Wybierając szafy w pokoju: na co zwrócić uwagę

Wybierając szafy w pokoju: na co zwrócić uwagę

12 October 2017Piękna i praktyczna szafa w salonie szybko ukryć wszystkie niepotrzebne rzeczy przed wzrokiem ciekawskichPiękna i praktyczna szafa w salonie szybko ukryć wszystkie niepotrzebne rzeczy od wścibskich glazGde same rzeczy „na żywo” w domu? Nie na krzesłach, a nie na podłodze, mogą być rozrzucone po całym domu? Oczywiście, że nie, że „na żywo” w szafie! Dokładnie do innych łuków ułożone na półkach i jak miło, aby otworzyć szafkę i wziąć coś, czyste, pogłaskał. Przeznaczona trwa szafie w mieszkaniu, jest to „dom” dla rzeczy. To jak ogromny drużyna tajemnic i szereg udogodnień, stoi dumnie w domu, oglądając tę ​​scenę. Jak wybrać szafę w mieszkaniu na wszystko harmonijnie połączone? Po tym wszystkim, to bezpośrednio wpływa na wewnętrzną przestrzeń, funkcjonalność, komfort użytkowania.


Szafy w przedpokoju na ścianie

Do tej pory, istnieją różne rodzaje szafek.

Są to:

  • Wolnostojącym;
  • wbudowany;
  • Wbudowany w transformatorach, o różnych konfiguracjach i drzwi, a nawet bez drzwi, jak również dla różnych celów.

Przed zainstalowaniem szafie w pokoju, powinien być określony z góry do miejsca, gdzie będzie umieszczonyPrzed zainstalowaniem szafie w pokoju, powinien być określony z góry do miejsca, gdzie będzie umieszczony

Szafa, zdecydowanie wybrać miejsce jego dyslokacji. W hali zazwyczaj zlokalizowane regały, szafy do ubrań i bielizny, połączonych szafek lub ścian. Nie jest to łatwy wybór, z różnych szafkach.


Określić cel i miejsce lokalizacji szafie w mieszkaniu musi przewidzieć jego projekt. Nasz wybór lokalizacji szafy - to pokój.

Hall - największe miejsce w mieszkaniu, a on zajmuje pierwsze miejsce na rozrywkę rodzinną. Więc szafa stojąca w salonie powinien spełniać następujące wymagania: do przechowywania pościel, odzież, pokrywając je od „na zewnątrz” oka, ponieważ gospodarze halowych. Należy stworzyć komfort i harmonię w salonie. Szafy powinny mieć szuflady, regały przesuwne i posiadają osobny dział z barów na wieszaki. Powinno być przestronny i nie zaśmiecać pokoju w tym samym czasie. Spełnia wszystkie kryteria szafę i oczywiście w ścianie. Nadaje się nie tylko przestronny hol, ale także dla małych rozmiarów pokojowej Chruszczowa.

Kompaktowe szafy w Chruszczowa w hali

Hall Khrushchev charakteryzuje małej wielkości, o wysokości sufitu 2,4 m do 2,7 straszliwe izolacji akustycznej. Ważne jest również, aby uznać, że Chruszczow Hall jest sala komunikować. Nowoczesna forma pomieszczeniu da Chruszczow tylko szafę. Będzie ona optycznie powiększyć, wydłużyć przestrzeń bez ingerencji i bez zaśmiecania go.

Dla małego pokoju gościnnym pasuje lekki odcień kompaktowy szafyDla małego pokoju gościnnym pasuje lekki odcień kompaktowy szafyT to zadanie nie obsługuje wolnostojącą szafę, która po prostu zwraca natomiast temu, powiedzmy w latach '80 „i będzie pełnić funkcję odpylacza. Innym wyzwań Chruszczow - wykładziny podłogowej, to przede wszystkim drewniane. Ustawienie szafy, trzeba wyrównać lub wymienić.

Projekt szafa do pomieszczeń

szafa wybrany na podstawie wnętrza korytarza konstrukcję.

Istnieją różne materiały konstrukcyjne do szaf:

  • Z płyt pilśniowych (MDF);
  • Z włókien drzewnych klejonych razem na sucho (MDF);
  • Z płyty wiórowej (płyty wiórowe).

Stylowo uzupełnienie wnętrza nowoczesnego salonu pomoże piękną szafę z lustrzanymi drzwiamiStylowo uzupełniają wnętrze nowoczesnego salonu pomoże piękną szafę z lustrzanymi drzwiami

Ale najważniejsze, aby wybrać materiał podszewki. W tym momencie w zakresie firmy ma ogromny wybór. Jeśli chodzi o projekt powinien być bardziej odpowiedzialny za dobór materiału wykładziny - to przednia część materiału. Ale są też inne materiały do ​​drzwi przedziału: szkło, plastik, metal, sklejka tkanina.

Szkło może być z wielu różnych kolorach, niebieskim, żółtym, kolorze cappuccino, a także przejrzystości. Lustra mogą być wzrost lub na taśmie. Na szafie coupe i ewentualnego druku.

Półki mogą być również wykonane z płyty wiórowej lub też z tworzywa sztucznego. Dodatki mają smak klienta. Ważną rolę odgrywa kolor szafę, wystroju i projektowania. Jeśli jest to klasyczny wnętrza korytarza, a następnie dopasować się szafa ciemne drewno, jeśli projekt jest minimalizm, czyli od światła monochromatycznych kolorach, takich jak metaliczny koloru.

Pomysły szafa w przedpokoju mieszkania: wzory we wnętrzu

Ozdobić wnętrze przestrzeń i funkcjonalność, które pomogą prawidłowo wybraną szafę. Może być zbudowany z zakrzywioną dekoracyjnych ścian bocznych jasnym kolorze drzwi wzorkiem imitacja drewna, drukowanie zdjęć, pół otwartych półek, ze szkła i oświetlone z matowym lub błyszczącym drzwi. może być nachylone na całej długości, promienia i w ogóle podobne dowolny kształt geometryczny.


Przy wyborze szafkę, położyć nacisk na najemców lub przestrzeni najemcy. Jego styl życia. W przypadku tej pani, to oczywiście nie ma lustra ani jak, ale ich lokalizacja jest na drzwiach może być zmieniany: ukośnie do jego pełnej wysokości, pół.

Ponadto, lustra można ładnie urządzone i mają inną konfigurację. Szafa może być otwarte po bokach półki, który będzie zawierać kwiaty, elementy wystroju, fotografią. Być może będzie to wbudowany regał z oświetleniem, który przypomina nie ma miejsca, a nawet całe biblioteki lub biuro.

Wybierz ubrania, które w naturalny sposób uzupełnia projekt pokoju, jest to konieczne ze względu na wnętrze i oferuje pokojeWybierz ubrania, które w naturalny sposób uzupełnia projekt pokoju, jest to konieczne ze względu na wnętrze i dysponuje pokojami

Z pewnością lokator mieszkania naukowiec, uczeń lub student, a następnie dopasować szafkę drzwi coupe wykonany z tablic sygnalizacyjnych magnetyczne, na których można zapisywać wzory, twierdzenia, aby pamiętać, proces myślowy, klej na magnesy plakatów dla prób prezentacji, przyklejenie naklejek w formie wskazówki. Ponadto, ta gra będzie pasować zarówno dzieci, które nie mają już winę za nabazgrał ścian, tapet, a teraz wszystko, co jest napisane w szafie można łatwo usunąć gąbką.

Zmiana czasu z nim i zmieniającym widzenia rzeczy. Jeśli przed szafka była postrzegana jako wielki „box”, który służy tylko do przechowywania, ale już w szafie tak wszechstronny, że jego zdolność do fascynować. Spójrzmy prawdzie w szafie-łóżko cabrio, rozsuwanej stołowego kabriolet. Szafa nie tylko pomaga zaoszczędzić miejsce w małych mieszkaniach, ale dodaje swój własny smak do projektowania wnętrz.


Nie jest to łatwy wybór, ale realizowane. Zważyć wszystkie niuanse, jasno określony wzór, schemat kolorów możliwość uzupełnienia jego pomysł. Nie skąpią na kolektorze głównym. Nie zapominaj, że w celu osadzenia szafa jest konieczne do przygotowania miejsca. Ściany, podłoga i sufit powinien być gładki jak najwięcej - bez różnymi uderzeniami i pestki. Ponadto, ściany boczne musi być silna, jeśli jest wbudowana szafa. Pomyślany, aby podświetlić - trzeba uruchomić kabel do miejsca, w którym będzie znajdować się szafa. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jeszcze jedną rzecz - to drzwi wewnętrzne, w jaki sposób one otwarte, aby nie owijać w szafce może trzeba zainstalować przewodniki.

Stylowe szafy w przedpokoju (wideo)

Oczywiście, to nie wystarczy umieścić jakąś szafkę ścianę, trzeba sobie wyobrazić, co musi się zdarzyć, że nie zostaną zapisane, jakie emocje będzie nosić. Nie jest to łatwe zadanie, ale rozwiązywalne, więc idź do niego!

Design w szafie w przedpokoju (zdjęcie we wnętrzu)

230 2691-53db322aeb7da 6147-1381486773 00862734n1 9769-1401182011 1434521801cinetto3 0871100c-8d77-3b41-b882-cb6b8e1219e7 C205001G-5581 DIZAYN-gostinoy-tak-shkafom-kupe-shkaf - Kijów-wiskoza-Obolonskiy DIZAYN-korpusnogo-shkafa-kupe-shkaf - Kijów-wiskoza-Obolonskiy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 52 =

map