Włoski tapeta we wnętrzu: 7 znanych ośrodków

Włoski tapeta we wnętrzu: 7 znanych ośrodków

12 October 2017Włoski tapety można nazwać modelem nienagannym stylu i elegancjiWłoski tapety można nazwać modelem nienaganny styl i elegantnostiItaliya ... jedno słowo równoznaczne z eleganckim i dyskretnym stylu, bogatych kolorach, długiej historii. Już od dłuższego czasu, z tego kraju, jest określona przez sygnał mody i stylu wzrok, czy to samochody, ubrania, meble czy obuwie. Wszystkie te elementy są wspaniałe dotyk mody i smaku, nasączone czas. Nie ma wyjątków i tapety kolekcje są reprezentowane w dużych ilościach, z których każdy wyświetla wnętrze wysoką modę i styl.


Tapety Włoch: charakterystyczne cechy

Włoski tapety słynie nie tylko z wielkiej nazwą kraju produkującego, ale również doskonałe właściwości jakości materiału.

Cechy szczególne tapetę:

 • Rich i różnorodne kolory;
 • Najwyższą jakość surowców stosowanych w produkcji;
 • Trwałość płótnie;
 • Materiał przyjazny dla środowiska;
 • Szeroka struktura cenowa;
 • Tapety mogą być czyszczone za pomocą pędzla;
 • Na płótnie stosowane do specjalnych farb. Mają przez długi czas nie tracą właściwości.

Tapety na włoskich producentów może pochwalić regularnym zakończeniu zbiorów z nowych modeli. A cena jest dość duży asortyment gobeliny dostępne dla każdego obywatela, to wszystko zależy od marki i kolekcji.

Włoski tapety znany nie tylko wielkiego projektu, ale również doskonałą jakość EuropejskiejWłoski tapety znany nie tylko wielkiego projektu, ale również doskonałą jakość Europejskiej


Kolekcja oferuje różnorodne materiały - to włoskie tapety na papierze, winyl, włókniny podkładu, jak również tekstyliów. wszystkie one spełniają rygorystyczne wymagania norm światowych.

Dać pierwszeństwo słynie marka istniejąca od ponad dekady. W ten sposób zabezpieczyć się przed zakupem niskiej jakości tapety lub fałszywe.

Made in Italy: tapety na ścianach

Włoskie tapety - jest to połączenie jakości i urody na jednym płótnie. Tworzenie tych gobeliny jest prawdziwym dziełem sztuki.

Wybór włoskiego tapety na ścianach, nadal należy wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów: • Cena. Gobeliny z najpopularniejszych producentów nie są tanie.
 • Oznakowania. Należy zwrócić szczególną uwagę na rolce oznakowania. Powinno być jasno określone i co najmniej trzy języki. Na etykiecie jest wskazany: data produkcji, numer serii, adres prawnej producenta oraz charakterystyki materiału.

Rolka tapety szczelnie zamknięty w celu uniknięcia uszkodzenia. Po otwarciu opakowania, w żaden sposób nie powinny brać udziału w ostrych zapachów chemicznych. Szerokość tapety jest przedstawiony w trzech wariantach - 0,5 m, 0,7 m i 1,06 m.

Należy zauważyć, że są to drogie włoskie tapetyNależy zauważyć, że są to drogie włoskie tapety

Zrób tapety zakup włoskich producentów wskazane w niektórych centrach handlowych i sklepach. Tak więc, w przypadku jakichkolwiek niuansów dotyczących jakości, można złożyć skargę do kierownictwa.

Sprzedam włoską tapetę, nie szczędził środków do klejenia specjalistów zatrudnić. Zrobią to jakościowo i doprowadzić ściany w porządku.

Tapeta Włochy we wnętrzu: słynne kolekcje zdjęć

Włoskich producentów tapet oprócz elegancji, uroku i piękna, zwracając szczególną uwagę na jakość i trwałość wyrobów. Dlatego też możliwość problemów z uszkodzeniami mechanicznymi nie można się martwić.

Włoski tapety różne zbiory zaskoczy bogaty wybór tekstur i ractsvetokWłoski tapety różne zbiory zaskoczy bogaty wybór tekstur i ractsvetok

Najbardziej popularny i popularne są:

 • Portofino (Portofino). Marka produkuje blisko zamszu tapety (flok) włókniny i papierowej. Pacjenci przedstawiony figur geometrycznych, flory i paski. Taki materiał nadaje się do wilgoci i oddziaływania mechaniczne, ale szlachetnego elegancji i kompensuje wszelkie wady.
 • Sirpi (CIRP). Marka posiada 24 kolekcje wykonane w ciekawej i oryginalnej kompozycji graficznej i miękkie pastelowe kolory. Jest to pionowy pasek kwiatów imitacja tkaniny. Producent wykorzystuje winylu tapety z włókninowego podłoża. Niezwykła kolekcja «Sirpi Muralto Decoskin» - naturalistyczna imitacja futra i kamienia, galopujący koń, skradanie wilka i innych.
 • ZambaitiParati (Zambaiti Parati'S). Papier i podstawą powłoką winylu. Płótno jest w matowej i błyszczącej, gładkiej fakturze i ulgi. Ogromny wybór reprezentował kolekcję 39th. Każdy z nich - harmonia kolor i wzór, wykonany w tym samym motywem.
 • EmilianaParati (Emilian Parati'S). Tapety tej marki jest odprowadzany z PCV na podłożu papierowym. Te tkaniny są również stosowane w budynkach niemieszkalnych - wnętrz domów, hoteli, jachtów i biurach. Firma współpracuje ze znanym projektantem mody Valentin Yudashkin i Roberto Cavalli. Te tapety podkreślić wartość i wysoki status właściciela.
 • DECORI (Wkładka). Producent łączy dobrej jakości do ceny podane w 9. kolekcjach. Wystrój wykorzystuje druk wysokiej jakości na papierze i tapety winylowe.
 • Limonta (Limonta). Marka posiada 10 zbiory zmywalne tapety wykonane w soczystych kolorach, motywy kwiatowe, abstrakcji i pionowych pasm.
 • Esedra (Esedra). Producent ma 4 znanej kolekcji, wykonane w stylu klasycznym miękkim kwiatowe wzory.

Marki te mają dobrą renomę i ugruntowaną pozycję na rynku materiałów wykończeniowych.


Tapeta impregnuje się specjalne rozwiązanie, odpychające wodę i kurz.

Włoski styl we wnętrzu

Włoski tapety zajmują najwyższy szczebel wśród innych materiałów wykończeniowych, jak zasłużenie zyskał popularność ze względu na jakość i elegancki styl. Charakterystyczne cechy tych gobelinów to idealne połączenie kolorów i jakiś wyjątkowy styl.

Tapety Włoch będzie wyglądać świetnie w każdym pomieszczeniuTapety Włoch będzie wyglądać świetnie w każdym pomieszczeniu

Włoski tapeta we wnętrzu:

 • pokój dzienny. W tym przypadku, na ogół stosuje się do powlekania tapety naturalne lub efekt gipsu. Ten prosty elegancji rozcieńczono luksusowych akcentami w postaci masywnej świecznik na belkach stropowych lub chropowatej.
 • Sypialnia. Przy spokojnej i relaksującej atmosferze sypialni często używają wzorców aby stworzyć efekt roślinności lub lakierowanych desek starych drzew.
 • Korytarz. Przedpokój doskonałymi ścienne tekstylne etniczne motywy. To wspaniały wybór oryginalnych ozdobić cały dom.
 • Kuchnia. Włoski design w stylu kuchnia jest lepiej wydać winylową tapetę w ciepłych tonów dyskretnych.

Wzmiankę o komfort i wygodę w wielu stylach motywów włoskich. Tapeta nie zajmuje ostatnie miejsce w projektowaniu konstrukcji obudowy, więc wybór należy traktować poważnie gobeliny. Po tym wszystkim, to dobry wybór tapet zależy komfort, styl, piękno i ciepło w całym mieszkaniu.


Podstawowe zasady stylu włoskim jest naturalnym motywem i wyrafinowany luksus.

Luksusowy włoski tapety od Roberto Cavalli (wideo)

Tapety mają bezpośredni wpływ na organizację i stworzenie wygodnego poszczególnych mieszkań dla każdej osoby. Pomagają one sprawiają, że oryginalne, wygodne i stylowe. Ogromny wybór włoskich rysunków tapety do zaspokojenia wyrafinowanych potrzeb i wymagań każdego klienta. Każdy rysunek wyróżnia się oryginalnym wydajności i luksusowym palety kolorów.

Włoski projekt tapety (zdjęcia)

n2034-47 n2045-8 1 1541409d88cec9541409d88cf3d 02 5-modny-tapety 5aaebfc7c68328f8ab241c8457bde1ca 7 164 182

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 84

map