Wybór i układania podłóg laminowanych we wszystkich pokojach i korytarzu

12 October 2017Podłogi laminowane - jest to świetny sposób, aby podłoga praktyczny i pięknyPodłogi laminowane - jest to świetny sposób, aby podłodze praktyczne i krasivymPri naprawy należy brać pod uwagę każdy szczegół: od montażu sufitu i podłogi do drobnych szczegółów dekoracyjnych. Obecnie istnieje wiele opcji podłogi. Najważniejsze jest, aby wybrać zakres, który będzie najbardziej odpowiedni dla danego pomieszczenia. Jeśli w łazience lub toalecie najlepiej jest zainstalować kamienia lub płytek ceramicznych, sypialnia i pokój dzienny lepiej jest zatrzymać wybory na podłodze lub laminatu. W celu ustalenia tego rodzaju podłogi siebie nie jest tak trudne. Zgodnie z zaleceniami i instrukcjami, aby pomóc w tej sprawie.


Wybór laminatu korytarz, kuchnia

Planowanie, jak również wielkość pomieszczeń, są zupełnie inne: jest idealny dla apartamentów typu studio, wygląda okropnie w zwykłych mieszkaniach. Dlatego przy wyborze wykładziny podłogowej należy kierować rodzaju mieszkania, no i oczywiście zdrowy rozsądek. Odgrywa ważną rolę i budżetu, a nie każdy może sobie pozwolić na spędzenie tylko do instalacji podłogowej-ogromnej sumy pieniędzy. Jednakże, istnieje przekonanie, że tańszy materiał, więc jest gorzej.

Przy wyborze laminatu do kuchni, przedpokoju, wziąć pod uwagę wielkość i charakterystykę pomieszczeńPrzy wyborze laminatu do kuchni, przedpokoju, wziąć pod uwagę wielkość i charakterystykę pomieszczeń

Oczywiście, w tym trochę prawdy, ale także wysoki koszt rzeczy nie mówi o jego trwałości i wytrzymałości. Często wysokie koszty mogą zależeć od gatunku wybranego produktu.

Warto zauważyć, że taki zasięg jak laminat jest niemal powszechne. Może być instalowany zarówno w salonie, jak iw sypialni. Laminat będzie również świetnie wyglądają w korytarzu, kuchni.

Na początku należy wskazać, że tego typu wykładziny podłogowej jest z dwóch głównych typów:


 • Do użytku w gospodarstwie domowym;
 • Do stosowania w środowiskach przemysłowych.

Drugi rodzaj, oczywiście, różne właściwości, a mimo to jest znacznie tańsze, ale zainstalowane w miejscach takich jak mieszkania lub domu, to nadal nie jest tego warta. Pierwszy typ laminatu jest idealnym miejscem na sali-kuchnia. Na takich obszarach, w których uszkodzenia mechaniczne są nieuniknione, konieczne jest, aby wybrać laminatu z dodatkową powłoką, która zapewni dodatkową materiału oporowego, a także, co ważne, odporność na wilgoć.

Warto również wspomnieć o wyborze pokrycia kolorów. W tym przypadku, na takim pomieszczeniu, przedpokój, kuchnia jest lepiej wybrać ciemne kolory. Dają pokój dodatkową niezawodność i zapisać na rozwód podczas czyszczenia.

Jakie wybrać korytarz laminatu: gatunek

Korytarz czy przedpokój w potrzebie starannego doboru podłogi. Zakończyć tę przestrzeń jest szczególnie ważne, ponieważ jest to wejście pierwsze wrażenie o mieszkaniu. To z gości sala zapoznania się w pierwszej kolejności.Po sali należy zwrócić uwagę na kuchni, co do zasady, to pokój jest blisko, a często są one łączone.

Wnętrze hali będzie wyglądać świetnie prostokątnego laminatuWnętrze hali będzie wyglądać świetnie prostokątnego laminatu

Wybierz piętro korytarz - nie jest łatwym zadaniem. Przy wyborze współczesnym oczy po prostu uciec podłogi. Wraz z paneli podłogowych, płytek byłoby to świetne rozwiązanie, ale jest to dość śliski i jeśli upuść go na podłodze, na przykład telefon, można pożegnać się z nim.

Na tej sali, oczywiście, najlepiej pasuje laminatu. On nie jest gorsza od charakterystyki płytki, ale jest łatwiejsze do zainstalowania. Nawet w wąskim pokoju, aby zainstalować to nie będzie trudne.

Obecnie istnieją dwa podstawowe typy płyt laminowanych:

 • kształt prostokątny;
 • Kwadratowy kształt.

Montaż, zarówno pierwszy i drugi typ niemal równowartość w złożoności. Musimy pamiętać, że na gładkie podłogi można nabyć i cieńszą grubość powłoki zaledwie 6 mm, ale na nierównej podłodze lepsze dopasowanie grubszej wersji 12 mm. Grubość ta jest doskonale ukrywa wszelkie niedoskonałości i sprawia, że ​​seks gładsza.

Design Ideas: laminat udekorować salę

Opinie i informacje zwrotne są bardzo różne, więc jest pokryć podłogowych jak laminat może prowadzić ku uciesze jednych, a innych całkowicie zawieść.

Udekorować salę, można skorzystać z laminatu z imitacji płytek ceramicznychUdekorować salę, można skorzystać z laminatu z imitacji płytek ceramicznych


Tak więc, oprócz kolorów z ciemnych kolorów na światło, są też różnego rodzaju figur na deskach lub kwadraty laminatu, na przykład naśladowania:

 • Pokrycia drewniane;
 • płytki ceramiczne;
 • kamień naturalny;
 • Skóra krokodyla.

Ten ostatni typ rysunku jest dość trudne do spełnienia. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to możliwe i kombinacja różnych wzorów, które będą również dobrze wyglądać i niezwykłe. Jak wspomniano wcześniej, układanie laminatu nie powoduje wiele problemów. Główną rzeczą, trzeba pamiętać, że przed zamontowaniem pokrywy trzeba przygotować podłogę prawidłowo, a mianowicie ustalenie podłoża.

Podłoże jest po prostu konieczne, aby wyrównać wykładziny podłogowej, jak również redukcję hałasu i ochronę przed ekstremalnymi temperaturami. Również z podłożem staje się bardziej wodoodporną podłogę.

Przed uruchomieniem podłoża, konieczne jest, aby oczyścić wykładzinę wzdłuż iw poprzek kurzem i brudem, a dopiero potem można dokonać przejścia do montażu do podłoża.

Podłogi laminowane w korytarzu i kuchni

Połączenie korytarzu i kuchni jest dość powszechne w nowoczesnych rozkład mieszkania, więc powinniśmy zacząć układać podłóg laminowanych z aneksem kuchennym w kierunku drzwi. Przy wyborze podłogi Warto też pamiętać, że muszą one być przeciwnego koloru na suficie. Na przykład, jeśli sufity są białe, podłoga jest lepiej umieścić ciemne odcienie i odwrotnie.


Warto pamiętać, że klasa laminat odgrywa również rolę. Dlatego przy wyborze i zakupie materiału, trzeba zapoznać się z charakterystyką, w celu uniknięcia nieprzewidzianych przykre konsekwencje.

Naprawa w korytarzu może być niezależnie, co najważniejsze - Uzyskanie wszystkich niezbędnych materiałów i wysokiej jakości laminatuNaprawa w korytarzu może być niezależnie, co najważniejsze - Uzyskanie wszystkich niezbędnych materiałów i wysokiej jakości laminatu

Tak, nadszedł czas, aby rozpocząć część, w której kładziemy podłogę laminowaną własnymi rękami.

Sam proces jest dość prosty i składa się z kilku etapów:

 • Wytwarzanie i oczyszczanie pierwotnego podłogi;
 • Instalacja podłożu;
 • Instalacja laminatu;
 • Cokoły narożne dekoracji.

Każdy z etapów jest bardzo proste i zostało opisane powyżej. Pozostaje opisać siebie instalację laminatu. Trzeba zacząć pracę z rogu pokoju, który znajduje się w pobliżu okna, ważne jest, aby pamiętać, że nie powinniśmy spoczywać na pokładzie z powrotem do tyłu, należy pozostawić szczelinę od ściany około 1 cm.

Większość rodzajów laminatów są gotowe do montażu gotowego, więc nie ma potrzeby dalszego przetwarzania szwy z uszczelniaczem lub klejem, wystarczy przynieść jedną płytę na drugą pod kątem 45 stopni i zatrzasnąć zamek. Po całej podłogi laminowane, konieczne jest, aby ozdobić kątowniki listwy przypodłogowe. Odbywa się to dość proste i nie zajmuje dużo czasu.

Leżeliśmy laminowanych własnych rąk w przedpokoju (wideo)

Tak, jasne lub ciemne podłogi zostanie wybrany zgodnie z zasadami projektowania, czy nie, wzorzyste podłogi z drewna lub zdjęcia - wszystko to nie ma znaczenia, piękno podłogi są prawidłowo zainstalowane i wytrzymałościowych. Wraz z odpowiednim podejściem i ciężkiej pracy można uzyskać doskonałe połączenie powłok i stylów wnętrz. Położyć taką doskonałość byłaby przyjemność, a cały splendor końcowej pracy pojawią się nie tylko w postaci graficznego, ale również w rzeczywistości.

Przykłady mieszkań konstrukcja z lominatom (wnętrza zdjęcia)

1min14 1 Laminat 2-Laminat 3 02 4 Laminat 31 8798b9f5bb72170cadc6d17325845b73 36 9686a30b48166b4a71e6e2719ec99e5d

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 85

map