The BlogStanąć w salonie jest funkcjonalny mebel, który ma doskonałe właściwości estetyczneSzafa w salonie jest funkcjonalny mebel, który ma doskonałe właściwości estetyczne Po remontu jest zazwyczaj w salonie znajduje się pytanie o meble. A od telewizora - integralna część tego pokoju, trzeba być w stanie go zainstalować. Jest często używany jako stand długiej szafce w salonie, ponieważ może pomieścić nie tylko telewizji, ale również innych urządzeń elektronicznych, a dekorowanie pokoju z jej projektu.


Szafa w salonie: typy i modele

Umieszczenie telewizora w salonie, nie każdy ma chęć i możliwość zamontowania go na ścianie. W takim przypadku, krawężnik naprawdę pomaga się. Umożliwia dostęp do złączy na tylnym aktów ściennych jak drużyna dysków, innego sprzętu, słuchawki, itp Długa obudowa jest zwarta i jednocześnie może pomieścić wiele różnych rzeczy.

Wybór pachołków zaskoczony jego różnorodności i często dość niskiej cenie. Istnieją różnice w materiale, wzornictwa i cech funkcjonalnych. Więc każdego wnętrza można wybrać odpowiedni model.

Istnieje szeroka gama słupków, które różnią się między sobą kształtem, kolorem i cenąIstnieje szeroka gama słupków, które różnią się między sobą kształtem, kolorem i ceną

Istnieje kilka rodzajów rekomendacji:


 1. Z wbudowanym uchwytem. Dzięki nim i zmienić kąt telewizora można obracać. Ta funkcja pozwala cieszyć się widokiem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Ze względu na obecność uchwytu TV może być umieszczony w dowolnym miejscu, bez konieczności wiercenia ściany. Specjalny kanał przewidziane w celu ukrycia przewodów i innych urządzeń;
 2. Szafka z komodą. Najwygodniejszym rozwiązaniem dla salonu. Ma ogromny wygląd i wymiary, ale zmieści się wiele rzeczy, a nawet ubrania z niej. Szafka posiada chowane skrzynek i półek, które można umieścić kolumnę;
 3. Szafka wisząca. Coraz bardziej popularne w tej chwili, pokój z instalacją kamień staje się bardziej przestronne. Mocowanie odbywa się do ściany, pod pozostałej wolnej przestrzeni. Materiał na tych słupkach może być dowolna, ale priorytetem jest nadal lekkość i nieważkość. Mimo swojej wielkości, szafy ścienne są funkcjonalne i mogą być używane do przechowywania różnych rzeczy;
 4. Szafa narożna. Dla takiej małej szafce w salonie może być zbawieniem. Jest on umieszczony w rogu, a to oszczędza znaczną ilość miejsca. To jest tak funkcjonalny jak inne, do tej samej szafy narożne pochwalić wspornik na zwiększenie kąta widzenia. Ma komoda, pudełka na drobiazgi i przedziałów;

Ważne jest, aby wiedzieć, jakie modułowych mebli do salonu mogą dodawać do wnętrza zawieszonych postumentach o różnej funkcjonalności.

Meble i pokój dzienny: szafka jako element wystroju

Solidne i funkcjonalne meble niezbędne dla każdego domu. We wnętrzu znajduje się doskonałość wraz z pojawieniem się prawdziwych wybranych produktów. Ale oprócz istotnych korzyści i wyglądu, więc teraz możemy mówić o szafy do salonu jako element wystroju wnętrz.

Słupki te wytwarzane z różnych materiałów: 1. Drewno (lub DSP);
 2. z tworzywa sztucznego;
 3. Szkło.

Szafka dekorować stosując różne elementy dekoracyjne, lampy, obrazy lub wazonySzafka dekorować stosując różne elementy dekoracyjne, lampy, obrazy lub wazony

Cokoły szkła jest teraz coraz bardziej istotne, będą one pasować do każdego wnętrza i pokojowej projektu. Dla małych salonach jest doskonałym wyborem: takie szafki wydają nieważkości. Zwykle jest to szafa wygląda jak stolik do kawy, a znajdują się na dolnych półkach do wyposażenia domu. Specjalna folia może szklankę dowolnym kolorze.

Duży salon będzie wyglądać lepiej z ciężkich tabelach z oryginalnym wykończeniem i zmieścić mały płaski i kompaktowy, w których kilka pól.

Aby stać się częścią szafy meble wnętrza składu, kolorów powinna być taka sama lub w połączeniu z barwą głównego (na przykład mebli w postaci białego stojak może nie być zgodna z ciemnobrązowego tabeli). Mauvais ton zostanie umieszczony obok innego koloru mebli. Jeśli telewizor wiszący na ścianie, pusty postument staje się niezależnym elementem wnętrza. Dla minimalistyczny styl może być umieszczony na zdjęciach postumentem lub małych zakładów, będą one przynieść osobowość do pokoju. Wąska obudowa nadaje się jako stojak pod lampą.

Wybór kredensy i szafy w salonie

Komoda - rodzaj mebli, szafy związanej, ale ma bardziej imponujące rozmiary. Przynosi zaprojektować pokój niepowtarzalny urok i pomaga utrzymać porządek, tak wiele jest tak lubi to. Łatwość projektowania jest poprawna rzeczą jest poszukiwany natychmiast, nawet jeśli istnieje duże rozmiary półek.

Kredensy mieć kilka konfiguracji:

 1. Klasyczny wariant z szufladami;
 2. Z obecnością dodatkowych półek i oszkleniem;
 3. Dresser-kredens. Może on służyć jako podstawa do telewizora;
 4. Na stole molo szkła.

Tumba to nie tylko stoiska TV, ale również meble do przechowywania różnych przedmiotów gospodarstwa domowegoTumba to nie tylko stoiska TV, ale również meble do przechowywania różnych przedmiotów gospodarstwa domowego

Przy wyborze komoda, trzeba zwrócić uwagę na fakt, że tylna ściana jest mocno przylegać do ciała i był stały. Przebieg drzwi i szuflad powinny być gładkie. Do małych pomieszczeń jest do podjęcia kątową odmianę piersi i styl wyspa będzie wyglądać dobrze w dużym pokoju, który może być umieszczony w dowolnym miejscu.


Komody - najlepszym rozwiązaniem dla kawalerce, gdzie mieszka jednocześnie służy jako sypialnia. W górnej części kredensu może służyć jako toaletka, lustro jest wizualnie zwiększyć pokoju.

Wybierając kamień na hali należy zwrócić uwagę na jej wymiarach: powinny one dopasowane do rozmiaru telewizora. Stoisko powinno być stabilne i trwałe.

Rogu komody i szafy do salonu: rodzaje i funkcje

meble narożnik jest popularny nie tylko właściciele małych mieszkań, ale także wśród tych, którzy cenią sobie piękno i elegancję. Stylowa i oryginalna, sami stają się ozdobą pomieszczenia. Okucie może być podłoga lub powieszenie. Ale na podłodze w salonie może być o wiele bardziej często.

Istnieją trzy typy:

 1. Obecność nogi;
 2. Brak nóg;
 3. Z kołami.

Szafki narożne są dobrze nadaje się do małych pomieszczeń mieszkalnych, ponieważ nie zajmują dużo miejscaSzafki narożne są dobrze nadaje się do małych pomieszczeń mieszkalnych, ponieważ nie zajmują dużo miejsca


Protoplasta kamieniu piersiowej i kątowego jest duży i przestronny bagażnik babci, dlatego, że jest tak wszechstronny.

Funkcje jakie pełnią, stoły dzielą się na:

 1. zmywania;
 2. Akwarium;
 3. Na ekranie telewizora.

Rogu komody lub szafy do zaoszczędzenia miejsca i udekorować pokój ich niezwykłego wyglądu, dodają uroku każdemu wnętrzu.

Szafka wisząca w salonie pod telewizorem

Meble nie jest całkowicie zawieszony na podłodze, jest przymocowany do sufitu, ściany lub innego rodzaju wsparcia za pośrednictwem specjalnych uzgodnień. W celu uniknięcia problemów z wykorzystaniem podobnych mebli jest przyłączone do ściany nośnej lub stropu, ich wytrzymałość nie powinno być wątpliwości.

Wiszące szafa wygląda niezwykłe i trudne, więc jeśli jest chęć dywersyfikacji wnętrze, konieczne jest, aby wziąć coś od wiszące meble.

Szafki wiszącej doskonale pasują do wnętrza, zaprojektowany w stylu hi-tech czy nowoczesnySzafki wiszącej doskonale pasują do wnętrza, zaprojektowany w stylu hi-tech czy nowoczesny

Oprócz imponującej wielkości, wiszące szafki dla telewizji powinny:

 1. Być stabilne;
 2. Być wygodne do oglądania telewizji;
 3. musi posiadać wysoką wydajność;
 4. Ona powinna być w obecności dodatkowych funkcji;
 5. Musi przedstawić piękny design, w pełni nadaje się do wnętrza.

Jakość powinna być na wysokości: bez utraty szuflad z prowadnicami, kształtki nie powinny znacznie wystawać poza krawędź produktu, powierzchnia powinna być gładka i drzazg. Materiał należy stosować przyjazne dla środowiska, bez szkodliwych oparów.

Aby dokonać wiszącą szafkę wizualnie nawet łatwiejsze, powinien być umieszczony pod mat lub neon. Więc to tworzy iluzję pływające meble z podłogi. Taka konstrukcja kulminacyjnym zachwyci gości.

Wybór tabel w salonie długi (wideo)

Najlepszym rozwiązaniem, aby zainstalować swój telewizor w salonie - to długa kredens. Wiele słuchawki mają już miejsca na ekranie telewizora, ale wielu, oszczędności, wybierając mniej masywną meble i tylko wygrać. Tabele te są proste i łatwe w obsłudze, są dobre w cenie i piękne. Najbardziej przystępne Model wykonany z płyty wiórowej, a szkło i drewno mają wysokie ceny.

Przykłady postumentach w salonie (foto)

HuelstaScorpia1 4a968a02efd74e322efe197448bb9ee0 8e9767fc1dd0bb0f46df6483bf09a206 13-14 861tv 981b0dc89dc4bbb5e7c1964883159b7e 12293-5411aa3b5a08e 118154244w640h640furnituretvcfurniture 697483455 1555835950

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 59 = 63