Wybór gotowych drabiny 3 ważnych wymogów

Wybór gotowych drabiny 3 ważnych wymogów

12 October 2017Gotowe schody mogą różnić się kolorem, kształtem, cena i materiał, z którego są wykonaneGotowe schody mogą różnić się kolorem, kształtem, cena i materiał, z którego są wykonane Podczas budowy pożądanego produktu jako drabiny, trzeba brać pod uwagę charakterystykę wszystkich żyjących w domu rodziny, ponieważ głównym witryna powinna być bezpieczeństwo i komfort, a drugi - wygląd. Drewniane schody pokazać nie tylko estetyczny smak właścicieli, ale także są przyjazne dla środowiska i naturalne.


Gotowe drewniane schody: piękne i praktyczne

Aby doprowadzić do takiego podmiotu we wnętrzu, które będą spełniać wszystkich mieszkańców domu, trzeba spełniać określone wymagania.

Są to:

 1. Prostota i łatwość użytkowania w czasie schodach - szczególnie tym razem musi być uznane, jeśli dom jest zamieszkany przez starszych i małych dzieci. Po tym wszystkim, są te typy drabin, że atrakcyjny wygląd we wnętrzu, ale nie są one bardzo wygodne w codziennym życiu.
 2. Niezawodność - podobny punkt należy rozważyć, gdy nie jest to konstrukcja drabina. Ponieważ każdy błąd może prowadzić do stopniowego rozluźnienia struktury i w efekcie do jego uszkodzenia.
 3. Harmonijne połączenie z innymi przedmiotami we wnętrzu - schody wykonane z drewna powinny być tworzone w stylu, który jest głównym dom, a nie zbyt wyróżniać się z tłumu.

Gotowe schody drewniane posiadają wiele zalet, wśród których należy wymienić kompatybilność ekologiczną i dobrej jakości estetycznejGotowe schody drewniane posiadają wiele zalet, wśród których należy wymienić kompatybilność ekologiczną i dobrej jakości estetycznej

Eksperci twierdzą, że lepiej jest, aby zapisać się na wysokości i długości kroków, ale aby wygodną szerokość. Taka postawa jest gwarancją bezpieczeństwa i stwarza minimalne ryzyko obrażeń dla wszystkich grup wiekowych.


Wygodna gotowe schody na drugim piętrze

Często schody kupują z półki, ale można też zrobić własną produkcję.

I po raz pierwszy i do drugiej opcji, trzeba dokonać obliczeń:

 • Przewodnik wysokości pomiędzy pierwszym i drugim piętrze;
 • Oblicza się wzrost i liczby etapów;
 • Wybrany materiał i kolor.

Seryjny producent schodów puste rozwija, a osoba zdecyduje się na zakup na podstawie ich preferencji i wymagań pomieszczeń. Najbardziej popularne firmy zaangażowane w takiej produkcji jest Profi&Hobby, ponieważ ma wiele doskonałych opinii po wielu latach eksploatacji.Wybierz gotowe drabina jest to konieczne, w zależności od konstrukcji i podłogi przestrzeniWybierz gotowe drabina jest to konieczne, w zależności od konstrukcji i podłogi przestrzeni

Prostota polega na tym, że każdy element jest zapakowany oddzielnie, a następnie składa się w części, jak projektant. Przedział cenowy waha się, w rzeczywistości bierze pod uwagę nie tylko wysokość konstrukcji, ale również materiał, z którego jest wykonany. Drewno gatunków elitarnych będą znacznie wyższe i droższe niż zwykle, a metalowe schody, wraz z dużą liczbą kutej zakręcie, droższe niż zwykłe, opcja wysokiej wydajności.

Jeżeli produkt jest wykonany na zamówienie, zgodnie z indywidualnie wybranymi parametrami, to będzie kosztować znacznie wyższa niż gotowego obiektu, który będzie musiał ręcznie zebrać.

Wybór stylów gotowe drabiny z drewna

Nawet schody drewniane różnią się od koloru i rodzaju konstrukcji drewnianych, w zależności od wybranego stylu.

Na przykład:

 1. Wnętrze w stylu skandynawskim charakteryzuje się lekkich produktów kolorowych, często, aby osiągnąć podobny efekt, kroki są pomalowane na biało. Oczywistym jest również, a w połączeniu schodów - metal, drewno.
 2. Rosyjski folk styl reprezentowany jest przez masywne schody wykonane z drewna, w których ołów rzeźby Handmade, przedstawiających lub motywami roślinnymi lub różnych badań. Mistrzowie swoim rzemiośle tworzyć prawdziwe arcydzieła, które uosabiają marzenia w rzeczywistość i dać komfort w pomieszczeniu i ciepło.
 3. Schody z metalu, ozdobiony piękną kutego, podkreślają nowoczesny i elegancki high-tech, a także za najbardziej trwałe i wytrzymałe.

Drewniana drabina z brązowym kolorze doskonale pasuje do wnętrza, zaprojektowany w stylu krajuDrewniana drabina z brązowym kolorze doskonale pasuje do wnętrza, zaprojektowany w stylu kraju

Jedynym minusem jest śliski metal - aby uniknąć takich kłopotów, wskazane jest, aby zakupić gumowe scuff płyty, a chodzenie jest dużo prostsze i łatwiejsze.

Kryteria wyboru końcowych schodów wejściowych

Schody wejściowe, sprzedawany jako gotowy produkt musi spełniać pewne kryteria.


a mianowicie:

 • Powinno być wygodne dla wszystkich członków rodziny, i jest wykonana z wysokiej jakości i bezpiecznych materiałów;
 • Jego położenie i wielkość powinny odpowiadać siebie;
 • Kwestia finansowa jest nie mniej ważne, więc zanim kupisz powinien być zaznajomiony z zakresu każdej firmie i dostosowane do domu.

Istnieje wiele rodzajów drabin - skręcone, zi bez balustrady, classic, stepper. Jeśli chcesz kupić niedrogie schodach na obszarze podmiejskim, lepiej jest zatrzymać się na ostatecznej wersji, które powinny zostać zebrane. Takie konstrukcje nie wymagają specjalnych umiejętności i pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Do samodzielnego tworzenia schodów, trzeba kupić drewno - często zaczerpnięte z dębu lub jesionu, przygotowanie narzędzi i wykonywania obliczeń. Następnie, po plan, można dokonać i montażem konstrukcji.

Jeśli dom ma małe dzieci, schody muszą być wyposażone w poręczJeśli dom ma małe dzieci, schody muszą być wyposażone w poręcz

Najbardziej popularne są drewniane i metalowe schody, ale nowoczesne trendy w modzie nie są statyczne i rozwijać nie mniej skuteczne i wygodne produkty wykonane z innych materiałów. schody szklane wydaje się niepraktyczne i kruche, ale jest to błędne, ponieważ nie stosować szkło o wysokiej wytrzymałości, które mogą wytrzymać duże obciążenia i aby stworzyć efekt przestrzeni powietrznej.


Jedynym minusem tego produktu jest brak poręczy, nie może być na tyle wygodną opcję, jeśli masz małe dzieci lub osób starszych.

Gotowe projekty dla średnich obliczeń, więc możemy założyć przybliżeniu wysokość i szerokość schodów, jak również wielkości całej konstrukcji.

Kamienne schody nie są tak częste jak drewno lub wykonane z metalu, ale również mają różne kolory i rodzaje faktur. Produkty te uzupełniają i podkreślają nowoczesny styl lub nowoczesny, ale są droższe i są znacznie cięższe niż wszystkie wcześniej omówione.

schody murowane często stosowane w domach wiejskich, gdzie jest dużo przestrzeni, struktury te są ogromne, ale są też trwałe jak kamień. Schody betonowe są dość oryginalne, bo z tego materiału można osiągnąć ciekawe kształty, tworząc projekt dla każdego smaku i stosowaniu najbardziej śmiałe pomysły.

Przegląd gotowych klatek schodowych (wideo)

Ponadto, prawidłowo i efektywnie można wykorzystać przestrzeń pod schodami. Do tych celów bardziej nadaje metalowych lub drewnianych konstrukcji, za pomocą którego można umieścić mały ustawienie biura, gdzie stół i komputer. Nie mniej ciekawym pomysłem jest zainstalowanie w tym miejscu szafki na odzież sezonową. W takim układzie, nie mogą być przechowywane i drobny sprzęt gospodarstwa domowego.

Przykłady prefabrykowanych schodów (wnętrza zdjęcia)

060315101540FLY 0a354400b842ee91920a9235fe08f4ba 1 2110 5-do-Zhe-Vid sverhu 48afd144bd67a58f3fb2c8ee81a5eea3 1500-4764673ce0810d2d20e8b89a752117e2 550827311 632112d3f4c8fe690d0ea8b102f317c3 a5848aaab7a82317bfb75aeeebb664f7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 38

map