Wybieramy tapeta w pokoju połączony 2017: 35 Photo and Design

Wybieramy tapeta w pokoju połączony 2017: 35 Photo and Design

12 October 2017Stworzyć oryginalny i niezapomniany wnętrza nie jest trudne - wystarczy wybrać odpowiednią kombinację tapetyStworzyć oryginalny i niezapomniany wnętrza nie jest trudne - wystarczy wybrać odpowiednią kombinację tapetę w domu wszystko powinno być piękne - nie jest to regułą, a pragnienie wnętrza mody 2017. Tu nie chodzi o to, czego potrzebujesz, aby zapisać, zbierać piękne i drogie rzeczy, wręcz przeciwnie , Wszystko, co nie jest naprawdę konieczne, wszystko, co zaśmiecać swój mały świat, nie opuścić mieszkanie. Ale wybór właściwych rzeczy, aby twoje życie ciepły i wygodny. I nie ostatni krok tutaj - projekt tapety. Jeśli chcesz stylowy, oryginalny i gustowny pastę na ścianach trzeba kombinacji tapetę.


Tapety w przedpokoju w mieszkaniu w połączeniu: Opcje 2017

W tym roku nacisk kładzie się w pokoju dziennym znajduje się na ścianie - można być trochę mebli, i to niekoniecznie muszą być elitarne, nowoczesny, ale w tle nie może zawieść. Wykonywanie murów - to także wizualne techniki, które pomogą zmienić proporcje pomieszczenia. I można połączyć tapety tak, że ta kombinacja dała pożądany efekt wizualny.

W tym roku można pokleit tapety w trzech etapach:

 • Architektura krajobrazu;
 • pionowa konstrukcja;
 • wzór patchwork.

Połączenie tapety z pionowymi paskami jest najlepiej nadające się do pomieszczenia o niskiej sufituPołączenie tapety z pionowymi paskami jest najlepiej nadające się do pomieszczenia o niskiej sufitu

Jeżeli pionowe pasy łączy się prawidłowo, to nie tylko wizualnie wzrost pokoju, ale także „rozciągany” to. Czego nie da się zrobić, ponieważ łączy się z dużymi paskami i jasnych wzorów wydruków.


Połączenie tapety w hali: szachownica łączenia

W rzeczywistości, kombinacja kołdra patchwork jest symulowana na ścianie. Jeśli wybierzesz odpowiednią tapetę, oni „zaprzyjaźnić się” ze sobą i stworzyć całą kompozycję na ścianie.

Ten patchwork - zatrudnienie trudne, a zanim go wziąć, trzeba zobaczyć więcej niż jeden przykład, aby zrozumieć kombinację. Jeśli boisz się, że nie radzą sobie, zająć nie więcej niż trzy rodzaje tapet jednym kolorze.

Na przykład, może to być: • Ciepło ultrafioletowe;
 • Żywe-fioletowy;
 • Jasnoróżowe.

Pikowanie polega na łączeniu starannego myślenia poprzez kolor, wzór i faktura tapetyPikowanie polega na łączeniu starannego myślenia poprzez kolor, wzór i faktura tapety

Jeśli ta zagadka zostanie podzielona na równe kawałki, pożądany efekt nie będzie działać. Kawałki wielkości powinna być inna. Możesz zachować tę samą szerokość, to ułatwi pracę, ale długość fragmentów nie musi być taka sama.

Tła musi być w zgodzie - w połączeniu wzór, tekstury, kolory i tematyką sąsiedztwa. I, oczywiście, nie należy mylić z elitarnych opcji tapety budżetowych.

Opcje dla kombinacji tapety w pokoju: kombinacja zasad

Możemy wyróżnić osiem prostych zasad, połączenie tapet, które pomogą Ci interesujące i umiejętnie przekształcić wnętrze.

Zasady łączenia tapetę:

 • Najlepiej, jeśli kupisz tapetę, a nie tylko w jednym miejscu, ale także od tego samego producenta, to będzie łatwiej powiesić tapety i mecz;
 • Aby wybrać odpowiedni harmonijny wzór tapety grubości jednego, jakość i jeszcze jeden segment jedna cena;
 • Opcje dla kombinacji musi znaleźć rolkę gdzieś we wnętrzu, jeśli, na przykład, jedna ściana z zielonym, niech ten sam zielony spotkają się w strukturze poduszkami;
 • Jeśli używasz tapety z bogate, soczyste ozdoby, trzeba wziąć inny rodzaj tapet, które będą neutralne, monotonne;
 • Jeśli sprzęt będzie nadal nawet tapetowanie sufitu, można wizualnie sprawiają, że pokój bardziej przestronne, a przede;
 • Aby zorganizować akcenty w pokoju, trzeba tapety tła, który kolor do mebli, tkanin i akcesoriów na tym tle wyglądały bardziej korzystne;
 • Jeśli meble w pokoju trochę, warto wypełnić przestrzeń może być tapetą w duże, jasne, teksturowane wzory - i pustka odejść;
 • Najczęstszym rozwiązaniem - akcent ściana, ściana z jasnym tapety klejone, wklejony i innych neutralnych odcieniach.

Jest to nie tylko połączenie koloru i struktury tapety, ale ich grubość, i - fakturaJest to nie tylko połączenie koloru i struktury tapety, ale ich grubość, i - faktura

Przy wyborze tapety dla kombinacji, należy zapytać sprzedawcę, aby rozwinąć rolkę. A jeśli wybrać tapetę w jednym miejscu, podłączyć cewki do siebie, starają się sprawdzić, czy istnieje odpowiednia kombinacja.

Tapety na sali: Połączone w nowoczesnym stylu

Jeżeli pokój jest duży i przestronny, możliwe jest, aby mieć więcej. Można podnieść i jasne kolory i jest bardzo soczysty, nieco zbyt aktywny. Można grać z dużym drukiem.


Jeśli pokój jest mały, a następnie wybór tapet trzeba być ostrożnym - pastelowe kolory są wybierane najczęściej w połączeniu z abstrakcji i geometryczne wzory.

Jeśli pomieszczenie skierowane na północ, tapety należy wybrać tylko ciepłe kolory, inaczej pokój nie będzie wygodne. Na południu pokoje, odpowiednio, warto wziąć tapety chłodne odcienie.

Jeśli salon jest przestronny - można eksperymentować z jasnych kolorach, jeśli odwrotnie - mały, wtedy jasne kolory najlepiejJeśli salon jest przestronny - można eksperymentować z jasnych kolorach, jeśli odwrotnie - mały, wtedy jasne kolory najlepiej

Jeśli pokój jest dla ciebie - to przede wszystkim eleganckie miejsce, miejsce wakacyjnego zabawy, radości, nie krępuj się wziąć perły lub złota tapety.

Jak łączyć tapety w pokoju: zdjęcia i wskazówki

Aby wybrać odpowiednie materiały - to główne trudności tego procesu. Tła musi być tej samej konstrukcji. Jeśli ta zasada zostanie złamana, gdy klejenie może to być trudne, na przykład szwy będą widoczne. Tkaniny różnej grubości są rozbieżne w pewnym stopniu.


Kolejny „niemożliwe” - jest stosowanie kilku rodzajów tapet z jasnym efektów dekoracyjnych. Odnosi się do tapety z jasne wzory, działaniem przelewowe, z dużą reliefową wzoru.

Często błędy są wykonane dokładnie w wyborze boisko. Może to być lżejsze kawałki mebli, akcesoriów lub łączyć się z nimi.

Główną zasadą kombinacji - należy najpierw określić podstawowe ton tapety, a następnie wybierz tapet i mebliGłówną zasadą kombinacji - należy najpierw określić podstawowe ton tapety, a następnie wybierz tapet i mebli

Jeśli mówimy o trendach w 2017 roku, następujące punkty mogą być podświetlone:

 • Ten jasny skomplikowane wzory na tapetę;
 • Haft i relief na powierzchni tapety;
 • motywy orientalne;
 • Niezwykle jasne kolory;
 • Paski wszystkich typów i paski;
 • monogram;
 • Warianty widma niebiesko-zielony.

Nawet zwykły Khrushev może zostać przekształcona przez połączenie tapety. To sprawia, że ​​wnętrze bardziej żywy, dynamiczny, nie tak nudny.

Tapicerka wstawki we wnętrzu hali

Taki sposób zdobienia ścian, które daje pokój prawdziwy projektant wygląd.

Dla tych wkładek można użyć:

 • Mural na centralnej ścianie;
 • 3D tapety że niewiarygodny sposób, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń;
 • Wzorzyste wkładki, które są ograniczone przez listwy ościeżnicy lub głównych płótna;
 • Kontrastowe tapety tapetowania pewną architektoniczny element - okap wgłębienie lub występ.

Pamiętaj, że wzór na tapecie w żaden sposób nie powinny przesłaniać sobą. niesamowite doświadczenie może być osiągnięty przez właściwe połączenie tapety - jasne i chwytliwe wstawki sprawiają, pokój wydawał się zmieniać ich rozmiar. Ten sam pokój wygląda inaczej, czy istnieją różne tapety.

Tapety są idealne jako wkładka i doskonale odświeżyć każdego wnętrzaTapety są idealne jako wkładka i doskonale odświeżyć każdego wnętrza

W pierwszym przypadku są sami, spokojne, pastelowe kolory - pokój jest postrzegana w jeden sposób. Jeśli centralna ściana jest dynamicznym wstawiania, może się wydawać, że jest to kolejny pokój w mieszkaniu z innym planem.

Razowej wkładki również zwrócić innego znaczenia jednym pomieszczeniu, które wizualnie odróżnić je od siebie. Na przykład, jeśli jest to pokój, który również pełni funkcję sypialni, część pokoju przy łóżku Tapety łagodnych, ciepłych kolorach, w pobliżu biurka lub jadalnym jest przejście do bardziej ekscytujących kolorów.

W połączeniu tapety hol (wideo)

Łącząc tapety - proces jest nie tylko skomplikowane, ale również fascynujące. Z szerokim wyborem tapet mają wiele ciekawych opcji transformacji. Najważniejsze jest to, aby przygotować się do nich, nie przeglądając jeden fotovariant.

Udane eksperymenty!

Design w połączeniu tapety w hali (zdjęcia)

102 143 1395765575dizayn-Zala-v-kvartire-foto 1393140573dizayn-interera s-fotooboyami-foto 14567583176oboi-dlja-gostinoj bezevie-oboi Cherno-belyeoboivzal3 czekoladowysalon Foto-3-Still-provans-v-interere-zala Foto-3-Svetlye-Steny-i Potolok-sdelajut-gostinuju-vizualno-bolshe

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 24

map