Wybór i naprawa sufitu w łazience

12 October 2017Na zakończeniu suficie za pomocą materiałów odpornych na wilgoćDo wykończenia sufitu używany zmywalną materialySanuzel - pomieszczenie o dużej wilgotności. Dlatego też do wykończenia sufitu trzeba używać materiałów odpornych na działanie wody. Ponadto, przy wyborze materiału zwrócić uwagę na jego praktyczność. Wolą materiałów łatwo utrzymane. Ponadto, przy wyborze sufitu w łazience trzeba wziąć pod uwagę konstrukcję, w której trwały pokój.


Sufit w łazience: jakie opcje istnieją wykończenie

Zazwyczaj, sufit w łazience tylko shpaklyuyut i kolor. Taka opcja wykończenia jest bardzo praktyczne i niedrogie. Jednak opcja ta przewiduje zakup specjalnym wykończeniem materiałów odpornych na działanie wody. Ponadto strop kit jest bardzo czasochłonne, jeśli występuje w różnych odmianach.

Stretch sufit wygląda bardzo atrakcyjne i łatwe do czyszczeniaStretch sufit wygląda bardzo atrakcyjne i łatwe do czyszczenia

Jeśli szukasz wytrzymałego i stosunkowo niedrogim powłoki, należy zwrócić uwagę na panele PCV. To wykończenie wygląda bardzo atrakcyjne i łatwe do czyszczenia. Ustawione panele sufitowe PCV mogą być własnymi rękami.

Więcej na wykończenie powierzchni w łazience można stosować takich rozwiązaniach:

 1. Stojak sufitu.
 2. Płyty gipsowo-kartonowe.
 3. Płytki.
 4. Sufit podwieszany z płyt z PCW.

Co to jest sufit w łazience jest lepiej wybrać ograniczony budżet

Niewątpliwie najbardziej praktyczny sufit do toalety - plastik. Jest trwałe, tanie i łatwe do zainstalowania. Ponadto, sufit z tworzywa sztucznego nie wymaga specjalnej opieki. Wystarczy raz w tygodniu przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką.


Sufit z tworzywa sztucznego jest tani i łatwy w instalacjiSufit z tworzywa sztucznego jest tani i łatwy w instalacji

Montaż plastikowego sufitu w następującej kolejności:

 1. Najpierw trzeba zainstalować ramy. Aby to zrobić, należy przeciąć profil metalowy i dołączyć go do siedzenia.
 2. Następnie obtyanite pokój z plastikowym profilu. Po tym, pokroić na listwach PVC.
 3. Umieść szynę na miejscu.
 4. Po zakończeniu prac instalacyjnych, wytrzyj plastikową łopatkę wilgotną ściereczką.

Zamocować szynę ostatni jest bardzo trudne. Zamocować ten element można z metalową łopatką. Nie zapomnij, aby zainstalować najnowszą pasek, aby dostosować jego wielkość.

Naprawa sufitu w łazience z rękami

Często WC kapanie noc. W tym przypadku trzeba wykonać powłokę naprawy. Jeżeli stojak sufitu, trzeba będzie dokonać demontażu elementów, które występuje, i należy go wymienić.W przypadku wystąpienia suficie rozciąganie powinna niezwłocznie wdrożyć jego naprawyW przypadku wystąpienia suficie rozciąganie powinna niezwłocznie wdrożyć jego naprawy

Jeśli masz sufitu podwieszanego, a są zalane sąsiadów, trzeba natychmiast naprawić. W przeciwnym razie projekt nie może wytrzymać i upadek.

Naprawa sufitu rozciągania odbywa się w następującej kolejności:

 • Najpierw trzeba wyłączyć prąd.
 • Następnie wykręcić żarówkę i włożyć wąż do otworu.
 • Następnie usunięcia wody za pomocą węża. Z zastrzeżeniem pułapu tego podręcznika jest kupić dawną formę. Jeśli tkanina pomarszczone, należy go wymienić.

Jeśli masz uszkodzoną tkankę podwieszany sufit, usunąć woda powinna być w ten sam sposób. Po obróbce usunąć małe defekty przy użyciu nici nylonowej. Jeśli płótno tworzą duże otwory, mogą uszczelnić za pomocą włókna szklanego.

Jeśli masz normalne Sufit malowany, najpierw trzeba usunąć plamy i inne mikro-ubytków. Po tej procedurze, trzeba pozwolić na suchej powierzchni. Następnie pokrycie sufitu środka antykorozyjna. Aby to zrobić, należy użyć fletsevoy pędzla. Nie zapomnij nosić respirator, gogle i rękawice, jako środki antykorozyjne są toksyczne. W razie uszkodzenia ściany w łazience, a następnie skorygować defekty w ten sam sposób.

Co lepiej zrobić sufit w łazience bez ograniczeń w budżecie

Jeśli nie jesteś na ograniczenia budżetowe, to lepiej wybrać lustrzanym sufitem. To wykończenie wygląda w kąpieli luksusowy i nadzwyczajne. Jako rama do sufitu zwierciadła muszą korzystać z profili metalowych zwiększoną wytrzymałość. Zmontować ten projekt z własnych rąk jest bardzo trudne, więc najlepiej jest zwrócić się do doświadczonych specjalistów.

Lustrzanym sufitem w łazience wyglądał dość niezwykłeLustrzanym sufitem w łazience wyglądał dość niezwykłe


Wady sufity lustrzane są:

 1. Wysoki koszt budowy. Zamiast lustra można wykorzystać nowoczesne panele plastikowe, jednak taki projekt będzie wyglądać trochę gorzej.
 2. Lustrzane sufity kapryśne w opiece. Takie wykończenie zapewnia codzienne polerowanie.
 3. Niska wydajność operacyjna. Lustrzane sufity łatwo ulegają uszkodzeniu, więc są one krótkotrwałe.

Jeśli jesteś w poszukiwaniu niezwykłej kąpieli projektowania, a następnie spojrzeć na suficie szafy. Stojaki wykonane są z tworzyw sztucznych, stali i aluminium. Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo aluminium jako materiał nie rdzewieje w czasie i jest trwały.

Rozwiązanie kolor sufitu mogą być bardzo zróżnicowane. Na przykład, powłoka może być chrom lub złota płyta kolorów w jednolitym kolorze. Złożyć stojak sufitu jest bardzo prosta. Ponadto pułapy te są mało wymagające w opiece. Cechy, podwieszane sufity mogą być stosowane do wytwarzania zakrzywionych powierzchni.

Jak zrobić sufit kasetowy w łazience

Zrób sufit kasetowy w łazience jest bardzo prosta. Należy zauważyć, że rozwiązanie to powinno być stosowane do pomieszczeń o niskim sufitem. Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo aluminiowych sufitów kasetonowych, w którym układ zamknięty.

Sufit kasetowy powinny być stosowane do pomieszczeń o niskim sufitemSufit kasetowy powinny być stosowane do pomieszczeń o niskim sufitem


Montaż kasetonowy strop w następującej kolejności:

 • Po pierwsze, należy zaznaczyć sufitu.
 • Dołączyć do profilu narożnego ściany. Nie zapomnij, aby wywiercić otwory w ścianie, włożyć kołki i przykręcić śruby. Odległość pomiędzy sąsiednimi zatyczki nie powinna być większa niż 45 centymetrów.
 • Pociągnąć linkę lub sznurka na przeciwległych ścianach.
 • Dołączyć do wieszaków sufitu. Aby to zrobić, należy użyć specjalnych kotew.
 • Zainstalować główny podręcznik. Aby to zrobić, trzeba oprzeć je na profilu narożnego i przykręcić wieszaki.
 • Ustaw na głównych przewodnikach panele dekoracyjne.

Racjonalnie korzystać czarny sufit w łazience

Czarny sufit w łazience wygląda bardzo atrakcyjne i efektowne. Błyszczący ciemny wykończenie dobrze łączy się z dowolnymi rozwiązaniami zwolnieniem. Czarny sufit łączy ładnie z czarnych płytek.

Czarno błyszczący sufit w łazience jest połączony z płytką dowolnym kolorzeCzarno błyszczący sufit w łazience jest połączony z płytką dowolnym kolorze

Najlepszym rozwiązaniem jest rozciąganiem czerni sufitu. Takie rozwiązanie doskonale pasuje do wnętrza łazienki, wykonane w stylu minimalistycznym. Czarny sufit napinany jest skromny w pielęgnacji i trwałe.

Czarny sufit napinany nieracjonalne wykorzystanie jeżeli:

 1. Obszar łazienka więcej niż 20 metrów kwadratowych.
 2. Ściany ozdobione są białymi płytkami.
 3. W łazience sufit jest zbyt niska.

Wykończenie sufitu w łazience (wideo)

Przy wyborze sufitu w łazience kierując się własnymi preferencjami i projektowania łazienki. Należy także wziąć pod uwagę charakterystykę pomieszczeń. Jeśli masz niski pułap, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie - tynkowanie lub PCV panele. Łazienka duży rozmiar odpowiedni lustrzane sufity. Jeśli w łazience jest wykonana w nietypowej kolorystyce lub projektu, dać pierwszeństwo sufitów podwieszanych.

Sufit w toalecie (zdjęcie)

01eed347b0e92322042ca36acc0a9e98 29 04 6f3a2b5f5868b3e888961e47dc2de295 8 8fccd9a48ca18548bb9cbca96e4bfada 22184e9f89ad57b3cfbbf213d394db19 323 1318356E 201411102233494

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 79