Wybór piękną ścianę w pokoju: 10 wskazówek

Wybór piękną ścianę w pokoju: 10 wskazówek

12 October 2017Ściana pomieszczenia powinny być nie tylko atrakcyjne, ale również bardzo wygodneŚciana pomieszczenia powinny być nie tylko atrakcyjne, ale również bardzo udobnoyPodobrat ściana hali nie będzie trudne, jeśli właściciel nie pokazać im jakieś nadprzyrodzone roszczeń. Jednak w tym procesie są pewne niuanse, bez którego trudno nazwać najlepszym wyborem. Chodzi o to, że meble zakupione za jednym roku, w związku z tym, dokonanie zakupu, trzeba starać się sugerować, że nie będzie ważne także w ciągu kilku lat i realizować bieżące oferty.


Na ścianie w pokoju: wybór subtelności

Wybór ściany w pomieszczeniu, należy najpierw ocenić możliwość pomieszczenia. Co to jest? Zbyt przestronny lub odwrotnie? Mało zawiera wszystkie niezbędne meble do domu. Ten krok jest bardzo ważny, choć wiele domów uparcie ignorować. W rezultacie, meble są zakupione spontanicznie i, czasami, nie zawsze dobre dopasowanie w wybranych metrów kwadratowych.

Aby uniknąć fatalnych pomyłek, trzeba zorganizować poszukiwania, co następuje:

 • Ocena poziomu metr kwadratowy domu;
 • Myślenie swoje życzenia;
 • Wybór ścian przykładów, które chciałbym zobaczyć w ich własnych domach;
 • Oceny dotychczasowych propozycji przemyśle meblarskim;
 • Podejmowanie decyzji: kupić gotową ścianę lub zamówić jego produkcji;
 • Dokonanie zakupu.

Zanim kupisz ścianę w pokoju, myśleć o tym, co funkcjonalność zajęłobyZanim kupisz ścianę w pokoju, myśleć o tym, co funkcjonalność zajęłoby

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że proces zakupu jest zbyt czasochłonne i zajmuje zbyt dużo czasu. W rzeczywistości, wszystko dzieje się trochę inaczej. Specjalnie dla tych, którzy wiedzą od razu, że chce dostać w końcu. W poszukiwaniu iść z gotowym pomysłem, z którego można wycofać tylko nieznacznie.


Tak więc, to będzie w stanie stworzyć swoją własną ekskluzywną wnętrze, które tylko podkreślić wszystkie zalety lokalu i uczynić go jako funkcjonalne.

Zdjęcie ściany w sali: czy kierować

Piękne obrazy znanych mistrzów zawsze przyciągają uwagę i sprawiają, że myślisz o zakupie wizerunki produktów. Wszystko to jest naturalne, bo piękne obrazy prostu nie może nie podoba! W ten wysiłek obliczony marketerów, których głównym celem jest realizacja powierzonego produktów segmentu. Jednak to, co będzie się zdziwienie, gdy rzeczywiste towary nie spełniają oczekiwań.

Dlatego, gdy planuje dokonać zakupu w Internecie, ważne jest, aby zrozumieć:

 • Zdjęcia często są retuszowane, więc zawsze będą wyglądać bardziej atrakcyjne niż oryginalna;
 • Prawie wszyscy producenci zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian bez uprzedzenia jakieś dodatki do klienta;
 • W celu zrozumienia rzeczywistej sytuacji, pożądane jest, aby zwrócić się do sprzedawcy / prawdziwe zdjęcie producenta;
 • Bezpośrednio przed zakupem towarów jest lepiej zobaczyć osobiście, aby uniknąć nieprzyjemnych incydentów.

pamiętaj, aby go zobaczyć osobiście przed zakupem ścianę, aby dopasować to, co widzisz na zdjęciupamiętaj, aby go zobaczyć osobiście przed zakupem ścianę, aby dopasować to, co widzisz na zdjęciuKażdy zakup ślepo wiąże się z ryzykiem, do których konsumenci świadomie. Co więcej, najczęściej powodują frustrację niedrogich produktów, polityki cenowej, która czasami znacznie zaniżone.

Ważne jest, aby zrozumieć, że skąpiec płaci dwa razy! W związku z tym, bardzo tanie i bardzo atrakcyjny (zdjęcia) oferuje lepszą rundę dostać.

Najlepszym na ścianie hali

Zdecydowanie powiedzieć, która to ściana do pokoju są najlepsze jest prawie niemożliwe. upodobania ludzi są bardzo zróżnicowane, a także styl, w którym sformalizowane pokój. Dlatego określenie „najlepszy ścianie„jest subiektywna. Jak rzeczywiście, a wymagania dla każdego z produktów. Ktoś ważny cen, podczas gdy inni są skłonni zapłacić bajecznych sum pieniędzy na samą jakość. W każdym razie, trzeba skupić się na własnych życzeń, aniżeli wymogami innych. Nieprawidłowo dobrana taktyka, łatwo się zagubić i dokonać złego wyboru. Jednak ogólny i dość oczywisty punkt, nawet w zasadniczo różnych produktów nadal istnieje.

Najlepszym ściana za pokój - komfortowe, wygodne, i że cała rodzina garniturNajlepszym ściana za pokój - komfortowe, wygodne, i że cała rodzina garnitur

 Obejmuje on następujące definicje:

 • Nabyte ściana usytuowany w mieszkaniu;
 • Stylistyczny obciążenie ściśle utrzymuje się w każdym elemencie;
 • Produkt jest jak każdy i wszystkich członków gospodarstwa domowego;
 • Bez chęci do wprowadzenia nowego muru w czasie.

Jeśli ściana odpowiada każdy z powyższych wymagań, nie można się martwić o to, co ona nie zakorzeni się w domu. Produkt może być obsługiwany przez jednego roku! Gwałtowne zmiany w modzie, nie podlega.

Ściany sali do lokalu: foto-raporty osiągające

Sprawdź pokój może być jako własne, a także z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Druga opcja jest korzystna, ponieważ wnętrze przyciągnie osoby mającej w tym zakresie pewne doświadczenie. On może argumentować, aby ich korekty ... W końcu, jak pokazuje doświadczenie, będzie mógł dostać dokładnie to, co chciał pierwotnie.

Staraj się mówić na własną rękę jako projektant jest prawdziwa przygoda, która decyduje o nie każdy może. Chodzi o to, o co chodzi - ogromnej odpowiedzialności. A jednak, zawsze warto spróbować.

Najpierw trzeba, aby wyświetlić zdjęcia lub zdjęć modeli, styl, który przemawia do młodych projektantów. Nie ma wstydu w górę, ponieważ w tym przypadku jest to w pełni uzasadnione! Znacznie gorzej byłoby, gdyby arogancki mistrz popełnił kilka fatalnych błędów, naprawić, że będzie tylko całkowite zastąpienie modeli mebli.

Jeśli masz wątpliwości prawidłowości wyboru ścianie, można szukać pomocy u specjalistyJeśli masz wątpliwości prawidłowości wyboru ścianie, można szukać pomocy u specjalisty


Prace muszą być prowadzone pod patronatem:

 • uważność;
 • Rachunkowość doświadczenie specjalistów;
 • Zdolność i pragnienie, aby skorygować własne błędy.

Nie zbyt zarozumiały podejście. Nawet specjaliści popełniają błędy. Ale nic z tych, którzy po raz pierwszy podjęta do wydawania pierwszego siedzenia, należy zwracać uwagę na czas!

Czy to możliwe, aby ściany w domu

Innym pomysłem jest altruistyczny wystarczająco niezależna produkcja ściany. Próbki i planowane programy nie będą trudne do znalezienia, ale je realizować będzie znacznie trudniejsze. Bardziej skutecznie poradzić sobie z tym zadaniem fabryki mebli, jednak i zapłacić za jego usługi mają pełny.

Jeśli chcesz znacznie zaoszczędzić, można spróbować zrobić ścianę z rękami.


Będzie to wymagać:

 • Opracować szkic produktu;
 • Zmianie w zależności od wielkości rzeczywistej;
 • Wybór optymalnego koloru;
 • Wybór odpowiednich materiałów;
 • Pierwotne oznakowanie;
 • Realizacja planu.

Jeśli masz chęć i wyobraźnię, można utworzyć ścianę funkcjonalne mogą być nawet ich własne ręceJeśli masz chęć i wyobraźnię, można utworzyć ścianę funkcjonalne mogą być nawet ich własne ręce

W rzeczywistości, aby zrobić naprawdę wartościowego ścianę, może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. W każdym razie, nawet jeśli niektórzy - czy umiejętności nie wystarcza, nie należy się spieszyć. Lepiej jest uczyć się szczegółowo na pytanie, aby być przeszkoleni w zakresie innych materiałów, a dopiero potem przystąpić do dalszej produkcji ścianie.

Czasami zdarza się, że można to zrobić bez radykalnych zmian i nieznacznie poprawić stare odpowiedniki. Wystarczy zmienić przestarzałych lub zbędnych elementów do dekoracji drzwi nowych akcesoriów ... stare i męczące ściana zagra zupełnie nowe kolory! I, co najważniejsze, będzie w stanie obsłużyć nawet jeden rok!

Czy istnieje oszczędności

Wbudowany w pokoju ściana może kosztować całkiem różne ilości. Są to oferty dla wszystkich gustów i budżetów, więc obawa, że ​​zakup nie będzie w stanie zrobić, to nie jest konieczne. Jednak warto oszczędności? Po średnim, jak wiadomo, nie płaci raz.

Jedno jest pewne: w każdym produkcie, w tym meble muszą być zawsze utrzymywane idealną równowagę ceny i jakości. Bez niego rzucone na wiatr będzie ani pieniędzy ani starań, aby nabyć wysokiej jakości rzecz.

Wybierz jakości meble, z powodu, że jego życie zależyWybierz jakości meble, z powodu, że jego życie zależy

W celu zakupu produktu naprawdę warto wziąć pod uwagę następujące zasady:

 • Nie od razu dokonać zakupu, to lepiej będzie jak i zobaczyć kilka opcji produktów;
 • Lepiej dokonać zakupu w czasie wakacji lub sezonowych zniżek;
 • Jeśli jest szansa, aby kupić produkt w atrakcyjnej cenie, na zamówienie, lepiej zgodzić się na taki układ.

Czasami między ofert pochodzących od różnych dostawców jest bardzo duża różnica. A jednak musimy dokonać ostatecznego wyboru, począwszy od jakości, a nie sprzedawców kampanii lub nawoływań.

Ile potrwa ścianę

Nawet najbardziej atrakcyjne meble elewacje ściana tracą odwołania z upływem czasu, co nieuchronnie prowadzi do konieczności znalezienia zastępstwa. Idealnie, ściana będzie trwać co najmniej 10 lat, ale wszystko, co trzeba szukać w tej sprawie.

Ściana musi być całkowicie dopasować swoje gusta i preferencje, ponieważ nie może być krótszy niż dziesięć latŚciana musi być całkowicie dopasować swoje gusta i preferencje, ponieważ nie może być krótszy niż dziesięć lat

Prawidłowo wybrane ściany - jest:

 • rzeczą niezwykle funkcjonalna;
 • Stylowy roztwór wewnętrznej;
 • Łatwość użycia.

Jak wybrać ścianie w pokoju (wideo)

Nie ślepo naśladować modę lub wybrać to, co społeczeństwo narzuca. Wiązanie do stereotypów znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo udanego zakupu. Najbardziej znany jako coś, co jest najbardziej odpowiednie do domu.

Konstrukcja ściany w pokoju (zdjęcie we wnętrzu)

1-31 1f1edd7b3af32d08d37e18f58af0d4a1 2 5 5-36 13 21 29 67 36

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 20 = 26

map