Wybór mały projekt salonu: 7 głównych warunków

Wybór mały projekt salonu: 7 głównych warunków

12 October 2017wiele czynników do rozważenia przy wyborze mały projekt salonuPrzy wyborze małego projektu salonie powinna uwzględniać wiele faktorovVariantov projektowania wnętrz mały pokój dzienny może być ogromna kwota, ale żeby wybrać konkretny pomysł, warto rozważyć różne niuanse, takie jak kształt pomieszczenia, wymiary, celem salonie, przypuszczalnie stylu.


Wnętrze małej wielkości powierzchni pomieszczenia mogą być wykonane wygodne i atrakcyjne, jeśli starają się bardzo dobrze. Naturalnie główną trudność - to racjonalne wykorzystanie przestrzeni, co w przypadku małych pomieszczeń o powierzchni do 15 m2.

Pomysły na mały salon, zdjęcie

Pomysł małym salonie w mieszkaniu muszą być początkowo stosowany do papieru i zrobić tzw projekt. Że naprawa pomieszczenia zostaną przeprowadzone.

Dobre oświetlenie optycznie powiększyć mały salonDobre oświetlenie optycznie powiększyć mały salon

Plan sporządzony w etapach i we wszystkich warunkach:


 1. W małych pomieszczeniach problem jest zawsze taki sam, a od potrzeby, aby spróbować pozbyć się w pierwszej kolejności. Nawet biorąc pod uwagę taki brzydki funkcja powinna zorganizować meble do domu tak, że jest co najmniej 80 cm między nimi. Pozwala to uniknąć bałaganu i stosy formularzy.
 2. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni schemat kolorów, a nie tylko na ścianach i suficie, ale również dla wszystkich innych. Akcesoriów, mebli, a nawet zasłony. Warto zauważyć, że im bardziej połysk, bardziej przestronne pokoje. Ponadto w pomieszczeniu może być obecny w większości białej powierzchni.
 3. Pokój jest mały rozmiar musi być takie przedmioty, które wezmą na siebie uwagę odwiedzających. Przykładem może być cokolwiek, takich jak akwarium, kominek, duży posąg i tym podobne.
 4. To nie jest ściśle dozwolone obecność słabym oświetleniu. Jest za pomocą światła, przy czym główny i dodatkowe możliwości rozszerzenia pomieszczenie wizualnie.
 5. Doskonałe rozwiązanie konstrukcyjne w celu zwiększenia przestrzeni jest użycie podwieszony sufit o błyszczącym wykończeniu, lub za pomocą dwóch lub trzech poziomów.
 6. W salonie, której wielkość nie przekracza 16m2, pożądane jest, aby pozostawić w środku puste. Jako dekoracja może być mini-pad, ale nie stoły i krzesła.
 7. Aby zwiększyć pokój można ustawić wysoki lustro wysokości. Zasadniczo takie lustra dekoracji szafy lub podwieszonego moduł ściany.

Wnętrze małego salonu

W ostatnich latach projektanci wolą strefy niewielkich rozmiarów, i to w ten sposób jest idealny dla większych pomieszczeń i zrobić to świeży i stylowy. Zagospodarowania umożliwia podzielenie pomieszczenie na kilka części, bez konieczności instalowania grubą ściankę wewnętrzną lub wcale. Każda część salonu zostaną wykorzystane na jej specyficzny cel. Na przykład, możliwe jest, aby podzielić pokój do powierzchni biurowej i recepcji, lub salonu i sypialni.

Przeznaczenie lokalu - dobra metoda projektowania dla małego salonuPrzeznaczenie lokalu - dobra metoda projektowania dla małego salonu

Aby to zrobić, należy użyć pewnych zasad i wytycznych: 1. Konieczne jest, aby każda część pokoju, aby używać różnych kolorów lub odcieni jednego koloru. Specyfika tej zasady jest to, że pomieszczenie jest wizualnie podzielony na tak wiele części jak wymagane. Kolory powinny iść doskonale z całego wnętrza i nie stoją w sprzeczności z wybranym stylem.
 2. Strefa izolacji może być wykonane przez podkreślenie. Głównie dla tej metody jest używana reflektory, które są idealnie dopasowane do każdego wnętrza, są sprzedawane w szerokim zakresie i bardzo przystępnych cenach. urządzenia oświetleniowe powinny wybrać kompaktowe, a także jasność selektora funkcji światła.
 3. Dobrym wyborem dla oddzielenia pokoju na powierzchni sufitu jest wykorzystanie wielopoziomowego i światło. W ten sposób przestrzeń zostanie podzielona, ​​a jednocześnie pozostają atrakcyjne i stylowe.
 4. Nie psuć widoku zasłony salonie. Można użyć różnych tkankach jako serwety i normalnym organzy. Cechą charakterystyczną takiego podziału jest to, że jest to możliwe do pchania i wymienić, jeśli to konieczne. Warto zauważyć, że w ciągu dnia, najlepiej zostawić zasłony pół otwarte, tak jak nie kryje spacją.

Pomysły na małym salonie

Bardzo wymagająca praca - jest zwrócenie powłoki ścian i sufitów w salonie. W małym pokoju, można korzystać z różnych technik. Na przykład, tapety z paskami, zarówno pionowe, jak i poziome.

Istnieje kilka zaleceń, po której będzie sprawiają, że pokój przyjemne patrzeć na i bardzo wygodne:

 1. Kolor ścian i sufitu powinny być lekkie.
 2. Sufity są korzystnie pokryte połyskiem.
 3. Lampy sufitowe należy podkreślić lub oświetlenia.
 4. Making ściany i sufit może być bardzo różny kolor i powinny dać pierwszeństwo do stref o odcieniach.

Na salonie jest lepiej wybrać mały rozmiar błyszczącego sufituNa salonie jest lepiej wybrać mały rozmiar błyszczącego sufitu

Jeśli salon jest na planowaniu niektórych funkcji, takich jak nisze, projekcje i podobnej konfiguracji, nie należy wprowadzać swoje wady i zalety pokoju. Do życia w domu przechodzą proces nie jest łatwe. Ale konieczne jest, aby zwrócić uwagę na meble od projektantów, a także małej wielkości wnętrza, zdolny do poprawy pokoju i nie pogorszy to.

Nie bój się eksperymentować, bo pewien wybór nowego i niezwykłego może być ruch w prawo.

efekt iluzja

Nowoczesna Firma do produkcji mebli może zaoferować tysiące ciekawych wydarzeń, takich jak IKEA jest znanym fabryka, która produkuje oryginalne i nowoczesne wnętrza. Teraz jest bardzo modne w małym salonie, aby stworzyć efekt iluzji, w którym sufit jest podniesiony i przedłużyła ściany. Zastosowanie gładkie, miękkie i jasnych barw umożliwia osiągnięcie bardzo rozszerzenie przestrzeni, a także przy użyciu błyszczącą powierzchnię.

Wyrównanie obiektów w pomieszczeniu powinny być wykonane tak, że nikt, nawet najmniejszy akcesorium nie zakłóca postrzeganie wnętrza.

Projektanci powinni nie zaśmiecać przestrzeni, ale nie zostawiaj go zbyt pusty, więc jako rodzaj operacyjny nie stworzyć komfortową atmosferę i złe wrażenie. W takich pomieszczeniach powinno być otwarte zasłony, jak to możliwe, należy trzymać tapety, która będzie obraz horyzontu, las lub oceanu. Wielkość takiego obrazu, pożądane jest, aby wybrać w rozmiarze ścianie naprzeciwko okna.

Zaprojektować mały salon we wnętrzu (wideo)


Możliwości morze. Ale najważniejszą rzeczą jest nie przeciążać pokój, aby nie umieszczać zbyt dużo zieleni, akcesoria, a także ramki, figurki i inne podobne elementy.

Powodzenia!

Zaprojektować mały salon we wnętrzu (zdjęcie)

gostinaya-spalnya4 23 letnix-gostinyx s-nezhnym-dizajnom-20 DIZAYN-kompaktnoy-gostinoy-09 ekscytujące-apartment-living-room-wystrój wnętrz-apartament-pokojowe CI-HGRM-vanessa-dina-kronika-kominek-Mantel-living-rooms4x3jpgrendhgtvcom1280960 cbff88d6ecc0f892-1024x769 Gostinaya18kv78 pokój dzienny-Decor-idee-7 liviginroom2 002-e1435671960111

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

map