Wybierz tapetę w pokoju: prosty przewodnik

Wybierz tapetę w pokoju: prosty przewodnik

12 October 2017Wybrana tapeta powinna być w zgodzie z ogólnymi pomieszczeń wystroju wnętrzWybrana tapeta powinna być w zgodzie z ogólnym wnętrz mieszkalnych pomescheniyaVybiraya tapety w pokoju, trzeba wziąć pod uwagę obszar pomieszczenia, rodzaj oświetlenia, funkcjonalne pomieszczenia. Wybierając tapetę w pokoju, należy również wziąć pod uwagę styl i kolor mebli jest znacznie łatwiej wybrać tapetę dla mebli niż zmienić meble w pokoju. Różnego rodzaju tapety na rynek przez producenta, pozwalają zadowolić najbardziej śmiałych pomysłów i gustów klientów, a ponadto znaleźć odpowiednią tapetę może być tanio i pięknie uzupełniają wnętrze i styl pokoju i pokój w ogóle.


Co tapety do pokoju lepiej niż pobyt

Każdy pokój w pokój ma własną charakterystykę, wiedząc, oraz biorąc pod uwagę, że można zrobić doskonały naprawy za pomocą tapety. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę powierzchnię pomieszczenia, na mały pokój jest lepiej wybrać tapetę z delikatnym wzorem i ozdoba w jasnych kolorach. Ale w dużych pomieszczeniach lepiej powiesić tapety z dużymi nadrukami, można eksperymentować z kolorami, łącząc i ich łączenia. W pomieszczeniach, odpoczynek i relaks trzeba przykleić tapety stonowane kolory.

Korytarz, przedpokój i pokój dzienny, trzeba wybrać te tapety:

 • Jasne kolory i odcienie;
 • Duże ozdoby i rysunków;
 • W połączeniu tapety.

Bardzo dobrze będzie wyglądać w przedpokoju tapety z dużym ornamentemBardzo dobrze będzie wyglądać w przedpokoju tapety z dużym ornamentem

Pamiętaj, aby wybrać najlepszy materiał tapetę podczas klejenia w różnych pomieszczeniach przeznaczenia.


W pomieszczeniach, w których częste flotacji i ruchu, gdzie możliwość zanieczyszczenia, takie jak w korytarzu lub w kuchni, lepiej jest klej uniwersalny włókniny tapety, która jest dobrze obsłużony.

A w sypialni, do salonu i przedszkola jest po prostu lepiej wykorzystać naturalną tapety papierowym lub tekstylnym.

Tapeta w studio: na co zwrócić uwagę

apartament z jedną sypialnią jest raczej trudne do dekoracji i dać to reprezentacyjny, bardzo trudno znaleźć tapetę dla niego. Aby zawęzić korytarzu najodpowiedniejszy włókniny tapety winylu lub jasnego koloru, są dobrze obsługiwane od zanieczyszczeń, a światło kolorowe powiększa oświetla pomieszczenie. W kuchni jeden pokojowe, lepiej pokleit winylu tapety, korzystnie zmywalnym powierzchni. tapeta kolor powinien być również ograniczony.

Hall jest lepiej wkleić po naturalnych odcieniach papierowych lub tekstylnych, co najważniejsze wybrać: • Światło tapety ton;
 • Małe wzór lub ornament;
 • Szeroki tkaniny tapety.

Aby pokazać korzyści z wybranej tapety, należy uwzględnić ich kolor i konsystencję, zwłaszcza mieszkań i jego stylAby pokazać korzyści z wybranej tapety, należy uwzględnić ich kolor i konsystencję, zwłaszcza mieszkań i jego styl

Zaleca się w pokoju apartament z jedną sypialnią połączyć tapety z szerokiego wzoru ornamentu, klejenie lub włókna szklanego.

Sypialnia powinna również tapetą tapety z naturalnego światła kwiatów lepiej wybrać miękki różowy, biały, brzoskwinia, beż.

Można użyć tapety z małym kwiatowy wzór z ornamentem. Jeśli pomieszczenie ma niszę, to lepiej trzymać, a jeśli one wydzielają, to tylko naturalne barwniki, takie jak drewno, beton, tapety kamienia. Drzwi wewnętrzne powinny być lekkie, doda przestrzeni wizualnej.

Co tapeta w dużym pokoju lepiej, wybrać najlepszą opcję

Pokoje o dużej powierzchni, można bezpiecznie eksperymentować z kolorem i rodzajem tapety, wybierając jasne kolory, duże wydruki, łącząc ze sobą tkanin. Jeśli duża wielkość pokoju chcesz zachować wizualnie w tym samym obszarze, po prostu wystarczająco dużo miejsca, aby wkleić na własnym kolorze tapetę. Meble, elementy wystroju wnętrz i dekoracji, rośliny rosnące w pomieszczeniach, wypełnić przestrzeń.

Ale zdarza się, że pomieszczenie jest zbyt duży, duży plac pokój może uczynić obszar gruntu:

 • Wybierz obszar rekreacji;
 • obszaru roboczego;
 • Dostępne w pokoju niszy.

Najlepszym rozwiązaniem wnętrze będzie kombinacją tapety w różnych kolorach i wzorachNajlepszym rozwiązaniem wnętrze będzie kombinacją tapety w różnych kolorach i wzorach

Pomoże to kombinację różnych kolorów widma połączonych tapet z innego materiału. Dzięki tej opcji, tapetowanie, duży pokój, można zrobić bardzo stylowy. Ten pomysł nadaje się do biura projektowego, zarówno w domu jak iw pracy.


Zalety dużych pokoi na obszarze, który można powiesić tapety różnych gatunków, odważnie eksperymentować w procesie wklejanie ścianach.

Najbardziej udane rodzaje tapet do klejenia dużych pokoi, eksperci uważają włókniny, tkaniny i tapety tekstylnej. Kolory mogą różnić się od dużych wzorów i wzorów drobnym drukiem.

Pokoje z fototapet we wnętrzu

Ściana projekt Desktop, to obecny trend w świecie naprawy i wystroju wnętrz. Tapety są idealne do każdego pomieszczenia w wielkości i przeznaczenia, a jeśli poprawnie odebrać wzór może być korzystne, aby przeznaczyć pomieszczenie i jego korzyści.

Najczęstsze pomysły photowall wziąć pod uwagę:

 • miast;
 • Roślinny drukuje i przyrody;
 • zwierząt;
 • tapety dla niemowląt;
 • tapety 3D.

Mural z róż na ścianach pomieszczeń stworzy przytulną, romantyczną atmosferęMural z róż na ścianach pomieszczeń stworzy przytulną, romantyczną atmosferę


Jak dla domu i pracowni, tapety niesamowite spojrzenie na ścianach. Nowoczesne druku cyfrowego na tapetę najdokładniej i przesyła obraz rysunku za pomocą można rozszerzyć pomieszczenie wizualnie ukrywać błędy ściany.

tapety zdjęcia można wkleić na nie tylko na powierzchni ścian i sufitu, można ich używać do projektowania wklejanie starych mebli, drzwi wejściowe do pomieszczenia.

Piękne tapety w pokoju

Piękne tapety zawsze będzie uzupełnienie wnętrza, i może działać jako niezależny element wystroju. Ale co są uważane za piękne tapety? Przede wszystkim, jest odpowiednio dobrane tapety dla danego pomieszczenia. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiek właściciela pokoju. Moda i młodzież tapety w pokojach nastolatków i młodych ludzi, to jest zdjęcie tapety. W pokoju dziecięcym ładnie wyglądać tapety z postaciami z kreskówek, jasne kolory tapet. Dla młodego człowieka, dopasować Mural przedstawiający samochody z kwestiami morskimi.

Dla dziewczynek odpowiadał kwiatowe nadruki na tapety papierowe, tapety z miast, krajów, ważnych do prawidłowego kombajnu:

 • Kolor mebli i kolorów tapet;
 • styl wnętrza i tekstury tapety;
 • Wytrzymać gamę kolorów w elementach dekoracyjnych.

Tapeta z kwiatowe wzory są idealne dla tych, którzy chcą zaprojektować wnętrze w stylu ProwansjiTapeta z kwiatowe wzory są idealne dla tych, którzy chcą zaprojektować wnętrze w stylu Prowansji

Nie jest konieczne, aby podkreślić jasny kolor tapety bogatego wystroju, to lepiej jest użyć jasne dekoracje dla pomieszczeń o pastelowych tapety.

Kłucie tapety i zrobić napraw

Tapetowanie trzeba właściwie utrzymanie technologii współpracuje z tapety tkaniny przy użyciu odpowiednich narzędzi kleju. W tym celu, przede wszystkim zrobić, musimy wiedzieć, przepływ tapety na pokój, który pomoże znaleźć szczególne obliczeń tabeli. Następnym krokiem jest odpowiedni klej. Do tapety na ściany trzymać dobrze. Glinę musi być wybrane w zależności od rodzaju tapety.

I wreszcie, co jest tajemnicą udanego remontu gdy tapetowanie, tapetowanie jest poprawna:

 • Przygotowanie ścian do klejenia;
 • Korzystanie z pióra do tapetowania;
 • Prawidłowe pomiary pasków tapety;
 • Staranne stosowanie kleju na tapetę szmatką a ścianą.

Przed powierzchnia tapicerki praca ściana powinna być starannie przygotowanaPrzed powierzchnia tapicerki praca ściana powinna być starannie przygotowana

Jeśli istnieje konieczność wymiany starych tapet na nowy, absolutnie musi otynkowane ściany w błędzie miejscach i zagruntowane przed wklejeniem nowej tapety.

Starannie przygotowany do naprawy i przygotowania niezbędnych materiałów, można dokonać jakość naprawić swoje ręce, bez korzystania z usług drogich specjalistów.

Jak ozdobić ściany w pokoju z wyjątkiem tapet

Dekorowanie ścian w procesie naprawy, to najważniejszy krok, ponieważ jest ze ścianą, człowiek najczęściej kontaktuje się zarówno wizualnie i dotykowo.

Do ścian za pomocą różnych materiałów:

 • z tworzywa sztucznego;
 • bocznicy;
 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • Dekoracyjny tynk;
 • malowanie;
 • dachówka;
 • panele ścienne.

Ale najbardziej korzystne i przystępnej cenie dla każdego materiału na ścianach tapeta. Mogą farby, klej, ozdobić każdą chwilę, minimalny styl wydatków oraz zmian projektu pomieszczeń.

Jak wybrać i zastosować tapety (wideo)

Naprawy są zawsze kosztowna sprawa przed ozdobić ścianę, trzeba rozważyć plusy i minusy. Tapety zawsze zajmował pierwsze miejsce na rynku wykończenia powierzchni naprawa i pozostanie w tym samym miejscu, dzięki nowym technologiom i form materiałów produkcyjnych.

Tapeta we wnętrzu (zdjęcie)

4ea8820484799 3 22 24 52 74 91 94 154 0987

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

map