Wybierając fakturę matową do sufitów

Wybierając fakturę matową do sufitów

12 October 2017Zastosowanie matowych pułapów mających zastosowanie do wszystkich domów mieszkalnych i budynków przemysłowychZastosowanie matowego sufitu stosowane we wszystkich budynkach mieszkalnych i przemysłowych pomescheniyahDlya wykończeniowych w łazience lub salonie często używają sufity mat. Wynika to z faktu, że wyglądają one poza pole, a jednocześnie dyskretny. Różnorodność kolorów i faktur sufitu matowym otwiera nowe możliwości. Z tego wykończenia można realizować praktycznie żadnych pomysłów. Mat sufitowy może być wykonane z tkaniny lub pleksiglas.


Matowy stylowy sufit tkanina

W późniejszych czasach wielka popularność zaczęła używać sufitu mat, wykonane z materiału tekstylnego. To wykończenie wygląda niezwykły i jest stosunkowo niedrogi. Ponadto, matowe sufity tkaniny mogą być używane nawet jeśli pokój jest mały rozmiar.

Korzyści sufity matte tkanina:

 1. Dużych rozmiarach. Typowo, szerokość tkaniny wynosi 3-5 metrów. W rezultacie, instalacja jest szybka, ponieważ nie ma potrzeby robić szwach.
 2. Wysoka wytrzymałość. Materiał używany do matowej sufit ma wysokie wskaźniki rozciągające. Ponadto, tkanina nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne.
 3. Odporność na zmiany temperatury. Tkanina sufity nie odkształca się pod wpływem niskiej temperatury, więc nawet sufit do wykańczania ogrodzie może być używany.

Płótno matowe sufity - stylowe i nowoczesne rozwiązanie dla każdego wnętrzaPłótno matowe sufity - stylowe i nowoczesne rozwiązanie dla każdego wnętrza

Pamiętaj, że instalowanie sufitów matowa tkanina nie może znajdować się w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Trzeba także pamiętać, że tkanina wymaga starannej konserwacji, nie zaleca się stosowania tego materiału do wykończenia sufitu w zapylonym środowisku.

Sufity z matowego szkła we wnętrzu

Sufity z matowego szkła jest często używany do dekoracji salonu. Pleksi pozwala ustawić piękny podświetlenie LED. Sufity szklane mogą być stosowane, jeśli pokój jest w stylu klasycznym, secesja, fusion czy minimalizmu.


Sufity szklane mają szereg zalet:

 • Materiał nie odkształca się pod wpływem niskich lub wysokich temperaturach.
 • Sufity szklane nie boją się wilgoci. Dlatego w łazience mogą być ozdobione pomocą tego materiału.
 • Łatwe do czyszczenia. Matt sufit pleksi wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką raz na 2-3 dni. Ponadto takie powłoki nie osiada kurz.
 • Różnorodność kolorów i faktur. Sufity matowe można zakończyć w dowolnym kolorze i dać niezwykła struktura pozwoli domu przytulną atmosferę.
 • Trwałość. Pleksi nie odkształca się w czasie. Ponadto, materiał ten jest 2-3 razy większa niż w przypadku płyt sufitowych PCV lub płyt gipsowo-kartonowych.

Sufit z matowego szkła optycznie zwiększyć przestrzeń w pomieszczeniu, doda wewnętrzne światło i ciepłoSufit z matowego szkła optycznie zwiększyć przestrzeń w pomieszczeniu, doda wewnętrzne światło i ciepło

Pamiętaj, że pułapy matowe szkło mają wysoki ciężar właściwy. Dlatego przed rozpoczęciem instalacji trzeba dbać o produkcji solidnych metalowych skrzynkach. Ponadto pleksiglasu należy wkleić na specjalną folię ochronną, jako że jest bardzo nietrwały.

Szary mat sufitu: cechy i korzyści

Matowy szary sufit - uniwersalne rozwiązanie. Ten projekt będzie wyglądać harmonijnie w prawie każdym wnętrzu. Matowy szary sufit racjonalne wykorzystanie, jeśli przyciąć pokój w stylu minimalistycznym lub fuzji.Szary sufit będzie dobrze wyglądać jeśli zorganizować pokój w stylu klasycznym. Ten kolor jest idealnym tłem dla eleganckiej i wykwintne meble. Matowy szary sufit może odwołać się do fanów miejskiego stylu.

Matowy szary sufit - idealne rozwiązanie do wykończenia sypialni, ponieważ tworzy spokojną, miłą atmosferęMatowy szary sufit - idealne rozwiązanie do wykończenia sypialni, ponieważ tworzy spokojną, miłą atmosferę

Matowy szary sufit może być stosowany do wykończenia:

 1. Kuchnia. zaleca się użycie „metaliczny” kolor sufitu do wykańczania potraw. Jest wszechstronny, jak to jest dobrze z niemal każdej kuchni.
 2. Sypialni. Kiedy dekorowanie pokoju zaleca się, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni szarości. Doskonałe dopasowanie do wnętrza sypialni delikatnym srebrnym sufitu i perłowym.
 3. pokój dzienny. Szary kolor w salonie będzie odtworzyć atmosferę spokoju i powściągliwości.

Biały matowy nowoczesny pokój sufit

Biały mat sufit pleksi jest również dobrym rozwiązaniem projektowania. Biały pomogą stworzyć lekki i dyskretny, atmosfera w domu. Pamiętaj, że białe sufity są bardziej widoczne plamy i zabrudzenia, a więc są niepraktyczne zainstalować w zapylonym środowisku. Matowy biały sufit jest często używany do wykończenia łazienki lub sypialni.

Ponadto matowa, sufitowe mogą być stosowane w:

 • Pokoje, zaprojektowane w prostym, klasycznym wnętrzu.
 • Wysokie pokoje.
 • Pomieszczenia z niedostatecznego oświetlenia naturalnego.
 • Powierzchnie biurowe.

Biały mat sufit w doskonałej harmonii ze wszystkimi innymi kolorami we wnętrzu mieszkaniaBiały mat sufit w doskonałej harmonii ze wszystkimi innymi kolorami we wnętrzu mieszkania

Biały sufit jest niski klucz, więc jest to przydatne, jeśli chcesz, aby skoncentrować się na innych wewnętrznych szczegółów. Ponadto, takie wykończenie doprowadzi do rozszerzania przestrzeni wizualnej.

Akryl matowy biały sufit: korzyści i wykorzystanie

Akryl biały sufit, być może najlepszym rozwiązaniem dla wykończenia sufitu w mieszkaniu. Akryl jest mocny i trwały materiał. Światło przechodzące przez ten materiał zostanie rozproszone równomiernie na całym obwodzie pomieszczenia.

Istnieją 3 rodzaje matowego akrylu:


 1. Błyszczące. Takie polimery akrylowe mogą być przezroczysty lub półprzezroczysty.
 2. Biała satyna. Czasami jest czarny i satyna. Taki materiał ma chropowatość. Zazwyczaj satyna akrylowy przezroczysty.
 3. Karbowany. Ten matowego szkła ma objętościową wzór na jednej z powierzchni. Rowkowane akrylowy jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów.

Sufit akrylowy wilgotność szkło, odporne na uderzenia, ma wysoką przezroczystośćSufit akrylowy wilgotność szkło, odporne na uderzenia, ma wysoką przezroczystość

Akrylowe matowe sufity mogą być stosowane nawet w obszarach, gdzie nie ma okien i innych źródeł światła naturalnego. Dzięki swoim właściwościom, materiał ten jest bardziej niż pokrycie brak światła słonecznego.

Zalety akrylowego mat suficie:

 • Akryl - materiał przyjazny dla środowiska i nie emitują szkodliwych toksyn.
 • Materiał nie wchłania wilgoci, a więc nie tworzą sufit akrylowy pleśni i grzybów.
 • Sufity akrylowe nie wymaga specjalnej opieki.
 • Materiał nie matowieje z czasem.

Mat podwieszany sufit (film)

Sufity matowe dają duże możliwości. Z ich pomocą możliwe jest, aby zdać sobie sprawę, być może, żadnego rozwiązania projektowe. Jeśli budżet jest ograniczony, preferują matowe sufity tkaniny. W innych przypadkach, jako materiał wykończeniowy właściwe zastosowanie pleksi akrylowych. Przy wyborze kolorów sufit musi uwzględniać projekt pokoju.


Sufit mat tekstury (zdjęcia)

2-min 1 - Min 2 - Min 4 - Min 6-minutowego 7-min 8 8 min 10 min 9-10

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map