Wybierz lustrem w korytarzu: 4 istotny niuans

Wybierz lustrem w korytarzu: 4 istotny niuans

12 October 2017Lustro - nieodzownym atrybutem dla każdej saliLustro - nieodzownym atrybutem każdego korytarza prihozheyV musi występować wiele różnych mebli i akcesoriów. Ale jedno jest niezbędny dla każdej hali - lustro. Bez lustra trudno sobie wyobrazić, korytarz, bo przed wyjściem każda osoba musi się upewnić, że jego wygląd zgodny z oczekiwaniami. Niektórzy ludzie wolą małe lusterko, a ktoś musi oceniać się do jego pełnej wysokości. W każdym razie, w Sali Lustrzanej - jest rzeczą pierwszorzędnej konieczności.


Lustrzane Korytarz: mity i rzeczywistość

Instalacja 2 lustra w sali przyciąga wielu, ponieważ takie rozwiązanie pozwala ocenić jego wygląd ze wszystkich stron. 1 lustro odbicie odzwierciedlają w innym, i tak dalej. Jednak wiele przesądni ludzie obawiają się tak zwane „lustro korytarza”. Powodem jest to, że strach powierzchni odbijającej starożytności wypełnionych mistycznym sensie i lustrzanej sali w tym sensie wydaje kwintesencję mistycznego horroru, jak w rzeczywistości liczba odbić w lustrzanym korytarzu podchodzi do nieskończoności.

Do mistycznego horroru nie powstrzyma cię od używania magicznych luster w celu oceny ich wygląd ze wszystkich stron, można użyć następujących metod:

  • Zamknij jeden lustro dekoracyjne zasłony i otworzyć go tylko w celu natychmiastowej potrzebie. Przez kilka minut mistyczna istota nie proberutsya w swoim domu.
  • Aby to zrobić świadomie lustrzany korytarz, użyj lustra na kółkach i stacjonarne lustro. Ruchoma powierzchnia może być czyszczone w czasie, gdy tracisz potrzebę zbadania odbicie od tyłu.
  • Jedno lustro jest umieszczony z przodu krata, która zostanie szczelnie zamknięty podczas nieużywania.

Lustro w korytarzu korytarzu dla tych, którzy nie wierzą w przesądy, - doskonała okazja, aby podkreślić styl pomieszczeniaLustro w korytarzu korytarzu dla tych, którzy nie wierzą w przesądy, - doskonała okazja, aby podkreślić styl pomieszczenia

Jeżeli nie jesteś przesądny, hala lustro będzie spektakularny dodatek do wnętrza korytarza. Dwa lustra odbijające siebie wizualnie zwiększyć ilość miejsca nawet w ciasnej przestrzeni.

Położony w korytarzu dwa lustra

W wąskich korytarzach rosyjski czasami trudno pomieścić nawet niezbędne. Ale umieszczenie lustra nie zawsze, bo lustro nie bierze praktycznie każdą przestrzeń, optycznie zwiększa powierzchnię i bardzo pomocny osobę w swoim życiu. 2 Ustaw lustro w korytarzu - to dobry pomysł, który jest zawarty w wielu domach i mieszkaniach.


Pamiętaj, że wybór kombinacji luster, a także ich zastosowania są bardzo szerokie. Dlatego należy zbadać typowe sposoby Lustra 2 lokalizację:

  • W większości przypadków, dwa lustra umieszczone są w jednej ścianie i sprzeciwiają się ściśle przeznaczenia. Pierwszym z nich jest dla małego człowieka, a drugi pełnometrażowy należy oceniać siebie od stóp do głowy. 2 takie lusterka są doskonałym towarzyszem każdej kobiety, która pragnie mieć jako idealny makijaż, a które jest dopasowane zestawy ubrań.
  • 2 lustra umieszczone naprzeciw siebie, są wygodne, jeśli chcesz zrobić skomplikowane fryzury, a także, jeśli są istotne, ponieważ masz garnitur. Można zobaczyć siebie z tyłu - to dość nietypowa premia, która może dać tylko 2 lustra, które są umieszczone naprzeciwko siebie. Bądź ostrożny, jeśli masz skłonność do zabobonów: dobry wyobraźnia może sprawić, że wierzy w niewiarygodne okropności zazerkalnogo świata.
  • 2 identyczne lustro umieszczone na jednej ze ścian - klasyczny dla 2 osób mogły być zbierane równocześnie. Pamiętaj, że odzwierciedlenie razem w lustrze 1 jest również mało cenione w świecie mistycznej wiedzy. Tak, chroniąc się przed skutkami podziemia, a także chroniąc rodzinę przed sporów i kłótni, miejsce w korytarzu 2 luster bliźniaczych.

Zainstalowany w korytarzu zaledwie dwa lustra - to bardzo praktyczne rozwiązanieZainstalowany w korytarzu zaledwie dwa lustra - to bardzo praktyczne rozwiązanie

2 lusterka są wymagane, jeśli rodzina mieszka siostra lub matka z dorastali córka, którzy często wybierają jednego opłat czasowych.

Piękne i wygodne, z lustrem w korytarzu oświetlonym

Ważny szczegół w lustrze inline jest dobre oświetlenie. Po tym wszystkim, aby ocenić jego wygląd tylko wtedy, gdy lustro jest wyposażony w poszczególnych lamp.Oświetlenie do luster można zrobić na różne sposoby:

  •  lampy sufitowe miejscu. Jeśli rozciągnąć lub sufit, można dokonać reflektory bezpośrednio nad obszarem do domu lustro.
  • Podsufitki. Linia z lampy na wsporniku doskonale uzupełniają lustro z prostym górnej krawędzi.
  • Światła Hollywood. Idealnego oświetlenia w Hollywood garderobie pół wieku temu używane lampy żarowe, równomiernie rozłożone na obwodzie lustra. Rozwój dał nam diody LED, które będą również odgrywać rolę pięknych opraw Hollywood.
  • taśmy LED. wystarczająco piękne i bardzo jasne oświetlenie daje taśm LED. Można wybrać model wyposażony w funkcję zmiany koloru i natężenia światła. Przejęcie to pozwoli Ci korytarz nietypowe i stylowe.

Oświetlenie przez lustro można przeprowadzić na kilka sposobów, na przykład, taśmy LED lub reflektoryOświetlenie przez lustro można przeprowadzić na kilka sposobów, na przykład, taśmy LED lub reflektory

, Należy zapewnić dobre oświetlenie, aby lustro było łatwe w użyciu.

Wybór stylizowane lustro

Do lustra przekształconej z obiektu czysto funkcjonalnej na element dekoracyjny, można wybrać oryginalny model, który stworzy niepowtarzalny styl swojego korytarza, ozdobić go i dywersyfikuje swoje wnętrze.

Opcje lusterka stylizacji są różne. Najbardziej popularne są następujące modele:

  1. Metalowe sztuki. Lustro umieszczone w ramie - to klasyczny. Ale sztuka kucia wprowadza element elegancji i przyzwoitości. Użyj Kucie klasycznym stylu, aby stworzyć efekt wieku, jak również dla kucia czytelne minimalizm lub hi-tech.
  2. Rozdrobniony lustro. Nowoczesny styl jest powszechnie stosowany fragmenty luster, ułożone w artystycznym logicznej kolejności. Wśród produktów przeznaczonych do wystroju wnętrz znajdziesz wiele piosenek stworzonych z fragmentów powierzchni lustra.
  3. Lustrzane paneli. Temat panele powszechnie odtwarzane w niektórych obszarach wewnętrznych. Dlatego dla wysokiej jakości i oryginalnego projektu będzie można wykazać swoją kreatywność i tworzyć własne panele konwencjonalnej lustro bez ramy lub lustrzanych płytek.

Do tej pory, bardzo popularny lustrzane panele oraz lustra i rozdrobniony kucia artystycznegoDo tej pory, bardzo popularny lustrzane panele oraz lustra i rozdrobniony kucia artystycznego

Panele z lustrem - Modny sposób ozdobić każde pomieszczenie, w tym korytarzu.

Lustrzane panele mogą być tworzone na różne sposoby. Wiele opcji łatwo dostępne w sklepie, coś zamówić z prywatnych mistrzów, i coś, co można tworzyć i niezależnie:

  • Skład płytek lustrzanych. Płytki mogą być dowolną powierzchnię, a lustro panele - nie jest rzadkością. można kupić płytki lustrzane o dowolnym kształcie i rozmiarze, a własnymi rękami, aby kompozycję na ścianie wykończenia kawałkami luster.
  • Ikebana. Dla stylu orientalnym lub art deco, można zrobić piękny mural luster, ozdobione suchych kwiatów. Zrobić ramkę do lusterka oddziałów i kwiatów, pokrytego lakierem lub farbą.
  • Antyczne lustro. Sztuczne starzenie się - jest to bardzo popularna metoda, aby utworzyć styl Prowansji, czy klasyki. Zaszurał rama ładnie uzupełniają lustro.

Eksperyment, a sukces jest gwarantowany. Lustro piękny sam w sobie, i dodatkowe szczegóły dodać akcent tylko dodać styl i surowość kompozycji.


Wybierz lustrem w korytarzu (wideo)

Korytarze wymagają szczególnej uwagi. Różne warianty z dużymi lustrami zrobić projekt plastyczny nawet w wąskim korytarzu, a kręcone eleganckie panele tworzą atmosferę luksusu w zwykły i zwykłym mieszkaniu. Najważniejszą rzeczą w wyborze lustro - to dostać się w nastroju i stylu domu. Opinie konsumentów powiedzieć, że oryginalnym lustrem - to zbawienie, nawet dla zwykłego wnętrza. Oznacza to, że panele lustro lub lustra na kółkach, które zapewnią swobodny przepływ przedmiotu, sprawi, że korytarz prawdziwie luksusowy i wyrafinowany.

Konstrukcja lustrem w korytarzu (przykłady zdjęcia)

2d00f43f07911355d4151f13925ff292 02 6 9148525647 8-51 23-- 48-12 93d5f5693268570ec31afbd15b40aa75 1222/13 3734auto4c99fc1a93917

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 46

map