Włókniny tapety do malowania: porady i wskazówki

Włókniny tapety do malowania: porady i wskazówki

12 October 2017Do tej pory, włókniny tapety są uważane za bardzo popularne, ponieważ idealnie pasuje do wnętrza praktycznie każdym pomieszczeniuDo tej pory, włókniny tapety są uważane za bardzo popularne, ponieważ idealnie pasuje do wnętrza praktycznie dowolnej tapety pomescheniyaFlizelinovye - popularnym materiałem do ścian dekoracyjnych. Są one wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, posiada podwójną warstwę, dzięki czemu są gęste i odporne na obciążenia mechaniczne. Flizelinovvye malowania tapety pozwalają zmienić wygląd tapety do 7 razy. W ten sposób wygląd i strukturę tapety nie jest naruszona. Malowanie tapety należy wybrać odpowiednią farbę, która zapewni wysoką jakość i piękną powierzchnię.


Włókniny tapety do malowania: Specyfikacje

Podstawą włókniny tapety są włókna celulozowe. Są nieszkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Włókna są splecione ze sobą tak, że tworzą one zwartą i niezawodną strukturę tkanin obiciowych.

Ze względu na swoje właściwości włókniny tapety są powłoką uniwersalną, która zapewnia powierzchnię obejmującą nie tylko wytrzymały, ukrywając wszystkie wady i usterki ścian. Pozwalają one eksperymentować z wystrojem ścian malując.

Z pomocą włókniny tapety można ukryć nierówności ścianZ pomocą włókniny tapety można ukryć nierówności ścian

Przed malowaniem, ważne jest, aby przeczytać charakterystykę tapety, która ma ogromny wpływ na jakość wykończenia powierzchni.

Opis tapety:


 • Składa się z materiałów przyjaznych środowisku. Ta struktura pozwala na wykonanie dowolnego obrazu na płótnach.
 • Tapety mogą być malowane wiele razy, farbami na bazie wody.
 • Odporny na działanie wody, nie odkształcają się, nie tracą wygląd jakości.
 • Tapeta oddychającą konstrukcję, która zapewnia dostęp tlenu do ścian.
 • Tapety odporne na ogień.

Ze względu na swój uniwersalny doskonałej jakości tapety do malowania specjalistycznych materiałów wielokrotnego użytku.

Czy to możliwe, aby pomalować włókniny tapety

Jest to szczególny rodzaj włókniny tapety, który jest przeznaczony do malowania. Zazwyczaj są one przedstawiane w jasnych monochromatycznych kolorach.

Barwne włókniny tapety winylu powierzchni tapety, a także nadaje się do malowania. W celu uczynienia go jakość, trzeba wybrać odpowiednią farbę, tapetę, która zapewni równomierne pokrycie.

Jest to szczególny rodzaj włókniny tapety, które mogą być malowane na dowolny kolorJest to szczególny rodzaj włókniny tapety, które mogą być malowane na dowolny kolorPrzed malowaniem tapety jest ważna do zapoznania się z niektórych niuansów, które mogą mieć wpływ na powodzenie wykończenia.

Wskazówki do malowania tapet

 • Ważne jest, aby dokładnie spełnić ścian: aby je oczyścić, wyrównać, w celu wyeliminowania wad.
 • Aby zakończyć trzeba użyć specjalnego kleju przeznaczonego do kija włókniny.
 • Farba powinna być wysokiej jakości, tylko od zaufanych producentów.
 • Przed malowaniem całą powierzchnię obrazu trzeba zrobić test na osobnej kartce tapetę.

Flizlinovye tapeta może być malowany. To pozwala na zmianę koloru i dekoracji wnętrz, jak tylko stary wykończenie przestała cieszyć oko.

Gładka włókniny tapety do malowania

Wśród rodzajów włókniny tapety do malowania odizolowane wygładzić tapety, które pomogą wyrównać ściany, wolne od pęknięć i nierówności.

Gładka tapety - tkanina płaska, w którym nie ma warstwy pianki winylu. Ich gęstość może być różna. Gęsty tapety na pokrycie uszkodzonych powierzchni.

Projektanci powinni wybrać gładką włókniny tapety do malowania, ponieważ ekoologichnye i bezpieczne dla zdrowiaProjektanci powinni wybrać gładką włókniny tapety do malowania, ponieważ ekoologichnye i bezpieczne dla zdrowia

Gładka tapety może składać się z modyfikowanych i niemodyfikowanych włókien można skleić lub bez apretury.

Zalety gładką pomalować tapetę:

 • Bezpieczne dla zdrowia ludzkiego.
 • Sprawiają, że nie jest możliwe do przeprowadzenia mety kit.
 • Farba na powierzchni tapety idzie gładko i równomiernie.
 • Nie siadaj i nie odkształca się po wyschnięciu farby.

Gładka powierzchnia tapety sprawiają, że płaska i gładka, co oszczędza czas na otynkowanej ściany. Zapobiegają one wygląd i propagację pęknięć.


Malowanie włókniny tapety: instrukcje dotyczące działania

Włókniny tapety obraz sugeruje, że powierzchnia ścian już sklejone. Ale przed montażem ważnych jakościowo przeprowadzenia prac przygotowawczych, jak jakość obrazu zależy starannie wykonane wykończenie powierzchni.

Powinieneś wiedzieć, że farba może być stosowana tylko na suchej, gładkiej i czystej powierzchni. W przeciwnym razie istnieje możliwość pękania farby, powierzchnia deformacji.

Przed pomalować tapetę, należy przygotować wszystkie potrzebne materiały do ​​pracyPrzed pomalować tapetę, należy przygotować wszystkie potrzebne materiały do ​​pracy

Malowanie odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi. To może być pianką lub rolki o długich włóknach.

Krok po etapach:


 1. Wlać farbę do specjalnego podajnika.
 2. Rozwałkować rolkę tak, że farba nie nasączoną go dobrze.
 3. Wyciśnij nadmiar farby z wałka.
 4. Malowania ściany o pionowych ruchów w górę do momentu, aż powłoka będzie jednorodna.
 5. Zamalować spoin przy użyciu pędzla.

Jeśli w procesie malowania na powierzchni pojawiają się pęcherzyki, z których należy natychmiast pozbyć za pomocą nakłucia. Zapewni to jednolite stosowanie farby.

Farba włókniny tapety do malowania

Farba tapety z włókniny powinny być starannie dobrane. To zależy od jakości trwałości powlekania farbą, wyglądu, gładkość powierzchni, jasność kolorów.

Malowanie tapety wykonać farb wodorozcieńczalnych. Może to być włókna akrylowe lub bezrozpuszczalnikowych farby na bazie wody. Materiały są całkowicie bezpieczne dla ludzi.

Korzystanie z wzorzystą wałka podczas malowania, można zrobić piękne i oryginalne wzory na tapecieKorzystanie z wzorzystą wałka podczas malowania, można zrobić piękne i oryginalne wzory na tapecie

Aby sprawdzić, czy wybrane kolory farb również spojrzeć na tapetę, można przetestować niewielką powierzchnię.

Rodzaje farb:

 • lateks;
 • akryl;
 • Lateksowa dyspersja.

Po rozcieńczeniu farby należy wykonać malowanie jak najszybciej. Niektóre z farb, takie jak lateks, mają zdolność do wyschnięcia przez kilka godzin.

Włókniny tapety do malowania: Opinie konsumentów

Popularność włókniny wykładziny wśród konsumentów mogą być wyjaśnione przez jakość materiałów, z których są wykonane, ich przyjazności dla środowiska, piękny wygląd i ekonomicznego.

Wielu użytkowników twierdzi, że cena włóknin jest zbyt wysoka. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że tapeta może być malowany do 7 razy, ich koszt można nazwać dość demokratyczna. Po tym wszystkim, z ich pomocą można łatwo zaoszczędzić pieniądze na naprawy.

Wiele osób woli wybrać włókniny tapety, ponieważ są one charakteryzują się doskonałą jakością i praktycznościąWiele osób woli wybrać włókniny tapety, ponieważ są one charakteryzują się doskonałą jakością i praktycznością

W oparciu o opinie użytkowników, ważne jest, aby pozostać w mojej opinii. Rzeczywiście, doświadczenie każdy zależy od różnych czynników: jakość materiałów, nawierzchni i samonaprawy. Jakie farby wybrać najlepszy, każdy decyduje za siebie.

Inność, że przydzielone klientom:

 • Tapeta jest łatwe do malowania rękami.
 • Można wybrać odpowiednią opcję z dużym wyborem materiałów barwiących i tapety.
 • Tapety i farba nie jest szkodliwa dla zdrowia.
 • Gospodarka. Nowy naprawy mogą być wykonywane szybko, przy minimalnym wysiłku.

Recenzje włókniny tapety do malowania ludzi pozostawić tylko najbardziej entuzjastycznie. Jedynym warunkiem tapety jakości obudowa jest starannie przeprowadzone przygotowania powierzchni oraz wybór właściwych materiałów. Aby to zrobić, przy zakupie należy zwrócić uwagę na certyfikaty jakości.

Czy to możliwe, aby klej włókniny tapety w farbach na bazie wody

Bardzo często konsumenci nasuwa się pytanie, czy możliwe jest przyklejenie runo farbą lateksową. Na odpowiedź, można skontaktować się z ekspertami który radził we wszystkich sytuacjach dokładnie przygotować powierzchnię do nowego wykończenia.

Przed przykleić tapetę na farby na bazie wody, należy starannie przygotować ściany powierzchniowePrzed przykleić tapetę na farby na bazie wody, należy starannie przygotować ściany powierzchniowe

Są chwile, kiedy nie można przygotować powierzchnię. Tapety farba lateksowa może być przyklejona tylko pod jednym warunkiem - jeśli jest stosowany do wykończenia najwyższej jakości farby, który zachował swój wygląd, bez pęknięć, przywiera do powierzchni.

W każdym przypadku, gdy tapetowanie na podstawie podkładów na bazie wody nie może się obejść. Ściany lepiej jest pokrycie kilka razy - będzie chronić i zwiększyć ich powierzchnię.

Wskazówki dla klejenie włókniny tapety:

 • Uruchomić pre-podkładu pokrytego farbą nawierzchniową.
 • Sprawdzić wiarygodność tuszu dopasowanie do ściany za pomocą klejonego papieru. Powinien on być przyklejony do ściany oderwać niespodziewanie, bez oczekiwania na suszenie. Jeśli farba nie pobiera się, a następnie można wykonać tapetowanie.
 • internetowej pasta z pierwszej fałdy.

Włókniny tapety to najlepiej udać się do powierzchni na bazie wody. Wynika to z ich gęstości. Szybkoschnące zapobiega moczeniu farby i zaległości ze ściany.

Włókniny tapety do malowania (wideo)

Włókniny tapety do malowania - niezawodny i piękną wersję dekoracyjnego wykończenia ścian. Tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich zwarta konstrukcja umożliwiająca powierzchnia ścianki wielowarstwową idealny dla dalszej obróbki wykańczającej. Szeroka gama kolorów pozwala na eksperymentowanie ze stylami we wnętrzu, a także zaoszczędzić na przyszłych napraw jak włókniny tapety można malować do 7 razy. naprawy sukces jako całości zależy od jakości materiałów i wykończenia powierzchni.

Włókniny tapety we wnętrzu (zdjęcie)

7-6 4ea8928a3a861 15min6 93 34 97155107w640h640flizelinovyeocoriambra 20150529020932Polonez647112-4 c52a75aa9083062c80739ec47bae6185 Edem-versailles682 flezilinovie-oboi-v-komnate

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 57

map