Właściwego przygotowania ścian w ciekłym tapety

Właściwego przygotowania ścian w ciekłym tapety

12 October 2017Ciecz tapety stosowane w projektowaniu pomieszczeń mieszkalnych i biurPłynne Tapety zastosowane w konstrukcji mieszkalnych i ofisovV W dzisiejszych czasach wiele osób zaczęło używać go płynne tapety, z powodu ich użycia naprawy znacznie łatwiejsze i przyjemne zajęcie.


Jest to trudne do wykorzystania cieczy tapety

Zastosowanie cieczy tapety nie stwarza większych problemów. Są bardzo łatwe w przygotowaniu, a nie być przyczyną trudności. Jedyną poważną przeszkodą na drodze do idealnego ścianie - uprzedniego przygotowania dodatku bezpośrednio przed malowaniem (nie dotyczy płyt kartonowo-gipsowych).

Jeśli nie ma wstępnej obróbki ścian, może to doprowadzić do tego, że po malowaniu tapety będzie wyglądać bardzo brudny i niechlujny i może pokazać rozwód.

Określenie jakości cieczy tapety na ścianę, konieczne jest, aby wstępnie przygotować do naprawyOkreślenie jakości cieczy tapety na ścianę, konieczne jest, aby wstępnie przygotować do naprawy

Jedynym rozwiązaniem optymalnym przed zastosowaniem cieczy tapety - podkład. Będzie ona stanowić doskonałe wykończenie, a nawet kolor, a także zapisać ścian od rozwodu lub smug. Wymaga to również dopasowanie otworów i szczelin w ścianach, ponieważ będą one bardzo widoczne, gdy ściana płyn ma być osadzany.

Jak przygotować płynne tapety w domu - naprawa radość

Przygotować płynne tapety w domu będą mogli każdego dorosłego. Jeśli uważnie przeczytać instrukcję, a następnie ją, tapety otrzyma jakość i dobra spadnie na ścianie, pokazując swój kolor w całej swej okazałości.


Z reguły kupują płynne tapety, są one od razu w oddzielnych workach. Więcej do niego nie trzeba dodawać, oprócz wody, oczywiście. Jedna torebka powinna stanowić około sześciu litrów wody, gdyż jest średnia objętość. Woda powinna być gorąca, ciepła optymalne w temperaturze pokojowej, aż do około czterdziestu stopni. Po tapety zostanie zalany wodą, mieszaninę należy dokładnie mieszano do stanu jednorodnego w gęstej masy umiarkowanych.

Gdy tapeta zostanie przygotowany, muszą zaparzać przez co najmniej dwanaście godzin. Ponadto, zanim farba jest nakładana na ścianę, konieczne jest ponownie wstępnie wymieszać.

Podczas mieszania ciekłej tapety należy wybrać pojemność co najmniej 10 lPodczas mieszania ciekłej tapety należy wybrać pojemność co najmniej 10 l

Ważne jest, aby wiedzieć,

Aspekty, które należy wziąć pod uwagę przed bezpośrednio stosując tapetę:  • Powierzchnia powinna być całkowicie gładka;
  • Ponadto, nie powinna być wodoodporna;
  • Kolor ścian nie powinno być jasne, najlepszą opcję - biały;
  • Na ścianie nie powinno być żadnych otworów lub depresje, tym bardziej głęboko;
  • Warto zauważyć, że wytrzymałość ścian odgrywa ważną rolę w stosowaniu płynnych tapet.

Byłoby miło, aby brać pod uwagę również fakt, że w przygotowaniu takiej tapety mieszaniny lepiej nie mieszać za pomocą wiertarki lub kija, i rąk. W tej mieszaninie nie posiada żadnych szkodliwych dla skóry lub żrących chemikaliów, więc skóra nie zdarza rąk. Ale jeśli używasz wiertarki mieszając ciecz ściana może stracić wszystkie swoje własności, a po aplikacji nie będą wyglądać pięknie.

Te tapety mają dość długi okres przechowywania po zakończeniu produkcji. Ponieważ nie mogą trzymać to zamknięte na kilka dni do kilku tygodni. Chociaż jest to prawdopodobnie nikt nie będzie ciągnąć tak długo ze stosowania tapety na ścianach.

Ciekłym tapety sztuki może łączyć w sobie jakiś pomysłCiekłym tapety sztuki może łączyć w sobie jakiś pomysł

Jak jest grunt dla cieczy tapety

Jak już wspomniano, wytwarzanie i gruntowania ściany - bardzo ważny proces. Bez niego cała praca może być bezużyteczny i nie przyniesie pożądanego rezultatu. Dlatego konieczne jest, aby podjąć ten krok z ostrożnością i starannością, tak aby uniknąć błędów.

Starter jest konieczna w celu usunięcia nieprawidłowości ściany, ciemne plamy lub pozostałości poprzednich napraw. Ponadto, po prawidłowym zastosowaniu gleby ciekłym tapety przejść do o wiele ładniejsze i trwalsze.

Cokolwiek podkład wybrać, trzeba wziąć pod uwagę to, że odbywa się w trzech etapach. Po każdym etapie należy odczekać co najmniej trzy godziny, a poprzednia warstwa nie jest całkowicie suche.

Udane ciecz powłoka tapetą ściany generalnie zależy od jakości podkładuUdane ciecz powłoka tapetą ściany generalnie zależy od jakości podkładu

Istnieje tak wiele różnych rodzajów powłok, ale na pewno nie wszystkie z nich osiągnęli taką popularnością jak przedstawione poniżej są trzy rodzaje.

podkład akrylowy

Jest to najbardziej popularny i zażądał ze względu na fakt, że praktycznie każdego rodzaju tapety. Ponadto, jego zaletą jest to, że pozwala na zastosowanie mieszaniny bardziej oszczędnie. Startery te sprawiają ściany jako płaskie wypełnienie dziur lub wgłębień.


Podkład do gruntowania ścian

Ta gleba jest bardzo trwały, a jak sama nazwa wskazuje, wnika w drobnych porach ścianach, całkowicie ich napełniania. Ale warto zastanowić się, że ziemia może być stosowany tylko wtedy, gdy na zewnątrz cieplejsze miesiące lub w pomieszczeniu jest wystarczająco wysoka temperatura. W przeciwnym razie korzystanie z ziemi nie będzie w ogóle.

Kwarc podkład dla kolorowych tapet

Ten podkład jest optymalna dla tych, którzy zamierzają skorzystać z kolorowym płynem tapety. Kolor pojawi się w porządku, dzięki czemu ściany są bardzo kolorowe i jasne. Ale warto zastanowić się, że ta ziemia miesza się bardzo źle, bo z tego, co może być trochę edukacji w formie kamyka na parterze. Później te kamienie pojawią się na ścianach.

Należy również zwracać uwagę na narzędzie, które zostaną wprowadzone do gleby. W takich przypadkach lepiej jest nie używać szczotki, ponieważ będą one tworzyć grudki, które są całkowicie nie do zaakceptowania przez ciekłym tapety. Ostatnia warstwa jest stosowana tylko wtedy, gdy poprzednie kody są całkowicie suche. Zasada ta ma zastosowanie do wszelkiego rodzaju podkładu.

Wybrać i przygotować grunt z ich rąk nie jest tak trudne, najważniejsze wystarczy postępować zgodnie z technologią, a następnie można dokonać drobnych cieczy tapety.

Jakość materiałów wybranych musi zawsze na pierwszym miejscu;Jakość materiałów wybranych musi zawsze na pierwszym miejscu;


Jaki powinien być szpatułka do płynnej tapety

Przed nałożeniem tapety należy natychmiast zrozumieć, że pożądane jest, aby być w posiadaniu dwóch różnych rodzajów szpachli. Trzeba być szeroki, aby wypełnić całą przestrzeń jako całość, a drugi powinien być wąski, aby móc obsłużyć krawędzie i narożniki ścian.

Łopatka - jest najbardziej wygodny sposób podawania ciekłej tapety ponieważ podłoże to całkowicie eliminuje tworzenie się grudek, wygładza się powierzchnię. Powierzchnia po łopatką jest bardzo gładka, a proces aplikacji odbędzie się wygodnie i prawie niezauważone.

Podczas pracy z łopatką, wszystko jest prosta: mała część mieszaniny stosuje się do pacy, a następnie nakłada się na ścianę.

  Łopatka do nakładania ciekłego tapety powinien być wygodny do rąk nie jest naprężana w trakcie działania i ruch były gładkie i płaskieŁopatka do nakładania ciekłego tapety powinien być wygodny do rąk nie jest naprężana w trakcie działania i ruch były gładkie i płaskie

Po zastosowaniu tej samej mieszaniny łopatki rozmieszczone równomiernie na całej ścianie. Następnie cały proces powtarza się do momentu, gdy ściany są wypełnione w całości.

Warto zauważyć, że ciecz wall - nie otynkowane. Absolutnie nie ma potrzeby, aby wywrzeć nacisk na łopatki. Całą mieszaninę należy stosować miękką mierzonego przepływu, bez wywierania nacisku. Jeśli będziemy naciskać zbyt mocno, tapeta może prześwitywać. Ponadto, należy upewnić się, że ciągle grubość mieszaniny na wszystkich częściach muru był taki sam.

Do mieszaniny na ścianach szybko suszone, zaleca się, aby otworzyć okna i drzwi. Ale to tylko w przypadku, gdy lato ulica lub bardzo ciepłe. W przeciwnym razie, tapeta może zacząć pokazać plam i wysuszyć bardzo powoli.

Instrukcje stosowania cieczy tapety (wideo)

Płynne Tapety - idealne rozwiązanie do naprawy. Starter jest również łatwy do wyboru samego prawa. Najważniejsze jest to, że te tapety są bardzo bezpieczne, łatwe w użyciu i nie mają żadnego zapachu.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5

map