Wybierając sofę w salonie: piękno i komfort w każdym domu

Wybierając sofę w salonie: piękno i komfort w każdym domu

12 October 2017Kanapa powinna być wybrana na podstawie wielkości i konstrukcji salonieKanapa powinna być wybrana na podstawie wielkości i konstrukcji centralnych jednostek gostinoyOdnim dowolny salonie kanapa jest uwzględniana. To On daje pokój scenie i dodatkowy połysk. Aby poprawnie odebrać sofę w salonie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, jak również projekt jego wnętrze i nie zapomnieć o osobistych preferencji. W 2017 roku, biorąc pod uwagę korzyści z sofy produkowanych w stylach: rokoko, high-tech, baroku, eko.


Sofa w salonie w 2017 roku: jakie są trendy

Pierwsze miejsce wśród sofy zajmują modele wykonane z eko-stylu. Główne cechy są związane z faktem, że udział w produkcji wyłącznie naturalnych elementów i zmiękczona i jasne odcienie używane do tapicerki.

Ważne jest, aby pamiętać, że wybór takiego modelu, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na tapicerkę, tkaniny i faktury powinny przypominać jutowe. Wszystkie linie powinny być proporcjonalne i prosto.

nie jest gorsza od swojej popularności i takich luksusowych opcji, takich jak styl Prowansji. Starannie dobrane szczegóły dać tej starej kanapy i zrobić mieszka więcej bohemy.

Najlepsze kolory dla projektu w bieżącym roku pokoju:

 • Purpurowe odcienie;
 • kolor czerwonawy;
 • Kwiat farby.

Nowoczesne 2016 jest uważany za kanapy z materiałów naturalnych jasnych kolorachNowoczesne 2016 jest uważany za kanapy z materiałów naturalnych jasnych kolorach


W celu dobrania odpowiedniego łóżka, należy wiedzieć dokładnie swój cel. To może być sofa w salonie na relaks i oglądania filmów może być również w kuchni i sypialni, w tym przedszkola.

Jak dobrać sofę w salonie: Ważne wskazówki

Zgodnie z jego wielkości i kształtu jest najczęściej rozłożone długość sofy 2 m, w przeliczeniu na 3 miejscach.

Dla dużych rodzin i dla spełnienia wielu przyjaciół, to najlepiej wybrać sofę kanciasty kształt, który zapewnia do 5 lub 6 osób. Jego główną zaletą jest dostawka.

Również dobrym rozwiązaniem jest wybór półokrągły kształt kanapy, które mogą być umieszczone w środku pokoju koło kina domowego, a tym samym stworzy dodatkowy komfort.metoda wyboru do rozkładania kanapy

Aby podnieść sofę do wypoczynku, trzeba wziąć pod uwagę specyfikę mechanizmu transformacji. Do tej pory istnieje szeroki wybór mebli z producentów różnych fabrykach.

Metodą zwijania sofy zwykle dzieli się na dwa typy:

 1. powierzchnia spania znajduje się równolegle do ściany;
 2. Zagłówka znajduje się na tylnej kanapie.

Aby zaoszczędzić miejsce, można wybrać sofę, która staje się elementem praktycznego i funkcjonalnego w salonieAby zaoszczędzić miejsce, można wybrać sofę, która staje się elementem praktycznego i funkcjonalnego w salonie

Szczególną uwagę należy zwrócić na ramie za pomocą którego jest utrzymywana tapicerki i innych mechanizmów. To nie powinien uginać się pod ciężarem ludzi i być solidne wsparcie. Najlepszy materiał posłuży jako tarcicy drewna, metalu połączone. Tanie modele wykonane są z płyty wiórowej lub sklejki przyciągania. Jedna z najtańszych opcji dla wypełniania pianką, a siedzeniu kanapy ostatecznie zgięcia i snu jest trudne.

Wybór materiału tapicerskiego

Wybór materiału na tapicerkę pojedynczą warto biorąc pod uwagę częstotliwość użytkowania, obecność zwierząt i małych dzieci. Best-odporny i trwały materiał - skóra. sofa skórzana w kolorze ciemnego trwale zachowuje swoją wytrzymałość. tkaniny obiciowe są podzielone na różne kategorie, najtańszym uznać po pierwsze, wzrost cen w kolejności rosnącej kategorii.

Najtańsze są następujące opcje:

 • ludowa;
 • welur;
 • gobelin;
 • Różne substytuty skóry i zamszu;
 • Żakardowe.

Należy pamiętać, że ludowa bardzo niska odporność na zużycie i jakość kanapa ucierpi po 1 - 2 lat.


Stylowe kanapy w salonie: Nowoczesne Trendy

Według specyfiki stylu, kanapy można podzielić na następujące typy.

Do salonu wyglądają nowoczesne i stylowe sofy musi pasować do wystroju wnętrzDo salonu wyglądają nowoczesne i stylowe sofy musi pasować do wystroju wnętrz

modele:

 • Nowoczesne, które charakteryzują się dużą różnych kolorach i różnych formach;
 • Minimalistyczny, sugerując brak podłokietniki, a także ich konstrukcja zawiera ascetyczną konstrukcji i różnych postaciach, głównie prostokątny;
 • Klasyczny z opływowym kształcie, z wielu różnych przycisków i zasłony;
 • Barok skomplikowanych wzorów na materiał tekstylny, wieżowiec na nogi i ramiona rzeźbiony.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze stylu kanapie w pokoju sama. W razie wątpliwości lepiej jest pozostawić wybór neutralnego modeli sofa, z wnętrzem dopełniacza z różnymi poduszkami i kołdrą.


Sofy we wnętrzu salonu: model i lokalizacja

Bardzo często popularne duże kanapy, ale w pokoju może znajdować się w Chruszczowa.

Duże sofy, muszą spełniać następujące wymagania:

 1. Powinny one być dobrze oczyszczone i mają powierzchnię odporna na wilgoć. Doskonałym wyborem jest sofa, wykonana ze skóry.
 2. Być wygodne. Model powinien mieć miękkie podłokietniki i musi być wygodne, gdy umieszczone na nich.
 3. Z różnych funkcji, ale to wszystko zależy od osobistych preferencji.

Jeśli salon jest małe, to najlepszym rozwiązaniem dla niej będzie to sofa, która oszczędza miejsceJeśli salon jest małe, to najlepszym rozwiązaniem dla niej będzie to sofa, która oszczędza miejsce

Ogromne, dekoracyjne sofy i niestandardowe wymiary wizualnie ukryć wielkości salonu. Dlatego najlepiej jest umieścić w rogu pokoju kanapa, która nie kryje przestrzeń.

Małe podwójne sofy są wybierane do małego salonu. Dla takich sofy jest konieczne, aby wybrać odpowiedni fotel lub pufę. Przy wyborze kolorów kanapy, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni.

Dobra rada będzie - umieścić kanapie w pobliżu okna. Jednocześnie, aby wypełnić przestrzeń, która jest rzadko używany. W środku to nie wygląda tak.

Do salonu, który ma duży, bardzo ładny, elegancki wybór - umieścić dwie sofy wokół stołu lub prostopadłe do siebie. Tępe odcienie należy dobrać w tej formie, mogą być reprezentowane przez różne modele (owalne i prostokątne).

Tanie kanapy do salonu: wąskie opcje gospodarki

Sofa - jest najdroższym i luksusowy mebel. Jego koszt zależy od wielu czynników, do wielkości krajach produkujących. Cena najtańszym tapicerki, takich jak pianki ludowej, wypełniacz, aż do 2 m, a model składania, uważa się za średnio 6 rubli. Proste nie jest zamienny promień sofy - 13 lub 20 tysięcy rubli.

Nie należy skąpić na zakup sofy, od jego jakości zależy od komfortu i relaksu, a także atmosferę w pomieszczeniu.

Narożnik idealny dla małych życiaNarożnik idealny dla małych życia

Jednym z modelu tanich uważany jest za modułowa sofa, która ma 2 rodzaje:

 • Hodowli, przy czym bloki są połączone mocno ze sobą;
 • Convertible odpowiednio blokuje łatwo odczepić, z ich pomocą ludzie mogą dać upust swojej wyobraźni i wypoczynkowym będzie o wiele bardziej przyjemne.

Takie modele łatwo przyłączone do różnych tyłu gięcia kanapy mogą być wysokie i niskie. Niszy sofa może służyć jako ławki, a na wierzchu położyć zasłonę, które mogą być rysowane ręcznie. Zatem żadne dodatkowe finanse, można zmienić kształt kanapy.

Można wybrać i składane wygodną sofę. Może to być proste, mają U lub w kształcie litery L, pięknych zakątków, wygodne podłokietniki.

pokój dzienny z kanapą i jak mieszka się podnieść i ustawić meble

Przy wyborze sofę do salonu z miejscem do spania, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, tak aby nie musiał spać na podłodze.

Aby zwiększyć liczbę łóżek w salonie, wielu właścicieli umieścić łóżko i sofęAby zwiększyć liczbę łóżek w salonie, wielu właścicieli umieścić łóżko i sofę

Sofy z wbudowanymi mechanizmami łóżku, są:

 1. Evroknizhka. Jednocześnie siedzenie jest wyciągnięta z góry, a tył jest podstawiony w jego miejsce. Jest to najlepszy sposób do codziennego użytku. Może być używany jako łóżko.
 2. Delfin, urządzenie pojawiła się stosunkowo niedawno. W tym sposobie, główną cechą integralności siedzenia, sen jest wyciągnięty spod niego. Może być stosowany zamiast łóżka. Na początku trudno będzie go używać, ale ludzie przyzwyczajają się do upływu czasu. Mała wadą jest brak części do pościeli.
 3. Najprostsze, opcje wygodne i tanie - mechanizm wysuwny. W dolnej części konstrukcji pojedynczą idzie do przodu, a powstałą przestrzeń jest umieszczony materac i poduszki zawarte w pakiecie. Aby uniknąć uszkodzenia kółek dywan, powinny one być zastąpione silikonu.

projekt pokoju z łóżkiem i sofą (wideo)

Wybór sofie w salonie - to bardzo ważna decyzja i należy podchodzić poprawnie. Konieczne jest, aby brać pod uwagę nie tylko osobiste preferencje i trendy mody, ale również specyfikę większości żywych i jakości podstawowych cech mebla. Większość producentów oferuje duży zestaw różnych sofy jakości (wymienialnych lub nie) i za wszelką cenę. Nowa sofa doda wnętrzu definicję dzienną luksusu i komfortu.

Sofa w salonie (foto)

0- 1big- 2-34-b-b-italiageorge3387l0i2george1prima- 4f8c7318d6070e8d6f257dd724eeb918- 4-sofa-skóra-skóra-sofa-narożnik-sofa-zalety-of-skórzane-sofa-advant- 9c310661ddc8d6a866ab3a52168346a6- 2382d3b8fb03e3dc54cec67a235695d3996e- 5501a42478db3big-- 11200-17-66-08-T435-6-- 652783250 S-CF--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 50

map