. Czerwony oznacza 1 stopień powlekania, niebieski - 2 Klasa, zielony - 3. odmiany cena zależy od tego, jak jest on wysoki.

Przy wyborze podłogi, nie należy przyjmować płytkę z najlepszych cech. Ich cena będzie wysoka, a płytki - jest prawie taka sama, że ​​w środku, w najwyższej kategorii cenowej.

Płytki podłogowe w korytarzu korytarzu: projektowanie i dobór kolorów

Przy wyborze płytek ludzie mają do czynienia z szerokiej gamy towarów. Aby zdecydować, w którym do wyboru, trzeba słuchać rad ekspertów.


Wybierz dachówka być tak, że doskonale uzupełnia wnętrze korytarza i korytarzWybierz dachówka być tak, że doskonale uzupełnia wnętrze korytarza i korytarz

Oto niektóre z nich:

 1. W kuchni i korytarzu należy przyjmować z powłoką surowca na koniu. Spadek będzie niższe, ale zagłębienie może zostać zapchany przez brud. Powierzchnia szkła lepiej odporne na wilgoć, a silniejszy;
 2. Przy wyborze koloru płytek należy brać pod uwagę całą przestrzeń konstrukcyjną. Najczęściej wziąć płytkę z lekkim tonem, który ma powierzchnię monochromatyczny;
 3. cienką warstwę optycznie powiększa przestrzeń;
 4. dachówka ciemne zabarwienie warto oddanie niezwykle przestronne korytarze podczas ustawiania mebli światła;
 5. same czarne i białe płytki jest opcja szybko zepsute, ale połączenie z takimi kolorami nigdy nie wychodzi z mody;
 6. Najlepsze kolory wykończenia przestrzeni danych - szary, brązowy i beżowy;
 7. Na powierzchni matowej mniej zauważalne brudu;
 8. Płytka z kamienia naturalnego efektu będzie wyglądać niezwykle stylowy. Płytka drewno i wszystko rozważyć uniwersalny;

Trzecia część kolekcji ceramiki trwa hiszpańskich płytek. Jego konstrukcja ma wzór z klasycznym wzorem, motywy itp Posiada najwyższą klasę jakości i pięknem, który będzie pasował do każdej łazienki, balkon lub korytarzu.

Jeśli korytarzu lub przedpokoju bez okien, należy wybrać jasne płytki stałych kolorów. Im ciemniejszy powłoka, tym więcej światła zajmie.

Zasady montażu: płytek podłogowych w przedpokoju (wideo)


Wszystkie apartamenty są różne: ktoś ma wąski korytarz i mały korytarz, w innych - ogromny pokój. W sprawie naprawy należy wziąć pod uwagę wszystkie cechy i szczegóły domu, aby zakończyć swój urlop tylko dobre wrażenie i było przyczyną kłótni i niepotrzebnych wydatków pieniędzy. Tapety, płytki, planowanie przestrzeni, rozmieszczenie mebli - wszystko to jest konieczne, komfort w domu.

Szczegóły: terakota w przedpokoju na podłodze (przykłady zdjęcia)

1 07bfb42666139fb2175711c31f6ff030 9-2 1379670562poly-v-koridore-keramicheskoy-plitkoy 1473679395plitka-1 784621693-1024x768 belyie-shvyi-plitki Dizajn-Poli-v-prihozhej-1 dizajn-Poli-v-prihozhej-22 eshe-odin-belyy-koridorr3Mq37YmL9Ibi5AaJc7A

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 79

map