Wybierz wysuwany uchwyt obrotowy dla TV sufitu

Wybierz wysuwany uchwyt obrotowy dla TV sufitu

12 October 2017Zabezpieczanie telewizora do sufitu nie tylko ozdobić swoje wnętrze, ale również podkreślają oryginalny design pomieszczeniaZabezpieczanie telewizora do sufitu nie tylko ozdobić swoje wnętrze, ale również podkreślają oryginalne wzornictwo komnatyMozhno czy zamocować telewizor na suficie? Tworzenie takiego konstruktu może być przewidziane, że strop czy napięcie wstęgi wystarczającą wytrzymałość. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ciężar telewizora. produkować specjalną konstrukcję do mocowania maszyn. Ponadto, przed rozpoczęciem prac jest konieczne, aby otwory w powierzchni bazowej lub napinacza internetowej.


Zabezpieczanie telewizora do sufitu płyt gk

Wielu ludzi wierzy, że aby zamocować telewizor na suficie gipsowo-kartonowej jest niemożliwe, ponieważ arkusze płyt gipsowo-kartonowych mają niską wytrzymałość. Jednak tak nie jest. Dołączyć chowany uchwyt obrotowy na suficie gipsowo-kartonowych może być.

Wysuwane ramię idealny do montażu telewizora, nawet na suficie gipsowo-kartonowejWysuwane ramię idealny do montażu telewizora, nawet na suficie gipsowo-kartonowej

Montaż konstrukcji odbywa się w następującej kolejności:

 1. Określić miejsce, w którym odbiornik telewizyjny jest ustawiony. W tym momencie, należy wywiercić otwór o średnicy 5-6 mm.
 2. Po tym, wybrać miejsce do mocowania wspornika. Pamiętaj, że nie powinno być sekcja wsparcie w miejscu montażu.
 3. Wykonać otwór pod wspornikiem. Średnica szczeliny powinna wynosić nie więcej niż 25 mm.
 4. Dokonaj przekładek. Ich zastosowanie do wytwarzania rur z tworzywa sztucznego.
 5. Zrobić dziury w betonowej podłodze. W tych otworach wstawić kotwy.
 6. Fix wspornik.

Pamiętaj, że kotwy muszą tonąć w oparciu o nawierzchni betonowej. W przeciwnym razie, wspornik będzie szczelnie zamknij. Ponadto zabronione dołączyć konsolę bezpośrednio do arkuszy płyt kartonowo-gipsowych.

Jak dobrać uchwyt do telewizora na wysokim sufitem

Jeśli chcesz użyć drążek teleskopowy, trzeba wziąć pod uwagę wiele niuansów w doborze materiałów mocujących. Wszystkie wsporniki można podzielić na stałe i elastyczne. Pierwszy powinny być stosowane, gdy sufit jest jednowarstwowa lub ma niezwykłą konfiguracji. Stałe wsporniki są bardziej wytrzymałe, ale nie mogą być stosowane, jeżeli masz rozciągnięte płótno panelami PCV.


Za wysokie sufity muszą być dobrane uchwyty stałe, z uwzględnieniem ich właściwości techniczneZa wysokie sufity muszą być dobrane uchwyty stałe, z uwzględnieniem ich właściwości techniczne

Najważniejszym parametrem wspornika jest jego maksymalna nośność. Do wyboru optymalnego produktu użyć specjalnych przepisów technicznych.

Następujące parametry również przy wyborze wspornik powinien uwzględniać:

 • Obecność telewizji kablowej. Wybierz wsporniki z pól w przypadku, gdy nie może zmieścić się w pustce sufitu komunikacji.
 • Obecność półkach. Niektóre modele posiadają wyspecjalizowane półki, które są przeznaczone do tunera TV lub odtwarzacza DVD.
 • Kolor produktu. Mocowania musi integrować się harmonijnie z wnętrza. Pożądane jest, aby kolor uchwytu sufitowego i to samo.
 • Wszechstronność. Jeśli planujesz zainstalować na ramieniu 42-calowym telewizorem, wolą niezwykle elastyczne wsporniki dużych rozmiarów.

Zmotoryzowany uchwyt do telewizora na suficie

Wsporniki Moc rzadziej stosowane ze względu na jego wysoki koszt. Mocowanie takiej budowy odbywa się w podobny sposób. Jednak najlepiej jest powierzyć instalację motorowe wierzchowce ekspertów, projekt jest bardzo kruche i łatwo zdeformowany.Pomimo wysokich kosztów i złożoności mocowania, wspornik zmotoryzowany świetnie wygląda na suficiePomimo wysokich kosztów i złożoności mocowania, wspornik zmotoryzowany świetnie wygląda na suficie

Instalacja systemu mechanicznego celowe tylko wtedy przekątnej telewizora ponad 32 cali. Jeśli telewizor powyżej 42 cali przekątnej, to najlepiej ustawić specjalny podnośnik sufitowy, który ukryje monitora w grubości stropu.

Przy wyborze modeli zmotoryzowane zwrócić uwagę na:

 1. Jakość wykonania.
 2. Nośność na części.
 3. Wymiary produktu.
 4. Możliwość automatycznego powrotu ramienia do pozycji wyjściowej po telewizor jest wyłączony.
 5. Producentów. Ugruntowaną produktów koreańskiej firmy Alerta, Benatek b MELICONI.
 6. Jakość mechanizmu obrotowego.

Jak podłączyć telewizor do betonowego sufitu

Przeprowadzenie telewizora Uchwyt do betonowego sufitu może być przypadek tylko, jeśli powierzchnia bazowa nie ma pęknięć lub żetony. Korzystnie przed zamontowaniem uchwytu stosowanego do sufitu i roztwór primera kit.

Zabezpieczanie telewizora do betonowego sufitu to nie tylko niezawodne, ale także pierwotna decyzja o pokojuZabezpieczanie telewizora do betonowego sufitu to nie tylko niezawodne, ale także pierwotna decyzja o pokoju

Jak zainstalować wspornik na betonowym suficie:

 • Wybierz miejsce w uchwycie i umieścić na swoim układzie.
 • Wywiercenie otworu w suficie. Pamiętaj, że ich średnica musi pasować do średnicy śruby. Głębokość otworu powinna być nieco większa niż długość śruby.
 • Zamocować uchwyt ramy. Aby to zrobić, należy umieścić śruby w miejsce specjalnego wypełniacza i naprawić swoje orzechy. Zaleca się również, że wystające części nitki podcięcie szlifierkach.
 • Śruba ozdobne nakrętki. Pożądane jest, aby miały one ozdobną nakładkę z tworzywa sztucznego.
 • Przesuń wiązkę do struktury.
 • Umieść kabel w plastikowym przewodem ochronnym.

W celu zaprojektowania ramy jest bardziej wytrzymała, można użyć specjalnych płyt dystrybucji. Ponadto, z ich pomocą, można równomiernie rozłożyć obciążenie na całym obwodzie konstrukcji.

Zabezpieczanie telewizora do sufitu (wideo)

Wybierz najlepszy Wspornik sufitowy przystawki. Najważniejsze - wziąć pod uwagę proporcję i przekątnej telewizora. Sposób montażu części zależy od materiału sufitowego. Instalacja na betonowym suficie wskazują wstępne wykończenie powierzchni. W pozostałych przypadkach konieczne jest jedynie, aby otwory i mocno naprawić strukturę za pomocą kotew. Jeśli telewizor jest ciężki, to zaleca się stosowanie płyt dystrybucji lub profili metalowych.


Uchwyt do telewizora (zdjęcia)

D0A2D0B5D0BBD0B5D0B2D0B8D0B7D0BED180-D0BDD0B0-D0BAD180D0BED0BDD188D182D0B5D0B9D0BDD0B5 0dfb2fc5e4adb7530aa000bfe431f15b 1 gestkiy-i podvighiy-kronshteini 1 Televisor-na-kroshteine 000007 137190 10-26 ----------- plandeka --- VESA 13744 154230 365462v01b

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 74

map