Wybierając akcesoria do sufitów podwieszanych

Wybierając akcesoria do sufitów podwieszanych

12 October 2017Dobór komponentów niezbędnych do rozpoczęcia z wyborem profiliDobór elementów niezbędnych, aby rozpocząć wybierając profileyMnogie ludzie wolą przeprowadzić montaż sufitów podwieszanych z ich rąk, jak to jest prosty proces. Przed rozpoczęciem instalacji należy przygotować niezbędne narzędzia i materiały. Dobór komponentów niezbędnych do rozpoczęcia z wyborem profili, ponieważ od nich będzie zależeć bezpośrednio od wytrzymałości strukturalnej. Musisz także wybrać odpowiednie elementy dekoracyjne termokoltsa i płótna.


Części montażowe do sufitów podwieszanych w sprzedaży detalicznej

Niewątpliwie łączniki jest najkorzystniejsza do zakupu detalicznego. Istnieją trzy metody mocowania: harpun, shtapikovy klin. Można również użyć bezproblemową metodę przywiązania.

Shtapikovaya systemów sufitów podwieszanych załącznik - tani sposób zamocowaniaShtapikovaya systemów sufitów podwieszanych załącznik - tani sposób zamocowania

Bardzo mocne i trwałe jest technologia harpun. Polega ona na instalację metalowych haków, na których można umieścić na folii PVC. Przed naprężenia wstęgi panele PCV ogrzania.

Jeśli szukasz niedrogiego sposobu mocowania, można kupić akcesoria do systemu instalacji shtapikovoy. Elementy systemu wykonane są przez wielu rosyjskich producentów.

Zalety shtapikovoy systemu obejmują:


 1. Niski koszt budowy.
 2. Łatwa instalacja.
 3. Mała odległość pomiędzy napinanego ostrza i głównego sufitu.

Wedge technologia jest używana stosunkowo rzadko. Polega ona na instalację wzdłuż całego obwodu profili metalowych pokój. Wstęgę ogrzewa się i mocuje w specjalnych klinów. Jednolite System zakupić w handlu detalicznym jest racjonalne tylko wtedy, gdy używasz szmatki tkaniny. Ten system wymaga instalacji plastikowych bagietką-bielizny.

Który producent sufitów podwieszanych the best

Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do producentów europejskich. Są one wykonane z lepszej jakości i wytrzymałego materiału. Najlepszych producentów komponentów europejskie firma «Extenzo», «NEWMAT», «Clipso».

Europejscy producenci są obecnie wyprzedza rosyjskich producentów jako akcesoria do sufitów podwieszanychEuropejscy producenci są obecnie wyprzedza rosyjskich producentów jako akcesoria do sufitów podwieszanychJeśli jesteś początkujący, dawać do zestawu, który «Extenzo» produkowany przez francuską firmę. Firma produkuje systemu napinania tak, że mogą one być łatwo ustawione z odstępem 3 mm od powierzchni płyty.

Firma «NEWMAT» przez ponad 20 lat jest jednym z liderów na rynku materiałów budowlanych. Firma produkuje wysokiej jakości materiałów, zgodnie z normami europejskimi.

Zalety komponentów z firmy «NEWMAT» to:

 • Wysoka wytrzymałość.
 • Trwałość.
 • Wybór różnych Przestrzenie kolorów wstęgi.

Firma «Clipso» jednym z pierwszych, którzy zaczęli produkować tkaniny z poliestru. Panele potraktowane w specjalną impregnację poliuretanu. Jest to dobry materiał ochronny, a dołączone do płótna pięknym widokiem. «Clipso» sfabrykowane strukturę, która może być przymocowana na zatrzaski, klipy. System ten wspiera instalację szybko i sprawnie.

Co wchodzi w skład zestawu sufitowego odcinek do samodzielnego montażu

Do samodzielnego montażu elastycznej tkaniny trzeba podnieść profili, łączników, platform i termokoltsa. Jako łączniki należy użyć śrub i kołków.

Aby uniknąć przegrzania ostrze, korzystać z platformy i termokoltsa ustawić źródło światła punktoweAby uniknąć przegrzania ostrze, korzystać z platformy i termokoltsa ustawić źródło światła punktowe

Istnieje pięć typów profili:

 1. Ściana. Jest on przymocowany bezpośrednio do powierzchni ściany. Przy użyciu profilu ściany sufitu będzie niższa od 5-6 cm.
 2. Sufit. Pożądane jest, aby stosować tylko w przypadku, gdy nie ma możliwości, aby korzystać z profili ściennych.
 3. Uniwersalne. Mogą one być zamocowane do obu ścian i sufitu.
 4. Separacja. Taki profil jest zamocowany na suficie do łączenia wstęgi bibułki.
 5. Rogu. Produkty tego typu są używane, jeśli istnieje potrzeba, aby połączyć odcinki prosto w rogach pokoju.

Platformy i termokoltsa używany do ustawiania źródła punkt świetlny. Eksperci zalecają stosowanie uniwersalnej platformy. Przy wyborze termokoltsa dać pierwszeństwo do podwójnego produktów termoizolacyjnej. Pomagają uniknąć przegrzania sieci.

Co jeszcze jest potrzebne do montażu sufitów podwieszanych

Dla napięcia suficie będzie musiała wiele elementów dekoracyjnych. Muszą rozwiązać braki techniczne. Ponadto, elementy dekoracyjne pomóc stworzyć idealnie płaską rozciągania sufitu. Nawet w zestawie zainstalować polotka napinające zawiera specjalną wkładkę.


Elementy dekoracyjne będą ozdobą Twojego wnętrza i zamknąć luki technologicznej i wady pod sufitemElementy dekoracyjne będą ozdobą Twojego wnętrza i zamknąć luki technologicznej i wady pod sufitem

Jest to 3 rodzaje:

 • Sprzężenie pasty. Jest on stosowany, gdy istnieje potrzeba, aby ukryć szczelinę utworzoną pomiędzy dwiema tkaninami. Wkładki łączące zamontowane bezpośrednio w rowki sprzęgła.
 • Pristennaja wkładka. Służy on do usuwania techniczne luki utworzone między ścianami.
 • Wstawienie T-kształtnej konfiguracji. Stanowią one ukryte korki, które są używane do maskowania luk.

W przypadku montażu sufitu podwieszanego konieczne jest obowiązkowo użyć specjalnych kształtek sufitem. To musi być przymocowany do ściany za pomocą kleju. W razie potrzeby, między cokołem a wstęgą można ustawić podświetlenie LED.

Ponadto, podczas instalacji sufitów podwieszanych, trzeba specjalnego sprzętu. Trzeba będzie harpuny, przewodów rurowych, specjalne wkładki i bagietki.

Optimplast akcesoria do sufitów podwieszanych: zalety i cechy

Rosyjska „Optimplast” przeprowadzona przez sprzedaż wszystkich rodzajów produktów z tworzyw sztucznych. Stosunkowo niedawno, firma zaczęła produkować wszelkiego rodzaju akcesoria do montażu materiałów elastycznych.


Rosyjscy producenci wytwarzają wysokiej jakości materiałów do montażu sufitów napinanychRosyjscy producenci wytwarzają wysokiej jakości materiałów do montażu sufitów napinanych

Jeśli szukasz trwałe i niedrogie w obejściu, dać pierwszeństwo produktom, które sprawia, że ​​firma „Optimlast”. Kontury produkowanych przez producenta mają wysokie poziomy wytrzymałości i mogą być stosowane do wzmacniania otworów w folii w miejscach sufitu obejściu.

Ponadto, rosyjski producent produkuje wysokiej jakości:

 1. Bezpośrednie wieszaków.
 2. Uniwersalna platforma.
 3. Protektorowa pierścień.
 4. Termokoltsa.

Akcesoria dla sufitów podwieszanych z firmy PilotPro

Rosyjska firma „PilotPro” produkuje również wysokiej jakości materiały do ​​montażu sufitów napinanych. Komponenty produkowane przez tę firmę są bardzo popularne, ponieważ mają stosunkowo niską cenę i wysoką jakość.

Za niską cenę materiałówZa niską cenę materiałów "PilotPro" można uzyskać dobry wynik

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości ściany Ramki PVC, dać pierwszeństwo produktom firmy „PilotPro”. Takie listwy są wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości.

Firma „PilotPro” produkuje wysokiej jakości:

 • systemy mocowania Shtapikovye.
 • Harpun systemu montażu.
 • Platforma pod żyrandolem.
 • Panel LED kształt kołowy.
 • Powiązane elementy takie jak klej i śruby z „bug”.

Baget do sufitów (wideo)

Jak widać, wybrać odpowiedni materiał i sprzęt do montażu sufitów napinanych łatwo. Jeśli masz ograniczony budżet, wybrać elementy rosyjska firma „PilotPro” i „Optimlast”. Firmy te zaangażowane w produkcji komponentów, zgodnie ze wszystkimi normami. Ponadto, przed rozpoczęciem instalacji, podnieś akcesoria, profile, oprawy oświetleniowe, dekoracyjne pierścienie, śruby i wkładki.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 76

map